Boldenon ( Equipoise ) Satın Al ( Fiyat )

Boldenon – Equipoise Satın Al -Fiyat

Boldenon – Equipoise , orta derecede popüler bir anabolik steroid olarak sınıflandırılabilen bir anabolik steroidtir. İlk üçte olduğu kadar popüler değil (Dianabol, Deca Durabolin ve Winstrol) ancak yine de oldukça makul bir miktarda ortak kullanım ve popülerlik tutuyor. Anabolik steroid pazarında Boldenon – Equipoise  satın almak isteyenler için, çok yaygın olarak  satılan bir anabolik steroid olduğu için kullanılabilirliği konusunda hayal kırıklığı olmayacaktır. Bir kaynak veya anabolik steroid satıcısının taşıması gereken herhangi bir ürün listesinde hariç tutulmaması gerekir.
Aynı zamanda öncelikli olarak bir veterinerlik ürünü olduğu için, dolaşımda büyük miktarda veterinerlik Boldenon – Equipoise  bulunacaktır. Birçok sahte Boldenon – Equipoise  ürünü de çok yaygındır ve bu, her şeyden önce açıklığa kavuşturulmalıdır. Veterinerlik ve / veya ilaç sınıfı ürünler söz konusu olduğu sürece, Nandrolone veya Testosteron gibi çok daha popüler bir anabolik steroid ile karşılaştırıldığında geniş bir seçim yoktur.Orjinal Boldenon – Equipoise Fiyatları ortalama olarak 250 mg 10 Ampul Halinde 170-200 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Boldenon ( Equipoise ) satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Boldenon ( Equipoise ) Markaları Hangi Formda Boldenon ( Equipoise ) Fiyatları
Alpha Pharma 250 mcg /10 Ampul 200-250 TL
Andro Medica 250 mcg /10 Ampul 190-240 TL
Bvs Labs 200 mcg /10 ml Flakon 170-200 TL
Gamma Pharma 200 mcg /10 Ampul 150-200 TL
Generics Pharma 200 mcg /10 Ampul 140-170 TL
Genesis Meds 250 mcg /10 Ampul 175-200 TL
GEP Pharma 250 mcg /10 Ampul 150-200 TL
Kiev Pharma 100 mcg /20 Ampul 200-240 TL
Meditech Pharma 250 mcg /10 ml Flakon 250-270 TL
Nas Pharma 200 mcg /8 ml Flakon 120-150 TL
PharmaVet 250 mcg /10 Ampul 200-250 TL
Sp Labs 200 mcg /10 Ampul 150-180 TL
Thaiger Pharma 250 mcg /10 Ampul 200-300 TL
Titan Healthcare 300 mcg /10 Ampul 220-270 TL
Vermodje 200 mcg /10 ml Flakon 150-200 TL
Zphc Pharma 250 mcg /10 Ampul 190-220 TL

 

İlaç Derecesi, Yeraltı Laboratuarları ve Veterinerlik Sınıfı

Her iki türden Boldenon – Equipoise  satın almak isteyenler, her zaman iki ana kategori veya ürün sınıfıyla karşı karşıya kalacaklardır. Bunlar: İlaç sınıfı ürünler, yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri ve veterinerlik ürünleridir.
Boldenon – Equipoise  Satın Al -Fiyat

1. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Boldenon ( Equipoise ) Yan Etkileri - Zararları Nedir ?
2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuarları, anabolik steroid üretmek için kurulan FDA onaylı olmayan laboratuvarlardır (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlıdır). Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir.

3. Veteriner sınıfı:
 Bu, Boldenon – Equipoise ‘ın söz konusu olduğu ürün türlerinin / sınıflarının dahil edilmesindeki üçüncü bir giriştir. Bu, normalde başka birçok anabolik steroid için bulunmayan veya tanımlanmayan bir ürün sınıfı kategorisidir. Bununla birlikte, Boldenon – Equipoise  şu anda yalnızca onaylanmış ve veterinerlik için üretilmiştir, bu tip ve diğerleri arasında ayırımı yapmak önemlidir. Veterinerlik ürünleri, sadece hayvanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, farmasötik sınıf olarak aynı kalitede, kalite, sterilite ve saflıkta kabul edilir. Bu ürünler, geldikleri bölgeye bağlı olarak dağıtım açısından sıkı bir şekilde düzenlenebilir veya gevşek şekilde düzenlenebilir. Fiyat açısından, veterinerlik derecesi genellikle farmasötik sınıfından biraz daha ucuz kabul edilir ancak genellikle benzer şekilde fiyatlandırılırlar.
Ne yazık ki, burada detaylı olarak ele alınacak olan ürünler ya farmasötik ya da veteriner sınıfı Boldenon – Equipoise  ürünleri olacak ve ne yazık ki yukarıda belirtildiği gibi, Boldenon – Equipoise  insan kullanımı için tasarlanmamış bir veterinerlik ürünü olarak piyasaya sürüldüğünden, farmasötik dereceli Boldenon – Equipoise  mevcut olmadığı düşünülmektedir. Boldenon – Equipoise  ürününün diğer bolluğu yer altı kalitesidir.
Bununla birlikte, kelimenin tam anlamıyla binlerce farklı yeraltı Boldenon – Equipoise  ürünü var ve bu nedenle, her UGL ürününü listelemek ve hepsini bu bölümde ayrıntılı olarak kapsamak için hiç bitmeyen ve boşuna bir çaba olacak. Buradaki endişeler dünyada binlerce yer altı laboratuvarının bulunması ve birçoğu yarın kurulmuş olan yepyeni UGL’nin piyasada bulunan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği kadar sık ​​kurulup kapanması. Tıpkı önceki laboratuar kapanırken yeni bir ürün satacak.

Farmasötik ve Veterinerlik Sınıfı

Birleşik Devletlerde, Boldenon – Equipoise  öncelikle Fort Dodge Company tarafından üretilmektedir. Bu şirket, birçok anabolik steroid tedarikçisinin, kaynağının ve hatta tek tek kullanıcıların Meksika’da Boldenon – Equipoise ‘i satın alacakları Meksika’da satılık anabolik steroidler üretiyor; ancak bunları Meksika’ya kaçırmak için yapıyorlar. Fort Dodge tarafından Boldenon – Equipoise , cam şişelerde, altındaki krom türü bir metalik yüzey içeren bir etiket içeriliyor. Bu ürünün taklitleri için büyük bir endişe, bu nedenle her birey ürünün başlangıçta Meksika eczanelerinden temin edilmesine dikkat etmelidir.
Güney Amerika, Ganabol adlı Boldenon – Equipoise  ürün markasına ev sahipliği yapmaktadır. Ganabol, Birleşik Devletler’deki anabolik steroid kullanıcıları arasında Boldenon – Equipoise  ürününün bilinen bir adıdır. İki farklı konsantrasyonda üretilir: bir 25mg / ml ürün ve daha güçlü bir 50mg / ml ürün. Bu iki konsantrasyonun aynı zamanda beş farklı boyutlu şişelerde (10 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml ve 500 ml şişelerde) bulunduğu bilinmektedir. Ganabol’un sahte olması da bir problem olarak biliniyor.
Ayrıca Güney Amerika’da Arjantin’de evini bulan Tecnoquimicas tarafından üretilen Legacy olarak bilinen Boldenon – Equipoise  ürünü markası var. Eski 50 ml’lik flakonlarda bulunur ve 50 mg / ml konsantrasyon içerir. Eski 4 ila 5 yıl arasındaki oldukça yeni bir üründür ve sahte bu özel Boldenon – Equipoise  ürünü ile henüz bir mesele olarak bilinmiyor.
Ayrıca Güney Amerika’da Boldenona ve Boldegan Gen-Far tarafından üretilmektedir. Bunlar Güney Amerika’da çok popülerdir ve Amerikan anabolik steroid karaborsasında görülmüştür. Boldenon ve Boldegan, 50 mg / ml konsantrasyonlar halinde sağlanır ve çeşitli boyutlarda şişelere (Ganabol’a çok benzer şekilde) sahiptir. Taklit ürünler bu markalarla henüz bir sorun haline gelmedi.

Boldenon – Equipoise  Tipik Fiyatlandırması

Her türden anabolik steroid fiyatları nihai olarak satıcıların / kaynakların üç farklı kategorisine girer:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Alıcıları minimum sipariş limitleriyle sınırlayan kişi içi kaynaklar ve internet kaynakları normalde aynı fiyat türlerine sahiptir. Bununla birlikte, internette Boldenon – Equipoise  satın almaya teşebbüs edenler, minimum sipariş limitlerini belirleyen web siteleri arasındaki fiyat farklılıklarının her zaman farkında olmalılar; bunu yapanlara kıyasla (önceden farkında değillerse, bireyler bunu genellikle kendi Kendi anlaşması). Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda Boldenon – Equipoise  (örneğin 1 – 2 şişe siparişleri) satın almalarını sağlar ve bu tür satıcılar büyük miktarlı satışların aksine küçük satış yapmak eğilimindeler, fiyatlar sıklıkla şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetlerini telafi etmek için.
Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, siparişin işlenmesine izin vermeden önce satın alınan toplam ürünün 200 – 400 $ arasında bir minimum sınırı belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.
Minimum sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan gelen Boldenon – Equipoise ‘in tipik fiyatlandırması, genellikle, 200 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 150-170 $ aralığında yeraltı ürünü bulacaktır. Herhangi bir kişi, aynı kaynak türlerinden herhangi bir veterinerlik sınıfı Boldenon – Equipoise  ürününü bulursa, tipik olarak, 50mg / ml içeren 1ml’lik cam ampul başına 17 – 20 $ aralığında veteriner Boldenon – Equipoise  ile karşılaşacaktır.
Asgari sipariş limitleri ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar, 200mg / ml içeren tek bir 10ml’lik flakon için 60 – 100 $ aralığında farmasötik Boldenon – Equipoise  (yeraltı ürünü) satışı ile bulunabilir. Herhangi bir kişi, aynı kaynak türlerinden herhangi bir farmasötik Boldenon – Equipoise  ürününü bulursa, Schering-Plough’tan 50 mg / ml içeren 1 ml cam ampul başına 12 – 15 $ aralığında Boldenon – Equipoise  üretir.

Yasallık

Son olarak, her birey kendi ülkelerindeki anabolik steroid kullanımı ile ilgili kanunların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi ele alınacaktır. Münferit kanunlara bakmadan önce Boldenon – Equipoise ‘ın Batı’da, Avrupa’da veya Asya’da insan kullanımı için onaylanmadığı anlaşılmalıdır. Sadece insanlarda kullanılması öngörülen bir veterinerlik ürünü olarak onaylanmıştır ve 1970 yılında serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra insanlarda kısaca kullanılmış olsa da, FDA tarafından herhangi bir koşulda insan kullanımı için henüz onaylanmamıştır.
ABD: Birleşik Devletlerde, Boldenon – Equipoise , Denetimli Maddeler Kanunu’nda, Boldenon – Equipoise  ( Boldenone ) bulundurulması ve kullanılması suç olarak düşünülecek bir Çizelge III ilaç olarak sınıflandırılmıştır. Söylemeye gerek yok, insan ticareti, ithalat ve Boldenon – Equipoise  veya herhangi bir anabolik steroid alımı bir suçtur.
İngiltere: Birleşik Krallık’ta Boldenon – Equipoise , Ek IV’e göre düşer; Boldenon – Equipoise ‘in kullanımı ve kullanımı kişisel kullanım için yasaldır. Kişisel kullanım için Boldenon – Equipoise ‘ı İçe Aktarma da bir suç değildir.
Kanada: Kanada’da Birleşik Krallık’taki yasaya benzer bir kanun, Ek IV’e ait bir uyuşturucudan kaynaklanır ve burada Boldenon – Equipoise ‘ın kullanımı ve kullanılması ağır bir suç değildir ve yasaldır. Bununla birlikte, maddenin ticareti bir ağır suçtur. Kanada CDSA’da (Kontrollü Uyuşturucular ve Maddeler Yasası) belirtildiği gibi, kaçakçılıkla mücadele cezaları, birincil suçlar için azami 1000 $ ceza ve / veya en fazla altı ay hapis, daha sonraki suçlar için maksimum 2000 $ ceza ve / veya en fazla 1 yıl hapis cezasına kadar değişir.
Bunlar, Boldenon – Equipoise  ( Boldenone )’nun dünyadaki üç büyük ülkeye girdiği halihazırdaki yasaların 3 örneğidir. Hangi Boldenon – Equipoise  ( Boldenone ) almaya karar verirlirse kazanılan yol hangisine girerse edilsin, kişinin ikamet ettiği hangi ülkede olursa olsun yasallığı ve kanuni yasaların farkında olmalıdır. Doğru kararları vermek ve  beklemek için önceden araştırma yapmak önemlidir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Balkan Pharma Primobol 1mL (Primobolan ) Laboratuar Testi
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir