Efedrin Satın al ( Fiyat )

Efedrin satın al -Fiyat

Efedrin belki de daha popüler olmasa da Clenbuterol’den daha popülerdir. Bunların her ikisi de dünyada en çok bilinen ve yaygın olarak satın alınan yağ kaybı bileşikleri olarak kabul edilir ve Efedrin Ephedrine’i satın almak isteyenler, Efedrin  Ephedrine’in, muhtemelen, Clenbuterol’den daha erişilebilir olduğunu bulurlar. Efedrin Ephedrine hem Kuzey Amerika’da (Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika) hem de dünyanın birçok ülkesinde kullanıma hazır. Daha önce bir diyet yağ kaybı takviyesi olarak ek depolarında satılan Amerika Birleşik Devletleri tezgah üstü (OTC) bir öğe olarak mevcutken, bugünlerde çoğu devlette tezgah üstü (BTC) ilaçtır. Gittikçe sıkı kontroller, efedrin üzerine yerleştirildi, ancak tamamen yasaklandığı noktaya değil. Kanada ve İngiltere gibi diğer batı ülkelerinde, benzer kontroller, daha az sıkıcı olsalar da, efedrin üzerine empoze edildi. Yine de, Efedrin Ephedrine’i satın almak isteyenler, ürünün kullanılabilirliği, fiyatlaması ve kalitesi konusunda çok az kaygıya sahip olacaklardır.Orjinal Efedrin Fiyatları ortalama olarak 50 mg 60 Tablet Halinde 70-100 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
Şu anda, Ephedrine ürünlerinin çoğunluğu, hem Kuzey Amerika’da hem de dünyada yaygın ve yasal olarak bulunan farmasötik sınıflıdır. Bu nedenle, sonuç olarak, herhangi bir kişinin birçok ülkede yasal olarak Efedrin Ephedrine alabileceğinden dolayı çok az yer altı laboratuvarı (UGL) dereceli efedrin üretilmelidir. Bu nedenle, UEFA ürünleri ile ilgili problemler (kısırlık, saflık, uygun dozajlama, vb.), Yaygın olarak (ve yasal olarak) mevcut olan Efedrin, Clenbuterol veya diğer yardımcı bileşikler söz konusu olduğunda genellikle bir sorun değildir .
Efedrin

Farmasötik ürünler ile yeraltı laboratuvar ürünleri arasındaki fark esasen üretimi çevreleyen durumdan kaynaklanan sterilite, saflık ve doz etkisidir. İlaç sınıfı ürünler, insan tüketim standartlarını karşılamak için sıkı ve sıkı düzenlemeler altında ürünler üreten FDA onaylı (veya herhangi bir uluslararası eşdeğer) ilaç firması tarafından üretilmektedir. Farmasötik sınıf ürünler bu nedenle garantili saflık ve sterilite ile doğru dozajlanır. Yeraltı laboratuvarları, yasadışı kurulmuş ve herhangi bir yönetici organ tarafından denetlenmeyen laboratuarlardır ve koşullar, bodrum ev laboratuvarlarından farmasötik sınıf tesislere kadar değişebilir; en yaygın şartlar eski şartlardır. Sonuç olarak, UGL ürünleri sıklıkla şüpheli kalite, kısırlık ve dozajlamaya tabidir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Lee Priest Steroid Kürü nedir ?

Farmasötik Derece

Efedrin, pek çok ülkede, çok sayıda şirket markası ve türü altında, burada ayrıntılı olarak listelenecek kadar çok sayıda mevcuttur. Bu ürünler, halen Efedrin’in (bir beslenme takviyesi olarak satılması hala yasal olduğu ülkelerde) içeren diyet yağ kaybı takviyeleri ile reçeteli preparatlara ve aynı zamanda oral burun dekonjestan gibi tezgah üstü ürünlere kadar değişir.

Taklitler ve Sahte Ürünler

Efedrin sahte ve taklit ürünlerden neredeyse tümüyle bağışıklık taşımaktadır; çünkü dünyadaki birçok ülkede kolaylıkla ve yaygın olarak bulunur.

Tipik Fiyatlandırma

Efedrin Ephedrine’i satın almak isteyenler, son derece ucuz bir üründür ve şuradan yaklaşık 0,16 – 0,1 tablet başına (8mg tabletler) tezgahta satın alınabilir. Konsantrasyon (tablet başına mg), ürün türleri arasında ve satıldığı yere göre önemli ölçüde değişiklik gösterebilir; çünkü Kanada gibi çeşitli ülkeler, tablet başına 8 mg’dan fazla olmadıkları sürece sadece efedrin satışı yapacaklardır. ABD’deki birçok devlet için de aynı durum geçerlidir, ancak satış miktarları ve her bir tabletteki ürün konsantrasyonu açısından ülkeler arasında yasalar farklılık göstermektedir. Genel olarak, fiyatlar geniş bir kullanıma sahip olması nedeniyle Efedrin  Ephedrine ile nadiren dalgalanmaktadır.

Yasallık

Efedrin’i satın almak isteyenler, ülkelerindeki ve genel olarak dünyadaki çeşitli yasaların farkında olmalıdır. Daha önce defalarca belirtildiği gibi efedrin, dünyadaki birçok ülkede satın alınma ve tüketim için geniş çapta ve yasal olarak mevcuttur, ancak nasıl satılacağı, miktarları satıldığı vb. Açısından çeşitli kısıtlamalar bulunmaktadır. Yalnızca üç büyük batı Uluslar buraya dokunacak.
ABD: Birleşik Devletler’de Efedrin ile ilgili yasaların tek bir açıklaması, her eyalette Efedrin düzenlemelerindeki büyük değişiklik nedeniyle yapılamaz. Kanunlar devletler arasında değişecek, bazıları kontrollerini herhangi bir şekilde sergilemiyor, başkaları da sıkı denetimler uyguluyor. Genel olarak, Efedrin çoğu eyalette bir tezgah üstü (BTC) ilaç olarak düzenlenir ve bir eczanenin arkasındaki dispanserden talep edilmesi gerekir. Çoğu eyalet, Efedrin Ephedrine’in bireysel satın alımının, kişisel bilgileri ve satın alınan miktarı kaydeden bir formu doldurması gereken bir kayıt tutma sistemi uyguladı ve birçok devlet bireyi de satın alınan belirli bir miktara sınırlayacak ve daha fazla olmayacak. Efedrin bulundurma, kullanma ya da ticareti için yasal bir ceza yoktur, çünkü kontrollü bir madde değildir, ancak her kişi kendi eyaletindeki kanunlardan haberdar olmalıdır.
Kanada: Efedrin, tablet başına tabletten 8 mg’dan daha fazla olmayan konsantrasyonlarda, tablet, ağız yoluyla bir burun tıkanıklığı giderici olarak satılmaktadır; bu kısıtlayıcılık veya sınırlama, kullanım, ticaret veya ticaret için herhangi bir sınırlama yoktur.
İngiltere: Efedrin Birleşik Krallık’ta P tıbbı olarak sınıflandırılmış olup, bu ilaç, efedrin’in yalnızca kayıtlı eczanelerde bir eczacı tarafından satılmasını kısıtlamaktadır, ancak kontrollü bir ilaç değildir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Kafein - Efedrin - Aspirin - Yağ Yakma
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


2 thoughts on “Efedrin Satın al ( Fiyat )

  1. hayırlı işler efedrin nasıl alabilirim.

    No votes yet.
    Please wait...
  2. efedril nasıl alabilirim

    No votes yet.
    Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir