Primobolan ( Metenolon Enantat ) Satın al ( Fiyat )

Primobolan Satın al – Fiyat

Daha önce, resmi farmasötik sınıfı Primobolan ( Metenolon Enantat ) ürünlerinin imalatı ve pazarlamasının, imalat faaliyetlerini durdurduğu ve Primobolan ürünlerinin hemen hemen tamamının uluslararası piyasadan çekildiği çok önce belirtilmiştir. 1980’lerin sonları ve 1990 yıllarının başında, çoğu zaman anabolik steroidler gibi, Primobolan hem sözlü hem de enjektabl formatları sonunda tüm pazarlardan çekildi ve Schering (orijinal üretici), anabolik steroidleri çevreleyen giderek artan kitlesel histerilerin bir sonucu olarak üretimi durdurdu Ve zamanın medyasındaki artan anti-steroid duyarlılığı. Bu nedenle, ilaç ve insan sınıfı (özellikle Schering tarafından imal edilenler) olan Primobolan’ı satın almak isteyenler, günümüzde sadece İspanya Türkiye, Japonya, Paraguay ve Ekvator gibi dünyanın az sayıda seçkin bölgesinde satılmaktadır. Bu bölgelerde dahi, Primobolan nadir görülen bir üründür.Orjinal Primobolan  Fiyatları ortalama olarak 100 mg 5 Ampül Halinde 100-150 TL arasında Ve oral Primobolan Fiyatları 25mg 50 Kapsül olarak 200-250 TL değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
Primobolan Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Primobolan  Dozajı Ve Kullanımı Nasıldır ?
Primobolan Kürü  Nedir ?
Primobolan Yan Etkileri / Zararları  Nelerdir ?
Primobolan Satın Al -Fiyat
Primobolan Hakkında Sık Sorulan Sorular ?

Primobolanın nadirliği sadece orada durmaz. Enjekte Primobolan formatı ile oral Primobolan formatının arasında büyük farklılıklar mevcuttur. Bu, zaten nadir bulunan farmasötik sınıf Primobolanın zaten bir bütün olarak göz önüne alındığında, büyük bir lojistik sorun oluşturmaktadır. oral formattaki (Methenolone Acetate) Primobolanın farmasötik ve insani sınıf olarak satın alınması isteyenler, dünyadaki varlığının neredeyse hiç olmadığını keşfetmekten çok hayal kırıklığına uğrayacaklar. Oral Primobolan nadiren üretilir ve günümüzde piyasada sadece çok meşgul olan ve başlaması zor olan meşru oral Primobolan ürünü mevcuttur. Enjekte edilebilir formatta (Methenolone Enanthate) Primobolan’yı insan farmasötik sınıfı ürün olarak almak isteyen bazı kişiler biraz fazla memnuniyet duyacaklardır, ancak çok değil – piyasadaki durumu oral varyantınkine çok yakındır. Enjekte edilebilir Primobolan, hafifçe daha yüksek mevcudiyete sahip gibi görünüyor, ancak yirmi yıl önce olduğu gibi değil. İspanya ve Türkiye, meşru farmasötik sınıfı enjekte edilebilir Primobolanın meşru kökeni olarak mevcuttur.

Primobolan Satın al – Fiyat

Primobolanın “hafif” bir anabolik steroid kadar cazibesi çok büyük olduğu için piyasadaki muazzam nadirliği ile telafi edilir. Primobolan, anabolik steroid olarak başlangıç ​​anabolik steroid kullanıcısının ilk düşüncelerinden biri olup, olumsuz yan etkileri açısından ‘yumuşak’ olduğu konusunda dolaşan masalların büyük bir miktarıdır. Maalesef, bu durum, bu ürünün ne kadar nadir olduğu durumuyla iyi uyum sağlamıyor. Sonuç olarak, oral formunda ya da enjekte edilebilir biçimde Primobolan satın almak isteyen herkes, yer altı laboratuarında (UGL) üretilen Primobolan ürünleriyle sınırlı olacaktır.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   MCT (Orta Zincir Trigliseritler) nedir ve ne işe yarar ?

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuvarı Primobolan

Her iki türdeki Primobolan’ı satın almak isteyenler, her zaman iki ana kategori veya ürün sınıfıyla karşı karşıya kalacaklardır:

1. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.

2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuarları, anabolik steroid üretmek için kurulan FDA onaylı olmayan laboratuvarlardır (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlıdır). Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir.

Maalesef burada ayrıntılarıyla ele alınacak tek ürün, farmasötik dereceli Primobolan ürünleri olacak ve ne yazık ki yukarıda belirtildiği gibi, farmasötik dereceli Primobolan mutlak nadir maddelerden birisidir. Bu nedenle, bu bölümde listelenen ve kapsayacak çok az sayıda farmasötik sınıf Primobolan ürünü bulunmaktadır. İlaç Primobolanının neredeyse tamamen eksikliğinden dolayı, UGL’ler bu anabolik steroid üretimini, piyasadaki mevcut Primobolan ürünlerinin neredeyse % 100’ünün yer altı kökenli olduğu noktaya getirdi. Bununla birlikte, kelimenin tam anlamıyla binlerce farklı yeraltı Primobolan ürünü var ve aslında burada her bir UGL ürününün listelenmesi ve detaylandırılması için bitmeyen ve boşuna bir çaba olacak. Bu konunun diğer bir konusu da dünyada binlerce yer altı laboratuarının bulunması ve birçoğu çok sık kurulup kapanması ve bugün piyasada olan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği, aynı zamanda yeni yapılmış bir UGL Yarın kurmak, önceki laboratuar kapanırken olduğu gibi yeni bir ürün pazarlamak olacak.

Farmasötik Derece Metenolon

Oral Primobolan burada kapsanacak ilk olacak, Varoluşta sadece Moldova’da bulunan ve Balkan Pharma tarafından üretilen meşru bir farmasötik ürün biliniyor. Şerit başına 20 tablet içeren folyo ve plastikten yapılmış folyo şeritler halinde ambalajlanır. Bunlarla ilgili sahtecilik işlemleri bir sorun olarak bilinmemekle birlikte, oral Primobolan ürünleri de nadirdir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Methyl-1-Testosterone (Methyldihydroboldenone) Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Enjekte edilebilir formatta Primobolan satın almak isteyen kişiler, daha fazla kullanılabilirlik görmekten memnuniyet duyacaktır, ancak bu ürünlerin nadirliği de aşırıdır. Daha önce de belirtildiği gibi, enjekte edilebilir Primobolana ait sadece iki önemli ülke: Türkiye ve İspanya’dır. Bu ürünlerle ilgili sorunlar, sahte ürünlerin sahte oluşumunun meşru ürünün seyrekliğine ek olarak aşırı yüksek olmasıdır. Bu endişe kaynağıdır ve birçok kişi bu ürünlerin yerini bulmak için harcanan çabanın ve paranın aslında zaman, emek ve para israfından kaynaklandığına karar verebilir. Taklit operasyonlarının gelişmişliği (ve bu ürünlerin nadirliği) yanında sahte olma ihtimali nedeniyle, paketleme ayrıntılarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri listelemek, ürünlerin sahte olup olmadığının belirlenmesinde kişilere yardım etmede çok az değişiklik yaratacaktır. Dolayısıyla, burada yapılabilecek en iyi öneri, İspanya’dan veya Türkiye’den gelen herhangi bir Primobolan ürünü satın alındıysa, bir eczaneden satın alınmalarını ve izlerinin bir eczaneye geri döndürülebilmesini sağlamak bir  öneridir..

Farmasötik açıdan enjekte edilebilir Primobolanın kök saldığı diğer ülke, Balkan İlaç’ın 1 ml’lik cam ampüllerde 100 mg / ml konsantrasyonda bir ürün ürettiği Moldova’da. Gerçek meşru ürünün seyrek olmasına rağmen, bunların taklitleri bir sorun olarak bilinmiyor.

Primobolan’nın Tipik Fiyatlaması

Ne yazık ki, ilaç sınıfı Primobolan ürünleri piyasada ilaç sınıfı ürünün temelde kullanılamadığı noktaya oldukça az rastlanmaktadır. Bu nedenle, her iki türden Primobolan taşıyan herhangi bir kaynak, çoğunlukla yer altı laboratuar ürünleri taşıyor olacaktır. Anabolik steroid fiyatları nihai olarak satıcıların / kaynakların üç kategorisinde toplanır:

– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu’ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları

Listelenen ilk iki kaynak / tedarikçi türü fiyatlandırmada çok az değişime sahiptir ancak internette Primobolan satın almayı deneyen herhangi bir kişi, minimum sipariş limitlerini belirlemeyen web siteleri arasındaki fiyat farklılıklarının farkında olmadan, . Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tek şişe siparişleri vb.) Primobolan satın almalarını sağlar ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmaya eğilim gösterdiğinden fiyatları telafi etmek için sıklıkla şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Peptidler Vs Proteinler ?

Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan gelen Primobolanın tipik fiyatı, 100 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 200 $ – 230 $ arası yeraltı ürünü bulacaktır. Herhangi bir kişi, aynı kaynak türlerinden herhangi bir farmasötik Primobolan ürününü bulursa, Schering-Plough tarafından üretilen Primobolan’la, 100 mg / ml içeren 1 ml’lik cam ampul başına 20-25 dolar aralığında karşılaşırlar. Yeraltı menşeli Oral Primobolan, tipik olarak 50mg / tablet dozunda tablet başına 2.50 – 3.50 $ karşılığında satılacaktır. Schering tarafından Farmasötik dereceli oral Primobolan bulunabilirse, genellikle 25 mg / tablet dozunda 50 tabletten oluşan bir şişe için 105 – 120 $ aralığında bulunur.

Minimum sipariş limitleri ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar, 100 mg / ml (Methenolone Enanthate) içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 90-130 $ aralığında farmasötik Primobolanın (yer altı ürünü) satışa sunulması halinde bulunabilir. Herhangi bir kişi, aynı kaynak türlerinden herhangi bir farmasötik Primobolan ürününü bulursa, Schering-Plough tarafından üretilen Primobolan’la 100 mg / ml içeren 1 ml’lik cam ampul başına 12-18 $ aralığında karşılaşırlar. Yeraltı menşeli Oral Primobolan, tipik olarak 10 mg / tablet dozunda tablet başına 1.50 – 2.50 dolar karşılığında satılacaktır. Farmasötik dereceli oral Primobolan, neredeyse hiç bulunmayacak asgari sipariş limit kaynakları arasında çok nadirdir (veya mevcutsa, popüler talebin ve büyük toplu siparişlerden dolayı daima satılır).

 

No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir