Clomid – Klomifen Satın Al – Fiyat

Clomid-Klomifen Satın Al – Fiyat

Clomid, en popüler endojen Testosteron üretimini teşvik edici  doğurganlık ilacı, 30 yılı aşkın süredir. Son derece düşük maliyetiyle birlikte bu kadar popüler olduğu ve satın alınabilirliği gerçeği, belki de dünyada mevcut en kolay erişilebilir ve yaygın yan bileşiklerden biri olmasını sağlar.Orjinal Clomid  -Klomifen Fiyatları ortalama olarak 50 mg 10 Kapsül Halinde 90-150 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.Not: Yakında %100 Orjinal Check Kodlu ve En uygun fiyatlı  Ürünlerimiz Satışa çıkacaktır.Bizi takip etmeye devam edin.

Clomid ( Clomiphene Citrate) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Clomid Yada Clomiphene Citrate Kullanımı Ve Dozajı Nedir ?
Clomid  -Clomiphene Yan Etkileri Nelerdir ?
Clomid  -Klomifen Satin Al – Fiyat

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Clomid‘i satın almak isteyenler, aşağıdaki üç ana kategori veya ürün sınıfıyla daima karşı karşıya kalacaklardır. Bunlar: Farmasötik sınıf ürünler, yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri ve araştırma sınıfı ürünler.
1. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.
2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuarları, anabolik steroid üretmek için kurulan FDA onaylı olmayan laboratuvarlardır (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlıdır). Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir.
Clomid-Klomifen  Satın Al – Fiyat
3. Araştırma sınıfı: Bunlar ‘araştırma sınıfı’ Clomid (ve diğer çeşitli bileşikleri) sağlayan ‘araştırma kimyası’ şirketleri tarafından üretilen ürünlerdir. Bunlar aslında laboratuvarlarda araştırma amaçlı olarak üretilen ürünler üreten ve satan tamamen hukuki ve meşru şirketlerdir. Araştırma kimya şirketlerinden Clomid’i satın almak isteyen kişiler, ürünlerin sadece ‘araştırma amaçlı’ olduğu yönündeki uyarıları görmezden gelip yerine kendi vücutları için ürünü tüketirler. Clomid yasal olarak satılmakta ve herhangi bir sorun olmadan bu şirketlerden satın alınmaktadır ve ürünün kalitesi farmasötik sınıf düzeyinde olmasa da çoğunlukla oldukça yakından gelebilmektedir. Bununla birlikte, birisi FDA’nın bu şirketlerin üretim operasyonlarını denetlemediğini ve kalite kontrole neredeyse hiç bir şeyin yapılmadığından emin olmalı. Bu nedenle, araştırma kimyasal sınıfı Clomid, yer altı laboratuarı ürünleri ile aynı seviyede değerlendirilmelidir.
Clomid’i satın almak için alışveriş yapan çoğu birey, marka adı veya jenerik olmak üzere, genelde bir formda veya başka bir biçimde ilaç sınıfı ürünle karşılaşır. Birçok ülkenin Clomid ve onun ticareti, bulundurulması ve kullanımı ile ilgili kanunları veya çok gevşek kanunları olmadığı gerçeği nedeniyle piyasada bol miktarda bulunur. Yeraltı laboratuarı sınıfı Clomid yine de üretilmektedir, ancak bu ürünler burada ele alınmayacak. Bunun anlamı, kelimenin tam anlamıyla UGL sınıfı Clomid ürünlerini üreten binlerce farklı yeraltı laboratuarı bulunması ve bu nedenle her bir UGL ürününün listelenmesi ve hepsinin bu bölümde ayrıntılı olarak kapsanması için bitmeyen ve boşuna bir çaba haline gelmesi gerçeğidir. Buradaki endişeler dünyada binlerce yer altı laboratuvarının bulunması ve birçoğu çok sık kurulup kapanmakta ve bugün piyasada olan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği, buna karşın kurulmuş yeni bir UGL’nin Yarın önceki laboratuar kapanırken olduğu gibi yeni bir ürün satacak.

Farmasötik Derece

Dünyadaki sonsuz miktardaki Clomid ürünlerinin ve bu ürünün Clomid’i satın almak isteyen herkesin eksikliğinden dolayı belirli bir farmasötik sınıf Clomid ürünü bile burada listelenmemektedir. Kelimenin tam anlamıyla binlerce farklı jenerik Clomid ürünü ve aynı zamanda isim markaları var. Bu tür bir ilaçla sahte ve sahte olgular neredeyse sıfırdır ve bu nedenle herhangi bir kişinin karşılaşacağı Clomid’in çoğunluğu büyük olasılıkla gerçek olacaktır. Sahte Clomid’teki kâr marjları o kadar düşük ki bu da sahteciliğe değmez ya da sahte ürünler sadece satmak için  çok kadar ucuz olduğu için gerçek ürünü pazarlamalıdır.

Araştırma Notu

Araştırma kimya şirketleri tarafından üretilen araştırma ürünü, damlalık, oral şırınga veya püskürtme pompası ile sağlanan sıvı ürünlerdir (her sprey genellikle sprey başına özel bir doz olarak ölçülür). Bu sıvı ürünlerdeki Clomid solüsyonlarının konsantrasyonları, 30 – 70ml’lik bir şişede, 3500 mg / ml’lik bir oranla, şişenin her birinde 40 – 85 $ arasında değişen fiyatla (ve hangi şirkete satın alındığına bağlı olarak).

Taklitler ve Sahte Ürünler

Clomid’i satın almak isteyenler, dünyanın birçok ülkesinde Clomid’in bulundurulması, kullanımı veya kullanımı konusunda çok kanunsuz veya çok gevşek kanunlara sahip olması nedeniyle, sahte ve sahte ürünlerin sorun teşkil etmediğini öğrenmekten memnuniyet duyacaklardır. Ve satın alın. Bu, Clomid’in belki de herhangi bir kişinin alabileceği en ucuz yardımcı ilaca ve yaygın olarak seri üretime ve satılmasına bağlıdır. Dolayısıyla, gerçek orijinal Clomid çok yaygındır, ancak küçük bir sahte derecesi bulunur.
Farkında olmanızın tek endişe kaynağı, bazı yeraltı laboratuarları tabletlerde hiçbir Clomid içeren bir Clomid ürünü üretmeye çalışabilir ya da içinde kullanıcıdan farklı bir anti-östrojen içerdiğini düşünerek kullanıcıyı kandırmaya çalışabilir. (Sahte) ürün aslında jinekomasti gibi östrojenik yan etkileri inhibe etmek için çalışır. Clomid’in satın alınması ve üretilmesi çok ucuz olması nedeniyle normalde bir problem değildir ve aslında Clomid’in kendisi, daha pahalı anti-antijenik iddia eden ürünler içine sokulan ortak ucuz ürün olma eğilimindedir. Östrojenler ve aromataz inhibitörleri.
Clomid’i satın almak isteyen her alışveriş yapan kişi, diğer kaliteli ürünleri üreten ancak daha üst düzey ürünler üretmek için paraya (veya belki de ekipmana) sahip meşru yeraltı laboratuarları olduğu gibi, bunu yapan yeraltı laboratuarlarından haberdar olmalıdır. Bu geçmişte, Arimidex ve Aromasin (Exemestane) gibi daha pahalı anti-estrojenlerle ilgili bir sorun olarak biliniyor.

Tipik Fiyatlandırma

Bu araştırma kimyasal şirketleri genellikle kendi tedarikçileridir (anabolik steroidlerin bir laboratuvar tarafından üretildiği ve daha sonra bir satıcının satılması için satıldığı tipik sistemin aksine) araştırma ürünleri zaten kapsam altına alınmıştır. Bu nedenle, Clomid fiyatlarının eninde sonunda satıcıların / kaynakların üç kategorisine girmesine neden oluyor:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Listelenen ilk iki kaynak / tedarikçi türü fiyatlamada çok az değişime sahiptir fakat internette Clomid satın almayı deneyen herhangi bir kişi, minimum sipariş limitlerini belirleyen web siteleri arasındaki fiyat farklılıklarını, bunu yapanlara kıyasla belirgin bir fark edinecektir . Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tekli şişe siparişleri vb.) Clomid almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatları genellikle telafi etmek için şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan gelen Clomid’in tipik fiyatlandırması genelde 50mg / tablet içeren tablet başına 2-3 $ aralığında farmasötik Clomid ürünü bulacaktır. Aynı kaynaktan gelen Underground Clomid ürünü, tablet başına 50mg / tablet içeren 1.50 $ – 2 $ arasında değişecek.
Asgari sipariş limiti belirleyen kaynaklar (ve kişi içi kaynaklar), 50mg / tablet içeren tablet başına 0.64 – 1.09 dolar aralığında farmasötik Clomid satışı ile bulunabilir. Aynı kaynaklardan gelen Yeraltı Klimatı 50mg / tablet içeren tablet başına 0,50 – 1,00 ABD Doları arasında bulunabilir.

Yasallık

Sonunda, her birey kendi ülkesinde Clomid gibi yardımcı ilaçların kullanımı ve bulundurulması ile ilgili kanunların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi burada ele alınacaktır.
Clomid, Kanada’nın yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde kontrol edilemeyen bir maddedir. CSA (Kontrollü Maddeler Yasası) ya da Kanada CDSA (Kontrollü İlaçlar ve Maddeler Yasası) uyarınca kontrollü maddeler olarak sınıflandırılmayan anti-östrojen, sempatomimetik ve diğer birçok reçeteli ilaç gibi pek çok yardımcı bileşik bu sınıflamaya girer. Her ne kadar Clomid tezgahta satın alınamazsa ve sadece reçeteyle kullanılabilir, ancak kullanımı, bulundurulması veya ticareti konusunda herhangi bir ceza yoktur. FDA 1988 kararına göre hem ABD’de hem de Kanada’da kişisel kullanım için 3 aylık bir arzın alınmasına izin verilir.
İngiltere’de, kişisel kullanım ve mülk edinme cezaları bulunmayan durumlarda aynı genel yasalar mevcuttur ve bireyler kişisel bir malzeme alabilirler.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Clenbuterol Nasıl Kullanılır Ve Dozajı Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir