Testosteron Enanthate Satın Al (Fiyat)

Testosteron Enanthate Satın Al -Fiyat

Testosteron Enanthate  genel olarak çok popüler ve satın alınan  bir anabolik steroiddir ve testosteronun farklı esterifiye edilmiş türevlerinin yanı sıra farklı Testosteron ürünleri (Sustanon 250 gibi) mevcut olsa da, Testosteron Enanthate  daha popüler olan Testosteron preparatlarından biri olur. Testosteron Enanthate satın almak isteyen her birey, akıllı anabolik steroid kullanıcının kürlerinin her birinde bir zımba olduğu için hayal kırıklığına uğramayacaktır; bu da, tüm kaynakların taşıdığı ürünlerin bir listesinde bulunmaktadır. Testosteron Enanthate tam anlamıyla dünyada testosteronun en yaygın olarak üretilen ve kullanılan ester varyantıdır ve bu nedenle anabolik steroid pazarında son derece yaygındır.Orjinal Testosteron Enanthate  Fiyatları ortalama olarak 250 mg 10ml Flakon Halinde 150-200 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
Yeraltı laboratuvarları genellikle 350 mg / ml kadar yüksek olan daha yüksek konsantrasyonlar oluşturabilir ve yapabilir, ancak standart üretilen Testosteron Enanthate ürün konsantrasyonları 250mg / ml’dir. Bununla birlikte, farmasötik sınıf ürünlerin endüstri standardı (ve en yeraltı ürünleri) 250mg / ml’dir.
Testosteron Enanthate Satın Al -Fiyat

Farmasötik Sınıfın Yeraltı Laboratuarına Karşı Testosteron Enanthate

Testosteron Enanthate satın almak için araştırma yapan ve alışveriş yapan kişiler her zaman iki ana kategori veya ürün sınıfıyla karşı karşıya kalacaklardır:
1. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardandır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabii ki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.
2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuarları, anabolik steroid üretmek için kurulan FDA onaylı olmayan laboratuvarlardır (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlıdır). Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir.
Ne yazık ki, burada ayrıntılarıyla ele alınacak tek ürün, farmasötik sınıf Testosteron Enanthate ürünleri olacak ve Testosteron Enanthate’in büyük bir popülaritesi nedeniyle hepsini listelemek için farmasötik açıdan çok fazla ürün vardır. Daha UGL sınıfı Testosteron Enanthate ürünleri, farmasötik sınıfından daha fazla var ve aslında her bir UGL ürününü ayrıntılı olarak listelemek için hiç bitmeyen ve boşuna bir çaba olacaktı. Bu konunun diğer bir konusu da dünyada binlerce yer altı laboratuarının bulunması ve birçoğu çok sık kurulup kapanması ve bugün piyasada olan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği, aynı zamanda yeni yapılmış bir UGL Yarın kurmak, önceki laboratuar kapanırken olduğu gibi yeni bir ürün pazarlamak olacak.

Testosteron Enanthate’in İlaç Derecesi

Delatestryl, bireylerin aradığı testosteron Enanthate markası olarak en çok bilinen ve aranan marka olduğu için burada ilk örneği olacaktır. Onun muazzam popülaritesi ayrıca, yalnızca Amerikan ve Kanada ürünü olduğu gerçeğine borçludur. Testosteron Enanthate’i Delatestryl markası olarak almak isteyen potansiyel kullanıcılar, 1 ml önceden imal edilmiş şırınga ve 5 ml’lik çok dozlu bir viyal içerisinde bulabilirler. Şişeler, piyasada bulunan tek üründür ve bu bile, Amerika’daki bu ürünün satış ve pazarlamasında sıkı kontrol nedeniyle nadir bulunan bir üründür.
Her bir çoklu dozlu flakonun dikey olarak küçük boyutlu olduğu bilinmekte olup, flakon camı aracılığıyla anti-taklitçi bir mekanizma olarak görülen metalik destekli bir etiket tutmaktadır. İlaç firmaları Watson ve Paddock, Kuzey Amerika’da Delatestryl’in genel varyantlarını üretmekte ve standart 5 ml’lik küçük şişeleri ve ayrıca bir 10 ml’lik küçük şişeyi de sunmaktadır (her ikisi de çoklu dozlu viallerdir). Amerikan anabolik steroid ürünlerinin çoğunluğu ile ilgili mesele, hala üretilen ve pazarlananların bile üretimi üzerinde sıkı kontroller ve sahte ürünlerin görülmesi nedeniyle çok nadirdir. Kullanıcılar, Amerikan farmasötik anabolik steroidler ararken bunun daima farkında olmalı ve Testosteron Enanthate almayı isteyenler, bu bileşiğin bir istisna olduğunun farkında olmalıdır.
Yunanistan’da, Norma Hellas , koyu kehribar renginde renkte olan 1 ml cam ampüllerde bulunan 250 mg / ml dozda jenerik bir Testosteron Enanthate ürününü üretmektedir. Her bir kutu sadece bir ampul içermeli ve tüm Yunan ilaçlarının taşıması gereken Yunan Eczacılık sahte olmayan etiketini içermelidir. Bu etikette, UV ışığına girdiğinde logolar ve işaretler görüntülenmelidir.
Schering, daha önce Delatestryl’in yanında en popüler ikinci testesteron Enanthate ürünü olan bu profilin tanıtımında bahsedilen Testoviron’ı üretmektedir. 1ml’lik cam ampüllerde, beyaz renkli kağıt etiketlerle kaplanmalı ve her şişe üstte, cam ampulün ucundaki mavi bir nokta yanında ucunda yeşil bir halka mevcut olmalıdır.
Fransa, Androtardyl ve diğer popüler Testosteron Heptylate Theramex olmak üzere iki farklı Testosteron Enanthate ürünü için bir umuttur. Bunların her biri, bir plastik tepsi içine yerleştirilmesi gereken kutularda çiftler halinde bulunmalıdır. Bunları orijinal kutuları olmadan satın almayı kesinlikle öneririz (herhangi bir orijinli olduğunu iddia eden gevşek ampuller, sahte ürünler olma oranının yüksektir).
Avrupa’da iyi bilinen bir İtalyan markası, Geymonat tarafından üretilen Testo-Enanthate ürünüdür. Bunlar 250mg / ml’de dozlanan cam ampullerde bulunur, hem 1ml hem de 2ml ampuller mevcuttur. Bu ürün nadir olarak bilinir, ancak sahtecilik onlarla birlikte bilinen bir sorun değildir.
Testosteron Enanthate’i satın almak isteyen müşteriler, bir tanesi Albert Davis Pakistan tarafından üretilen Testofort Inj olan Pakistan kökenli birkaç ürün bulacak. Bu ürün 250mg / ml içeren 1ml’lik ampullerde bulunur ve satın alınan ampuller bir karton kutuya takılmalıdır. Geofman Pharmaceuticals, Pakistan’da bir jenerik Testosteron Enantantı piyasaya sürdü ve 1 ml’lik cam ampüllerde 250 mg / ml dozunda dozlandı. Bu ampuller, açılan kapağın iç tarafındaki kutunun alt kısmında bulunan basılı lot ve son kullanma numaralı 3 kutu içine gelmelidir. Numaralar da kutunun dış tarafında bulunmalıdır.
Doğu Avrupa’daki Moldova, 1 ml ampul içinde bulunan Balkan pharma Testosterona E’nin ev sahasındadır.

Testosteron Enanthate için Tipik Fiyatlandırma

Bütün anabolik steroidlerin fiyatlaması, satıcıların veya kaynakların üç kategorisine girer:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Fiyatlar, listelenen ilk iki kaynak türü arasında çok fazla değişmez, ancak internette Testosteron Enanthate almaya çalışan kişiler her zaman, minimum sipariş limitlerini belirlemeyen web siteleri arasındaki farklı fiyat farklarını dikkate almayanlara kıyasla bunu yapmazlar. Minimum sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tekli şişe siparişleri vb.) Testosteron Enanthate almasına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatları sık sık şişirir.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan Testosteron Enanthate’in tipik fiyatlandırması, 250mg / ml içeren tek bir 1ml’lik flakon için tipik olarak farmasötik sınıf ürün fiyatlandırması bulabilir (tipik olarak bir farmasötik sınıf cam ampul ürünü örneği). 250 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 100 $ – 130 $ aralığında aynı türden yer altı ürünü bulunur.
Asgari sipariş limitleri ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar, farmasötik açıdan kabul görmeyen cam ampul ürünlerinin tipik bir örneği olan 250mg / ml içeren tek bir 1ml’lik küçük şişe için yaklaşık 13 – 15 $ için farmasötik olarak testosteron enanthate satanlar bulunabilir. 250 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için bu aynı tipteki kaynaktan elde edilen yer altı ürünü, 60 – 90 $ aralığındadır.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Erkekler için İleri Seviye Diyet (Beslenme) Programı nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir