Anavar ( Oxandrolone ) Yan Etkileri Nelerdir ?

Anavar Oxandrolone yan etkileri – zararları nelerdir?

Daha önce de değindiğimiz gibi, Anavar’ı tartışırken  yazmak için çok fazla yan etkisi yoktur. İşte bu yüzden orada en güvenilir anabolik steroid olma üne kavuşmuş oluyor. Bununla birlikte, Anavar‘ın yanlış kullanımı veya uzun süreli kullanımı ile, yan etkiler bazı şekillerde ortaya çıkabilir. Jinekomasti, bazı erkeklerde göğüslerin anormal gelişimi riski vardır. Bu muhtemelen, kullanıcı tavsiye edilenin ötesinde kullanımını uzattığında veya dozlarını kötüye kullandığında ortaya çıkabilir. Erkek göğüslerinin gelişimi, toplumsal caydırıcılık ve erkekler için taşımak için utanç verici bir özellik olabilir. Jinekomasti için tek ilaç ameliyattır.Kürden sonra PCT yaptıgınız taktirde bu en ufak sorun bile olmıyacaktır.

Anavar ( Oxandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Anavar -Oxandrolone Nasıl Kullanılır  / Kullanım Şekli ?
Anavar -Oxandrolone Yan Etkileri Nelerdir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Steroid Kürü Nedir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Satın Al -Fiyat
Anavar ( Oxandrolone ) Sık Sorulan Sorular ?
Kadınlar Anavar‘ı kesinlikle çok seviyorlar. Bu, onlara daha kaba sesler ya da yüz tüyleri gibi erkeksi bir özellik kazandırması (Normal dozlarda)  mümkün olmayan bir anabolik steroidtir. Bununla birlikte, kadınların dozajlarını kontrol altında tutmaları ve ilacı kötüye kullanmamaları önerilmektedir. İlacın aşırı kullanımı, kadının adet döngüsünde büyük değişiklikler meydana gelebilir ve bebeği tasavvur etmeye çalışırken aşırı komplikasyonlara neden olabilir. Ayrıca, klitorisi ilacın yanlış kullanımının bir yan etkisi olarak anormal genişleme geçirebilir. Bu değişiklik kalıcı olacak ve birisi kurtulamayacak.
Anavar  Oxandrolone yan etkileri – zararları nelerdir 

Daha önce, Anavar‘ın karaciğere herhangi bir hasar vermediğini tartıştık. Bu gerçeğe rağmen, steroid kullanımı düşünen kullanıcıların, karaciğerlerini kullanmaya başlamadan önce en azından kontrol ettirmeleri önerilir. Bununla birlikte, küçük Anavar‘ın etkisi karaciğer üzerinde olabilir, vücudunuzda böylesine yaşamsal bir organla şans vermek iyi bir fikir değildir. Anavar‘da olunca doktorunuzun düzenli olarak karaciğer kontrolleri yapmasını ve steroid uygulamasından rahatsızlık duymamasını sağlayın. Doktor herhangi bir komplikasyon ortaya çıkarsa size rehberlik etmek için en iyi durumda olacaktır ve bu aynı zamanda sizin de huzurunuz için son derece gereklidir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Lee Haney Steroid Kürü Nedir ?

Kan basıncı veya yüksek kolesterol seviyesi gibi sorunlarla mazisi olan kullanıcılar Anavar yönetimini düşünmemelidir. Anavar yönetimi bu komplikasyonları daha da artırabilir ve inme veya kalp krizi olasılığına yol açabilir. Aile mazisinde kalp rahatsızlığı olanlar içinde, Anavar idaresinde kalp rahatsızlığına yakalanma şansı yüksektir. 

Anavar’ı kullanan bazı kullanıcılar rahatsız edici uyku düzenleri ve uykusuzluk bildirmişlerdir. Ayrıca libido problemleri ve hafif bir cinsel yaşam yaşarlar. Mide bulantısı, steroid boş karnınıza alındığında yaşanır. Bunu daha sonra kusma seansı izleyebilir. Sarımsı renge dönüşen cilt rengine dikkat ederseniz, sarılıktan etkilenmişsinizdir, bu da karaciğerinizin işleyişinin ihlal edildiğini ima etmektedir. Karaciğer ile ilgili problem sadece çok yüksek dozajlar alındığında çıkar anavar piyasadaki en güvenli oral steroid’tir.Yinede milk Thistle (Carsil) Alabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir