İnsan Koryonik Gonadotropini ( HCG ) Satın Al – Fiyat

İnsan Koryonik Gonadotropini ( HCG ) Satın Al – Fiyat

HCG, piyasadaki en popüler endojen Testosteron uyarıcı ajandır. Yumurtlama bozukluğunun bir sonucu olarak kadın infertilitesi amacıyla ve erkek androjen eksikliğinin (hipogonadizm ve andropoz) tedavisinde tıpta hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sebeplerden dolayı HCG’yi satın almak isteyenler kolayca bulabilirler. Piyasada çok ucuz bir üründür; Sınırsız miktarda marka adı ve daha genel bir adla üretilir. HCG, dünyadaki hemen hemen her ülkede üretilmektedir ve aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinde ve bölgesinde kontrolsüz bir maddedir.Orjinal  İnsan Koryonik Gonadotropini ( HCG ) Fiyatları ortalama olarak 5000IU 1 ampul Halinde 100-150 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
İnsan Koryonik Gonadotropin (HCG) Hormonu Nedir ?
İnsan Koryonik Gonadotropini HCG  Nasıl Kullanılır ?
İnsan Koryonik Gonadotropini Belgelenmiş Yan Etkileri Nelerdir ?
İnsan Koryonik Gonadotropini ( HCG ) Satın Al-Fiyat

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Normalde, HCG’yi satın almak isteyen kişiler aşağıdaki iki ana kategori veya ürün sınıfıyla karşı karşıya kalacaklardır. Bunlar: Farmasötik sınıf ürünler ve yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri. Bununla birlikte, HCG ile durum böyle değildir. Çok az sayıda yeraltı laboratuarı, bir ürünün yer altı kaliteli bir versiyonunu üretmek için çaba, zaman ya da paraya değecek kadar kolay buluyor ve bu da bir ilaç sınıfı ürün olarak kolaylıkla temin edilebilir ve satın alınabilir. Dolayısıyla, çok az miktarda UGL dereceli HCG mevcut olsa da, piyasadaki mevcut gerçek HCG, farmasötik sınıfınkidir.
İnsan Koryonik Gonadotropini ( HCG ) Satın Al – Fiyat

Farmasötik sınıf ürünler, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Bölüm 2: Deca Durabolin Sonrası Testosteron iyileşmesi
Daha önce de belirtildiği gibi, HCG’yi satın almak için alışveriş yapmak, marka adı veya jenerik olmak üzere, genelde bir formda veya başka biçimde farmasötik kalitede ürünle karşılaşacaktır. Birçok ülkenin HCG ve onun ticareti, bulundurulması ve kullanımı ile ilgili kanunları veya çok gevşek kanunları olmadığı gerçeği piyasada bol miktarda bulunmaktadır. Herhangi bir UGL sınıfı HCG’nin dikkati çekmesi gerekse bile, burada listelemek ve örtbas etmek işe yaramaz.

Farmasötik Derece

Dikkat çeken tek HCG ürünü, organon tarafından üretilen ve cam ampullerde bulunan resmi olarak üretilen Pregnyl ürünüdür. Pregnyl normal olarak, bir ampulün toz haline getirilmiş HCG’yi içereceği çiftler halinde paketlenir ve diğer ampul, liyofilize edilmiş HCG’yi yeniden yapılandırmak için steril bir sıvı (normal olarak bakteriostatik su) içerecektir. İki ayrı versiyon var: 1.500 IU HCG içeren ampuller içeren kutular ve içindeki 5,000 IU HCG ampul içeren kutular.
Burada listelenebilecek kadar çok sayıda yüzlerce marka ve jenerik var.

Taklitler ve Sahte Ürünler

HCG’yi satın almak isteyenlerin, sahte ve sahte ürünlerin, HCG’nin sahip olduğu herhangi bir yasaya ya da çok gevşek kanunlara sahip olmamasından ötürü, dünyadaki birçok ülkenin şu ana kadar ne olduğu hiç olmadığı keşfetmekten memnuniyet duyacak. , Kullanın ve satın alın. Dolayısıyla, gerçek orijinal HCG çok dolaşımdaki son derece miktarda sahte maddedir.

Tipik Fiyatlandırma

HCG’yi satın almak isteyen kişiler sonuçta satıcıların / kaynakların üç kategorisine girmek için fiyatları bulurlar:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu’ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Listelenen ilk iki kaynak / tedarikçi türü fiyatlamada çok az değişime sahiptir fakat internette HCG satın almayı deneyen herhangi bir kişi, minimum sipariş limitlerini belirlemeyen web siteleri arasındaki farklı fiyatlandırma farklarına dikkat çekecektir. . Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, kişilerin HCG’yi çok küçük miktarlarda (tekli şişe siparişleri vb.) Satın almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatları sıklıkla artıracak şekilde şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan kaynaklanan HCG’nin tipik fiyatlandırması genel olarak 5,000 IU HCG içeren ampul başına 35-40 USD aralığında farmasötik HCG ürünü bulacaktır.
Asgari sipariş limiti belirleyen kaynaklar (ve kişi içi kaynaklar), 5,000 IU HCG içeren ampul başına 30-35 dolar aralığında farmasötik HCG satışı yapılabilir.

Yasallık

Nihayetinde, her birey, kullanım ve poz konusunda yasaların farkında olmalıdır

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Larry Scott Kimdir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir