Anapolon (Oxymetholone) nasıl kullanılır ve dozajı nedir ?

Anapolon (Oxymetholone) nasıl kullanılır ve dozajı nedir?

Kontrollü ve iyi izlenen dozlarla bilindiği gibi, her türlü steroid kullanımı son derece yararlı olabilir ve daha az yan etkiye sahip olabilir. Anapolon (Oxymetholone) ‘un günde önerilen dozajı 25-150 mg / gün aralığında Kullanılır. Bazı kullanıcılar günde 300 mg almaya eğilimlidir ancak bu sadece Anapolon (Oxymetholone) ‘u diğer anabolik steroidlerle kür yapmaktır. Çalışmalar, 150mg / gün dozunu aşan kullanıcılarda tanımlanabilir pek çok faydanın olmadığını göstermiştir.

Anapolon (Oxymetholone) Nedir / Ne İşe Yarar ?
Anapolon (Oxymetholone) Kullanımı Nasıldır ?
Anapolon (Oxymetholone)  Yan Etkileri / Zararları Nelerdir ?
Anapolon (Oxymetholone) Kürü Nedir ?
Anapolon (Oxymetholone) Fiyat-Satın Al
Anapolon (Oxymetholone) Hakkında Sık Sorulan Sorular ?

Anapolon (Oxymetholone) ‘un, vücut geliştiricilerin yanı sıra atletlere karşı da oldukça faydalı olduğunu kanıtladığını öğrendik çünkü bu ilaç kullanıcıların hem bulking (hacim) hem de yağ yakma kürlerini etkileme kabiliyetine sahiptir. Çalışmalar, Anapolon (Oxymetholone)’u diğer enjekte edilebilen steroidlerle birleştirmenin, olumlu sonuçların çarpımıyla steroid kürünün sonucunu büyük ölçüde arttırdığını göstermiştir. Bir kullanıcı son derece temkinli ve Anapolon (Oxymetholone) yönetimiyle her şeyi doğru bir şekilde yaparsan, yan etkileri öğrenip kontrol altına almak ve vücut geliştirme standartlarına göre düşük bir sağlık riski taşımak için sürücü koltuğundadır.

Anapolon (Oxymetholone)  nasıl kullanılır ve dozajı 
Anapolon (Oxymetholone) , diğer steroidler gibi piyasada yasaklandı ancak hala karaborsada dolaşımda ve ürün için birkaç ekstra para ödemeye istekli olanlar için hazır. Sporcular ve vücut geliştirmecileri, muhtemelen karaborsa işlemlerine karışacak olan bu steroid alıcılarının çoğunu oluşturuyor. Karaborsadan steroid almak sadece federal bir suç değil aynı zamanda steroid taklit edilip satın alma ihtimaliniz yüksektir. Bağlı bağımlılık yapan maddelerle ilaçların karışması yaygın bir durumdur ve bu kullanıcı için büyük bir sağlık tehlikesi oluşturmaktadır. Yetkililer, yasaklanmış bu maddeleri satan karaborsacıyı darbe girişiminde bulundular, ancak bu iyi kurulmuş şebekenin eksiksiz bir revizyonu söz konusu değil gibi görünüyor.

Başlangıç, Orta ve İleri Seviye Anapolon (Oxymetholone) Dozları nedir?

Performans ve fiziksel iyileştirme amacıyla, Anapolon (Oxymetholone) ‘un büyük gücü nedeniyle, Anapolon (Oxymetholone)  dozları genel olarak mevcut tıbbi reçeteleme kılavuzlarından çok uzak değildir. Daha önce de sözü edildiği gibi, gücünü ve hepatotoksisitesinden dolayı Anapolon (Oxymetholone)  dozlarını ayarlamak için çok küçük bir pencere vardır.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Mike Matarazzo Steroid Kürü Nedir ?

1. ) Başlangış Seviye Anapolon (Oxymetholone) ait dozların günde 25 – 50 mg aralığında olacağı kadar güçlü bir anabolik maddedir. Anapolon (Oxymetholone) ‘un günde bir 50mg tableti, en tecrübeli anabolik steroid kullanıcılarında bile en dramatik gücü ve kütle kazanımlarını elde edecek kadar yeterlidir. Yeni başlayanlar veya orta seviye kullanıcıların günde tek bir 50 mg tabletten daha fazla Kullanması gerektiği çok nadirdir.

2. ) Orta Seviye Anapolon (Oxymetholone)  dozları genel olarak günde 50 – 100 mg aralığında olmalıdır. Bir kez daha, orta seviye kullanıcıların günde 100 mg’dan daha fazla yükselmesi şartı nadiren olmalı ve çoğu ara anabolik steroid kullanıcısı günlük 50 mg’da kullanımda  bile büyük ilerleme kaydetme eğilimindedir.

3. ) İleri Seviye Anapolon (Oxymetholone)  dozları Anapolon (Oxymetholone) ‘un her gün 100-150 mg arasında en yüksek aralıkta olacaktır. Herhangi bir kullanıcının önemli ilerleme kaydetmek için 150mg Anapolon (Oxymetholone)  kullanması gerektiği son derece nadir görülmelidir ve şu an herhangi bir anabolik steroidin çok yüksek dozlarının, gelişmiş bir anabolik steroid kullanıcısının bile gerek olmadığı açıktır.

Anapolon (Oxymetholone) ‘un son derece güçlü doğasından ve aralıklı androjenik gücün kadına yönelik kullanımı için önerilmediği yüksek yoğunluğundan dolayı kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, performans ve fiziksel iyileştirme amacıyla kadın kullanımı için çok az veya hiç idari yönerge bulunmamaktadır. Bu nedenle, yüksek virilizasyon belirtileri riski nedeniyle kadınlar için kullanılması önerilmez.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Testosteron Enanthate Satın Al (Fiyat)


Bir Cevap Yazın Mail Adresiniz Yayınlanmıyacaktır