Anavar ( Oxandrolone ) Satın al ( Fiyat )

Anavar (Oxandrolone) Satın al -Fiyat

Anavar – kimyasal adı Oxandrolone, günümüzde en popüler oral steroidlerden ve en yaygın olarak kullanılan ve satın alınan anabolik steroidlerden biridir ve onlarca yıldır bu durumdadır. Anavar, ilk siklusları, kadınları ve çok daha tecrübeli olan ve düzenli olarak vücut geliştirme aşamalarında yarışanlar tarafından kullanılan nispeten güvenli bir anabolik steroid olarak bilinir.Orjinal Anavar (Oxandrolone) Fiyatları ortalama olarak 10 mg 60 tablet Halinde 150-200 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Anavar ( Oxandrolone ) satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Anavar ( Oxandrolone ) Markaları Hangi Formda Anavar ( Oxandrolone ) Fiyatları
Alpha Pharma 10 mg 50 tablet 200-250 TL
Balkan Pharma 10 mg 60 tablet 170-220 TL
Bioniche Pharma 10 mg 60 tablet 150-200 TL
Bvs Labs 20 mg 100 tablet 250-300 TL
Genesis Meds 20 mg 100 tablet 200-250 TL
Meditech Pharma 10 mg 50 tablet 180-230 TL
Nas Pharma 5 mg 50 tablet 75-100 TL
Sciroxx Pharma 10 mg 100 tablet 150-200 TL
Thaiger Pharma 10 mg 50 tablet 220-250 TL
Vermodje Pharma 10 mg 100 tablet 130-160 TL

 

Anavar ( Oxandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Anavar -Oxandrolone Nasıl Kullanılır  / Kullanım Şekli ?
Anavar -Oxandrolone Yan Etkileri Nelerdir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Steroid Kürü Nedir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Satın Al -Fiyat
Anavar ( Oxandrolone ) Sık Sorulan Sorular ?

Anavar’ı anlamak için, onun kökenini bilmeliyiz. Anavar ilk olarak 1962 yılında kas ve kilo kaybı hastalıklarının tıbben tedavisi için geliştirildi ve basıldı. Oxandrolone mükemmel bir anabolik steroid olmamasına rağmen, vücuda olumsuz etki diğer anabolik steroidlerden çok daha düşüktür. 1962’de yayınlandıktan birkaç yıl sonra, Anavar markası, G.D Searle & Co Laboratuarları (Pfizer Inc. olarak bilinmiyor) ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ve batı pazarlarında Oxandrolone’a verilen ticari adı ve; Lonavar, Lipidex, Antitriol, Anatrofil ve Protivar diğer pazarlara verilen markalardı. 

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Anavar ( Oxandrolone ) Yan Etkileri Nelerdir ?

Tıbbi olarak, Anavar, katabolik periyotlarda (hastalık, enfeksiyonlarla mücadele) yağsız kilo artışı, travma iyileşmesinin uzun süreli kortikosteroid tedavisine eklenmesinde, kemiklerde kollajen sentezinin artmasında kullanılması için iyi ve verimli bir bileşikti Osteoporozdan mustarip hastalar Anavar, halen iyi güvenlik profili nedeniyle erkeklerde, kadınlarda ve hatta çocuklarda tıbben reçete edilmektedir.

Farmasötik Derece
Farmasötik sınıf Anavar, tüm insan sınıf ürünlerinden elde edilmesi gereken en zor anabolik steroidlerden biridir. Searle, 1990’lı yılların başında üretimini durdurdu ve o zamandan beri diğer ilaç sektörü şirketleri Anavar üretti, ancak hala kıt olarak kaldı. İlaç sınıfı Oxandrolone aşağıdaki marka veya ticari isimler altında satılmaktadır:
  • Bonavar – Body Research, Thailand
  • Oxanol – Xenion Pharm Co
  • Oxandrin – Savient Pharmaceuticals, USA
  • Oxandrolone – Balkan Pharmaceuticals, Moldova
  • Oxandroland – Landerlan Pharmaceutical, Paraguay
Satış için Anavar cinsi bulma problemli olabilir. Öncelikle Anavar’ın insan kullanımı için satış miktarı çok nadirdir. İkincisi, diğer Anavar ürünlerine kıyasla son derece pahalıdır ve son olarak sunulan sahte ürünler ve sahte ürünler nedeniyle. İmalat ucuz olmasına rağmen (tabletler) Oxandrolone tozunun yüksek fiyatından dolayı taklit, vardır.
Anavar ( Oxandrolone ) Satın al -Fiyat

İlaç sınıfı anabolik steroidler, ister enjekte edilebilir olsun ister oral ürünler olsun, çoğu kez bir dizi güvenlik kontrolü ile gelir. Bunlar, Anabolik Phrama tarafından Anvarox 15’te görülen kurcalamaya dayanıklı ürünler üzerindeki steroid tedarikçisiyle e-postayla ya da çevrimiçi ve güvenlik hologramlarıyla doğrulanabilecek parti numaralarını içerebilir.

Karaborsada Anavar (Oxandrolone)

Anavar, günümüzde kullanılan en popüler oral steroidlerden biridir, çoğunlukla Underground Labs (UGL) tarafından hazırlanan farmasötik kalite Anavar’ın elde edilmesi çok zor olduğundan ve muhtemelen de sahtekarlık görülürse sık görülmektedir. Çok yönlülüğü nedeniyle Anavar’ın talebi yüksektir. İlk zamanlayıcılar, genç erkekler ve kadınlar tarafından kullanılıyor ve çok daha tecrübeli ve profesyonel vücut geliştiricileri tarafından ve hala geniş arz ve talep var. Anavar, ebeveyn hormonu (Oxandrolone) ve dolgu maddeleri ile hap / tablet veya dolu kapsüllere oldukça kolaylıkla üretilebilir.

Ayrıca UGL’ler genellikle yüksek alkollü süspansiyon veya çözelti ile çözülen sıvı halde bulunur. Son zamanlarda, bazı UGL’ler tarafından enjekte edilebilir Anavar da görüldü ancak bu genellikle Anavar’ın oral formatlarından daha pahalı olarak listelendi. Üreticinin enjekte olabilir aynı steroidal bileşiği içeren bir tablet veya kapsül yapmaktan daha sert ve en maliyetli olan, daha iyi ve etkili olduğunu söylemek yanlış değildir. Oxandrolone tozu, Dianabol‘a veya Oxymetholone’(Anadrol-Anapolon) kıyasla pahalı, tablet, kapsül, sıvı ya da enjekte olabilen formatta olsun, asla ucuz değildir. Bu yüksek fiyatlardan dolayı UGL’lerin bir veya daha fazla steroid hormonu karıştırdığı ve örneğin Dianabol ve az miktarda Winstrol içermese bile onları yasal Anavar olarak geçtiği biliniyor. Bu yüzden, steroid tedarikçinizi tanıyın ve güvenin.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Primobolan ( Metenolon Enantat ) Kürü nedir ?

Satılık Anavar Nereden Alınır?

Anavar‘ın çok yönlülüğü ve mükemmel güvenlik profilinden dolayı, bulmanın zor olmadığı açıktır. Neredeyse tüm steroid kaynakları müşterilerine Anavar markası sunacaktır. Anavar‘ı, steroid kullanımının belirgin olduğu ülkelerin çoğunda yerel spor mağazaları bayileri tarafından satılık olarak bulabilirsiniz. Yerel spor mağazaları, Online gibi diğer satış yollarına nazaran daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Spor salonu satıcısı, çevrimiçi tedarikçilerden daha az marka sunacak, genel olarak daha az stok tutacak. Bu, çevrimiçi Anavar’ı satın almakla ya da çevrimiçi Satılık Anavar’ı ararken seçeneklerinizin azaltıldığı anlamına gelir. Anavar’ı bir spor salonu kaynağı tarafından gerçek hayatta satın aldığınızda anonim olmama ya da herhangi bir anonimlik katma riski de vardır. Basitçe, bu kişinin kim olduğunu bilmiyorsunuz ve Birleşik Devletler’de DEA’nın kanuni ameliyatlar yapan kişilere anabolik steroidler sattığı biliniyor.
Anavar’ı çevrimiçi satılık olarak bulursanız, bu seçenek tartışmasız bir şekilde daha güvenli ve daha hızlı bir rotadır. Anavar satılık İnternet’te yaygındır ve çoğunlukla Google aramaları bazı meşru kaynaklara, diğerleri ise dolandırıcılara yol açabilir. Bilinen, güvenilir web sitelerini ve sponsorları kullanarak, Anavar’ı çevrimiçi mi satın alıp almadığınızı, gerçek Oxandrolone’u alıp almadığınızı ve paranızı ya da bir miktar ucuz alternatifi kaybedeceğinizi belirleyeceksiniz. Bir kredi kartı veya ön ödemeli kartı kullanmak, sizi tekrar tüketici olarak koruyabilir.

Anavar (Oxandrolone)  Fiyatları nelerdir?

Satışa yönelik ilaç sınıfı Anavar’ın UGL dereceli Var’dan daha pahalı olduğuna belirsiz bir şekilde değindik. Oxandrolone’un hammadde fiyatları, hangi ülkeden kaynaklanırsa çıksın o kadar yüksek olmasına karşın, genel olarak yaptığınız herhangi bir satın alım gibi, daha az kalite için daha ucuz ham toz da sunulabilir. Sadece insan kullanımı için geliştirilmiş olan İlaç sınıfı Anavar’da daha pahalıdır. Bu, milyarlarca dolarlık farmasötik şirketlerinin, FDA tarafından insan tüketimi için lisans almak ve bu lisansı korumak için uğraşmak zorunda kaldıkları, çok sıkı ve katı imalat süreçlerinden ötürüdür.

Daha kaliteli ham tozlar kullanılır ve üretim makineleri yüz binlerce dolara taşınır ve zayıf bir ürünün üretilmesi olasılığını ortadan kaldırır veya bu riski büyük ölçüde azaltır. Bir Çin tedarikçisinden bir e-posta adresinden, Western Union’dan ve 20 dolardan fazla kapsül makinesi ve bazı dolgu maddeleri kullanarak ham Oxandrolone tozu elde edebilen UGL’lerin insan sınıfından Anavar’ın neden daha pahalı ve genellikle daha kaliteli bir satın alma olduğunu anlayabilirsiniz. İlaç sınıfı Anavar, UGL için 60-20 tabletlik 60 tablet için 10 mg’da 60 tablet için 120-150 dolar, 70-100 dolar arasında değişebilir. 

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Anavar ( Oxandrolone ) Kürü nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir