Anavar ( Oxandrolone ) Nasıl Kullanılır Ve Dozajı Nedir ?

Anavar Oxandrolone Nasıl Kullanılır ve dozajı nedir?

Anavar’ınızı alırken sıkı bir disiplin sürdürmeniz koşuluyla, bu steroid yan etkileri kolayca kontrol altında tutulabilir ve kullanabilirsiniz. Anavar dozajlarını düşük tutarak başlayın. Bir erkek için uygun dozaj 24 saat içinde 20 mg ile 40 mg arasında olmalıdır; yani bu dozajda kullanılır. Aynı zaman aralığında, kadınlar için önerilen dozaj 5 ila 15 mg arasında olmalıdır. Yan etkiler anabolik steroid kullanımı ile sıktır ve nadiren Anavar’la olduğu halde steroid uygulaması sırasında doktorunuzla temasa geçmeniz, ihtiyaç duyduğunuzda müdahale edebilmeniz gerekir. Tüm ayrıntılarınızı doktorunuzla tartışmanız ve açıklamanız önemlidir. Detaylar geçmiş tıbbi geçmişi, varsa mevcut semptomları, kaçırılan dozları, karşılaşabileceğin endişeleri, yaşadığınız yan etkileri içerir. 

Kadınlar için Anavar Dozajı nedir ve nasıl kullanılır?

Anavar, testosteron ve diğer anabolik steroidlere kıyasla daha düşük androjenik dayanıklılığı nedeniyle kadın atletlerde sıkça kullanılan bir tür anabolik steroiddir. Virilizasyon, uygun Anavar dozu kullanılarak nadiren görülür. Orijinal tıbbi reçete etme esasları, kadınlar için özel bir Anavar doz talimatından hiç bahsedilmedi. Bununla birlikte, atletik ve vücut geliştirme topluluğu arasında, performans ve vücut geliştirme amacıyla yaygın olarak önerilen bir doz, günde 5 – 15 mg olan bir kadında androjenik virilizasyon tarafı için azaltılmış bir risk ile arzu edilen pozitif mukavemet ve fizik değişiklikleri üretmelidir Etkileri. Anavar ile ilişkili androjenik etkiler nedeniyle kadın kullanıcıların Anavar’ı 4-6 haftadan daha uzun süre çalıştırmamaları zorunludur. Androjenik yan etkiler açısından Anavar kadar yumuşak bir anabolik steroid  bile bileşim çalıştıkça virilizasyon yan etkileri yaratabilir ve üretir.

Anavar  Oxandrolone  Nasıl Kullanılır  ve dozajı nedir

Anavar Dozajların Doğru Şekli ve Zamanı

Anavar, oral antikor steroidi olduğu için oldukça uzun olan 9 saatlik bir yarılanma ömrüne sahiptir, ancak gün boyunca Anavar’ın dozajlamasını gerektirecek kadar kısa olmasına rağmen – günde iki kereden fazla olmamaktadır. Anavar’ı ortalama yarılanma ömrünün uzamasından dolayı tek doz olarak kullanmak da mümkündür. Genel olarak, optimum sonuçlar için sabit kan plazma seviyeleri her zaman muhafaza edilmelidir. Anavar’ın tek doz protokolleri, örneğin Dianabol’un yarı ömrünün çok kısa olması nedeniyle yapacağı aynı kan maruziyeti etkileri üretmez.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Anavar ( Oxandrolone ) Satın al ( Fiyat )

 Bir Cevap Yazın Mail Adresiniz Yayınlanmıyacaktır