Sustanon 250 Kürü Nedir ?

Sustanon 250 Kürü nedir?

Sustanon 250’nin bir Testosteron ürünü olduğu takdir edilemez; çünkü birçok kişi, bir şekilde olanaksız olduğu ve bu nedenle farklı muamele görmesi gereken yanlış anlama altındadır. Sustanon 250, diğer herhangi bir Testosteron formuyla aynı tutumda görülmelidir ve Sustanon 250 kürleri farklı olmamalıdır. Testosteron, daha önce de belirtildiği gibi tek başlarına kendi başına çalıştırılabilir – neredeyse hiç başka bir anabolik steroidin sahip olmadığı bir özellik olan – çok kullanışlı bir anabolik steroiddir ve bunun için kullanılabilecek çok yönlü ve esnekliğe sahiptir Bir steroid küründe kullanılabilir. Kendine özgü oldukça güçlü ve güçlü bir anabolik steroid olmasına rağmen, Sustanon 250 genelde bir kürde diğer anabolik steroidler ile birlikte kür yapılması tavsiye edilir.
Sustanon 250 Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Sustanon 250 Kullanımı Ve Dozajı Nasıldır ?
Sustanon 250 Kürü Nedir ?
Sustanon 250 Yan Etkileri- Zararları Nelerdir ?
Sustanon 250 Satın Al –  Fiyat
Sustanon 250 Hakkında Sık Sorulan Sorular ?

Her ne kadar testosteron herhangi bir anabolik steroid ile kür yapılması (ve olması gerekiyorsa da) birlikte kullanılmaya eğilimli bazı ortak anabolik steroidler vardır. Bunlar (kullanım popülerliğine göre): Dianabol, Nandrolone Decanoate (AKA Deca Durabolin), Boldenon Undecylenate (AKA Equipoise), Winstrol ve Primobolan. İki yığılı diğer bileşik içeren en yaygın Sustanon 250 kürleri, Testosteron / Deca Durabolin / Dianabol’ın en ünlü ve popüler kürüdür. Sustanon 250 ile ilgili olduğumuz bu durumda, kür şu şekilde yeniden yazılabilir: Sustanon / Nandrolone / Dianabol. Sustanon 250’nin sadece bir Testosteron ürünü olduğunu unutmayın. 

Sustanon 250 Kürü

Sustanon / Deca-Durabolin / Dianabol’ın bu özel kürü tam anlamıyla dünyadaki ve tüm tarihteki en popüler anabolik steroid yığını ve bu kür ilk olarak 1960’ların ve 1970’lerin altın çağındaki vücut geliştiricileri tarafından tasarlanmış ve öncülüğünü yapmıştır. Arnold Schwarzenegger ve onun vücut geliştiricilerinin hepsinin bu steroid kürünü kullandığı söyleniyordu ve kuruluşundan bu yana en yaygın kullanılan kür yığını ve aynı şekilde her üç katman kullanıcısı (yeni başlayanlar, orta seviye ve ileri düzey) tarafından geldi. Tabii ki öncelikli olarak yığılmayı ve güç kazanmayı amaçlayan bir kürdür ve bu nedenle, deneyim geçmişinin çoğunun kullanıcı türüne çekici gelmesinin nedeni de budur.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Trenbolone Satın al (Fiyat)

Yağ kaybı veya yağ yakıcı bir  kürü için kullanılan Sustanon 250 kürü gerçekten mümkündür ve aslında yağ kaybı dönemlerinde kullanılan anabolik steroidlerin amacı, sanki bir yağışta kas kütlesinin kaybını önlemek gibi basit dozlar ile çalıştırılabilir Kalorik açığı. Her potansiyel kullanıcı kesim ve yağ kaybı kürleri sırasında Sustanon 250 gibi aromatize olabilen bir ürünün şişkinlik ve su tutulmasına neden olacağını hatırlamasına rağmen – yağ kaybı kürleri içinde çoğunlukla istenmeyen iki şeydir.

Bu nedenle, böyle bir durumda aromatizasyon ve yükselen östrojen seviyeleri istenmiyorsa, bir aromataz inhibitörünün kullanılması, Testosteronun Östrojene dönüşmesini önlemek için gereklidir. Çoğu vücut geliştiricisi ve sporcu, tipik olarak, su tutulumunun getirdiği fiziksel düzeye bakmaksızın yalın ve sert kalmayı istemektedir.

Sustanon 250 kürleri ile ilgili yapılacak bir önerinin son bir noktası, Sustanon harmanındaki Testosteron esterlerinin çoğunluğunun uzun esterleşmiş olması nedeniyle, tüm Sustanon 250 kürlerinin 10-12 hafta aralığında daha uzun süre çalıştırılması gerekir . Bunun nedeni, daha yavaş kan plazma seviyesinin yükselmesini kolaylaştırmak için ilacın yarı ömrünü ve salınım oranını etkileyen daha uzun esterlerin ortaya çıkması ve böylece optimum kan plazması seviyelerinin elde edilmesi için daha uzun bir süre gerekli olmasından kaynaklanmaktadır. 

Başlangıç Seviye Sustanon 250 Kürü Örneği (toplam kür süresi 12 hafta)

1 – 12. Hafta:
– Sustanon 250, 300 – 500mg / haftada
Temel bir başlangıç seviye  ​​Sustanon 250 kürü, bu kürü genel olarak herhangi bir acemi kişi için  ilk kez bir kür olarak düşünülür. İlk başlayanlara anabolik steroid dünyasına gelen ilk kürler her zaman sadece bir takım Testosteron kullanmalıdır. Soliter olarak testosteron kürünü çalıştıran kullanıcıya, tüm insanlar zaten testosteronu endojen olarak ürettiği için insan vücudunun doğal olarak alışık olduğu güvenli bir bileşik (Testosteron) sağlar. Bu, kullanıcının en temel anabolik steroid olan Testosteron’a olan tepkilerini ölçmesine izin verecektir.
Bireylerin diğer anabolik steroidlere olan potansiyel tepkilerini değerlendirebilmesi bu ölçme işleminden kaynaklanmaktadır; zira temel testosteron kürüne kötü yanıt verirse, bireyin çoğu diğer bileşiklere daha da kötü yanıt verme olasılığı yüksektir Bunlar esasen testosteronun modifiye analoglarıdır. Bu kürde , Sustanon 250, söz konusu Testosteron ürünü olarak kullanılmaktadır ve bu kür , tipik olarak, bir hacim kazandırma ve güç kazanım kürü şeklinde yürütülmelidir.

Orta Seviye Sustanon 250 Örneği (toplam kür süresi 12 hafta)

1 – 12. Hafta:
– Sustanon 250, haftada 500mg
– Nandrolone Decanoate (AKA Deca Durabolin) haftada 400mg
1 – 4. Hafta:
– Dianabol 25mg / gün’de
1 – 6. Hafta:
– Milk Thistle (Carsil) 400mg / gün’de

Bu orta seviye Sustanon 250 kürü daha önce açıklanan popüler ve çok ünlü Testosteron / Deca / Dianabol kürü olarak tanınır. Bir zamanlar, bu yığının yeni başlayanlar için de uygun olması önerildi, ancak mantık bunu doğru değil dile getirecekti. Acemi kürü örneğinde yukarıda açıklandığı gibi, testesteron içeren tek kürler, ilk başlangıç ​​döngüleri için idealdir. Başlangıçtaki ilk zaman kürleri çoklu bileşik yığınları olan problem, potansiyel olarak tehlikeli bir uygulama olduğu gerçeğine dayanır. Hiçbir zaman anabolik steroid kullanmamış ya da daha önce bir steroid kürüne girmemiş varsayımsal bir başlangıç, neyi kullanacağını bilmeyecektir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Dianabol Danabol Satın al (Fiyat)

Birinci kür için birkaç farklı bileşikten oluşan bir yığın çalıştırılır ve birey çok fazla tepki gösteriyorsa, bu bireyin, üç anabolik steroidin (örn.) Anabolik steroidlerin hangi anabolik steroidin sorumlu olduğunun anlaşılması için olası bir araç bulunmaz. Bir kerede istiflenirler. Söz konusu reaksiyon, hayati tehlike oluşturan ciddi bir reaksiyon (örneğin, alerjik bir reaksiyon gibi) olacak olursa, bu muhtemelen yaşamı tehdit edecektir. Burada sunulan orta seviye kür, tüm bulking hacim kazanımı ve mukavemet kazanımı için çok idealdir.

İleri Seviye Sustanon 250 Kürü Örneği (toplam kür süresi 12 hafta)

1 – 12. Hafta:
– Sustanon 250, 100mg / haftada
– 600 mg / haftada Trenbolon Enanthate
Bu ileri seviye Sustanon 250 kürü , testosteronun (bu durumda Sustanon 250) sadece testosteronun normal fizyolojik fonksiyonunu korumak için destekleyici bir bileşik olarak kullanılabilmesini, kürden endojen Testosteron bastırmasının bir sonucu olarak göstermesini sağlar. Sonuç olarak Sustanon 250, haftalık 100 mg’lık bir TRT doza indirilirken Trenbolone Enanthate, haftalık 600 mg’lık daha yüksek bir dozda birincil anabolik bileşik olarak çalışıyor. Trenbolone, sadece deneyimli orta seviye ve ileri anabolik steroid kullanıcıları için düşünülen bir anabolik steroiddir ve bu nedenle bu kür örneğine dahil edilmiştir.
Testosteronun TRT dozu da, aromatizasyon inhibitörü kullanılmadan östrojen kontrolü ile sonuçlanan aromatizasyonu büyük ölçüde sınırlamalıdır. Bu kür, Sustanon 250’nin TRT dozu sonucu su tutma, şişkinlik, jinekomasti veya östrojene bağlı yan etkiler göstermemeli ve Trenbolone’nin östrojene hiç aromatize olmayan bir bileşik olması gerçeğine işaret etmelidir. Trenbolone’nin güçlü doğasından ötürü, bu bir yığınlanma kürü , yağsız kütle kürü veya bir yağ yakma kürü gibi çalışabilir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Steroid ve Alkol Kullanımı ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir