Boldenon ( Equipoise ) Yan Etkileri – Zararları Nedir ?

Boldenon – Equipoise yan etkileri – zararları nedir?

Bu ilacın sık rastlanan yan etkilerinin bazıları şöyledir:
Cinsel: Ortalama bir Boldenon – Equipoise  dozu olan kullanıcılar tarafından yaşanabilecek birkaç cinsel yan etki vardır. Erkeklerde cinsel işlevini bozma eğilimi gösteren östrojen düzeylerinde bir artış olabilir. Boldenon – Equipoise , hormonları bastırır, böylece daha etkili hale getirmek için mevcut testosteron ile birleşebilir.
Görünüş: Boldenon – Equipoise  uygulaması, görünüm açısından da birkaç yan etkiye neden olduğu bilinmektedir.
Akne: Sırt, boyun ve omuz çevresindeki küçük kırmızı lekelerin görülmesi akne oluşumu olarak bilinir.
Boldenon – Equipoise  yan etkileri – zararları
Jinekomasti: Jinekomasti olarak bilinen göğüslerin gelişimi, Boldenon – Equipoise  kullanımdan kaynaklanan bir diğer yaygın yan etkitir. Genellikle uzun süredir Boldenon – Equipoise  kullanan insanlarda görülür. Adamın göğüslerinde meme dokusu oluşur ve meme başlarının altında yavaş yavaş toplar oluşmasını sağlar. Bu yumruları çıkarmak için zamanında cerrahi müdahale gereklidir ya da  başka komplikasyonlar gerektirebilir. Kadınlarda göğüslerin büzülme belirtileri gösterdiği bilinmektedir.Kürden sonra PCT ile bu sorunu yaşamazsınız.
Saç dökülmesi: Boldenon – Equipoise  uygulaması saç folliküllerinin zayıflamasına ve küçülmesine neden olan dihidrotestosteron veya DHT üretimini kolaylaştırabilir. Sonuç olarak, folliküller sadece ince saç üretebilir. Yavaş yavaş, steroidlerin sürekli kullanımı ile, kullanıcı muhtemelen saç foliküllerinin ölümü ile kalıcı saç kaybı yaşayacaktır.Sözün özü Eğer çok yüksek dozda Boldenon’u kullanırsanız şaç sorunu olabilir normal kullanımda sadece genetik olarak şaç dökülme probleminiz varsa steroidler bunu hızlandırır aksi taktirde şaçınız yerinde kalıcaktır aynı şeyle akne içinde geçerlidir.
Yağlı cilt: Yağlı cilt, Boldenon – Equipoise  kullanımından kaynaklanabilecek iyi belgelenmiş yan etkilerden biridir.
Artmış Saldırganlık: İlaç kullananlar arasında saldırganlığın arttığına dair raporlar var.Tabi spor yaparken be yan etki değil direk pozitif etki yapar size.
Virilizasyon: Boldenon – Equipoise  hafif androjen olduğu için, kadınlar ciddi yan etkilerin çok fazla bir kısmını sergilemektedir. Saç dökülmesi, büyümüş cinsel organ ve derin ses gibi ses efektleri, ilacın yüksek dozlarını alan kadınlar tarafından görülür.
Kan Basıncı: Boldenon – Equipoise  (Boldenone) güçlü bir androjen olma potansiyeline sahip bir bileşiktir. İnsanlarda tezahür etme yeteneğinden yoksundurlar. Boldenon – Equipoise , eritropoeze yardımcı olur veya alyuvarların gelişiminde artışa neden olur. Kırmızı kan hücreleri, temiz oksijenin vücuda taşınmasından sorumludur, böylece süreç içindeki solunum sistemini iyileştirir. Artan oksijen akışı da kullanıcının enerjisini arttırarak bu ilacı kuvvet gelişimini kolaylaştırmada etkili bir bileşen haline getirir. Bununla birlikte, önerilen seviyelerin üstünde olan dozajların alınması kan basıncında yükselmeye neden olabilir.
İştah: Boldenon – Equipoise  yönetimi, diyet yapmayı kullanıcı için oldukça zor hale getirebilecek bir iştah artışına neden olur. Gereksiz kilo almanıza imkân tanımayan esnek bir diyet planı tasarlayın. Bazı sporcular, iştahlarını artırmak için kitlesel döngüleri içinde Boldenon – Equipoise , diğerleri kas gelişimine yardımcı olmak için yağ yakma kürlerinde Boldenon – Equipoise  koyarlar.
Boldenon – Equipoise  kullanmaya başladıktan sonra, hafif dozlarla başlamanız önerilir. Vücudunuz Steroid ile uyumayı öğrenirken yavaş yavaş dozaj artırılabilir. Vücudunuzdaki kütlenin istikrarlı bir şekilde inşası için neredeyse hiç yan etkiye sahip olmayacak ve uzun vadeli iyileşmeye götürecektir.
FDA Gıda ve İlaç İdaresi, Major League baseball ve diğer spor müsabakalarında Boldenon – Equipoise  kullanımını yasaklamış ancak atletler ve vücut geliştiricileri steroidi yine de kullanıyor. Boldenon – Equipoise , vücut geliştiricileri veya sporcular için ideal bir steroid değildir. Kullanımdan sonra aylar bile olsa idrarda saptanabilir metabolitler üretme üne sahiptirler. Bu, aynı zamanda kullanıcıların Deca-Durabolin ile yüz yüze kaldıkları bir komplikasyondur. Bu, bu steroidlerin yüksek yağ çözünürlüğünden ötürü, uzun süre yağ dokusunda kalmalarına yardımcı olan bir özelliktir. Yağ çözünürlüğü, steroidin kan dolaşımına hızlı bir şekilde serbest bırakılmasını önlemeye yardımcı olur, böylece ilk steroid enjeksiyonu uygulandıktan kısa bir süre sonra küçük kalanlar vücuda kalır.
Yarışma süresince, doping testlerinin başarısız olmasından endişe ettiği için sporcu  vücut kütlesini harekete geçirmeye umutsuzca bakar. Denemelerine rağmen, vaktinden önce birkaç ay önce ilaç verildiği halde vücutta belli oranlarda kalma ihtimali bulunan bütün artık yağları zamanında ortadan kaldırmak için başarısız olabilir.
Boldenon – Equipoise  bugün sporcuların ve vücut geliştiricilerinin kullanabileceği en güvenli steroidlerden biri olmayı sürdürüyor. Sınırlar içinde kullandığınızda, listelenen yan etkilerin herhangi birini yaşamanız pek olası değildir. Boldenon – Equipoise  özellikle yan etkilerden en az etkilenen kadınlara uygundur. FDA kısıtlamaları yüzünden Boldenon – Equipoise  dozajının bulunması zor olabilir. Eczaneler tezgahta satmaz, bu nedenle spor salonunda karaborsada nerede olduğunu bilen birini aramak zorunda kalacaksınız.
Karaborsa çeşitli steroid stoklar. Fakat bu yeraltı ajanlarının, sahte ürünler satması ve bazı bağımlılık yapıcı ajanlarla bağlandığı bilinen bir şöhreti olduğundan her zaman dikkatli olmalısınız. Ayrıca fiyatların son derece yüksek olmasını kolayca bekleyebilirsiniz.
Yetkililer, karaborsa ve firmalar üzerinde sürekli çaba göstermeye çalışıyor ancak noktaları birbirine bağlamak ve yasadışı faaliyetleri feshetmek için sıklıkla zorlanıyorlar. Bunun nedeni, bu firmalar iyi tasarlanmış bir anonim web altında çalışır ve onları tanımlamak zor olabilir.
Boldenon – Equipoise  gibi ilaçlara gelince, yetkililer bir istisna oluşturmalı ve reçeteli bir ilaç yapmalıdır. Bu belirli steroidin olumlu etkileri negatiflerden daha uzun bir atıştan daha ağır basmakta ve bunu ifade etmek isteyen birçok memnun kullanıcı bulunmaktadır. Bu ilacın yasaklanmasının etkili bir şekilde ortadan kalkacağı anlamına gelmediğini fark ettiler zamanla. Onları isteyen insanlar kalabalığa devam edecek ve bu nedenle yetkililerin piyasaya sürdüklerini düşünmeleri gerekiyor. Boldenon – Equipoise , karaborsada en çok aranan Steroidlerden biri olduğu için bu, karaborsa faaliyetlerini azaltmaya yardımcı olacaktır.
Yetkili makamlar ayrıca bu steroid üzerinde çalışan geliştiricileri teşvik etmeli ve gelecek yıllarda bu ilacı daha güvenli ve yan etkilerden arındırmalarını istemelidir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Yasadışı Steroidler nedir ?


Bir Cevap Yazın Mail Adresiniz Yayınlanmıyacaktır