Testosteron Cypionate Satın Al (Fiyat)

Testosteron Cypionate Satın Al – Fiyat

Bir noktada testosteron Cypionate, Amerika Birleşik Devletleri’nde çok yaygındı, ancak 21. yüzyılın son on yıllarında bu maddelerin mevzuatına yol açan kitlesel histeri ve anti-anabolik steroid duyarlılığı ile testosteron Cypionate’in ABD menşelidir. Bununla birlikte, ürünler uluslararası pazarlarda hala varlığını sürdürmektedir. Testosteron Enanthate kadar popüler olmasa da (ancak çok yakın gelirse de), piyasadaki uluslararası düzeyde çok büyük miktarlarda bulunabilir. Piyasada ancak bunun ikiz Testosteron Enanthate’den daha az görülme ihtimali var.

Ne olursa olsun, hemen hemen her anabolik steroid kaynağı ve satıcısı, satın alınabilecek birçok farklı anabolik steroidlerin bir listesi arasında, her zaman testosteron Cypionate ürünlerini içermelidir.Orjinal Testosteron Cypionate Fiyatları ortalama olarak 250 mg 10ml Flakon Halinde 150-200TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Testosteron Cypionate satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Testosteron Cypionate Markaları Hangi Formda Testosteron Cypionate Fiyatları
Bvs Labs 250 mcg/ 10 Flakon 130-160 TL
Generics Pharma 250 mcg/ 10 Ampul 100-150 TL
Genesis Meds  250 mcg/ 10 Flakon 140-170 TL
Alpha Pharma 250 mcg/ 10 Flakon 190-230 TL
Balkan Pharma 200 mcg/ 10 Ampul 150-180 TL
Body Research 200 mcg/ 10 Ampul 100-150 TL
GEP 250 mcg/ 10 Flakon 150-180 TL
Thaiger 200 mcg/ 10 Ampul 200-240 TL
Titan Healthcare 200 mcg/ 10 Ampul 130-160 TL
Vermodje  250 mcg/ 10 Flakon 100-150 TL
Testosteron Cypionate Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Testosteron Cypionate Dozajı Ve Kullanımı Nasıldır ?
Testosteron Cypionate Kürü Nedir ?
Testosteron Cypionate Yan Etkileri Nelerdir ?
Testosteron Cypionate Satın Al-Fiyat

Testosteron Cypionate, endüstri standardı olan farmasötik ürün için 200-250 mg / ml standart konsantrasyonlarda sağlanır. Bununla birlikte, yeraltı laboratuarları genellikle 350 mg / ml kadar yüksek konsantrasyonlarda daha yüksek konsantrasyonlar oluşturabilir ve yapabilir.

Testosteron Cypionate Satın Al – Fiyat

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Testosteron Cypionate’i satın almak isteyenler, iki farklı kategori (veya sınıflandırma veya sınıflandırma) ile karşılaşacaklar: ilaç sınıfı ve yeraltı laboratuarı (UGL) notu.
İkisi arasındaki fark çok kolay anlaşılır: farmasötik sınıf ürünler, FDA onaylı (veya eş değerdeki) bir ilaç şirketi tarafından üretilen ürünlerdir, bununla birlikte yeraltı laboratuvarları yasadışı olarak çalıştırılır (çoğunlukla hangi ülkeye bağlı olduğu Neredeyse sadece anabolik steroidler üreten laboratuarlar). Farmasötik dereceli ürünler insan sınıfı ürünler olarak da bilinirler (çünkü bunlar özellikle insan kullanımı için tasarlanmıştır) ve kalite kontrolü dolayısıyla garantili saflık, dozajlama, konsantrasyon ve sterilite sağlar. Bu garantilerle UGL ürünleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlar vardır.
UGL tarafından üretilen ürünler, farmasötik seviye tesislerinden kişinin evinde kurulan bodrum laboratuvarlarına kadar herhangi bir kalitede kalmış bir laboratuarda üretilebilir. Bu nedenle, kalite, dozajlama, saflık ve kısırlık genellikle doğrulanmaz ve neredeyse tamamen kalite kontrolü eksikliği nedeniyle hiçbir garanti verilmez. Bir kullanıcının testosteron Cypionate’i farmasötik sınıf veya yeraltı laboratuvar ürünü olarak alıp almama kararını verdiği karar, eninde sonunda kişiye aittir ve öncelikleri ve tercihleri ​​burada yatmaktadır.
Farmasötik ürünler bu bölümde incelenecek tek ürün olacak ve testosteron Cypionate’in kendisi gibi popüler ve geniş çapta üretilen bir üründür çünkü geniş kapsamlı bir miktarın bulunduğu, en popüler ilaç sınıfı Testosteron Cypionate ürünlerinin sadece 3 – 5’i kapsanacaktır. İlaç üreten ilaç firmalarının. Popüler insan sınıfı ürünler bol olduğu gibi popüler markalar da vardır. UGL ürünleri daha da geniş ve çeşitlidir. Dünyanın her yerinde her ülkede, binlerce olmasa da yüzlerce yer altı laboratuarı var. Özellikle yer altı laboratuvarlarının üretim süreçlerini durdurma eğiliminde olduğu düşünülürse, diğer yepyeni UGL’ler çok sık açılırken, farklı yeraltı ürünlerini piyasada listelemek olanaksızdır.

Farmasötik Derece

Amerika Birleşik Devletleri’nde, Testosteron Depot, birincil Testosteron Cypionate ürünüdür ve Pharmacia ve Upjohn tarafından üretilmektedir. Büyük popülaritesi nedeniyle, piyasa Testosteron Depot  sahteleriyle doymuş hale geldi. Bu tip Testosteron Cypionate ürünleri satın almak isteyen herkes paketlemesiyle ilgili ayrıntılara çok dikkat etmelidir. Kutunun üst kapağının içinde bulunan bir “Jh” içermeli ve yalnızca UV ışınlarına maruz kalma durumunda görünmelidir. Diğer Amerikan Testosteron Cypionate ürünleri, hepsi jenerik Testosteron Cypionate preparatları üreten Watson Labs, Sicor ve Sandoz tarafından üretilenleri içerir.
Bir kez daha, bu ürünler sahtecilik operasyonlarının başlıca hedefi haline geldi ve Testosteron Depot gibi tuhaf ürünlerle aşırı derecede doymuş hale geldi. Bir kişinin sahte bir Amerikalı jenerik Testosteron Cypionate ürünü belirleyebilmesi için mümkün olan tek yol, mümkünse kökenlerini izlemektir.
Uluslararası olarak, anabolik steroid kullanıcıları, Tayland’dan kolaylıkla testosteron Cypionate ürünlerini satın alabilirler; burada Body Research, Cypionax’u piyasaya sürmektedir ve Cypionax da T.P tarafından üretilmektedir. İlaç Laboratuvarları. Bununla birlikte, bu Tayland’da bulunan tek ilaç sınıfı Testosteron Cypionate ürünlerinden biridir.
Brezilya, Novaquimica tarafından üretilen Deposteron’un evidir. Bu Testosteron Cypionate ürününün muhtelif miktarları, Amerika Birleşik Devletleri pazarında gerçekten bulunabilir. Deposteron, koyu kehribar renkli cam ampullerde bulunur ve sahte operasyonların büyük bir kurbanı olmasa da, gevşek bir ampul olarak değil orijinal kutusunda bulunduğu zaman bu türden Testosteron Cypionate ürünleri satın almalıdır.
Ayrıca Güney Amerika’da, özellikle Şili’de bulunan Drag Pharma tarafından üretilen Ciclo-6 olarak bilinen bir üründür. 250mg / ml endüstri standardından daha yüksek doz içeren tek ilaç sınıfı Testosteron Cypionate ürünlerinden biridir. Ciclo-6 bunun yerine 300 mg / ml içerir ve 2 ml’lik cam ampüllerde bulunur.
Şu anda sahte operasyonların kurbanı olduğu bilinmeyen belirli bir Testosteron Cypionate ürünü, 1 ml cam ampul içinde bulunan Balkan Pharmaceuticals tarafından Moldova’da üretilen Testosterona C’dir.

Tipik Fiyatlandırma

Testosteron Cypionate’i satın almak isteyen kişiler ürünün popüler doğası ve üretim kolaylığı nedeniyle fiyatlarında ufak bir değişiklik bulurlar. Testosteron Cypionate’i satın almak isteyenler, satıcıları hem şahsen ‘spor kaynakları’ hem de bugünlerde daha popüler olan yöntem olan İnternet’te bulabilirler: İnternet. Fiyatlar ikisi arasında çok fazla farklılık göstermez ancak internette Testosteron Cypionate’i satın almak isteyen herkes, web siteleri arasında, fiyat sınırlamalarını belirleyen web siteleri arasındaki farklı fiyat farklarını, bunu yapmayan web sitelerine kıyasla farkedecektir.
Minimum sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (örneğin tekli şişe siparişleri) Testosteron Cypionate almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatları sık sık şişirir Küçük emirlerin lojistik maliyetleri için.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan Testosteron Cypionate satın almak isteyenlerin fiyatları, yerfıstığı testosteron Cypionate olabilirken, tipik olarak 1 ml cam ampul için 200 mg / ml dozunda 17 – 20 $ aralığında farmasötik sınıf Testosteron Cypionate ile çalışacak. 200 mg / ml dozunda tek bir 10 ml’lik flakon için 130-160 $ ​​aralığında yer alır. Birinin görebileceği gibi, bu fiyatlar, özellikle ele alınacak kaynaklara kıyasla oldukça yüksek olma eğilimindedir.
Asgari sipariş limitlerini (genellikle kaynağa bağlı olarak minimum 200 $ – 400 $ minimum miktar) alan İnternet kaynakları, 250 mg / ml içeren tek bir 1 ml ampul için genellikle (farmasötik sınıf için) 15 – 18 $ aralığında olacak ve Yer altı laboratuarı notu) 250 mg / ml dozunda 10 ml’lik bir viyal için 60 – 90 dolar. Bu aynı fiyatlar (asgari sipariş limitlerine sahip internet kaynakları), ‘spor salonu’ ve ‘kişi içi’ kaynaklarla aynıdır, bu da potansiyel alıcılarında asgari sipariş limitleri koyabilirler.

Yasallık

Son olarak, her birey kendi ülkelerindeki anabolik steroid kullanımı ile ilgili kanunların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi ele alınacaktır.
ABD: Amerika Birleşik Devletleri’nde, Testosteron Cypionate, Kontrollü Maddeler Kanunu’nda, Testosteron Cypionate’in bulundurulması ve kullanılması suç olarak kabul edilecek bir Çizelge III ilaç olarak sınıflandırılmıştır. Söylemeye gerek yok, insan ticareti, ithalat ve Testosteron Cypionate veya herhangi bir anabolik steroid alımı cezai bir işlemdir.
İngiltere: Birleşik Krallık’ta Testosteron Cypionate, Program IV’e göre düşer, böylece Testosteron Cypionate’in bulundurulması ve kullanılması kişisel kullanım için yasaldır. Kişisel kullanım için Testosteron Cypionate’in ithal edilmesi de bir suç değildir.
Kanada: Kanada’da, Birleşik Krallık’a benzer bir kanun, bir Schedule IV uyuşturucusu olduğu yerde geçerlidir ve burada Testosteron Cypionate’in bulundurulması ve kullanılması ağır değildir ve yasaldır. Bununla birlikte, maddenin ticareti bir ağır suçtur.
Bunlar, Testosteron Cypionate’in dünyadaki üç büyük ülkede yer aldığı mevcut yasalar devletinin 3 örneğidir. Bir kimse Testosteron Cypionate’i satın almaya karar verirse seçilirse o kişinin ikamet ettiği hangi ülkede olursa olsun yasallığı ve kanuni yasaların farkında olmalıdır. Doğru kararları vermek ve beklemek için önceden araştırma yapmak önemlidir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Arnold Schwarzenegger Kimdir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir