Anavar ( Oxandrolone ) Kürü nedir ?

Anavar (Oxandrolone) Kürü nedir?

Daha önce de belirtildiği gibi, Anavar, kullanımında ve Anavar kürlerinde çoğu kişilere göre daha çok yönlülüğe sahip olan bir anabolik steroid olmaktadır. Aynı zamanda diğer oral anabolik steroidlerin hepsinden değilse de en çok yönlülüğe sahip olma özelliğine sahiptir. Çeşitli çalışmalarda gösterildiği gibi Anavar’ın çoğu diğer oral anabolik steroidlerden daha az hepatotoksik olduğu bilinmektedir. Birincisi, üreticinin orijinal önerileri, Anavar’ın aslında karaciğer tarafından diğer oral anabolik steroidlerinki kadar büyük bir oranda metabolize olmadığının, bunun önde gelen uzmanlarının onun için önemli faktörlerden biri olduğuna inandıklarını belirtti.
Hepatotoksisite üzerine daha düşük etki. Yapılan çalışmalar ayrıca aşağıdaki oral anabolik steroidlere kıyasla Methyltestosterone, Norethandrolone, Fluoxymesterone ve Methandriol’e kıyasla Anavar, hepatik suş / toksisite işaretleyicisi olan sülfobromophthalein’in (BSP) en düşük işaretçilerini gösterdiğini göstermiştir . Hepatotoksisite ile ilgili Anavar‘ın bu ‘hafif’ özelliği, Anavar’ın, örneğin Anadrol-50‘den (Anapolon) daha uzun süre çalıştırılabildiği bir kür için sadece bir motive edici bileşik olarak kullanılmasına izin verir. Kullanıcılar, karaciğer toksisitesi ile ilişkili riskleri her zaman bilmeli ve çalıştığı kanıtlanmış uygun karaciğer destek ürünleriyle daima takviye etmeliyse de, Anavar kürleri (özellikle Anavar’ın kullanımı) 8 ila 10 hafta arasında güvenle kullanılabilir.
Anavar ( Oxandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Anavar -Oxandrolone Nasıl Kullanılır  / Kullanım Şekli ?
Anavar -Oxandrolone Yan Etkileri Nelerdir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Steroid Kürü Nedir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Satın Al -Fiyat
Anavar ( Oxandrolone ) Sık Sorulan Sorular ?

Anavar’ın çok yönlülüğü aynı zamanda yağ kaybı kürlerinde etkili bir yağ yakıcı madde olarak değil, aynı zamanda kütle ilavesi ya da hacim verme amacıyla etkin birbileşik olarak kullanılmasını da kapsar (onun anabolik gücü, testosteronun en az 3 katı olduğu kanıtlandığı gibi). Anavar sikluslarında, Masteron veya Trenbolone gibi benzer özelliklere (sıfır / düşük su tutma, östrojen dönüşümü vs.) sahip olma eğiliminde olan diğer anabolik steroidlerle yaygın olarak yığılma eğilimi gösterir.

Olgu ne olursa olsun, Anavar kürleri, yeterli seviyede endojen doğal testosteron bulunmadığında normal fizyolojik fonksiyonu en azından korumak için daima bir takım Testosteron içermelidir. Anavar, yaygın olarak, hipotalamik Pituiter Testis Axis (HPTA) ‘ya yumuşak bastırma ile anabolik bir steroid olarak lanse edilmiştir, ancak bu gerçek tıbbi reçete dozlarının en düşük olduğu (yani günde 5 mg çocuklara verilen) durumdur.

Anavar ( Oxandrolone ) Kürü nedir?

Vücut geliştirme dozları (Anavar’ın kullanımı için daha önce önerilen dozlar gibi), aslında yüksek miktarlarda endojen doğal Testosteron bastırma oranını gösterir. 6 genç erkek test denekte Anavar‘ın kullanımı üzerine yapılan bir çalışma, sadece günde 15 mg Anavar uygulamasının sadece 5 gün sonra, test deneklerinin Testosteron düzeyleri, 5. günde 449ng / dl’den 282ng / dl’ye düşürüldüğünü gösterdi – Testosteronun 5 gün içinde % 37 oranında azalması . 5 günden sonra yalnızca 15 mg’lık bu önemli baskılanma ile, vücut geliştirme dozlarının kullanımından ortaya çıkan bastırma miktarını (günlük minimum 30 mg veya daha fazla) anlar. Bu, Anavar’ın aslında HPTA üzerinde çok baskılayıcı bir bileşik olduğunun göstergesidir ve herhangi bir mevcut döngüsünde Testosteron ile kullanımını gerektirir. 

Başlangıç  Seviye ​​Anavar (Oxandrolone) Kürü Örneği (Toplam kür süresi 12 hafta)

Hafta 1-12:

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Peptid Çözünürlüğünü Nedir ?
– Testosteron Enanthate 300-500 mg / haftada
Hafta 1-8:
– Anavar 30 – 40mg / günde
Bu yeni başlangıç seviye Anavar kürü, Anavar‘ı günlük 30 ila 40 mg aralığında yeni bir dozda (toplam 210 ila 280 mg haftalık) sunar. Anavar’ın toplam kullanım süresi yaklaşık 8 hafta olup, diğer oral anabolik steroidlerin tipik çalışma süresini aşmaktadır. Bunun nedeni, çoğu diğer oral anabolik steroidlerin bulunduğu tipik 4-6 haftalık pencere yerine Anavar’ın 8-10 hafta çalıştırılmasına izin veren hepatotoksisite üzerindeki hafif etkileri. Uzun ester formundaki testosteron, uzun esterli anabolik steroidlerin, doz uygulama ve zamanlaması kolaylığı açısından yeni başlayanlar tarafından sıkça kullanılmış olması nedeniyle kullanılır.
Sonuç olarak, toplam kür uzunluğu biraz daha uzundur (12 hafta). Testosteron, haftalık 300-500 mg aralığındaki bir dozda kullanılmaya devam etmekle birlikte, kürün önemli bir parçasıdır ve Anavar’ın yanında ana anabolik olarak görev yapmaktadır. Testosteron daha yüksek bir vücut geliştirme dozunda çalıştırıldığından, östrojen dönüşümü yoluyla gerçekleşen su tutma ihtimalinin çok yüksek olması ve dolayısıyla deneyimli kazançların yanında yumuşak / kabarık görünümlü bir vücuda neden olabileceğini de anlamak önemlidir. Ne olursa olsun, bu, yağsız kütle ilavesi ve / veya hacim kazandırma için en uygun kür olmalıdır.

Orta  Seviye ​​Anavar (Oxandrolone) Kürü Örneği (12 hafta toplam kür süresi)

Hafta 1-12:

– Testosteron Enanthate 100mg / hafta
Hafta 1-8:
– Anavar 70mg / gün’de
Bu orta seviye Anavar kürü, normal fizyolojik fonksiyonu korumak için haftalık 100 mg bir Testosteron TRT (Testosteron Replasman Tedavisi) dozunda verilir. Bu durumda testosteron, kürde birincil bir kas yapım maddesi olarak değil, destekleyici bir bileşik olarak yürütülür. Böyle bir durumda, kürde birincil anabolik madde olarak davranma işini alabilmek için Anavar’ın dozu arttırılır. Burada doz 70mg, haftalık 490mg olup Anavar’ın Testosteronun en az 3 katı kadar güçlü olduğu düşünülmektedir. Bu gibi bir Anavar kürü sadece yağsız kütle ilavesi için uygun değildir, aynı zamanda östrojen miktarını sınırlayan testosteronun düşük TRT dozuna bağlı olarak yağ kaybına ve parçalanmaya da uygundur.

İleri  Seviye ​​Anavar (Oxandrolone) Kürü Örneği (8 hafta toplam kür süresi)

Hafta 1-8:

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Testosteron Cypionate Kürü Nedir ?
– Testosteron Propionate 25mg’da günde (100mg / haftada)
– Trenbolone Acetate günde 100 mg’da (400 mg / haftada)
– Anavar 100mg / gün’de
Bu gibi gelişmiş Anavar kürler,, testosteron propiyonate ve trenbolone acetat gibi kısa esterli anabolik steroidleri amaçlamaktadır; bu amaçlar, amaçları, daha uzun estered anabolik steroidlerden çok daha erken bir tarihte hormonların tepe plazma seviyelerine ulaşmaktır. Sonuç, güçlü, hızlı etkili ve sert vuruşlu bir kürdür. Testosteron bir kez daha TRT dozu olarak destek rolüne getirilirken, Trenbolone ve Anavar birincil kas yapıcı anabolik steroidler olarak görev yapıyor.
Hem Trenbolone hem de Anavar, herhangi bir östrojenik aktivite ya da aromataz enzimi ile herhangi bir etkinliğe sahip olmayan bileşiklerdir ve bu nedenle, bu kürden hiç su tutma ya da yağ kazanımı / tutulması olmaksızın tamamen kas kazanımları yaşayabilirsiniz. Bu kür, herhangi bir hedef için uygun: hacim kazandırma, yağsız kütle veya yağ kaybı / parçalama. Bu Anavar kürünün gücü ve içinde barındırılan güçlü bileşikler, herhangi bir amaca yönelik manipülasyonu mümkün kılar (bireyin diyetinin böyle bir yönde ilerleme sağlayacak şekilde ayarlanması şartıyla).

Biraz Daha Anavar (Oxandrolone) Kürü Verirmisiniz?

Çoğu oral steroidde olduğu gibi, Anavar en az bir enjekte edilebilen steroid ile en iyi şekilde kür olur. Sadece anavar ve testesteron çok, çok iyi çalışır. Kürden sonra, kazanımları katılaştırmak ve bir Test-Anavar devresinden kas kütlesini korumak için mükemmel bir PCT ile HCG‘yi kullanmanız önerilir.
Hafta Anavar Testosterone
Cypionate
Milk
Thistle (Carsil)
Aromasin
1 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
2 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
3 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
4 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
5 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
6 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
7 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
8 50mgs/Her
Gün
400mgs/Her
Hafta
400mgs/
Her Gün
10mgs/
Her Gün
Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Testosteron Propionate Nasıl Kullanılır Ve Dozajı Nedir ?

 

Anavar kürü yapmanın  etkili bir diğer yöntemi başka bir oral ve / veya sarmalla yapılır. Anavar, winstrol ve Milk thistle kombinasyonu, çok az yan etkiye sahip, garantili döşenmiş bir vücuda sahip olur. Kürlerine enjekte edilebilen steroid eklemek istemeyenler için mükemmeldir.-

 

Hafta Anavar Winstrol Milk
Thistle (Carsil)
1 50mgs/Her
Gün
50mgs/
Her Gün
400mgs/
Her Gün
2 50mgs/Her
Gün
50mgs/
Her Gün
400mgs/ Her Gün
3 50mgs/Her
Gün
50mgs/
Her Gün
400mgs/ Her Gün
4 50mgs/Her
Gün
50mgs/
Her Gün
400mgs/ Her Gün
5 50mgs/Her
Gün
50mgs/
Her Gün
400mgs/ Her Gün
6 50mgs/Her
Gün
50mgs/
Her Gün
400mgs/ Her Gün

 

No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir