Aromasin (Exemestane) satın al – Fiyat

Aromasin (Exemestane) satın al – Fiyat

Aromasin, belki de üç büyük aromataz inhibitörünün (Arimidex, Aromasin ve Letrozole) en popüleridir; çünkü anabolik steroid kullanımına dikkat edilmesi, Arimidex’in ilk gelişimi ve piyasaya sürülmesiyle sahne. Bununla birlikte, popülerlik Aromasin’e doğru hızla ilerleyecek ve faydaları ve etkinliği Arimidex’inkini aşacak şekilde görülecektir. Aromasin’i geri almak isteyen kişilerin tuttuğu tek sayı, Arimidex’den daha pahalı olması. Ancak, piyasada Arimidex ve Letrozole kadar bol miktarda bulunur.Orjinal Aromasin (Exemestane) Fiyatları ortalama olarak 25 mg 30 Tablet Halinde 70-100 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.Not: Yakında %100 Orjinal Check Kodlu ve En uygun fiyatlı  Ürünlerimiz Satışa çıkacaktır.Bizi takip etmeye devam edin.
Aromasin (Exemestane) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Aromasin (Exemestane) Dozajı Ve Kullanımı Nasıldır ?
Aromasin (Exemestane) Yan Etkileri Nedir ?
Aromasin (Exemestane) Satın Al –Fiyat

Aromasin’i satın almak isteyenler, aşağıdaki üç ana kategori veya ürün sınıfıyla daima karşı karşıya kalacaklardır. Bunlar: Farmasötik sınıf ürünler, yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri ve araştırma sınıfı ürünler.

Aromasin (Exemestane) satın al – Fiyat

1. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuvarları, anabolik steroid üretmek için kurulan (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlı olarak) FDA onaylı olmayan laboratuarlardır. Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir.

2. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar. Yüksek kaliteli ürünler çoğu zaman taklitçilik ve sahte ürünlere maruz kalırlar.

3. Araştırma derecesi: Bunlar, ‘araştırma sınıfı’ Aromasini (ve diğer çeşitli bileşikleri) sağlayan ‘araştırma kimyası’ şirketleri tarafından üretilen ürünlerdir. Bunlar aslında laboratuvarlarda araştırma amaçlı olarak üretilen ürünler üreten ve satan tamamen hukuki ve meşru şirketlerdir. Araştırma kimyasal firmalarından Aromasin satın almak isteyen kişiler, ürünlerin sadece ‘araştırma amaçlı’ olduğu yönündeki uyarıları görmezden gelip yerine kendi vücudunu tüketirler. Aromasin yasal olarak satılmakta ve bu şirketlerden sorunsuz bir şekilde satın alınmaktadır ve ürünün kalitesi farmasötik sınıf düzeyinde olmasa da çoğunlukla çok yakında gelebilmektedir. Bununla birlikte, birisi FDA’nın bu şirketlerin üretim operasyonlarını denetlemediğini ve kalite kontrole neredeyse hiç bir şeyin yapılmadığından emin olmalı. Bu nedenle, araştırma kimyasal sınıfı Aromasin yer altı laboratuar ürünleri ile aynı seviyede değerlendirilmelidir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   İGF1-LR3 Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Aromasini satın almak için alışveriş yapan çoğu birey sıklıkla farmasötik açıdan kaliteli bir ürünle karşılaşır. Birçok ülkenin Aromasin ve onun ticareti, bulundurulması ve kullanımı ile ilgili kanunları veya çok gevşek kanunları olmadığı gerçeği piyasada bol miktarda bulunur. Yeraltı laboratuarı sınıfı Aromasin halen üretilmektedir, ancak bu ürünler burada ele alınmayacaktır. Bunun nedeni, tam anlamıyla UGL sınıfı Aromasin ürünlerini üreten binlerce farklı yeraltı laboratuarı bulunması ve bu nedenle her bir UGL ürününü listelemek ve hepsini bu bölümde ayrıntılı olarak kapsamak için bitmek tükenmek bilmeyen bir çaba haline gelmesi gerçeğidir. Buradaki endişeler dünyada binlerce yer altı laboratuvarının bulunması ve birçoğu çok sık kurulup kapanmakta ve bugün piyasada olan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği, buna karşın kurulmuş yeni bir UGL’nin Yarın önceki laboratuar kapanırken olduğu gibi yeni bir ürün satacak.

Farmasötik Derece

Patent ve pazarlama sorunları nedeniyle, Pharmacia & Upjohn’un resmi Aromasin ürünü piyasada bulunan çok az jenerik olan tek Aromasin (Exemestane) farmasötik sınıfı ürünüdür. Pharmacia & Upjohn tarafından elde edilen Aromasin, kutu içinde paket başına 30 tabletlik blister ambalaj şeritler halinde sağlanır. Her tablet 25 mg içerir.

Araştırma Notu

Araştırma kimya şirketleri tarafından üretilen araştırma ürünü, damlalık, oral şırınga veya püskürtme pompası ile sağlanan sıvı ürünlerdir (her sprey genellikle sprey başına özel bir doz olarak ölçülür). Bu sıvı ürünlerdeki Aromasin solüsyonlarının konsantrasyonları, 30 ml’lik bir şişede genellikle 25 mg / ml’dir ve fiyat şişe başına 75-90 dolar arasında değişir (ve hangi şirkete satın alındığına bağlıdır). Birinin Aromasin’i araştırma notunda alacağı nispeten düşük fiyatlar ve miktarlar, bunun Aromasin’i satın almanın yasal bir yolu olduğu gerçeğinin yanı sıra, bunların piyasadaki çok popüler kaynaklar ve markalar olmasına izin verir.

Taklitler ve Sahte Ürünler

Aromasin’i satın almak isteyenlerin, sahte ve sahte ürünlerin Aromasin (Exemestane) ile ilgili bir sorun olduğu bilinmiyor; çünkü dünyanın birçok ülkesinde yasalara ya da çok gevşek yasalara sahip olduğu gerçeği nedeniyle Aromasin bulundurma, kullanma ve satın alma. Dolayısıyla, gerçek orijinal Aromasin çok yaygındır, ancak küçük bir sahte alan mevcuttur.

Farkında olunması gereken diğer tek kaygı, bazı yeraltı laboratuvarlarının, tabletlerde Aromasin içermeyen ya da içinde farklı bir anti-östrojen (normal olarak Nermadex gibi bir SERM) içeren bir Aromasin ürünü imal etmeye çalışabileceği gerçeğidir (Sahte) Aromasin’in jinekomasti gibi östrojenik yan etkileri engellemek için gerçekten çalıştığını düşünmek için kandırmak. Çoğu, diğer kaliteli ürünleri üreten meşru yeraltı laboratuvarlarının olduğu gibi bunu yapan yeraltı laboratuarlarının farkında olun; ancak daha üst düzey ürünler üretmek için paraya (veya belki de ekipmana) sahip değildir ve bunun yerine masum alıcıları kandırmaya çalışacaktır. Bu geçmişte, Arimidex ve Aromasin (Exemestane) gibi daha pahalı anti-estrojenlerle ilgili bir sorun olarak biliniyordu.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Testosteron Cypionate Kürü Nedir ?

Tipik Fiyatlandırma

Bu araştırma kimyasal şirketleri genellikle kendi tedarikçileridir (anabolik steroidlerin bir laboratuvar tarafından üretildiği ve daha sonra bir satıcının satılması için satıldığı tipik sistemin aksine) araştırma ürünleri zaten kapsam altına alınmıştır. Bu nedenle, Aromasin fiyatları, eninde sonunda satıcıların / kaynakların üç kategorisi altında toplanmaya bırakılıyor:

– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları

Listelenen ilk iki kaynak / tedarikçi türü fiyatlamada çok az değişime sahiptir ancak internette Aromasin satın almayı deneyen herhangi bir kişi, minimum sipariş limitlerini belirlemeyen web siteleri arasındaki farklı fiyat farklarından daima haberdar olacaktır. . Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin Aromasin’i çok küçük miktarlarda (tek şişe siparişleri vb.) Almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için, fiyatları makyaj etmek için şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.

Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan gelen Aromasin’in tipik fiyatlandırması genel olarak 25mg / tablet içeren tablet başına 8 – 10 $ aralığında farmasötik Aromasin ürünü bulacaktır. Aynı kaynaktan Yeraltı Aromasin ürünü, 25mg / tablet içeren tablet başına 5 – 7 $ aralığında değişir.

Minimum sipariş limiti belirleyen kaynaklar (ve kişi içi kaynaklar) 25 mg / tablet içeren tablet başına 3-5 ABD doları aralığında farmasötik Aromasin satışı ile bulunabilir. Aynı kaynaklardan gelen Yeraltı Aromasini, tablet başına 25mg / tablet içeren 1,45 dolar – 3,00 dolar karşılığında bulunabilir.

Yasallık

Sonunda, her birey, kendi ülkesinde Aromasin gibi yardımcı ilaçların kullanımı ve bulundurulması ile ilgili yasaların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi burada ele alınacaktır.

Aromasin, Kanada’da olduğu kadar Birleşik Devletlerde de kontrol edilemeyen bir maddedir. CSA (Kontrollü Maddeler Yasası) ya da Kanada CDSA (Kontrollü İlaçlar ve Maddeler Yasası) uyarınca kontrollü maddeler olarak sınıflandırılmayan anti-östrojen, sempatomimetik ve diğer birçok reçeteli ilaç gibi pek çok yardımcı bileşik bu sınıflamaya girer. Her ne kadar Exemestane tezgahta satın alınamazsa ve sadece reçeteyle kullanılabilir, bunun kullanımı, bulundurulması veya ticaretinde herhangi bir ceza bulunmamaktadır. FDA 1988 kararına göre hem ABD’de hem de Kanada’da kişisel kullanım için 3 aylık bir arzın alınmasına izin verilir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Efedrin Satın al ( Fiyat )

İngiltere’de, kişisel kullanım ve mülk edinme cezaları bulunmayan durumlarda aynı genel yasalar mevcuttur ve bireyler kişisel bir malzeme alabilirler.

Diğer aromataz inhibitörleri ile olduğu gibi, Aromasin’i satın almak isteyen kişiler bunu duymaktan mutluluk duyacaklardır; çünkü piyasaya sunulması o kadar büyüktür ki – birçok ülkede tezgah üzerinde serbestçe mevcuttur – bu nedenle kolayca elde edilebilir ve anabolik steroid karaborsa dolaşıma sokulabilir. Bu nedenle, farmasötik dereceli Aromasin, diğer yeraltı ürünlerinden daha pahalı olmasına rağmen (hepsi de yasal olarak yaygın olarak mevcut olsalar bile herhangi bir farmasötik ürün için olduğu gibi) elde etmek çok kolaydır.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Sonuç

Aromasin, bir tür aromatoz inhibitöründen biridir. Daha önce de tartışıldığı gibi, novaldex‘in etkilerine karşı bağışıklık kazandırma ve insülin ve testosteron üretimini kolaylaştırma gibi münhasır nitelikleri nedeniyle post-cycle tedavisi sırasında diğer alternatiflerden daha iyi bir yardımcıdır. Vücudun SHBG seviyelerini düşürecek bilinen tek aromatoz inhibitörüdür. Listelenen yan etkilerden payına sahip olsa da, sigara ve alkol tüketiminden çekilme, mineral ve vitamin açısından zengin diyet tüketme, günlük egzersiz yapma gibi birkaç yaşam tarzı değişikliği getirerek kontrol edilebilir.
Yetkililer, sporcuların ve vücut geliştiricileri tarafından performans artışı için kullanımını yasaklayarak kullanmalarını cesareti kırdı ancak kara borsada en çok satanlar olmaya adanan seçkin özelliklerinden dolayı. Karaborsa alımını etkili bir şekilde engellemenin tek yolu, karaborsadan tedarik edilen ilaçların alıcı sağlık açısından son derece tehlikeli olabileceği konusunda genel bir farkındalık yaratmaktır; çünkü bu ilaçlar bağımlılık yapan maddelerle dolaştırılmadan ve diğer steroidal ilaçlarla karıştırıldıklarından daha sıktır. Bu ilaçların tüketimi son derece tehlikelidir ve kullanıcı için ölümcül etkilere neden olabilir. Karaborsadan steroid tedariki de ölümcül bir suç olarak kabul edilir ve suçlu bulunanlara sıkı cezalar uygulanır. Yetkililer, bugün ana akım toplumda birçok yasadışı uyuşturucunun dolaşımından sorumlu olan karaborsa bayileri ve acentelerini kurcalamak için çabalarını artırmaları ve onları yüksek yaptırımlara çarptırmaları gerekiyor. Yetkililer aynı zamanda bu ilaçların üretiminden sorumlu araştırma ve geliştirme departmanlarını da yakından takip etmeli ve bu ilaçların daha güvenli ve daha fazla yan etkiye sahip olmasına yardımcı olmak için talep edildiyse maddi yardımda bulunmalıdır.
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir