Deca Durabolin ( Nandrolone) Satın Al (Fiyat)

Deca durabolin (Nandrolone) Satın Al -Fiyat

Deca-Durabolin, şimdiye kadarki en popüler ikinci ve en yaygın olarak kullanılan ve satın alınan anabolik steroiddir. Dianabol Danabol‘un popülaritesi sadece ikinci sıradadır ve Winstrol’da sporcular ve vücut geliştiricileri arasında üçüncü en popüler anabolik steroid. Bu nedenle, piyasada nadir görülen bir anabolik steroid değildir ve bugün Deca Durabolin ( Nandrolone )  ABD’de reçeteli pazarda üretilen ve pazarlanan tek anabolik steroidlerden biri olması bugünkü durumu daha da genişletmektedir.
Deca-Durabolin‘i satın almak isteyen kişiler hem ilaç sınıfı ürünler hem de yeraltı laboratuarı (UGL) ürünleri olan Deca-Durabolin’in geniş çeşitlemeleri ve markalarıyla karşılaşmaktan memnuniyet duyacaklardır.Orjinal Deca Durabolin Fiyatları ortalama olarak 250 mg 10ml Flakon Halinde 200-250 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Deca Durabolin ( Nandrolone)  satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Deca Durabolin ( Nandrolone)  Markaları Hangi Formda Deca Durabolin ( Nandrolone)  Fiyatları
Generics Pharma 250 mcg /10 Ampul 150-170 TL
Meditech Pharma 200 mcg /10 ml Flakon 210-240 TL
Nas Pharma 200 mcg /10 ml Flakon 140-190 TL
Norma Hellas 250 mcg /2 ml Flakon 150-180 TL
Organon 200 mcg /10 Ampul 150-200 TL
Vermodje 250 mcg /10 ml Flakon 150-180 TL
Zphc 200 mcg /10 ml Flakon 190-240 TL
Alpha Pharma 100 mcg /10 Ampul 200-240 TL
Balkan Pharma 250 mcg /10 Ampul 180-220 TL
Genesis Meds 250 mcg /10 ml Flakon 170-200 TL
Sp Lab 200 mcg /10 ml Flakon 150-200 TL
Thaiger Pharma 200 mcg /10 Ampul 200-250 TL

 

Deca Durabolin ( Nandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Deca Durabolin ( Nandrolone )  Dozajı Ve Kullanımı Nasıldır ?
Deca Durabolin ( Nandrolone)   Yan Etkileri Nelerdir ?
Deca Durabolin ( Nandrolone )  Kürü Nedir ?
Deca Durabolin ( Nandrolone)  Satın Al – Fiyat

Bununla birlikte, muazzam popülaritesi ile sahte sahte ürünler (özellikle de farmasötik sınıf Deca-Durabolin ürünleri) bulunmaktadır. Aynı zamanda, bu bileşiğin büyük miktarda popülerliği, aynı zamanda, meşru bir biçimde bol miktarda ürünün piyasaya sürülmesine neden olur. 

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Bütün anabolik steroidler sonuçta iki kategoride ürün sınıfına girer: farmasötik ürünler ve yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri. Deca-Durabolin‘i satın almak isteyen potansiyel kullanıcılar buna bir istisna değildir ve anabolik steroidler için alışveriş yaparken her zaman bu iki seçenekle karşı karşıya kalacaklardır. Farmasötik sınıf ürünler, herhangi bir FDA (veya eşdeğeri) tarafından onaylanan ilaç firması tarafından üretilen ürünlerdir ve bu nedenle ilaç üretiminde titiz kalite kontrolü ve denetimi yapılmaktadır. Sonuç, doğru dozlanan ve saflık ve sterildir garantilenen insan sınıfı bir üründür. Mükemmellikten ödün vermenin maliyeti şudur: farmasötik sınıf ürünler genelde çok pahalı ve yer altı laboratuar ürünleriyle karşılaştırıldığında çok daha pahalıdır.
Deca durabolin ( Nandrolone) Satın Al -Fiyat

Bunun nedenleri, ilaçların geliştirilmesinde Ar-Ge maliyetlerini telafi etmek ve ilaç şirketleri tarafından kullanılan ileri üretim prosesleri ve ekipmanları kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Yeraltı laboratuvarları, dünyadaki her bir bölgede ve ülkede çalışan laboratuarlardır ve hangi ülkeye kurulduklarına bağlı olarak, yasadışı olarak çalıştırılır.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Pharmacom Dianabolos (Danabol) Laboratuar Test Sonuçları
Yeraltı laboratuvarlarının faaliyet gösterdiği tesisler, bodrum / banyo / garaj laboratuvarlarından farmasötik sınıf tesislere kadar herhangi bir yere kadar değişebilir. Bununla birlikte, ürünlerin hangi koşullarda üretildiğine dair bir garanti yoktur ve aynı şey ürünlerin kendilerinin kalitesi için de söylenebilir. Çoğu yeraltı laboratuarı, oldukça doğru ve iyi ürünler üretme eğilimindedir; ancak ürünler sterildir ve doğru şekilde dozlansa bile, metallerde ve bazı kasıtsız katkı maddelerinde sık sık sorunlar vardır. Buradaki tek avantaj insan gübre ilaçlarına kıyasla daha düşük maliyetli olması.
Yeraltı laboratuvarları çok sayıda (binlerce) oldukları için Eczacılık sınıfı Deca-Durabolin ürünleri sadece burada ele alınacak ve her UGL markasını ayrıntılı olarak listelemek imkansız. Buna ek olarak, yeraltı laboratuvarları rüzgâr değişiminden daha hızlı kurup kapanır ve şu andan itibaren 2 ay veya 2 yılda var olmayacak bir laboratuar tarafından geliştirilen ürünleri listelemek işe yaramaz.

Farmasötik Derece

Deca-Durabolin‘i satın almak isteyenler için, bu anabolik steroid halen Amerikan pazarında üretilmekte ve satılmakta olmasına rağmen, Organon artık üretim ve satışından sorumlu olan ilaç şirketi değildir. Deca-Durabolin‘in daha önce üreticileri arasında, bir süre önce bu bileşiğin genel üretimini durduran Watson Labs ve Chein Pharmaceuticals de vardı.
Ne yazık ki, FDA’nın Deca-Durabolin‘in tıbbi kullanımlarını sadece 2 uygulamaya indirdiği gerçeği nedeniyle, bu ilacın Amerika Birleşik Devletleri’nde üretimi son derece azdır ve hiç kimsenin Deca-Durabolin ürünlerini aramaması gereken nokta ile sınırlıdır Kontrol kanunları uyuşturucu üzerinde çok sıkı olduğu ve potansiyel alıcıların sahtekarlıkla karşılaşma ihtimalinin en çok olduğu Amerikan kökenli olduğunu iddia ediyor.
Doğu Avrupa’da Deca-Durabolin ürünleri, Balkan Pharma Şirketleri tarafından Nandrolona D markası altında üretildiği Moldova’da bulunabilir. Nandrolona D, 1 ml ampullerle gelir ve sahte Nandrolona D ürününün insidansı düşüktür. Bireyler Landerlan Pharmaceuticals tarafından üretilen Paraguay’da bulunan Güney Amerika’da Deca-Durabolin satın alabilirler. Bu bileşiğin imalatı aslında oldukça yeni ve 10 ml’lik çok dozlu viallerle paketlenmiştir.
 
Yunanistan’da Norma Hellas, 2 ml’lik flakonlarda 100 mg / ml’lik bir ürün üretir ve birçok kişi tarafından çok kaliteli bir ilaç olarak kabul ediliyor. Bu üründe yaşanan sorun, sahtecilik oranının yüksek olması ve Norma Hellas, kısa bir süre önce toplu sahtecilik işlemleriyle mücadele etmek için bir fotokromik etiket yapımı başlattı. Bu, üzerine şirketin logosuyla metalik bir holografik işaretleme içerir. Bu, kopyalanması son derece zor olan bir sahtecilik önlemi olarak söyleniyor. Her halükarda, bu ürünü satın almak isteyen herhangi bir kişinin orijinal beyaz kutuyu orijinal evrak ile birlikte aldığınızdan emin olunması daima tavsiye edilmektedir.
Yunanistan ayrıca, halen yurtdışında Deca Durabolin üreten Organon’un menşei ülkesidir. Ancak bunlar yüksek bir taklit sıklığına sahip. Burada sorun, diğer tutma biçimlerine (cam ampuller gibi) kıyasla, sahte işlemler için çok kolay bir hedef olan çok dozlu şişelerde paketlenmesidir. Bu markada Deca satın almak isteyen herkes, orijinal sahte kimlik etiketinin yanında orijinal kutusu bulundurmayı ve UV ışığına maruz bırakıldığında benzersiz bir gizli iz bırakmasını sağlamalıdır.
Hindistan, PB Labs’ın Deca-Pronabol 200 etiketli ürünlerini ürettiği yerdir. 200mg / ml dozunda 1ml ampül olarak paketlenmiştir. Bu madde ile ilgili konu, şu anda Hindistan’ın piyasadaki pek çok tedarikçinin anabolik steroidler elde ettiği bir ülke olmadığı için, şu anda çok nadir olduğu yönündedir. Alpha-Pharma India ayrıca 100mg / ml konsantrasyonlu 2ml çok dozlu flakonlarda bulunan Deca-Durabolin ürününü üretmektedir.

Tipik Fiyatlandırma

Bütün anabolik steroidlerin fiyatlaması, satıcıların veya kaynakların üç kategorisine girer:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Fiyatlar, listelenen ilk iki kaynak türü arasında çok fazla değişmez, ancak internette Durabolin’i satın almak isteyen herhangi bir kişi minimum sipariş limitlerini web siteleri arasında belirgin olmayan fiyat farklarını farkettirir. Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tek şişe siparişleri vb.) Deca-Durabolin almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatları sık sık şişirir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri için.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan Nandrolone’un tipik fiyatlandırması, genellikle, 100mg / ml içeren tek bir 2ml’lik flakon için tipik olarak (Norma Hellas Yunanistan veya Organon Yunanistan ürünlerinin bir örneği olan) 18 – 23 $ arası farmasötik sınıf ürün fiyatlandırması bulacaktır. 200 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 130 – 145 $ aralığında aynı türden kaynaktan yeraltı ürünü bulunur.
Asgari sipariş limitleri ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar, 100 mg / ml içeren tek bir 2 ml’lik flakon için tipik olarak Norma Hellas Yunanistan veya Organon Yunanistan ürünlerinin bir örneği olan ilaç Deca-Durabolin’in satışında yaklaşık 11-14 $ aralığında bulunabilir. Aynı türden kaynaktan elde edilen yer altı ürünü, 250mg / ml içeren tek bir 10ml’lik flakon için 90-120 $ aralığında topraklar.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Sustanon 250 Kürü Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir