Arimidex Satın al – Fiyat

Arimidex satın al – Fiyat

Arimidex, çok popüler bir aromataz inhibitörü, belki de üç ana aromataz inhibitörünün (Arimidex, Aromasin ve Letrozol) en popüleridir ve en çok satılanıdır. Ayrıca, bir anabolik steroid olarak sınıflandırılmıyor ve birçok ülkede planlanan bir ilaç değil, bu nedenle, piyasaya arzının hem Amerikan reçeteli ilaç pazarında hem de uluslararası alanda çok geniş ve yaygın olduğu gerekçesiyle duruyor. Arimidex gibi yardımcı ilaçların bulundurulması, kullanımı ve ticaretini çevreleyen kanunların çok az olması nedeniyle, kullanım hukuki veya cezalarıyla (çoğu ülkede) herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Arimidex’i satın almak isteyen kişiler bunu duymaktan memnuniyet duyacaklardır, çünkü piyasaya sunulması çok büyük – hatta birçok ülkede sayaç üzerinden serbestçe temin edilebilir – bu nedenle anabolik steroid karaborsa içine kolaylıkla ulaşılabilir ve dağıtılabilir. Bu nedenle, eczacılık sınıfı Arimidex, diğer yer altı ürünlerinden daha pahalı olmakla birlikte, elde etmek çok kolaydır.Orjinal Arimidex Fiyatları ortalama olarak 1 mg 28 Tablet Halinde 100-120 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Arimidex’i satın almak isteyenler, aşağıdaki üç ana kategori veya ürün sınıfıyla daima karşı karşıya kalacaklardır. Bunlar: Farmasötik sınıf ürünler, yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri ve araştırma sınıfı ürünler.
Arimidex satın al – Fiyat

1. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu tür yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, elbette, üretim maliyetleri ve genellikle Araştırma ve Geliştirmeyi kapsamak için gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.

2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuarları, anabolik steroid üretmek için kurulan FDA onaylı olmayan laboratuvarlardır (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlıdır). Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasotik dereceli anabolik steroidler veya ilaçlarla karşılaştırıldığında daha düşük maliyettir. Hammadde tedarikçileri yüksek kalitede ve üretim prosesleri çok iyi olursa, bir UGL ürününün bir İlaç Derecesi hazırlığına göre daha düşük olacağını önermenin hiçbir nedeni yoktur. Çok yüksek kaliteli hammaddelerin elde edilmesi zordur ve siparişten sonra ürünün aynı yüksek kaliteli sipariş olup olmadığını bilmek yasak nedeniyle zorlanır.

3. Araştırma sınıfı: Bunlar, ‘araştırma sınıfı’ Arimidex (ve diğer çeşitli bileşikleri) sağlayan ‘araştırma kimyası’ şirketleri tarafından üretilen ürünlerdir. Bunlar aslında laboratuvarlarda araştırma amaçlı olarak üretilen ürünler üreten ve satan tamamen hukuki ve meşru şirketlerdir. Arimidex‘i araştırma kimya şirketlerinden satın almak isteyen kişiler, ürünlerin yalnızca ‘araştırma amaçlı’ olduğu ve ürünün kendi vücutları için tüketildiğiyle ilgili uyarıları yok sayacaktır. Arimidex yasal olarak satılmakta ve bu şirketlerden hiçbir konuda sorunsuz bir şekilde satın alınıyor ve ürünün kalitesi farmasötik sınıf düzeyinde olmasa da, çoğunlukla oldukça yakından gelebiliyor. Bununla birlikte, birisi FDA’nın bu şirketlerin üretim operasyonlarını denetlemediğini ve kalite kontrole neredeyse hiç bir şeyin yapılmadığından emin olmalı. Bu nedenle, araştırma kimyasal sınıfı Arimidex, genellikle yer altı laboratuvar ürünleri ile aynı seviyede düşünülmelidir.

Arimidex’i satın almak için alışveriş yapan çoğu birey sıklıkla ilaç sınıfı ürünlerle karşılaşır. Birçok ülkenin Arimidex ve onun ticareti, bulundurulması ve kullanımı ile ilgili kanunları veya çok gevşek kanunları olmadığı gerçeği nedeniyle piyasada bol miktarda bulunur. Yeraltı laboratuarı sınıfı Arimidex yine de üretilmektedir, ancak bu ürünler burada ele alınmayacak. Bunun anlamı, UGL sınıfı Arimidex ürünlerini üreten binlerce farklı yeraltı laboratuarı olması ve bu nedenle her UGL ürününü listelemek ve hepsini bu bölümde ayrıntılı olarak kapsamak için bitmek bilmeyen ve boşuna bir çaba haline getirmesi gerçeğidir. Buradaki endişeler dünyada binlerce yer altı laboratuvarının bulunması ve birçoğu çok sık kurulup kapanmakta ve bugün piyasada olan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği, buna karşın kurulmuş yeni bir UGL’nin Yarın önceki laboratuar kapanırken olduğu gibi yeni bir ürün satacak.

Farmasötik Derece

Birçok ülkede bulunabilecek sayısız jenerik ürünün yanı sıra, bilinen tek ve farmasötik sınıf Arimidex ürünü orijinal resmi AstraZeneca ürünüdür. Bu ürünler, blister şerit başına 14 tabletlik folyo kaplı blister şeritler halinde ve bir kutuda iki şerit halinde (toplam 28 tablet) gelir. Her bir tablet, her biri 1 mg dozda verilir.
Diğer önemli ilaç sınıfı Arimidex ürünü, Hindistan’daki ilaç firması Alkem Laboratories tarafından üretilen Altraz olarak bilinen jenerik ürün olacaktır. Altraz, Astra Zeneca ürünü (şerit başına 14 tablette folyo kaplı blister şeritleri ve toplam 28 tablet için iki şerit halinde) ile aynı şekilde paketlenir. Alkem, tablet başına 1 mg dozda verilir.

Araştırma Notu

Araştırma kimya şirketleri tarafından üretilen araştırma ürünü, damlalık, oral şırınga veya püskürtme pompası ile sağlanan sıvı ürünlerdir (her sprey genellikle sprey başına özel bir doz olarak ölçülür). Bu sıvı ürünlerdeki Arimidex solüsyonlarının konsantrasyonu 30 ml’lik bir şişede genellikle 1 mg / ml’dir ve fiyat şişe başına 40-70 $ arasında değişir (ve hangi şirkete satın alındığına bağlıdır). Arimidex’i satın almak için yasal bir araç olduğu gerçeğinin yanı sıra nispeten düşük fiyatlar ve bireyin Arimidex’i araştırma notunda alacakları miktarlar, bunların piyasadaki çok popüler kaynaklar ve markalar olmasına izin verir.

Taklitler ve Sahte Ürünler

Arimidex’i satın almak isteyenlerin, Arimidex (Anastrozole) ile ilgili bir sorun olarak bilinmediğini, ve dünyanın birçok ülkesininde yasalara ya da çok gevşek yasalara sahip olmamasından dolayı memnuniyet duyacaklarını belirtti. Arimidex’in elinde bulunması, kullanması ve satın alması. Dolayısıyla, gerçek orijinal Arimidex çok yaygındır, ancak küçük bir sahte alan mevcuttur.
Farkında olmamız gereken diğer kaygılar, bazı yeraltı laboratuvarlarının, tabletlerde Arimidex içermeyen ya da içinde başka bir anti-östrojen (normalde Nermadex gibi bir SERM) içeren bir Arimidex ürünü üretmeye çalışabileceği gerçeğidir (Sahte) Arimidex’in jinekomasti gibi Östrojenik yan etkileri inhibe etmek için gerçekten çalıştığını düşünmek doğru değildir. Çoğu, diğer kaliteli ürünleri üreten meşru yeraltı laboratuvarlarının olduğu gibi bunu yapan yeraltı laboratuarlarının farkında olun; ancak daha üst düzey ürünler üretmek için paraya (veya belki de ekipmana) sahip değildir ve bunun yerine masum alıcıları kandırmaya çalışacaktır. Bu geçmişte, Arimidex ve Aromasin (Exemestane) gibi daha pahalı anti-estrojenlerle ilgili bir sorun olarak biliniyor.

Tipik Fiyatlandırma

Bu araştırma kimyasal şirketleri genellikle kendi tedarikçileridir (anabolik steroidlerin bir laboratuvar tarafından üretildiği ve daha sonra bir satıcının satılması için satıldığı tipik sistemin aksine) araştırma ürünleri zaten kapsam altına alınmıştır. Bu nedenle, Arimidex fiyatlarının eninde sonunda satıcıların / kaynakların üç kategorisine girmesine neden oluyor:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Listelenen ilk iki kaynak / tedarikçi türü fiyatlamada çok az değişime sahiptir fakat internette Arimidex’i satın almak isteyen herhangi bir kişi, minimum sipariş limitlerini belirlemeyen web siteleri arasındaki farklı fiyat farklılıklarına dikkat çekecektir. . Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri bireylerin Arimidex’i çok küçük miktarlarda (tekli şişe siparişleri vb.) Almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatlarını sık sık şişirir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.
Minimum sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan gelen Arimidex’in tipik fiyatlandırması genelde 1 mg / tablet içeren tablet başına 9 – 11 $ aralığında farmasötik Arimidex ürünü bulacaktır. Aynı kaynaktan gelen Yeraltı Arimidex ürünü, 1 mg / tablet içeren tablet başına 6 – 8 dolar arasında değişecek.
Minimum sipariş sınırları belirleyen kaynaklar (ve kişi içi kaynaklar), 1 mg / tablet içeren tablet başına 7 – 8 $ aralığında farmasötik Arimidex satışı ile bulunabilir. Aynı kaynaklardan Underground Arimidex, 1 mg / tablet içeren tablet başına 1,30 dolar – 3,00 dolar karşılığında bulunabilir.

Yasallık

Sonunda, her birey, kendi ülkesinde Arimidex gibi yardımcı ilaçların kullanımı ve bulundurulması ile ilgili yasaların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi burada ele alınacaktır.
Arimidex, Kanada’nın yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde kontrol edilemeyen bir maddedir. CSA (Kontrollü Maddeler Yasası) ya da Kanada CDSA (Kontrollü İlaçlar ve Maddeler Yasası) uyarınca kontrollü maddeler olarak sınıflandırılmayan anti-östrojen, sempatomimetik ve diğer birçok reçeteli ilaç gibi pek çok yardımcı bileşik bu sınıflamaya girer. Her ne kadar Arimidex tezgahta satın alınamazsa ve sadece reçeteyle satılabilmesine rağmen, kullanımı, bulundurulması veya ticareti açısından ceza uygulanmamaktadır. FDA 1988 kararına göre hem ABD’de hem de Kanada’da kişisel kullanım için 3 aylık bir arzın alınmasına izin verilir. İngiltere’de, kişisel kullanım ve mülk edinme cezaları bulunmayan durumlarda aynı genel yasalar mevcuttur ve bireyler kişisel bir malzeme alabilirler.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Dostinex ( Kabergolin ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir