Deca Durabolin ( Nandrolone ) Dozajı ve Kullanımı nedir ?

Deca Durabolin (Nandrolone) Dozajı ve Kullanımı nedir?

Deca Durabolin, steroid süresi  uzun olduğunda ve 8-12 hafta aralığında süren durumlarda optimal bir şekilde kullanılır. Genellikle haftada bir veya iki kez uygulanır. Haftada 300-600 mg, erkekler için makul bir doz olarak kabul edilir. Sahip olduğunuz yağsız vücut ağırlığının her kilosu için 2 mg Deca Durabolin alarak uygun dozajınızı hesaplayabilirsinizKadınlar için önerilen doz, bir hafta boyunca 50 mg olarak ayarlanmıştır.
Deca Durabolin ( Nandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Deca Durabolin ( Nandrolone )  Dozajı Ve Kullanımı Nasıldır ?
Deca Durabolin ( Nandrolone)   Yan Etkileri Nelerdir ?
Deca Durabolin ( Nandrolone )  Kürü Nedir ?
Deca Durabolin ( Nandrolone)  Satın Al – Fiyat

Popüler bir Deca Durabolin dozaj kürü, Dianabol-30 mg’ı haftanın 1-3 gününde ve daha sonra günde 40 mg’a geçerek 4. haftadan 6. haftaya geçirmeyi içerir. Bu hafta başına Sustanon 250mg’ı haftada bir, haftada 12. haftada, 50mg Clomid‘de 10. haftadan 12. haftaya, ardından da 200 mg Deca Durabolin‘i haftada 300mg’lık bir artışla takip ederek yardımcı olmalıydı 2 ve 3 hafta boyunca haftada 400 mg, 4 ila 5 hafta boyunca ve son olarak da 6. haftada haftada 300 mg hafifçe azaltıldı.

Deca Durabolin (Nandrolone) Dozunun Düzgün Uygulanması ve Zamanlaması

Deca Durabolin, yaklaşık olarak 15 günlük bir yarılanma ömrüne sahiptir ve bu nedenle, bileşimin dengeli kan plazması seviyelerini temin etmek için idaresi ideal olarak haftada iki kez eşit olarak dağılmalıdır. Uzun yarılanma ömrü nedeniyle, döngülerin ideal olarak 12-14 hafta arasında kalması önerilir. Bunun nedeni, Decanoate esterin yavaş serbest bırakılmasının, Nandrolone’un “bırakma” periyodunu, enjekte edilen bileşiklerin çoğundan birkaç hafta daha ertelemesidir. 

Deca Durabolin (Nandrolone)’i diğer steroidlerle kür yapmak

Deca Durabolin (Nandrolone), hem yağ yakma hem de hacimlendirme amacıyla uygulanabilir.
Winstrol ve halotestin veya trenbolone kombinasyonu ile istiflendiğinde, güçlü bir yağ yakma kürüne sahipsiniz.
Deca, dianabol, testosteron veya anadrol (Anapolon) ile birlikte kullanıldığında, hacim kazandırmak için güçlü bir yığın olarak kabul edilir.
Deca sonrasında erektil disfonksiyon vakaları rapor edildiğinden, bu ilacın testosteron ile kür yapılması önerilir. 
Deca Durabolin ( Nandrolone )  Dozajı ve Kullanımı

Kür le birlikte Deca Durabolin’in diğer steroidlerle nasıl tepki verdiğine bir göz atalım:

Anadrol: Anadrol (Anapolon) ve Deca Durabolin (Nandrolone) kür yapma, sezon dışında ortak bir istif planıdır. Bu yığın başlangıçta harikalar yaratır ve Nandrolone yavaş hormonun sistemin içine yerleştiğini düşünürken başta hızlı ve büyük kazançlar elde etmeyi kolaylaştırır. Bu kombinasyon başka bir kürün orta noktasında da kullanılabilir. Bu potansiyel olarak tehlikeli olabilir, bu nedenle, uzun dönemli kürleri olan önemli tecrübeye sahip prolar yalnızca bu gibi uygulamaları düşünmelisiniz.
Anavar: AnavarDeca Durabolin ile kür yapmak için ideal bir seçenek değildir. Bununla birlikte, genellikle vücudun tamamen dönüşüme işaret eden bazı orta devrelerde bu kombinasyon düşünülebilir. Bu bir yağ yakıcı veya hacim arttırıcı bir uygulama değildir, daha kapsamlı bir fizik inşa etme ile ilgilidir.
Dianabol: Dianabol Danabol ile birlikte Deca Durabolin, çok popüler bir kür bileşimi olma eğilimindedir.Sadece çok popüler değil, aynı zamanda oldukça etkilidir. Deca ve Anadrol (Anapolon) ,le kür yapma Deca ve Dianabol‘la benzerdir. Dianabol  Danabol ayrıca çoğu erkek tarafından daha iyi tolere edilir.
Boldenon Equipoise: Birçok steroid kullanıcısı, restoratif avantajları için küçük bir doz deca ile birlikte Yağ yakma Kürünün başlangıcında Equipoise‘ı bir baz steroid olarak kullanmayı tercih eder.
Halotestin: Halotestin ile birlikte çok küçük bir restoratif doz olarak Deca Durabolin‘in bir kombinasyonu, atletik performans için büyük bir fayda sağlayabilir. Bu kişi halotestin yüzünden muhtemelen daha güçlü olacak ve Deca Durabolin yüzünden performansı başka bir seviyede olacak.
Masteron: Deca Durabolin (Nandrolone)’nın Masteron ile kür yapılması düşünülmesi için hiçbir sebep yoktur. Deca, onarıcı avantajları için küçük dozlarda küçük dozlarda yağ yakma kürlerinde kullanılmalıdır, ancak Masteron bu denklem içine atıldığında, bu noktada sıkılması gerektiği için Deca kullanmayı bırakmak en iyisidir.
Primobolan: Primobolan, bir Hacim kürü aşaması sırasında Deca ile kombine edildiğinde son derece iyi olabilir, ancak istenen etkileri göstermek için genellikle büyük dozlar gerektirecektir. Bu nedenle, oldukça pahalı olduğunu ispatladığı için bu sıkma tercihi fakir bir seçenek olarak kabul edilir. Bununla birlikte yağ yakma yaparken, Primobolan korolayı küçük onarıcı Deca dozları ile kullanmak faydalı olabilir.
Testosteron: Deca Durabolin vücutta oluşan doğal testosteron bastırmasına karşı koymak için testosteron ile kür yapılır . Bu kombinasyon, potansiyel olarak şimdiye kadar uygulayabileceğiniz en iyi sezon dışı Hacim kombinasyonudur. Deca’nın testosteron ile kür yapılması, Testosteron CypionateTestosteron Suspension, Sustanon 250 veya muhtemelen aklınıza gelebilecek diğer formların her formuyla çalışabilir.
Trenbolone: ​​Deca ve Trenbolone‘u kür yaptığınızda, sonuçların son derece faydalı olacağı düşünülürse de, bu kombinasyon birçok erkeğe zor gelebilir. Hem Deca hem de Trenbolon 19’dur ve bileşikler değildir ve ne yaptığından emin değilseniz hormonal dengesizlik şansı vardır. Steroidlerin yalnızca uzun süreli deneyimli kullanıcıları bu tür kombinasyonlara çok uygundur ve normalde böyle bir kombinasyonu yalnızca uzun vadeli kürlerde kullanırlar. Genellikle bu steroidleri birlikte kullanmak gereksizdir ancak birkaç istisna vardır. En avantajlı kullanım şekli birbiri ardına örtüşmektir.
Winstrol:Anavar ile kür yapıldığında Deca DurabolinWinstrol ile Deca‘ya benzer. Winstrol ile birlikte Deca ve Halotestin gibi atletler için popüler bir kombinasyon. Deca ve Winstrol, dünyadaki en popüler kürlerden birisidir çünkü orada bulunan diğer yığınlardan çok hafif ve güvenlidirler.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Steroid Olmadan Vücut Gelişir Mi ? (Gerçekler )
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir