Sustanon 250 Satın al ( Fiyat )

Sustanon 250 satın al – Fiyat

Sustanon 250, çok popüler  ve satın alınan bir Testosteron  ürünüdür . Sustanon 250’yi, diğer tek esterifiye edilmiş Testosteron türevleri üzerine seçtiği Testosteron ürünü olarak seçen vücut geliştiricileri ve sporcuları kullanarak belli miktarda anabolik steroid var gibi görünüyor. Bu nedenle, Sustanon 250, bir bütün olarak tüm Testosteron ürünleri çok popüler ve her nasılsa kullanımları arasında yaygın olmasına rağmen, pazardaki Testosteron ürünleri arasında oldukça yüksek bir popülerlik seviyesine sahip görünüyor.
Sustanon 250’yi satın almak isteyenler şüphesiz piyasada bulunan Sustanon 250 ürünlerini görmekten memnuniyet duyacaklar ve oldukça yüksek oranda popülerlik ve yüksek kullanım oranı nedeniyle çoğu diğer anabolik steroidlere kıyasla makul fiyatlarla eşlik ediyorlar. piyasada. Sustanon 250’yi satın almak isteyenler için yarar, piyasada ilaç kalitesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olması gerçeğidir; çünkü Sustanon 250 hala tıbbi amaçlı uluslararası olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.Orjinal Sustanon 250  Fiyatları ortalama olarak 250 mg 10 Ampul Halinde 150-200 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Sustanon 250 satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Sustanon 250 Markaları Hangi Formda Sustanon 250 Fiyatları
Alpha Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 170-230 TL
Balkan Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 150-200 TL
Bvs Labs 250 mcg/ 10 ml Flakon 140-180 TL
Gamma Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 150-180 TL
Generics Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 120-160 TL
GEP 350 mcg/ 10 Ampul 175-200 TL
Meditech Pharma 400 mcg/ 10 ml Flakon 250-300 TL
Nas Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 120-160 TL
Sp Labs 220 mcg/ 10 ml Flakon 140-170 TL
Organon 250 mcg/ 10 Ampul 150-200 TL
Thaiger Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 200-240 TL
Titan Healthcare 250 mcg/ 10 Ampul 130-170 TL
Vermodje 250 mcg/ 10 ml Flakon 110-150 TL
Zphc Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 150-200 TL
Herhangi bir anabolik steroidin tüm potansiyel alıcıları, satın alınması gereken anabolik steroid ürün sınıfının seçimi ile karşı karşıya kalırlar: ilaç sınıfı veya yeraltı laboratuvarı (UGL) notu. Farmasötik dereceli anabolik steroid ürünleri, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç şirketi tarafından üretilen ve pazarlanan ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır.
Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar. Undergound laboratuvarları, anabolik steroid üretmek için kurulan (genellikle yasadışı olarak hangi ülkeye bağlı olarak) FDA onaylı olmayan laboratuarlardır. Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir. Sustanon 250’yi farmasötik dereceli veya UGL sınıfı olarak alıp almayacağına dair bireyin verdiği karar, nihai olarak onlara, önceliklerine ve hedeflerine dayanıyor.
Sustanon 250 satın al – Fiyat

Sustanon 250’yi satın almak isteyenler için sadece en yaygın farmasötik ürünler burada yer alacaktır, çünkü yeryüzündeki her ülkede tam anlamıyla binlerce yer altı laboratuarı bulunmaktadır ve bu laboratuarlar zaman çerçevesinde kurulup kapanırlar. Aylardır. Bu nedenle, burada her yer altı laboratuvar ürününü listelemek hiç bitmeyen bir çabadır.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Viagra Nedir Ve Ne İşe Yarar ?

Farmasötik Derece Sustanon

Avustralya’da Intervet tarafından üretilen Laurabolin ortaya çıkıyor. Bu belirli menşeden Sustanon 250’yi satın almak isteyenler, 5 ml’lik çok dozlu tüplerle paketlenmiş olduğunu bulacaktır. Bu ürünün problemi, Avustralya’nın çok sıkı madde kontrolü kanunları, prosedürleri ve uygulamaları nedeniyle anabolik steroid pazarında çok nadir olmasıdır.
Hindistan’da BM Pharmaceuticals tarafından üretilen Sustaretard 250 bulunabilir. Bu Sustanon ürünü, ampul başına 250mg Testosteron harmanı taşıyan 1ml ampul içinde bulunur.
Doğu Avrupa bölgesi farklı miktarda Sustanon 250 ürününe ev sahipliği yapıyor ve bu dünyanın menşei Sustanon 250’yi satın almak isteyenlere hiç sorun yaşanmıyor. İnfar’ın (aslında Doğu Avrupa ülkelerine ihraç ürünleri üreten Hindistan’da bulunan bir firma) genel bir Sustanon ürünü ürettiği Rusya, burada incelenecek ilk ülke. Ürün, şerit başına 5 ampul şerit halinde paketlenir ve beyaz etiket ile kapatılır.
Her bir ampul, diğer ampullerden ayrı olan kendi plastik bölmesinde bulunur ve her bir ampul, onları kırmak çok kolaydır. Dikkat çekilmesi gereken önemli bir özellik, meşru ürünün, basılı harflerle 250 sayılık büyük bir yeşil baskı içeren etiket ve ambalaj bulundurmasıdır. Ayrıca Rusya’da bulunan Organon tarafından üretilen Sustanon, renkli ve bantlı tipik saydam cam ampulleri taşırken, her paket kağıt etiketleri taşıyor. Organon tarafından Rus Sustanonu üzerinde CYCTAHOH olarak görüntülenen Cryllic’te Rus karakterleri olacaktır.
Polonya, Sustanon 250’yi satın almak isteyenler için Omnadren 250 ürününün bulunduğu başka bir Doğu Avrupa ülkesidir. Bu özel ürün çok kolaylıkla ihraç edilmekte ve aşırı kolaylıkla anabolik steroid pazarında bulmaktadır ancak sahte ve taklit işlemleri önemli bir sorundur. Bunlar, kutu başına 5 ampul içeren kutulara gelir ve bu tür Sustanon 250’yi satın almak isteyen herkesin, gevşek ampuller satın almayacağına ve bunun yerine tam kutuya sahip olmasına dikkat etmeniz önerilir. Sahte ürünler çoğunlukla gerçek ürüne kıyasla çok büyük veya çok küçük ampuller üreteceklerdir (gerçek ürünün ampul boyutları 5 cm boyundadır.
Moldova, Balkan Pharma tarafından üretilen ve iyi bir Sustanon 250 ürününün elde edilebileceği ve genel bir Sustanon ürünü olarak kabul edilen üçüncü Doğu Avrupa ulusudur. Bunlar 1 ml’lik cam ampullerde bulunur ve sahte ürünler bununla ilgili büyük bir sorun olarak bilinmiyor.
 
Sustanon 250 ürünlerine göreceli kolay erişime sahip tek Kuzey Amerika ülkesi Meksika’dır. Burası Sustenon 250 ürünleri bulunabilir, bunlar Organon tarafından üretilmiştir. Bu, bir zamanlar önemli bir popüler ürüntü ancak yakın zamanda, daha ucuz olan Sustanon ürünleri nedeniyle popülaritesini düşürdü. Sustanon, Meksikalı eczanelerde ampul başına yaklaşık 8 $ karşılığında serbestçe bulunabilir, ancak pek çok yabancının ve Amerikalı’nın bir araya getirdiği alanlarda bulunan eczanelerde 10 dolar kadar yüksek olabilir. Amerika Birleşik Devletleri’ne ithal edilen / kaçak olan olan Sustanon rejimleri genellikle, ampul başına 25 ABD doları karşılığı sıklıkla görülen büyük bir fiyat enflasyonuna girer. Bu üründe, Organon şirket logosunun su izi olması gereken kutu yüzeyinde bulunan sahte olmayan işaretler vardır. Bu Meksikalı Sustanon 250 redi-nesnelerinin neredeyse tamamen sahtekârlıktan yoksun olduğu bilinmektedir.
Birkaç Batı Avrupa ülkesi (İtalya, Portekiz, Belçika, İngiltere), anabolik steroid pazarında kolayca bulunabilen genel Sustanon ürünleri üretmektedir. Buradaki ampuller (aynı Doğu Avrupa’daki Infar ürünü gibi) atılmaları kolaylığı ve ampullerin ucunun etrafında kırmızı ve sarı halkalar bulunması açısından puanlanır. Bu ürünler de beyaz kağıt etiketleri içermelidir.
Güney Amerika’daki Brezilya, Organon’un, anabolik steroid pazarında bulunan ortak bir madde olan Durateston’u ürettiği yerdir.
Orta Doğu’da Mısır, Testonon’u üreten Nile Co’nun ve ikinci bir genel Sustanon ürününün bulunduğu ülkedir. Bunların taklitleri bir sorun olarak bilinir, bu nedenle Nil logosunun kapsamlı bir şekilde incelenmesi önerilir. Nile Co’nun ürettiği genel Sustanon, sahtecilikle ilgili bir konudur. Bunların büyük miktarda sahte ürünleri, “250mg / ml” etiketinde, meşru üründeki Organon logosuna dokunacak (veya olabildiğince yakın olacak şekilde) baskı hatalarını içerecektir. Muayene edilecek bir diğer önemli detay, meşru üründe gerçek bir x gibi görünmeyen ancak biraz farklı olan bir x rakamı içereceği “Harf” deyimiyle x harfidir. Bunun incelenmesi, ürünün meşru olup olmadığı konusunda güçlü bir kararlılık olacaktır.
Pakistan, Karaçi Pakistan’ın bir Sustanon ürünü ürettiği yerdir. Her bir ampul temiz olmalı ve sarı renkli baskı eşlik etmelidir.

Sustanon’un Tipik Fiyatlaması

Sustanon 250 çok popüler bir Testosteron ürünüdür ve Testosteron kadar popüler olmakla birlikte, kaynak türleri arasında çok az fiyat farklılığı vardır. Sustanon 250’yi satın almak isteyenler, satıcıları hem şahsi ‘spor kaynakları’ hem de internet bulabilirler. Fiyatlar aralarında büyük farklılıklar göstermez, ancak internette Sustanon 250 satın almak isteyen herkes, minimum sipariş limitlerini belirleyen web siteleri arasındaki farklı fiyat farklarını, bunu yapmayan web sitelerine göre fark edecektir. Alıcıları asgari sipariş limitine sınırlamayan internet kaynakları, bireylerin Sastanon 250’yi çok küçük miktarlarda (tek şişe siparişleri vb.) Satın almalarını sağlar ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satışlar yapmaya eğilimli olduğu için fiyatlar sık ​​sık şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetlerini telafi etmek için.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan Sustanon 250’yi satın almak isteyenlere yönelik fiyatlar, tipik olarak, 250mg içeren tekli 1ml ampul başına yaklaşık 20 $ aralığında, farmasötik sınıf Sustanon ürünüyle çalışacak. Aynı kaynak türleri, 250mg / ml ürün ihtiva eden bir 10ml tüp için genellikle yer altı laboratuvar sınıfı Sustanon ürününü yaklaşık 140-160 $ ​​karşılığında satacak. Asgari sipariş limitlerine sahip kaynaklar, 250 mg ürün içeren 1 ml ampul başına 6 – 15 $ aralığında fiyatla bulunan farmasötik sınıf Sastanon 250’yi bulacak olan spor salonu tabanına (veya ‘kişi içi’) neredeyse aynı fiyatlara sahip olacak ve aralık Satın alınan ilaç markasına bağlı olarak değişir. Aynı kaynaktan elde edilen yer altı laboratuar fiyatları, söz konusu laboratuar ürününe bağlı olarak 250 mg / ml ürün içeren 10 ml’lik bir şişe için 50-100 $ aralığında satılacak.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Sarı Kantaron nedir ve ne işe yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


16 thoughts on “Sustanon 250 Satın al ( Fiyat )

 1. sustanon 250 mg 4 ampül istiyorum eczanede yok sizde varsa nasıl sipariş verebilirim. mailime cevap lütfen

  1. Merhaba,
   Piyasada Sustanon 250 bulabilirsiniz ama doktorlar illaki garip bir şekilde organon sustanon markası olacak demektedir.Bu demek Değildirki illa bunu kullanmalısınız.Sustanon 250 içindeki madde sadece 4 farklı estere sahip testosterondur.Yapılması gereken ya testosteron iğnesi alınıp ( Tavsiye edilen testosteron enanthate ) yada farklı markaların sustanon modellerini satın alabilirsiniz(balkan ve alpha pharma önerilir) .Bu durumdada doktorunuz muhtemelen istediği marka olmadığı için sizin aldığınız ürünü vurmayacaktır.Ürünü Alıp kendinizde Enjekte edebilirsiniz.

   Not: Sustanon 250 satışları ileride sponsorlarımız aracılığıyla yapılacaktır.

   İyi akşamlar

  1. Merhaba,

   Sustanon 250 malesef eczanelerde şuan satılmıyor ve bulursanızda çok dikkatli davranmanız gerekir.( Birçok sahte üründen dolayı ) Şuan sustanon 250 satışımız yok ama yakında spornsorlarımız aracılıgıyla orjinal satın alabilirceksiniz.

   İyi akşamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir