GHRP-6 Satın al – (Fiyat)

GHRP-6 Satın al – Fiyat

GHRP-6, GHRP olarak da bilinen birkaç Ghrelin mimetik peptidinden biridir. Birinci nesil GHRP’dir ve toplulukları kullanan vücut geliştirme ve performans artırıcı ilaçlar arasında çok iyi bilinmektedir. Tüm peptidler gibi, piyasada sadece son yıllarda (son 10 yıl içinde) uygun fiyatlı hale gelen oldukça yeni bir üründür. GHRP-6’yı satın almak isteyenler, bu peptitin dünyadaki birçok ülkede bir araştırma kimyasal maddesi olarak satın alınabilmesi için genellikle yasal olarak bulunması gerektiğini duymaktan memnuniyet duyacaktır.Orjinal GHRP-6 Fiyatları ortalama olarak 5 mg Tek Flakon Halinde 100-150 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
Bu peptidin halen halen klinik araştırmalar altında olduğu ve henüz reçeteli bir ilaç olarak onaylanmadığı için herhangi bir farmasötik sınıf GHRP-6 mevcut değildir. Sonuç olarak, hiçbir ilaç şirketi veya şirket, reçeteli ilaç pazarında satış için GHRP-6 üretiyor veya pazarlıyor. Yeraltı laboratuvarlarından (UGL’ler) GHRP-6 satın almak isteyenler, yer altı ürünlerinin neredeyse varolmadığı düşünülmektedir. UGL’ler (esas olarak) anabolik steroidler üretme eğilimindedir ve peptit ürünlerini sentezlemek için gerekli olan gelişmiş ekipmana sahip değildirler. Bazı UGL’ler bu tür becerileri elinde tutabilirler ancak kuraldan ziyade istisnalar arasında çok az ve çok az yer kaplarlar. Araştırma yapan kimya şirketleri yasal olarak pazarda GHRP-6 gibi peptid satarlarken, UGL’ler genellikle onlarla yetinmeye çalışmakta yetersiz kalacaklar.
GHRP-6 Satın al

Araştırma kimyasal şirketleri, GHRP-6 gibi peptid üretiminde ve satımında temel araçtır ve GHRP-6’yı satın almanın temel yoludur. Bu şirketler, insan kullanımına yönelik olmayan ama yalnızca araştırma amaçlı ürünler olan araştırma sınıfı ürünler üretmektedir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Steroidler Ne Kadar Zararlıdır ?

Taklitler ve Sahte Ürünler

GHRP-6 ve ilgili peptidler (en çok) açık pazarlarda herhangi bir yasama veya bunları çevreleyen yasaklayıcı yasalar olmaksızın araştırma kimyasalları olarak satılmaktadır, çünkü sahte ve taklit ürünler normalde bir problem değildir. Bununla birlikte, bu, GHRP-6’yı satın almak isteyenlerin, “köşeleri kesebilir” ve dozlanmış veya sahte ürün altında üretim yapan araştırma kimyasal şirketleriyle karşılaşabileceğini söylemek değildir. Araştırma sınıfı ürünler açısından kalite kontrolünün bulunmaması ve çeşitli araştırma kimyasal firmaları bunun avantajlarından yararlanmaya çalışabileceği gerçeğinden dolayı bilinmektedir. Bununla birlikte, internet, belirli bir araştırma kimyasal şirketinin meşru GHRP-6 üretip üretmediğini belirlemek için GHRP-6’yı satın almak isteyen her alışveriş yapan kişinin çeşitli araştırma kimyasal şirketlerinin incelemelerini arayabilmesi ve görüntüleyebilmesi için bir yarar sağlıyor Iyi kalitede.

Tipik Fiyatlandırma

Prospektif GHRP-6 kullanıcıları, normal olarak, peptidlerin bolca üretildiği ve satıldığı araştırma kimyasal şirketlerinden GHRP-6 almaya bakacaklar. Araştırma sınıfı ürün, şu an, belki de sadece satın alınabilecek peptit ürününün tek derecesi. Meşru araştırma sınıfı GHRP-6 her zaman flakon başına 5 mg’lık tipik miktarda liyofilize (dondurularak-kurutulmuş) toz olarak satılacaktır. Bu flakon, enjeksiyondan önce bakteriostatik su ile sulandırılmalıdır. Araştırma sınıfı GHRP-6, hangi araştırma kimyasal şirketinden satın alındığına bağlı olarak, 5 mg’lık flakon başına 20-50 $ ‘lık fiyatlarla satın alınabilir.

Yasallık

Günümüzde pek çok ülkede GHRP-6’ya uygulanan herhangi bir kanun yoktur ve halihazırda Birleşik Devletler, Kanada ve Birleşik Krallık’ta yasal olarak araştırma kimyasalları olarak bulunmaktadır. Hâlâ tıbbi kuruluştaki klinik araştırma aşamaları halindedir ve çoğu büyük ülkede henüz peptit üzerinde herhangi bir zamanlama ya da kontrol bulunmamaktadır. Ayrıca, GHRP-6’nın kişisel kullanımına karşı herhangi bir kanun yoktur, ancak her okuyucu, yalnızca mevcut olan GHRP-6’nın insan kullanımı için değil yalnızca araştırma amaçlı olduğunu anlamalıdır.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Proviron ( Mesterolon ) Kürü Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir