Anapolon (Oxymetholone) Fiyat – ( Satın Al )

Anapolon (Oxymetholone) Fiyat – Satın Al

Çoğu anabolik steroid gibi, Anapolon‘un üretimi ve fiyatı  , ilaç üreticilerinin el değiştirdiği ve bir süre üretimi durdurduğu ve daha sonra birkaç yıl sonra yeniden başlatıldığı 1990’ların başında engebeli bir yolculuk geçirmiştir. Bu, 1980’lerin sonu ve 1990’ların başında bu maddeleri çevreleyen ısıtılmış politik iklim nedeniyle anabolik steroidler arasında yaygın bir eğilimdir. Birçok anabolik steroid üretimi tamamen ortadan kaldırmış ve üretimde bir daha hiçbir yere yeniden başlanılmamıştır.Orjinal Anapolon (Oxymetholone) Fiyatları ortalama olarak 50 mg 60 tablet Halinde 110-170 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Anapolon (Oxymetholone) Nedir / Ne İşe Yarar ?
Anapolon (Oxymetholone) Kullanımı Nasıldır ?
Anapolon (Oxymetholone)  Yan Etkileri / Zararları Nelerdir ?
Anapolon (Oxymetholone) Kürü Nedir ?
Anapolon (Oxymetholone) Fiyat-Satın Al
Anapolon (Oxymetholone) Hakkında Sık Sorulan Sorular ?

Dianabol, Kuzey Amerika (veya herhangi bir Batı dünyası) ilaç sınıfı ürünün bulunamadığı bir tür anabolik steroiddir. Bununla birlikte, Anapolon (Oxymetholone) ‘u satın almak isteyenler, yer altı laboratuarı ürünleri daha yaygın olabilmesine rağmen, ilaç sınıfı Anapolon (Oxymetholone) ‘un hâlâ piyasada bulunup bulunmadığını duymaktan mutluluk duyacaktır. Anapolon (Oxymetholone)  halen Kuzey Amerika’da üretilmekte ve piyasaya sürülmesine rağmen, uluslar arası ilaç sınıfı ürünler (Tayland’tan Anapolon (Oxymetholone)  gibi) Anapolon (Oxymetholone) ‘u almak isteyenler için halen çok daha yaygındır; çünkü uluslararası ürünler genellikle ABD ilaçlarından daha kolay elde edilmektedir.  

Anapolon (Oxymetholone) Fiyat – Satın Al
Anapolon, son derece popüler olmayan bu anabolik steroidlerden biri olarak görülüyor ancak aynı zamanda nadiren kullanılıyor. Popülerlik ve kullanılabilirliğin söz konusu olduğu orta alanda inme eğilimindedir. Bu nedenle, Anapolon (Oxymetholone) ‘ü satın almak isteyen herkes onu kolayca piyasada bulacak ve çoğunlukla bir satıcının listelenen envanterinde ve stokunda listelenen birçok üründen biri olmalı.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Herhangi bir anabolik steroid hakkında şunlar söylenebilir: Anapolon (Oxymetholone) -farmasötik sınıf ürünler ve yeraltı laboratuarı (UGL) ürünleri satın almak isteyince karşılaşacak ürünler türleri (veya sınıfları) vardır. İkisi arasındaki fark çok basit: ilaç sınıfı ürünler, yer altı laboratuarlarının yasadışı olarak tesisler (çoğunlukla hangi ülkeye yerleştirildiğine bağlı olarak) çalıştırırken, FDA onaylı (veya eş değerdeki) bir ilaç şirketi tarafından üretilen ürünlerdir.. Genellikle, yeraltı laboratuvarlarının, neredeyse tamamen anabolik steroidler üretme eğiliminde oldukları gözlemlenebilir – gerçek ilaç firmaları tarafından paylaşılmayan bir özellik.
Farmasötik kalitede ürünler, Ar-Ge’yi ve bu ürünlerin insan kullanımı için tasarlanmış insan sınıfı ürünler olduğu masrafları nedeniyle pazardaki en pahalı olma eğilimindedir ve bu nedenle, garantili saflık, dozajlama, konsantrasyon ve sterilite sağlamaktadır. kalite kontrol. UGL tarafından üretilen ürünler bir laboratuarda imal edilebilir, bu laboratuarlar farmasötik dereceli tesislerden birinin evinde kurulan bodrum garaj laboratuarlarına kadar her yerde kaliteye sahiptir. Dolayısıyla, kalite, dozajlama, saflık ve sterilite genellikle doğrulanmaz ve neredeyse tamamen kalite kontrol eksikliği nedeniyle garanti yoktur – ancak, UGL ürünleri ile başlıca avantaj, farmasötik sınıfına kıyasla daha düşük fiyat ve maliyettir.
Yer altı ürünleri çok geniş ve çeşitlilik gösterdiğinden farmasötik ürünler burada incelenecek tek üründür. Dünyada milyonlarca olmasa da yüzlerce yer altı laboratuarı her bir ülkede var olup, birçoğu rüzgarların değişiminden daha çabuk kapanır ve yayılır. Bunun sebebi, piyasadaki farklı yeraltı ürünlerini listeleyip tanımlayamayacak olmasıdır.

Farmasötik Sınıf Anapolon (Oxymetholone)

Anapolon (Oxymetholone) ‘u uluslararası farmasötik sınıfına bakarak, Anapolon (Oxymetholone) ‘ü satın almak isteyen kullanıcılar Asya’da bazı ortak ürünler bulacak. Özellikle Tayland’da, İngiliz Dispensary’s Androlic, koyu renkli plastik şişelerde gümüş kapaklar ve parlak yeşil etiketlerle tedarik edilmektedir. Androlic tabletler altıgen şekillidir ve yeşil renklidir. Tabletin üzerinde İngiliz Baskısının bir yılan amblemi damgalı. Çin, Anemoksik üreten Jinan Pharmaceuticals’in ev sahisindadir. Anemoksik, şerit başına 20 tablet içeren plastik folyo şeritler halinde ambalajlanır. Her kutunun arkasında bir hologram güvenlik etiketi bulunmalıdır. Kore, Han Seo, Han Bul, Korea United ve jenerik Oxymetholone üreten Dongindang’ın evi olan başka bir Asya ülkesidir. Han Seo tarafından üretilen daha yaygın ve popüler ürün. Kore Anapolon (Oxymetholone)  ürünlerinin oldukça sık sahte olduğu biliniyor ve birçoğu Koreli Anapolon (Oxymetholone) ‘u yüksek riskli alımlar olarak görüyor.
Ortadoğu’da Anapolon (Oxymetholone) , Alhavi tarafından üretilen genel Oxymetholon’un çok yaygın olduğu İran’da bulunabilir. Jenerik Oxymetholone koyu kehribar renkli cam şişelerde 50mg’lık tabletlerde, şişenin firma adının resimlerini içeren hologram bant şeritleriyle kapatılmasıyla verilir. İran’da ayrıca, şerit başına 10 tablet içeren plastik folyo şeritler halinde paketlenmiş, başka bir genel Anapolon (Oxymetholone)  ürünü üreten İran Hormonu bulunmaktadır. Yakınlardaki Anapolon (Oxymetholone) ‘ü satın almak isteyenler, Anapolon tabletlerinin Türkiye’de yaygın olduğunu keşfetmekten memnuniyet duyacaklardır. Bu tabletler her biri 20 tabletlik folyo blister şeritler halinde ve her kutuda 1 şerit halinde bulunur. Arkada siyah mürekkeple “Anapolon Tablet, Oximetolon 50mg” yazısı okunacak (Abdi İbrahim) . Her tablet beyaz-sarımtırak bir renge sahiptir. Bu ürünün birçok sahte varlığının bulunduğunun farkında olmak önemlidir ve sahte ürünlerin ambalajında ​​bulunan logo üzerinde yapılan hatalar kadar beyaz tüm tabletler de görülebilir. AI harfleri, sahtekârlar tarafından sıklıkla kaçırılan bir şey olan logoda birbirine dokunmalıdır. Başka yerlerde, Oxitolone olarak bilinen ve bir eczane çıkartması takılı olan ve sahte görüntüye karşı güvenlik önlemleri olarak karanlık ışık altında gizli görüntüleri açığa vuracak bir Yunan ürünü bulabilir. Güney Amerika’daki Paraguay, Landerlan’ın çok popüler bir ürün olan Oxitoland’ı ürettiği yerdir ve sahte ürünlerinin bir avantaj olarak addedilmediği bilinmektedir.
ABD kökenli Anapolon (Oxymetholone) ‘ü satın almak isteyenler, Anapolon (Oxymetholone) ‘un hala Kuzey Amerika’da üretilmesine rağmen bu ürünlerin çok azı piyasada bulunacağını bulmak için biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun nedeni, eczanelerde çok yüksek bir fiyatın yanı sıra ilacın dağılımı üzerinde yüksek düzeyde kontrol sağlamasıdır. Potansiyel alıcıların, orijinal olduklarından kesin olarak emin olmadıkları sürece, Amerikan kökenli olduklarını iddia eden ürünlerden kaçınmaları önerilir ve geçmişi bir eczane veya doktora izlenebilir. Tahmin edilebileceği gibi sahtecilik, Kuzey Amerika farmasötik sınıfı Anapolon (Oxymetholone)  ile büyük bir meseledir. Sahte ürünler aslında sahte Anapolon (Oxymetholone)  ürünlerinin bile eczanelere girmelerinin böyle bir meselesi haline geldi. ABD farmasötik sınıfı Anapolon (Oxymetholone) -50’nin neye benzediğini bilmek isteyenler için, tüm tabletler beyazdır ve üzerine
“0055 ALAVEEN” şeklinde kabartma yaparlar.

Anapolon (Oxymetholone)’un Tipik Fiyatlaması

Anapolon (Oxymetholone) ‘u satın almak isteyen bireyler, tüm anabolik steroidlerle olduğu gibi tipik olarak 3 kaynak türüne rastlarlar: kişiye özel kaynaklar (spor salonlarında tipik olarak bulunan “spor salonu tabanı veya spor salonu kaynakları” olarak da bilinir) ve internet kaynakları Daha fazla iki tür halinde kategorize edilebilir:
1. Asgari sipariş sınırları bulunmayan Internet / web sitesi kaynakları
2. Bir siparişten önce minimum sipariş miktarını koymalarını müşterileri kısıtlayan İnternet / web sitesi kaynakları tamamlanabilir. İki İnternet kaynağı türü arasındaki fark, fiyat farklılıklarının belirgin olmasıdır. Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tek şişe siparişleri vb.) Anapolon (Oxymetholone) ‘u (ve / veya diğer anabolik steroidleri) almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarlı satışlara kıyasla küçük satışlar yapma eğiliminde olduğu için, Küçük siparişlerin lojistik maliyetlerini dengelemek için fiyatlar sık ​​sık şişirilir. Asgari sipariş limiti internet kaynakları ile kişi içi kaynaklar arasında nadiren fiyat farkları vardır.
Anapolon (Oxymetholone) , şahsen ve internet kaynaklarından asgarisipariş limitleriyle satılan ilk 50mg tablet başına 1.30 dolar civarında fiyatta olan bir Anapolon (Oxymetholone)  bulacaktır (markaya bağlı olarak, fiyatlar bazen büyük bir farkla değişebilir). Aynı farmasötik kalitede ürün için, asgari sipariş limitleri koymayan internet kaynakları, Anapolon (Oxymetholone) ‘un 50mg tablet başına 2.50 $ fiyatla alması gerekir. Yeraltı laboratuarı ürün fiyatları, kişilerin karşısına çıkabilecekleri yerden farklı olabilir ve 50mg tablet başına 0,75-1,00 dolar aralığında satış yapan minimum sipariş limiti İnternet kaynaklarıdır. Asgari sipariş limiti olmaksızın küçük siparişlere izin veren kaynaklar 50 mg tablet başına 1.75 – 2.22 $ civarında yeraltı laboratuvar ürünleri sattığı bilinmektedir.

Anapolon (Oxymetholone) Satışı

Anapolon (Oxymetholone) , sıklıkla bulking (Hacim)  Kürlerinde kullanılan oral olarak aktif bir anabolik steroiddir. Oxymetholone’un kimyasal adı da bilinir. Anapolon (Oxymetholone)  onlarca yıldır tıpta kullanımda ve sporcular ve vücut geliştiricileri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Anapolon (Oxymetholone) , güçlü bir hacim arttırıcı madde olarak bilinirken, daha gelişmiş bir anabolik steroid olarak sınıflandırılmamaktadır. 

Anapolon (Oxymetholone) WinstrolAnavar ve Primobolan‘da olduğu gibi Dihidrotestosterondan (DHT) türemiştir. Oxymetholone, kullanıcıların kasasına büyük miktarlarda kütle ekleyecek ve bazıları su tutma özelliğine sahip olacak ve aynı zamanda  yan etkilere neden olabilir. Anapolon (Oxymetholone) ‘la ilgili veriler ilk olarak 1959’da basıldı ve burada Anapolon (Oxymetholone) -50 markası altında Syntax tarafından pazarlanan ABD’ye tanıtıldı. Bu kısa süre sonra Parke Davis & Co., Androyd markası altında üretip sattı. Anapolon (Oxymetholone) başlangıçta tıbbi kullanımlar için piyasaya sunuldu. Bunlara; Gerileyen geriyatrik koşullar, hastalık veya özür ile ilgili kas atrofisi, kilo kaybı, hastalık veya tedavilerde kitle korunması ve anemi. 

Farmasötik Derece Anapolon (Oxymetholone) Satışı

Anapolon (Oxymetholone)  halen bazı ülkelerde ilaç firmaları tarafından insan kullanımı için üretilmekte ancak ABD’de üretilmemektedir. Aneminin tedavisi için hemen hemen sadece bu, çünkü Anapolon (Oxymetholone) , kırmızı kan hücrelerini, hemoglobin üretimini güçlendirebilir ve eritropoezi, yaygın olarak kullanılan herhangi bir anabolik steroidden daha fazla uyarır. Bu, satış için farmasötik sınıf Anapolon (Oxymetholone) ‘u bulmak zor olabilir, ancak bazı kaynaklardan genel Anapolon (Oxymetholone)  bantları taşıyan bulacaksınız. Bunların en ünlüsü Türkiye’de Abdi Abrahim tarafından Anapolon’dur. Anapolon, Moldova dışında Balkan Pharma tarafından, ikincisi ise Brit. Dispensary Tayland’da Androlic üretir. Yukarıdaki tüm markalar 50 mg’lık tabletlerde satılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir ilaç şirketi, üretim, hammaddeler ve katı testler konusunda katı kalite kontrolüne uymak zorundadır. Moldova ve Tayland’daki steroid üreticileri kendi ülkelerinde FDA tarafından “insan derecesi” olabilir, ancak bu yüksek kalitede oldukları anlamına gelmez. Çoğu zaman, daha küçük yasal steroid üretim işlemleri, Schering, Jelfa ve Organon gibi milyar dolarlık şirketlere kıyasla kalite açısından kısa sürede
ortaya çıkıyor. Her ne kadar satış için farmasötik sınıf Anapolon (Oxymetholone)  en yüksek kalitede olmasına rağmen, sahte ürünler var demektir. Aktif Oxymetholone içermeyen ürünler kopyalanır veya satılacak dozajlı ürünler altında satılır.

Karaborsa Anapolon (Oxymetholone) Satışı

Dünyada bulunan ve nakit için kendi steroid üretim operasyonunu kuran binlerce Yeraltı laboratuarı (UGL) var. Hammaddeler Çin ya da Doğu Avrupa’dan ucuz fiyatlarla satın alınabilir ve üretilen ürünler kirli olan mutfaklarda ve banyolarda yapılabilir. UGL’lerin kaliteli olmadığını söylemek değil, çünkü bazıları vardır, ancak bu  ürünlerin nasıl üretildiğini bilmiyorsunuzdur. Neyse ki Anapolon (Oxymetholone)  hap veya tablet formda gelir ve enjekte değildir (bazı UGL’ler bunu önerse de) sterilite endişe kaynağıdır ancak enjekte steroid ürünler gibi zorunlu değildir. Birçok çevrimiçi kaynak Anapolon (Oxymetholone) ‘u satılık olarak sunacak ve gerçek hayat kaynakları da olacak. Anapolon (Oxymetholone) , UGL’ler tarafından satılık olarak satılabiliyor olabilir, ancak muhtemel olmayan kaynak, oxymetholone tozu diğer oral anabolik steroidlere kıyasla çok pahalı olmadığı için daha ucuza ham tozun yerini alacak.

Nerden Satın Almak İçin Anapolon (Oxymetholone) Bulacaksınız?

Anapolon (Oxymetholone)  en popüler oral anabolik steroidlerden biridir ve bu nedenle satılık steroid kaynağınız tarafından sıklıkla bulunur. Anapolon , muhtemelen tüm oral steroidlerin en güçlüsü olarak bilinir, bu nedenle çeşitli markalar taşınır ve sunulur. Yerel jimnastik steroid tedarikçileri genellikle bir Anapolon (Oxymetholone)  ürünü veya markası taşırlar ancak gerçek hayatta böyle steroidler alırken riskler vardır. Genellikle fiyatlar şişirilir ve DEA ajanı tarafından steroid satın alma riski taşırsınız. Yasa uygulayıcı, son kullanıcı değil satıcı ile ilgileniyorsa, bu son derece düşük bir olasılık olmasına rağmen, online yerine, dolarınızı elden geçirirken gizliliğiniz yoktur. Satış için Anapolon (Oxymetholone) ‘u satan online steroid bayileri de risk taşıyor. Uluslararası transfer servislerini kullanarak kablolama yapmak ve mümkün olduğunca kredi kartları önermiyoruz. Online steroid kaynakları, itibarları doğrulanırken çoğunlukla muazzam miktarda ürün ve marka taşırlar. Anapolon (Oxymetholone)  fiyatları, kaynak ve markanın kalitesine bağlı olarak 50mg’da tab başına 0,5-1 dolar civarındadır.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Anavar ( Oxandrolone ) Nasıl Kullanılır Ve Dozajı Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir