CJC – 1295 Satın Al – (Fiyat)

CJC – 1295 Satın Al – Fiyat

Mod GRF 1-29 piyasadaki çok yeni bir peptiddir, bu yüzden Mod GRF 1-29’u satın almak isteyenler genelde hemen hemen her ülkede yasal olarak bir araştırma kimyası olarak mevcut olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır. Üretim, diğer peptidlere kıyasla oldukça basittir ve üzerinde herhangi bir mevzuat bulunmadığından, yasal açıdan yankı uyandırmaksızın serbestçe piyasada satılmaktadır.
Türkiye piyasasında Orjinal CJC – 1295  Fiyatları ortalama olarak 2 mg Tek Flakon Halinde 100-150 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Peptit henüz insan tıbbi kullanımı için onaylanmamış ve halen klinik araştırmalarda olduğu için farmasötik sınıf Mod GRF 1-29 şu anda kullanılamamaktadır. Bu nedenle, Mod GRF 1-29’u farmasötik bir ürün olarak satın almak isteyenler, böyle bir şeyin bulunmadığı için hayal kırıklığına uğradı. Yeraltı laboratuvarlarının (UGL’ler) Mod GRF 1-29 (DAC’siz CJC-1295) ürettiği biliniyor, ancak bu çok nadir bir durumdur. UGL’lerin çoğunluğu, bu peptidi üretmek için gerekli olan ekipmana sahip değildir ve bir araştırma tıbbı olarak Mod GRF 1-29’un serbest piyasada serbestçe bulunabilmesi, bu bileşiğin muhtemel yer altı üretimini etkili bir şekilde engellemektedir.
CJC – 1295 Satın Al – Fiyat

Taklitler ve Sahte Ürünler

Konuşulacak herhangi bir sahte veya sahte GIF 1-29 ürünü yok, ancak okuyucu, CJC – 1295’i satın almak için araştırma yaparken bulunanlardan farkında olmalı, ya dozlanmış Mod GRF 1 altında satıldığı bilinen kimyasal araştırma şirketleri var -29 veya herhangi bir aktif peptid içermeyen ürün. Bu söylenildiğinde, araştırma kimyasal şirketleri tarafından satılan GRF 1-29’un çoğunluğu gerçekten meşrudur, ancak araştırma sınıfı ürünler açısından kalite kontrolü olmadığı için, bazı araştırma kimyasal şirketleri bunun avantajlarından yararlanacak ve dozajlanmış ya da Sahte ürün. İnternetin yararı ve bu ürünleri kullanan ve inceleyen topluluklara sahip olması, kaliteli ürün satan şirketler ile bunu yapmayan şirketler arasında önemli miktarda araştırma yapabiliyor ve ayırt edebiliyor.

Tipik Fiyatlandırma

Mod GRF 1-29’u satın almak isteyenler neredeyse tamamen araştırma sınıfı ürün bulacaklardır. Bu söylenerek, araştırma sınıfı GRF 1-29 modülü tipik olarak flakon başına 2 mg miktarlarında liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz olarak satılmaktadır. Bu flakon, enjeksiyondan önce bakteriostatik su ile sulandırılmalıdır. Araştırma sınıfı Mod GRF 1-29, hangi araştırma kimya şirketinin sattığına bağlı olarak 2 mg’lık şişe başına 22-45 ABD doları karşılığı satın alınabilir.

Yasallık

Mod GRF 1-29 halihazırda Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İngiltere’de ve ayrıca yeryüzündeki ulusların çoğunluğunda yasal olarak araştırma kimyasalları olarak mevcuttur. Hâlâ tıbbi kuruluşta klinik araştırma aşamaları halindedir ve çoğu büyük ülkede henüz peptit üzerinde herhangi bir çizelgeleme ya da kontrol bulunmamaktadır. Ayrıca, Mod GRF 1-29’un kişisel kullanımına karşı bir kanun yoktur, ancak her okuyucu, yalnızca mevcut olan Mod GRF 1-29’un yalnızca araştırma amaçlı olduğunu ve insan kullanımı için olmadığını anlamak zorundadır

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Büyüme Hormonu (SeroVital-HGH) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir