Clenbuterol Satın al (Fiyat)

Clenbuterol Satın al (Fiyat)

Clenbuterol’ü satın almak isteyen kişiler, kaçınılmaz olarak piyasada çok yaygın ve oldukça uygun bir bileşik olduğunun farkına varacaktır. Clenbuterol, belki de şimdiye kadar kullanılan en popüler yağ kaybı maddesi olduğu için dünyanın neredeyse her bölgesinde ve ülkesinde bulunur. Sadece ünlü sporcu ve ünlüleri değil, aynı zamanda yağ kaybına yardımcı olmak isteyen fiziksel egzersiz yapmayan ortalama bireyi de cezbeden bir maddedir. Sonuç, muhtemelen en çok kullanılan yağ kaybı ilaç Clenbuterol statüsünde, sadece Ephedrine için ikinci sırada. Clenbuterol’ün kolayca elde edilebileceği bol miktarda bölge ve ilçe bulunmaktadır (bu da dünyada aşırı fazlalığı vardır) ve bu da Clenbuterol ve benzeri maddelerin satışında ve dağıtımında yer alan bir çok kişinin, Minimum çaba ile ürünü alır.

 

Clenbuterol’ü satın almak isteyenler, bunu yapmak için birçok seçenek bulacak ve Clenbuterol söz konusu olduğunda bu, diğer performans arttırıcı ilaç türlerine göre daha kolay olacaktır. Çeşitli yöntemler şunları içerir: ilaçlı insan sınıfı Clenbuterol, yer altı laboratuarı (UGL) Clenbuterol satan kaynaklar ve araştırma sınıfı Clenbuterol üreten araştırma kimyasal şirketleri var. Fiyatlandırma açısından, Clenbuterol, maddenin ortak olması nedeniyle sahte ürünler ve sahte ürünler ihtimali çok az olan çok daha ucuz bileşiklerden biri olarak düşünülür.Orjinal Clenbuterol Fiyatları ortalama olarak 40  mg 60 tablet  Halinde 70-90 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Satın almak isteyenler için güncel türkiye Clenbuterol  Fiyatları aşağıdaki gibidir.

Clenbuterol Markaları Hangi Formda Clenbuterol Fiyatları
Balkan Pharma Clenbuterol 40 mcg-60 Tablet 85 -100  TL
Alpha Pharma Clenbuterol 40 mcg-50 Tablet 75-90 TL
SoPharma Clenbuterol 20 mcg-50 Tablet 40 -60 TL
Sp Labs Clenbuterol 40 mcg-100 Tablet 110-130 TL
Thaiger Pharma Clenbuterol 40 mcg-100 Tablet 130-160 TL
Dragon Pharma 40 mcg-100 Tablet 150-180 TL
Body Pharma 40 mcg-100 Tablet 130-170 TL
Gen-Shi Laboratories 40 mcg-30 Tablet 70-95 TL
Kalpa Pharmaceuticals 40 mcg-100 Tablet 140-160 TL
Sciroxx 40 mcg-100 Tablet 120-150 TL
Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Anavar (Oxandrolone) Vs Winstrol (Stanozolol) ?
Clenbuterol ( Clen ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Clenbuterol Kullanımı Ve Dozajları Nasıldır ?
Clenbuterol Kürü Nedir ?
Clenbuterol  Yan Etkileri Nelerdir ?
Clenbuterol Satın Al – Fiyat
Clenbuterol Hakkında Sık Sorulan Sorular ?

Marketteki Clenbuterol Nereden Alınır?

Kullanıcıların Clenbuterol’ü satın almak için sıkça kullandığı farklı kaynak türlerini listelemeden önce, Clenbuterol ürünlerinin gerçek büyük türleri ve sınıfları kaplanmalıdır. Daha önce, Clenbuterol’un mevcut diğer performans artırıcı maddelerle karşılaştırıldığında genellikle çok ucuz bir ilaç olduğu yukarıda belirtilmiştir. Bununla birlikte, fiyat aralıkları özellikle farklı sınıflar (ilaç, yeraltı ve araştırma sınıfı) arasında değişebilir ve değişebilir. Böyle bir durumda, en önemli farklılıklar, ödenen fiyat için ürün miktarıdır. Üç farklı notta bile, fiyat farklılıkları diğer performans arttırıcı ilaç türlerine kıyasla dramatik değil.
Clenbuterol Satın al (Fiyat)

Clenbuterol’ü satın almak isteyen kullanıcılar için en sık pazar, çevrimiçi kaynaklardan (internetteki web siteleri ve kaynaklardan) geçmektedir. Çevrimiçi bulunan Clenbuterol’ün çoğunluğu meşrudur, ancak sahte operasyonlar ve dolandırıcılık dolandırıcılıkları Clenbuterol’ün bulunduğu yerde az bulunur olmasına rağmen hala mevcuttur ve kişinin bir kısmına dikkat edilmelidir. Clenbuterol’ü satan web siteleri genellikle anabolik steroidler gibi diğer performans artırıcı ilaçlar satacak. Bu web sitelerinin ‘araştırma kimyası  web siteleri olmadığını unutmamak önemlidir. Bunlar kısa bir süre sonra tartışılacaktır. Clenbuterol’ü satın almak isteyen kişiler büyük olasılıkla bu web sitelerinde araştırma sınıfı Clen bulamazlar, bunun yerine eczacılık ve yer altı sınıfı Clenbuterol ile karşı karşıya kalacaklar.

Clenbuterol’ün ikinci en sık tedarikçi satıcısı, kişisel olarak bilinen kaynaklardır (“spor salonu” kaynakları, “spor salonu” kaynakları, “kişi içi” kaynaklar vb. Olarak da bilinir). Bu kaynaklar ve internet kaynakları arasında, özellikle de Clenbuterol kadar ucuz ve yaygın olarak bulunan bir ilacın önemli olduğu fiyat farkları yoktur.

Son olarak, Clenbuterol (ve diğer çeşitli bileşikleri) ‘araştırma derecesi’ sağlayan ‘araştırma kimyası’ şirketleri olarak bilinen Clen için kaynaklar bulunmaktadır. Bunlar aslında laboratuvarlarda araştırma amaçlı olarak üretilen ürünler üreten ve satan meşru ve tamamen yasal şirketlerdir. Araştırma kimya şirketlerinden Clenbuterol satın almak isteyen kişiler, ürünlerin sadece ‘araştırma amaçlı’ olduğu yönündeki uyarıları görmezden gelip yerine kendi vücudunda tüketirler. Clenbuterol yasal olarak satılmakta ve herhangi bir sorun olmadan bu şirketlerden satın alınmaktadır ve ürünün kalitesi farmasötik sınıf düzeyinde olmasa da, çoğunlukla bunun yakınına gelebilmektedir.

 

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Orgasteron (Normethandrolone) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?

Bununla birlikte, birisi FDA’nın bu şirketlerin üretim operasyonlarını denetlemediğini ve kalite kontrole neredeyse hiç bir şeyin yapılmadığından emin olmalı. Bu nedenle, araştırma kimyasal sınıfı Clenbuterol, genellikle yer altı laboratuvar ürünleri ile aynı seviyede düşünülmelidir.

Fiyat ve Kalite Arasındaki Farklar

Clenbuterol’ün üç farklı sınıfı daha önce listelenmiştir: farmasötik sınıfı, yeraltı laboratuvarı (UGL) sınıfı ve araştırma kimyasal sınıfı. Yeraltı laboratuvarları yasadışı olarak çalıştırılarak üretilen anabolik steroidler (çoğunlukla kurulduğu ülkeye göre) olan farmasötik sınıf ürünler bir FDA onaylı (veya herhangi bir eşdeğer) farmasötik şirketi tarafından üretilen ürünlerdir ve neredeyse sadece Anabolik steroidler üretirler. Farmasötik sınıf ürünler, aynı zamanda insan kullanımı için tasarlanmış insan sınıfı ürünler olarak bilinir ve birinin beklediği gibi kalite kontrolünden dolayı saflık, dozajlama, konsantrasyon ve sterilite garantisi sağlar.
Bu garantilerle UGL ürünlerine kıyasla daha yüksek fiyatlar da vardır. UGL tarafından üretilen ürünler, farmasötik seviye tesislerinden kişinin evinde kurulan bodrum laboratuvarlarına kadar herhangi bir kalitede kalmış bir laboratuarda üretilebilir. Son olarak, kalite kontrolü olmaksızın yasal bir şirket tarafından üretilen ve satılan ürün araştırma sınıfı vardır, ancak laboratuar araştırması için tasarlanmıştır. Bu nedenle, kalite, dozajlama, saflık genellikle doğrulanmaz ve neredeyse tamamen kalite kontrolü eksikliği nedeniyle hiçbir garanti verilmez. Clenbuterol’ün hangi sınıfın satın alınacağına ilişkin karar yalnızca kişiye aittir.
İlaç sınıfı ürünler dünyada çok miktarda bulunur, ancak Clenbuterol’ü satın almak isteyenler (özellikle ilaç sınıfı) bu ilacın aslında ABD’de üretilmediğini veya kullanılmadığını anlamalıdır. Dolayısıyla, herhangi bir kişi, Birleşik Devletlerde kökenli olduğunu iddia eden farmasötik sınıf Clenbuterol ile karşılaşacak olursa, tamamen önlenmelidir. Bununla birlikte, Birleşik Devletlerin dışından kaynaklanan farmasötik sınıf Clenbuterol çok daha sıktır. Spiropent, Novegam ve Oxyflux gibi Clenbuterol ürünlerinin menşei Meksika’dır. Kuzey Amerika’nın dışında kalan Clenbuterol, Spiropent, Broncoterol, Clenasma, Monores, Contraspasmin ve Ventolaz olmak üzere en yaygın farmasötik sınıf ürünler olan Avrupa’da bulunabilir. İlaç sınıfı Clenbuterol, hangi ilaç şirketi ürünlerinin satın alındığına bağlı olarak tablet başına 0,4 – 1 dolar arasında değişebilir. Farmasötik olarak sınıflandırılmış olan Clenbuterol tabletlerinin tamamına yakını 20 mcg’lik tabletler halinde verilir.
Dünyada (belki de binlerce) sayısız yeraltı laboratuarı var ve birçoğu rüzgarların değişiminden daha hızlı başlıyor ve kapanıyor. Bilinen tüm yeraltı laboratuvar ürünlerini tek başına bu nedenle tek tek listelemek mantıksız ve anlamsız bir çaba olacaktır. Her halükarda, UGL ürünlerinin çoğunluğu daha ucuz olduğu için bilinir ve tablet başına daha yüksek konsantrasyonlarda (ilaç verme kolaylığı ve ödenen dolar başına değer) karşılaştırılabilir. Yer altı ürünlerinin 40mcg, 50mcg ve hatta 100mcg tabletlerde dozlandığını, tablet başına 0,4 – 2 dolar arasında değişen fiyatlarla görmenin nadir bir şey değildir.
Araştırma kimyasalları şirketleri tarafından üretilen araştırma sınıfı ürünler, damlalık, oral şırınga veya püskürtme pompası ile sağlanan sıvı ürünlerdir (her sprey genelde sprey başına yaklaşık 20mcg olarak ölçülür). Bu sıvı ürünlerdeki Clen solüsyonlarının konsantrasyonları 30 ml’lik bir şişede genellikle ml başına 200 mcg’dir ve fiyat şişe başına 40-80 USD arasında değişir (ve hangi şirkete satın alındığına bağlıdır). Clenbuterol’ü araştırma notunda alacak nispeten düşük fiyatlar ve miktarlar, bunların Clen’i satın almanın yasal bir yolu olduğu gerçeğinin yanı sıra piyasadaki çok popüler kaynaklar ve markalar olmasına izin veriyor.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Glutamik asit nedir ve ne işe yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir