Parabolan ( Trenbolone ) Satın Al (Fiyat)

Parabolan -Trenbolone Satın Al – Fiyat

Parabolan oldukça popüler bir anabolik steroid, daha bugün üretiminin 1997’de piyasaya sürülmesinden dolayı bu ürünü vücut geliştiricileri ve sporcular arasında bir efsane haline getiriyor. Dolayısıyla bir çok anabolik steroid kullanıcısı bu ürünü karaborsada arar. Trenbolone’un gücü ve yetenekleri nedeniyle çok popüler bir bileşiktir ve Trenbolone Acetate  en popüler ve yaygın olarak satılan ve alınan Trenbolone preparatı olarak kalmasına rağmen, Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan), alışveriş yapmak için popüler bir kalıntı olarak kalır.Orjinal Parabolan – Trenbolone Fiyatları ortalama olarak 100 mg 10 Ampul Halinde 250-300 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Parabolan  ( Trenbolone ) satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Parabolan  ( Trenbolone ) Markaları Hangi Formda Parabolan  ( Trenbolone ) Fiyatları
Alpha Pharma 76.5 mcg /10 Ampul 300-350 TL
Balkan Pharma 100 mcg /10 Ampul 270-310 TL
Bvs Labs 100 mcg /10 ml Flakon 200-250 TL
Genesis Meds 100 mcg /10 ml Flakon 230-270 TL
Meditech Pharma 150 mcg /10 Ampul 350-400 TL
Titan Healhtcare 90 mcg /10 Ampul 280-320 TL
Maalesef, bu anabolik steroidin orijinal ilaç üreticisinin tüm niyet ve amaçlar için üretimi 1997 yılı civarında sona ermiştir. Trenbolone her haliyle, insan kullanımı için onaylanmış bir ilaç olarak statüsünden çekilmiştir ve bugün Trenbolone veterinerlikte sadece anabolik steroid olarak kalmaktadır . Bunun dışında, Parabolan’ın sadece birincil imalatçıları yeraltı laboratuarları (UGL’ler) ‘dir. Parabolan’ın bazı ispençiyari müstahzarları henüz adı henüz bilinmeyen ilaç firmaları tarafından üretilmekte olduğu söylentileri var.
Bu, uzmanların bu iddiaların gerçek olmayacağına, yalnızca söylenti veya belki de belirsiz bilgiler olduğuna inanmalarına neden olur. İddialardan bağımsız olarak, Farabolan’ın farmasötik olarak dereceli olduğunu iddia eden (ve özellikle orijinal Negma ürünü olduğunu iddia eden) herhangi bir hazırlığın büyük ihtimalle sahte sahte ürünler olduğundan bir tuz tanesi ile alınması gerektiğini söylemek güvenle kullanılabilir.
Parabolan -Trenbolone Satın Al – Fiyat

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Parabolan’ı satın almak isteyenler, genel olarak iki muhtemel sınıf veya ürün çeşidine karşı gelecektir: ilaç sınıfı ve yeraltı laboratuvarı (UGL) derecesi.
1. Farmasötik sınıf: Bunlar, yasal olarak kurulmuş ilaç şirketleri veya şirketleri tarafından, özellikle tıbbi amaçlar için reçeteli satış ve kullanım için üretilen ürünlerdir. Bu şirketler, uygun sterilite, dozajlama ve imalat operasyonlarını sağlamak için ürünlerini FDA veya herhangi bir uluslararası eşdeğer organizasyon tarafından gözetiminde üretmektedir. En üst seviye tesisler bu ürünlerin üretimi için kullanılmaktadır ve birinin beklediği gibi kalite en üst düzeydedir. Olumsuz olarak algılanabilen tek şey maliyetidir.
Farmasötik kalitede ürünler, çoğu zaman, üretim için kullanılan pahalı üst düzey ekipman ve tesisler, uygun sertifikalı çalışanlar, yüksek dereceli içerik maddeleri ve tabii ki Ar-Ge maliyeti ile ilaçlar geliştirmek gibi birçok faktöre bağlı olarak çok yüksek bir fiyat aralığındadır. İlaç kullanım için onaylandıktan sonra kapatılmalıdır. Farmasötik kaliteye sahip ürünler bu nedenlerden ötürü aranıyor ancak karaborsada yüksek oranlarda sahtecilik ve sahtekârlığa kapılıyorlar. Çok az yasal ilaçlar, çok sıkı düzenlemeler ve kontroller nedeniyle reçeteli ilaç pazarından anabolik steroid karaborsa pazarına yönlendirilir.
2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Bunlar, vücut geliştiricileri ve sporcuların kullandığı anabolik steroidleri ve diğer ilgili yardımcı ilaçları neredeyse tamamen imal etmek için kurulan ve geçici veya yasadışı olarak üretilen (ülkeye veya bölgeye bağlı olarak) geçici laboratuar laboratuarları tarafından üretilen ürünlerdir. Bu UGL’lerin çalışma koşulları, çok nadir bulunan farmasötik (veya mümkün olduğu kadar yakın) tesislerden, hanehalkı bodrum veya mutfak laboratuvarlarına kadar değişebilir.
Bunlar, çoğunlukla vücut geliştiricileri tarafından karaborsada satılık olarak üretilen ürünlerdir. FDA (veya başka herhangi bir eşdeğeri) gibi bir organizasyon tarafından gözetim yapılmadığı için, yer altı laboratuvar ürünleri değişen ve şüpheli kaliteye sahiptir. Bazı laboratuvarlar mükemmel ürünler üretebilirken, bazıları kontamine, dozajlı (veya aşırı dozda) alt ürünler üretmektedir. Tek uzaktan gözetim miktarı, bu tür ürünleri kullanan internette sporcular ve vücut geliştiricilerinin yaptığı incelemeler şeklinde gelir. Elbette, UGL sınıfı ürünlere sağlanan faydanın, farmasötik sınıf ürünlerden daha düşük maliyetli olması ve daha yüksek kullanılabilirlik olması.
Normalde piyasadaki farklı anabolik steroidlerin tartışılmasında farmasötik ürünler burada ele alınmaktadır. Fakat Parabolan’ı satın almak isteyenler için, şimdiki farmasötik sınıf Parabolan ürünleri olmadığı için hayal kırıklığına uğrayacaklar. UGL sınıfı Parabolan, bu gün ve yaştaki yeraltı laboratuarları çok sayıdadır, çünkü bireysel UGL markalarının çeşitliliği çok büyüktür. Buna ek olarak, yeraltı laboratuvarları ya kendi özgür iradeleri ile kurulup kapanmalarından ya da kolluk kuvvetleri tarafından kapatıp tutuklanmalarından ya da belki de adını ve / veya yerini değiştirdiklerinden dolayı genellikle yükselip düşmektedir.

Farmasötik Derece Parabolan

Farmasötik dereceli Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan), Fransa’nın Negma Laboratories tarafından 1997’de kullanımdan kaldırıldı ve o zamandan beri üretimi sürdürmedi. Üretimi tamamlamış ismi henüz ismi olmayan farmasötik şirketlerinden bazıları söylentiler devam ederken, Tren şu anda reçeteli bir ilaç olarak onaylanmadığından şüpheler var. Bu nedenle, büyük olasılıkla sahte ürünler, sahte ürünler veya farmasötik sınıf olarak taklit edilen yer altı laboratuvar sınıfı ürünler olduğundan, Farabolan’ı farmasötik orijinli olduğunu iddia eden ürünlerden kaçınmak isteyenler için akıllıca bir karar vardır.

Taklitler ve Sahte Ürünler

Anabolik steroid karaborsada dolaşımdaki herhangi bir farmasötik sınıf Parabolanın, özellikle ürünlerin orijinal Negma Laboratories ürünü olduğu iddia ediliyorsa, sahte menşeli olduğunu varsaymak güvenlidir. Her ne pahasına kaçının.

Tipik Fiyatlandırma

Daha önce de belirtildiği gibi Parabolan ürünleri, neredeyse sadece yeraltı laboratuarı kalite / sınıf orijinli olacaktır ve bu nedenle bunlar anabolik steroid karaborsada en bol olan Parabolan ürünleridir. Anabolik steroid fiyatları nihai olarak satıcıların / kaynakların üç kategorisine girer:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Listelenen ilk iki kaynak / tedarikçi türü fiyatlamada çok az değişime sahiptir fakat internette Parabolan satın almayı deneyen herhangi bir kişi, web siteleri arasındaki farklı fiyatlandırma farklarını, bunu yapanlara kıyasla minimum sipariş limitlerini belirgin şekilde dikkate alır. . Birçok “spor mağaza bayii” nin, görünüşte cahil bir alıcının cehaletinden yararlanmak için aşırı şişirilmiş fiyatlarla ürünleri satmaya kalkışacağının farkında olmak da önemlidir. Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin Parabolan’ı çok küçük miktarlarda (tekli veya çiftli şişe siparişleri vs.) satın almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatlar genellikle şişirilir ve işaretlenir
Küçük firmaların lojistik maliyetlerini telafi etmek için (ve ürünün daha yavaş hareketi) telafi edilmesini sağlar. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, sipariş verilmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum sınır belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan çıkan Parabolan’ın tipik fiyatlandırması genellikle, 100 mg / ml içeren 10 ml’lik flakon başına 130-170 $ aralığındaki yeraltı ürünlerini bulacaktır.
Minimum sipariş limiti ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar yer altı Parabolan’ı 100 mg / ml içeren tablet başına 100-130 dolar aralığında satılmaktadır.

Parabolanun Geçersizliği

Son olarak, Parabolan’ı satın almak isteyen herkes, anabolik steroidle ilgili yasalar değişebilir ve ülkeler arasında büyük farklılık gösterebileceğinden, bulundukları ülkelerde ve bölgelerde anabolik steroid kullanımı ile ilgili kanunların daima farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi ele alınacaktır. Bireysel kanunları incelemeden önce, Parabolan’ın gerçekten bir anabolik steroid olarak sınıflandırıldığı ve bu nedenle, anabolik steroidin (veya anabolik steroidlerin listesi) kapsadığı kurulan kanunlardaki herhangi bir sınıflamayı kapsayan veya bunlara atıfta bulunan herhangi bir mevzuata Bu maddelerin kontrolüne veya yasaklanmasına.
ABD: Anabolik steroidler Kontrol Edilmiş Maddeler Yasası’nda (CSA), başlangıçta 1990 Anabolik Steroid Kontrol Yasası ve 1991’de CSA uyarınca Plan III uyuşturucu olarak planlanan ve Plan III uyuşturucu olarak düzenlenmiş olan ve Program III uyuşturucu olarak sınıflandırılmıştır Anabolik steroid kullanımı ceza gerektiren bir suç olarak kabul edilir. 1990 Anabolik Steroid Kontrol Yasası, anabolik steroidleri, “kas büyümesini teşvik eden testosteron (Estrojenler, Progestinler ve Kortikosteroidler hariç) herhangi bir ilaç veya hormonal madde olarak kimyasal ve farmakolojik olarak tanımlar”.
Kaçakçılık, ithalat ve herhangi bir anabolik steroid alımı suç olarak kabul edilir. Anabolik steroidlere sahip olmak, cezaevinde en az 1 yıl ceza ve federal yasaya göre bir kişinin ilk suç için 1.000 dolar para cezası taşır. Federal yasalar uyarınca yapılan ticaret ilk suç olarak beş yıl hapis ve en az 250.000 dolar para cezası öngörür. İkinci suçlar yukarıda belirtilen cezaları ikiye katlar. Federal yasadan ayrı olarak, bireysel devletler, anabolik steroidlerin yasadışı kullanımı ve / veya ticareti ile ilgili olarak, değişik eyalet yasaları getirdi.
İngiltere: Birleşik Krallık’ta anabolik steroidler, istismar etme potansiyeli nedeniyle C sınıfı ilaçlara tabi tutulurlar, ancak anabolik steroidlerin bulundurulması ve kullanılması kişisel kullanım için yasal olan Schedule IV ilaçları olarak özellikle planlanırlar. Kişisel kullanım ve bulundurma için anabolik steroidlerin alınması da bir suç değildir.
Kanada: Kanada’da, Birleşik Krallık’a benzer bir kanun, anabolik steroidlerin Program IV uyuşturucu olarak sınıflandırıldığı yerde geçerlidir; bu durum, anabolik steroidlerin bulundurulması ve kullanılması ağır bir hukuk değildir ve yasaldır. Bununla birlikte, maddenin ticareti bir ağır suçtur. Kanada CDSA’da (Kontrollü Uyuşturucular ve Maddeler Yasası) belirtildiği gibi, kaçakçılıkla mücadele cezaları, birincil suçlar için maksimum 1000 $ ceza ve / veya en fazla altı ay hapis, daha sonraki suçlar için maksimum 2000 $ ceza ve / veya en fazla 1 yıl hapis cezasına kadar değişir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Beslenme gerçekleri Listesi nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir