Dianabol Danabol Satın al (Fiyat)

Dianabol Danabol Satın al (Fiyat)

Dianabol, dünyadaki en popüler anabolik steroid ve en yaygın olarak kullanılan anabolik steroid olarak iyi bilinir ve satın alınır. Kapsamlı popülaritesi nedeniyle, piyasada bulunan çok yaygın bir anabolik steroiddir ve dünyanın herhangi bir yerindeki neredeyse herhangi bir ülkede bulunabilir. İlginçtir ki, ilaç sınıfı Dianabol, Batı dünyasında ve özellikle Kuzey Amerika’da oldukça nadirdir. Batıda herhangi bir farmasötik sınıf Dianabol ürününün bulunması son derece zordur ve aslında bir Batı ilaç firmasından ilaç kalitesinde Dianabol olduğunu iddia eden herhangi bir ürünün muhtemelen sahte ve sahte olduğunu varsaymak güvenlidir.Orjinal Dianabol Danabol Fiyatları ortalama olarak 10 mg 60 tablet halinde Halinde 75-100 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Dianabol Danabol satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Dianabol Danabol Markaları Hangi Formda Dianabol Danabol Fiyatları
Alpha Pharma 10mg 50 tablet 90-110 TL
Axio Labs 10mg 500 tablet 300-400 TL
Balkan Pharma 10mg 60 tablet 75-100 TL
Balkan Pharma 50mg 60 tablet 150-200 TL
Bvs Labs  20mg 100 tablet 175-225 TL
Danabol Ds  10mg 500 tablet 400-450 TL
Euro Generic 10mg 90 tablet 100-120 TL
Genesis Meds 10mg 100 tablet 125-175 TL
Meditech Pharma 10mg 100 tablet 125-175 TL
Nas Pharma 10mg 50 tablet 75-100 TL
Sciroxx 10mg 100 tablet 100-120 TL
Sp Labs 10mg 100 tablet 100-120 TL
Thaiger  10mg 100 tablet 150-170 TL
Vermodje 10mg 100 tablet 100-125 TL
Zphc Pharma 20mg 50 tablet 100-125 TL

 

Bu durum, birçok Batılı ilaç firmasının (ve tıbbi kuruluşun genel olarak) Dianabol’ı çok az önemli tıbbi değere sahip olduğu ve bu nedenle onun kullanımını ve üretimini haklı kılmak için çok az tıbbi başvuruya sahip olduğu gerçeğinden kaynaklanıyor. 1990’lı yılların başında Dianabol üretimi (çoğu anabolik steroid üretimi olduğu gibi) birçok ilaç firması tarafından durduruldu. Bu muhtemelen, anabolik steroidler konusunu çevreleyen zamanın toplu histerisi ve o zaman Birleşik Devletlerde meydana gelen mevzuatla bağlantılıydı. İlaç sınıfı Dbol, şu anda Kuzey Amerika’da bulunmamaktadır ve aynı şekilde Batı Avrupa’da da bulunmamaktadır. Dianabol’u farmasötik kalitede ürün olarak almak isteyenler, ürünün Doğu Avrupa, Asya ve daha az oranda Güney Amerika gibi yerlerde bulunma ihtimalini artırabilir.

Farmasötik Sınıf vs Yeraltı Laboratuarları

Dianabol satın almak isteyenler, genel olarak, ilaç sınıfı Anabol ve yeraltı laboratuvarı (UGL) Dianabol arasından seçim yapmak için iki farklı ürün kategorisine girerler. Farmasötik kalitede ürünler, meşru FDA (veya herhangi bir eşdeğer) onaylı ilaç şirketi tarafından üretilen ürünlerdir. Bu tür ürünler kaliteli test edilmiş ve kontrol edilmiştir ve insan kullanımı için tasarlanmıştır. Saflıkları, kalitesi, dozları ve sterilitesi sürekli test edilmiş ve bu nedenle garantili olduklarından, yaygın olarak çok yüksek kalitededirler. Öte yandan, yeraltı laboratuvarları yetkisizdir ve neredeyse tamamen anabolik steroid üretmek üzere tasarlanmış yasadışı laboratuarlar çalıştırmaktadır.
Dianabol Danabol Satın al

Bu laboratuarların koşulları, bir kişinin bodrumundaki veya garajındaki ev laboratuar ortamlarından, tam farmasötik sınıf tesislerine kadar değişebilir. Yeraltı ürünlerinin farmasötik karşısındaki avantajı genellikle sadece maliyet ve miktarın avantajıdır. UGL anabolik steroid fiyatları genellikle farmasötik sınıfınkinden çok daha düşüktür, ancak negatif yönü kalite, sterilite ve saflığın asla garanti edilememesi gerçeğidir (kalite kontrolünün çok az veya hiç yapılmaması nedeniyle). Dbol’u satın almak için hangi kalitede / kategoriden birinin kararı, eninde sonunda kullanıcının kararına ve daha ucuz fiyatlara veya kaliteye (veya her ikisine) değer verirse dayanır.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Winstrol ( Stanozolol ) Yarılanma Ömrünü Öğrenerek Kürünü Mükemmel Yapmak

Farmasötik Derece

İlaç sınıfı ürünler burada incelenecek ilk ilaç olacaktır. Tayland’da üreten birkaç farklı ilaç firması var. Kapak yapılacak ilk kişi İngiliz Dispanseri’dir; Anabol tabletleri olarak pazarlanan Dianabol üreten ve oldukça popüler. Kaliteli ürünler olma tecrübelerine sahip olmakla birlikte, bu ürünün sahte ve sahte ürünleri büyük bir endişe kaynağıdır ve beklediği gibi, özel güvenlik kodları ve mekanizmaları (örneğin, hologram çıkartmaları, tabletlerdeki amblemlerin damgaları vb.) Artık her tablet şişesinde kullanılmaktadır. Sahteciler, gerçek güvenlik önlemlerini giderek çarpıcı doğrulukla tekrarlarlar; ancak, gerçek ürüne kıyasla yan yana yerleştirildiğinde bunlar üzerinde çeşitli arıza bulunabilir.
Her Anabol şişesi her biri 5 mg dozda Anabol’un 1.000 sarı tabletini içerir. Anabol’un 10 mg’lık tablet varyantları, Anabol 10 olarak etiketlenmiş olup, standart ve Anabol tabletleri ile aynı boyut ve şekildeki tabletler olan sarı ve beyaz bir pakette (daha küçük), ancak sarıdır. Body Research / March Pharmaceuticals, Tayland’da Dianabol tabletleri üreten başka bir şirket olup küçük mavi kalpler şeklinde. Methandon ve Melic, 1.000 pembe beşgen şekilli tablet şişelerine Dianabol üretiyorlar (görünüşte Anabol talebelerine çok benziyor). Bununla birlikte, Methandon tabletlerinin renkleri beyazdır ve her bir tablette ES harflerine sahiptir.
Dianabol’u Doğu Avrupa bölgesinden satın almak isteyenler, bunu önce Rusya ve Ukrayna’da bulacaklardır. Rusya’daki Dbol, mor renkli bir kutu içinde Akrikhin tarafından üretilen (Akpnxnh olarak Rusçanın yazıldığı) jenerik olarak bulunabilir. Tabletler, 10 şerit halinde 10 tablet içeren blister ambalaj şeritlerinde bulunmaktadır. Bir kez daha, bu düzenli olarak taklit edilen ve sahte bir markadır, ancak sahte tabletlerin genellikle şişelerin içinde gevşek ambalajlandığı çok fakir kopyalar olduğu bilinmektedir.
Ukrayna da aynı Dianabol ürünlerinin bulunduğu bir ülkedir, ancak geçmişte sahte ürünler olarak yanlışlıkla yanlış anılıyor – ancak bunlar meşru bir üründür. Romanya’da bulunan Naposim, şerit başına 10 tablet içeren blister ambalaj şeritleri içeren beyaz kutular üreten bir ilaç şirketidir. Tabletler keskin uçları olan üçgen şekilli olup şeritlerin her iki ucunda üretim tarihleri ​​ve lot numarası pulları bulunur. Polonya’da Metanabol, 20 şerit halinde tabletlerin üretildiği yerde bulunabilir. Balkan Pharma Moldova’da bulunur ve Danabol olarak bilinen ve şerit başına 20 tabletlik blister şeritler halinde paketlenmiş bir Dianabol ürünü üretir. Danabol 10mg ve 50mg varyantları ile gelir.
Listelenmiş ve tartışılanlar, farmasötik beşeri sınıf kategorisindeki Dianabol ürünlerinin genel kapsamıdır. UGL ürünleri, her ülkede dünya genelinde tam anlamıyla yüzlerce (eğer binlerce olmasa da) yeraltı laboratuvarlarının var olması nedeniyle geniş ve çeşitlidir. Bunun sebebi, farklı yeraltı steroid ürünlerinin tümünü burada listelemek imkansızdır.

Tipik Dianabol Danabol Fiyatları

Diğer anabolik steroidlere kıyasla daha ucuz fiyat aralığı nedeniyle Dianabol satın almak isteyen bireyler memnun olabilir. Metandrostenolon, fayda oranının maliyetinden ötürü son derece popülerdir ve laboratuvarlar arasında imalatı oldukça ucuz bir bileşik olarak bilinir. Bu nedenle, piyasadaki fiyatlar sabit olarak benzerdir (farmasötik sınıf ve UGL arasında bile). Bununla birlikte, büyük fiyat farklılıkları, yalnızca kişilerin ‘spor salonu zemini’ fiyatları ile (bir minimum sipariş limiti belirlemeyen web sitelerinden oluşan) pek çok İnternet sitesi fiyatları arasında görülecektir.
Bireyler, fiyatın tablet başına ilaç konsantrasyonuna bağlı olduğunu da hatırlamalıdır (örneğin, Dianabol aşağıdaki tablet başına mg cinsinden bulunabilir: 5mg, 10mg, 50mg ve 100mg). Bu nedenle, fiyat açıklaması zorlaşabilir ve burada genel fiyatlamayı burada listelemek amacıyla, tablet başına fiyat listesine göre mg başına fiyat olarak yapılacaktır. Dianabol’ın kişi içi fiyatları, 50mg başına 1 $ – 1.50 $ (1mg için 0.02 – 0.03 $) aralığında bulunabilir. Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan internet kaynakları tipik olarak Dbol’u 50mg başına 2,8 dolar (1mg için 0,056 dolar) daha pahalı aralıkta satmaktadır. İlaç sınıfı Dianabol yaygın olarak bu genel fiyat aralığına girer (örneğin, Anabol by British Dispensary).

Satılık Dianabol

Dianabol şimdiye kadar üretilen veya kullanılan en yaygın kullanılan anabolik steroidlerden biridir. Muhtemelen, anabolik steroid sahnesinde yeni başlayanlar tarafından çok sıklıkla kullanılan ve en deneyimli vücut geliştiricileri tarafından kullanılan, tarihteki tüm anabolik steroidlerden en ünlüsüdür.
Aslen 1950’lerde ABD Olimpiyat Ekibi doktoru olan Dr. John Ziegler tarafından, enjekte edilebilir Testosteron kullanan haksız Sovyetler Birliği Olimpiyat Takımı’na karşı savaşmak için onlara rakiplerine kıyasla önemli bir avantaj sağlamak için yarattı. Dianabol başlangıçta performansı artırmak için geliştirildi ve tam olarak ne yaptı. Bundan kısa bir süre sonra Ciba, kas veya vücut ağırlığı kayıp hastalıkları gibi tıbbi kullanımlar için Kuzey Amerika ve batı pazarları için Methandrostenolon üretti.
Şimdiye kadar hızlıca ilerlemek ve Dianabol, Kuzey Amercia’da tıbbi kullanım için değil, ne de batı pazarlarının büyük çoğunluğunda Anavar gibi daha iyi seçeneklere kıyasla verimsiz olmaması nedeniyle mevcut değildir. Bununla birlikte, kullanıcılar, ilaç satışı için Dianabol satışı son derece nadir olmasına rağmen, çoğunlukla bu ülkelerde satış için Dianabol’ı bulabiliyor ve popülaritesi nedeniyle kolayca erişilebiliyor.

Farmasötik Derece Dianabol

Birçok ilaç şirketi, Dianabol’un imalatını çok az tıbbi değere sahip olduğu için 1990’lı yıllarda durdurduğundan, ilaç sınıfı Dianabol’u satış için bulmak zor bir iştir. Anabol, Methanabol, Methandienone ve Naposim gibi çeşitli markalar altında hala bazı Asya ülkeleri ve Orta Doğu ülkeleri Methandrostenolone üretmektedir, ancak bu markaların taklitleri de mevcut olduğundan, steroid kaynağına güvenerek veya güvenilir reklam verenleri ve sponsorları kullanmaya dikkat edin.
FDA onaylı bir ilaç firması, Tayland’da bulunan bir şirkete kıyasla sterilite, hammadde konsantrasyonları ve Amerika Birleşik Devletleri gibi batı ülkelerinde bulunan kalite ve üretim süreçleri konusundaki katı kural ve düzenlemelere uymak zorundadır. Her iki şirket de insan tüketimi için anabolik steroidler üretiyor ancak özdeş değiller. Dolayısıyla, satılık tüm ilaç sınıfı Dbol’ün aynı veya eşit olmadığını belirtmek gerekir. Bu aynı kural aslında tüm anabolik steroidlere uygulanabilir, sadece bu durumda Dianabol değil.
Dianabol Dbol karaborsada bulunan Dbol’un en iyi kalitesidir, hemen hemen tüm markalar için taklit var. Farmasötik dereceli anabolik steroidler diğer preparatlardan daha pahalıdır.

Kara Borsa Dianabol Satışı

Dünyanın her yerinde tam anlamıyla onbinlerce Yeraltı Laboratuarı (UGL’s) var. Bu işlemler, satın alınan ham toz ile Çin veya Easter Europe’dan tek başına hareket eden ve temel kimya ekipmanları ile bir mutfaktaki ürünleri üreten bir kişiden olabilir. Arz ve talep nedeniyle anabolik steroidlerin kullanıldığı ve bazılarının iyi kalitede bir nihai ürün üreteceği bir ülkede muhtemelen en az bir UGL vardır. En sevdiğiniz restoranda mükemmel bir yemek yemek gibi, malzemelerin kalitesi şarttır. Ham steroid tozu, çoğu durumda Çin’den elde edilebilir ve bu kalite, tedarikçiden çeşitlenebilir. Bir UGL, sadece ham toz tedarikçisinin kalitesini düşürmesi için yıllarca aynı ham toz kaynağını kullanmış olabilir, bu daha sonra son kullanıcıya aktarılır – siz. Ancak bu, UGL anabolik steroidleri kullanırken ve insan sınıfı anabolik steroidlerden daha düşük bir fiyata ödeme riskidir.

Satış için Dianabol’ı nereden bulabilirim?

Neredeyse tüm anabolik steroidlerin tedarikçileri veya kaynakları, bir yerde listelerinde bir çeşit Dianabol ürününe sahip olacaklar. Oldukça popüler olanı. Dianabol’un sayısız kısaltması vardır; bunlardan biri – Arnold’tur. Bunun nedeni, büyük adamın – Arnold Schwarzenegger’in D-Bol’ı hayranı olduğu ve off-sezon safhalarında kullandığı ve rekabet günlerine kadar götürdüğü yönündedir. Bugün hala 40 yıldır aynı koşullarda yaygın olarak kullanılmaktadır. 40 yıl uzun bir zamandır ve şimdi Methandrostenolon’u çok daha fazla anlıyoruz ve kullanımı, offseason veya hacim verme döngüleri sırasında daha fazla kas kitlesi isteyenler tarafından tercih edilmektedir.
 
Dianabol satışı online olarak da bulunabilir. Bu tartışmasız daha kolay bir rota ve tercih edilen rotadır. Online steroid kaynakları spor kaynakları daha fazla stok taşır ve daha düşük fiyatlar sunar. Ayrıca, anonim bir şekilde anabolik steroid satın alarak veya kredi kartınızı veya bir ön ödemeli kredi kartınızı kullanarak ek bir fayda var. Bu, alıcı olarak bir miktar koruma seviyesi ekler.

Dianabol Danabol Fiyatları

Dianabol’un karaborsada bulunan en ucuz ve en etkili anabolik steroidlerden biri olduğunu duymaktan mutluluk duyacaksınız. Sahtecilik tüm dünyada belirgin olmakla birlikte, hammadde fiyatının düşük olması ve oral anabolik steroid olması nedeniyle yaygın olarak görülen bu durum, tablet veya hap formuna üreticisine oldukça kolay geliyor. Dianabol tablet / hap veya kapsül başına çeşitli miligram (mg) cinsinden gelir. İlaç başlangıç ​​dozu, Kadonlar için günde 10 mg’dan, ileri kullanıcılar ve vücut geliştiricileri için her gün 50 mg + ‘a kadar değişir.
Tabletler ve kapsüller, tablet veya kapsül başına 50 mg’a kadar, 5 mg’lık örneklerde verilebilir. Tablet başına en çok kullanılan mg mg 20 mg’dır, çünkü steroid kullanıcısı ve kullanımı kolay ve yönetilebilir sayı verir, kazançlarını ve yan etkilerini karşılaştıran dozlarını ayarlar.
Satış için Dianabol’ı bulursanız, fiyatlar çarpıcı bir şekilde değişmez, ancak ilaç sınıfı müstahzarları veya daha iyi itibar gösteren tanınmış markalar için daha yüksek olur. Anabol’ün İngiliz Dispenseri tarafından (BD değil) 1,000 mg’lık 5 mg’lık tabletleri kaynağa bağlı olarak 200-350 dolar arasında değişecek. UGL Dianabol satışı, kapsül veya hap başına 10-20mg arasında 200 kapsül için 60 dolardan daha ucuzdur.
Dianabol, mevcut en güvenilir anabolik steroidlerden biridir, fakat ilk kez kullanırken dikkatli olun, daha büyük bir Dianabol dozajı kullanarak veya 6 hafta veya daha uzun süreler boyunca uygulayın. Oral bir anabolik steroid Dianabol, bu nedenle karaciğer toksisitesi belirgindir, aynı zamanda östrojene dönüşür ve jinekomastiye neden olabilir veya onun ortaya çıkma ve ortaya çıkma riskini arttırır. Bu yan etkiler ortaya çıkarsa dozajı derhal düşürün veya kullanımını durdurun.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Kalpa Pharmaceuticals Acetate 100 (trenbolone acetate )Laboratuar Testi
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


3 thoughts on “Dianabol Danabol Satın al (Fiyat)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir