Büyüme Hormonu (Somatotropin) Satın Al (Fiyat)

Büyüme Hormonu – somatotropin (HGH) Satın Al -Fiyat

Sentetik Büyüme Hormonu son 1 ila 20 yılda çok popüler hale geldi ve cazibesi ve onu çevreleyen efsaneler nedeniyle pazarda çokça aranan  ve satın alınan bir öğedir. İnsan Büyüme Hormonu ile ilgili sorun, onu üretmek için gerekli teknolojinin çok pahalı ve karmaşık olması gerçeğidir. Bunun da çok yeni bir teknoloji olduğunu (yaklaşık 25 yaşında), bu GH satın almak isteyen kişiler için bir problem teşkil ediyor. Buradaki ilk konu, imalat gereksinimleri nedeniyle, İnsan Büyüme Hormonu, şu anda piyasadaki en pahalı performans arttırıcı ilaçtır. İnsan Büyüme Hormonunun maliyetine yakın başka hiçbir bileşik bulunmamaktadır.Orjinal Büyüme Hormonu – somatotropin Fiyatları ortalama olarak 72iu  Halinde 500-600 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
Büyüme Hormunu – Somatotropin (HGH) Nedir ?
Büyüme Hormonu (HGH)  Dozajı Ve Kullanımı Nasıldır ?
Büyüme Hormonu (HGH)  Yan Etkileri Nedir ?
Büyüme Hormonu Kürleri Nedir ?
Büyüme Hormonu (Hgh)  Satın Al -Fiyat
HGH, normal olarak kitler halinde sağlanır. İnsan Büyüme Hormonu’nun her kiti, ürüne ve markaya bağlı olarak, tipik olarak 100IU Somatropin (sentetik İnsan Growth Hormonu) içerir. Her 100IU kiti normal olarak flakon başına 10IU Somatropin içeren 10 şişe içerir. Bazı kitler ayrı bir steril veya bakteriostatik su şişesi ile sağlanabilir veya gelmeyebilir. 100IU Somatropin kitleri standart olarak bilinir, ancak kit boyutlarında birçok varyasyon mevcuttur. Örneğin, İnsan büyüme Hormonu satın almak isteyenler genel olarak karşılaşılan üç temel tür olmasına rağmen 100 IU kiti, 200 IU kiti ve 150 IU kiti ve diğer miktarlar bulunur. Bu kitler içerisinde kit başına toplam IU, ampuller arasındaki dağılımı bakımından da değişebilir. Örneğin, piyasaya, bir kutu içerisinde her şişede 8 IU içeren 25 şişe sağlayan 200IU kiti üreten bir yer altı İnsan Büyüme Hormonu ürünü var. Bu açıkça, piyasada en yaygın olan standart 10IU kitlerinden belirgin bir sapmadır.

Sahte Büyüme Hormonu (HGH)  Dair Büyük Sorunlar

Yukarıda belirtildiği üzere, HGH bugün sporcuların kullanımına sunulan en pahalı performans arttırıcı maddedir. Pahalı üretim sürecinin yanı sıra İnsan büyüme Hormon’un sağladığı sonuçların ve duyguların anabolik steroid kadar ani veya farklı olmadığı gerçeğinin yanı sıra, taşkın kapılarını muazzam sahtecilik operasyonlarına açtı.
Büyüme Hormonu – somatotropin (HGH)

Bundan dolayı, İnsan Growth Hormonu bugün piyasadaki en muhtemel taklit ve sahte madde ve yavaşlamasına ilişkin herhangi bir işaret yok. Aslında, piyasalar sahte ve sahte İnsan Büyümesi Hormonu ile çok kötüye gitmiştir ve İnsan Growth Hormonu için meşru satıcılar ve kaynaklar bile bilinçsizce sahte kitler dağıtmıştır. Sahte İnsan Gelişimi Hormonu büyük bir sorun haline geldi ve kullanılabilirlik ve fiyatlandırma konusundaki tartışmalar kapanmadan önce bunun açıklanması gerekiyor. 

Sahte HGH ürünlerinin büyük çoğunluğu birçok ürünün sentezi için gerekli olan ham kimyasal maddelerin üretimiyle ilgili yasaların çok açık ve gevşek olduğu Çin’den kaynaklanmaktadır. Çin sahte İnsan Büyüme Hormonu aslında sofistike hale geliyor ve birçok sahte operasyon gerçek İnsan büyüme Hormonunun sergilediği çeşitli yan etkileri taklit eden bilinmeyen kimyasalların yer aldığı Sahte İnsan büyüme Hormonu üretiyor. Bu nedenle, İnsan Büyüme Hormonunu kullanmak ve herhangi bir belirgin yan etkiyi, söz konusu İnsan büyüme Hormonunun gerçek olup olmadığını belirlemek için test ölçütü olarak gözlemleme fikri açıkça açıktır: etkisizdir.
Yaygın olarak kullanılan en etkili saht yöntemlerinden biri, HCG (İnsan Koryonik Gonadotropin) tozunun Büyüme Hormonu olarak yanlış etiketli olan şişelere şişelendirilmesi ve daha sonra bunun gibi satılmasıdır. Liyofilize (dondurularak kurutulmuş) HCG tozu, liyofilize Büyüme Hormonu tozuna benzer şekilde neredeyse % 100 özdeş olduğundan, sahte İnsan büyüme Hormonu olarak HCG’nin kullanılması gerçekten de etkili bir uygulamadır. Sözkonusu herhangi bir İnsan Growth Hormonunun HCG olup olmadığına bakmak için böyle bir yöntemden biridir.
Böyle bir testte, sulandırılmış HCG gebelik testi üzerine yerleştirilir ve sonucu, HCG için pozitif test eden mavi (pozitif) renge dönüşür. Aynı test, İnsan büyüme Hormon’u en az bir veya iki gün kullandıktan sonra idrar ve test pozitif testi geçirdikten sonra idrarla idrar yaparak kullanılabilir. Her ne kadar bu uygulama oldukça yaygın olmasına rağmen, daha önce de sözü edilen tekniklerle İnsan Growth Hormon’un yan etkilerini taklit eden kimyasal maddelerle doldurmak için daha önce bahsedilen teknikler Sahte İnsan Growth Hormon taktikleri ön plana çıkmış gibi görünüyor. Ne yazık ki, daha önce bahsedilen gebelik testi, toz HCG değilse çalışmayacaktır – daha sonra kişi, HCG olan toz ihtimalinin ortadan kaldırılabileceği sonucuna varmıştır, ancak tozun olup olmadığı hala bilinmemektedir.
Liyofilize HCG tozu, aynı zamanda gevşek bir toz türünün karakteristik özelliklerini oluştururken, İnsani Büyüme Hormonunun liyofilize toz hali, flakonun alt kısmında oturan tozun katılaşmış katı bir ‘pak’ veya ‘disk’ karakteristik özelliğidir. GH satın almak isteyen potansiyel kullanıcılar, İnsan Büyümesi Hormonu söz konusu olduğundan  sahte sorununun her zaman farkında olmalıdır.

Büyüme Hormonu (HGH) Ürünleri

Farmasötik derecede olmayan, yaygın olarak bilinmeyen veya Çin menşeli olan markalar şüphe ile incelenmelidir. RDNA teknolojisi insan büyüme hormonu üretimi için gereken maliyet ve ekipman çok sofistike ve pahalıdır, herhangi bir yeraltı laboratuvarının herhangi bir çeşit kaliteli Somatropin sentetik İnsan Growth Hormonu ürünü üretmesi mümkün değildir.
Böylelikle Büyüme Hormonu satın almak isteyen herhangi bir kişi, Serono tarafından üretilen Serostim, Serono tarafından üretilen Saizen, ELI Lilly tarafından imal edilen Humatrope ve Norditropin’in Novo Nodisk), Omnitrope (Sandoz tarafından üretilmiştir) ve Genotropin (Pharmacia tarafından üretilmiştir).

Tipik Fiyatlandırma

Fiyatlar, söz konusu Büyüme Hormonu ürününün meşru olup olmadığı konusunda güçlü bir gösterge olmalıdır. Kit başına 400 $ ‘ın altındaki kitleri sık sık satan markalar, hiçbir zaman farmasötik sınıf ürünü olmayacak ve daha da kötüsü, çalınmadığı sürece asla gerçek İnsani Büyüme Hormonu olmayacak (veya en azından dozaj altına alınacak). Gerçek farmasötik sınıfı İnsan Gelişimi Hormon, kit başına en az 800 $ ila 1,700 $ ve hatta 100IU yüksek kalitede bir insan sınıfı kiti için $ 2,000 kadar yüksek bir oranda herhangi bir yerde duruyor.
HGH satın almak isteyen herkes, toplu miktarlarda satın almayı talep etmelidir. Bunun nedeni İnsan Büyümesi Hormonunun herhangi bir yarar veya kazanç elde edebilmesi için uzun kürleri (en azından 4-6 aylık kullanım süresi) gerektirmesi gerçeğidir. Bundan dolayı, İnsan Büyümesi Hormonu döngüsü ilerledikçe, bireysel kitleri satın almak çok pahalıya mal oluyor. Her potansiyel kullanıcı, bir İnsani Büyüme Hormonu kürüne girme kararını vermeden önce maddi olarak hazırlıklı olmasını sağlamalı ve en azından, tam bir 4 – 6 aylık kür sürdürecek kadar İnsan Growth Hormonu üzerinde birkaç bin dolar harcamanızı beklemelidir Uzunluğu (ve genellikle daha uzun kürler önerilir).
Büyüme Hormonu kiti fiyatları durdukça çok pahalı olduğu için, bir defada birden fazla kit sipariş edildiğinde kit başına fiyatın indirimini genellikle sağlayacak olan toplu miktar emirleri haricinde fiyatlandırmada kaynak türleri arasında çok az farklılık bulunur. Örneğin, bir satıcı, kit başına 600 – 700 dolar fiyat aralığında tek tek satabilir ancak toplu olarak sipariş edildiğinde (en az 5 kit veya daha fazla sipariş verildi), fiyatlar 2,500 ABD doları tutarındaki toplam sipariş siparişinde kit başına 500 ABD Doları’na düşebilir Kitleri, örneğin).

Büyüme Hormonu (HGH)  Uygunluğu

HGH, çoğunlukla, 3 büyük Batı ülkesinde (Birleşik Krallık / İngiltere, Kanada ve Birleşik Devletler) kontrolsüz bir hormondur ancak reçeteyle sınırlıdır ve bir doktor reçetesi olmadan satın alınamaz.
Amerika Birleşik Devletleri: GH yalnızca yasal olarak reçeteyle ve Amerika’daki eczaneler tarafından kullanılabilir. İnsan Büyüme Hormonu burada gri bir mevzuat alanına sahiptir. Tıbbi bir ortamda bile, hormonun ne için öngörülmüş olabileceği konusunda büyük bir boşluk var. Bu, sadece sahiplenmenin cezai bir suç olduğu kontrollü maddeler değil, listelenen onaylanmış tıbbi kullanımlar son derece sınırlı ve kesinlikle uygulanan anabolik steroidlerle tezat oluşturuyor. Insan Büyüme Hormonu kanuni yaptırımdan kaşlarını çatmasa bile, kişisel mülkiyet ve kullanım için yasaldır ve son on yılda beyzbolda kullanımı ve diğer sporlarla ilgili son endişeler bu hormona daha fazla önem vermiştir. Sonuç olarak, yasalar yakın bir tarihte Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İnsan Büyüme Hormonu çevresindeki sıkı hale geldi, ancak planlı bir madde değil (zamanın bu noktasında).
Kanada: GH, tıp reçeteleme kılavuzlarının Birleşik Devletlerde olduğundan daha açık olduğu ve genellikle doktorun takdirine bağlı olduğu, daha büyük bir gri alana sahiptir. Kanada’da İnsan Büyüme Hormonu bir kez daha doktor tarafından reçete edilerek ve bir eczaneden temin edilebilir. Bu hormona ilişkin herhangi bir mevzuat bulunmamaktadır ve kontrollü bir madde değildir. Kişisel kullanım ve bulundurmak suç değildir.
İngiltere: İngiltere’de, GH benzer şekilde, kişisel kullanım ve sahipliği yasal olduğu zamanlanmamış bir maddedir. Bununla birlikte, izin verilen yasal sınır, 6 aylık arzın sınırıdır. İngiltere’deki yasalar bireysel yorumlara tabi gibi görünmektedir ve bazı kişilerin 6 aylık tedarikten daha küçük miktarlarda bile olsa tahsil edildiği bilinmektedir.

 

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   DNP (2,4-Dinitrophenol) Nasıl Kullanılır Ve Dozajı - Kürü Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir