Testosteron Propionate Satın Al (Fiyat)

Testosteron Propionate Satın Al -Fiyat

Testosteron genel olarak çok popüler ve satın alınan bir anabolik steroiddir ve testosteronun farklı esterifiye türevlerinin yanı sıra farklı Testosteron ürünleri (Sustanon 250 gibi) mevcut olsa da, Testosteron Propionate üç ana esterleşmiş testosteron preparatı arasında en az popüler Testosteron preparatıdır Varyantları (Testosteron Enanthate, Testosteron Cypionate ve Testosteron Propionat).
Bu, Testosteron Propionate’in popüler olmayan bir anabolik steroid olduğunu söylemek değildir – aksine, çok popülerdir ve diğerleri arasında onu tercih eden anabolik steroid kullanıcılarının niş bir grubuna hitap etmektedir. Ancak rahatsız edici ve rahatsız edici enjeksiyonlar ve uygulama takvimi nedeniyle bu olur, Testosteron Propionate üçünün en az popüleridir.Orjinal Testosteron Propionate Fiyatları ortalama olarak 250mg  mg 10ml Flakon Halinde 150-200 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Testosteron Propionate satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Testosteron Propionate  Markaları Hangi Formda Testosteron Propionate Fiyatları
Farmadon 100 mcg/ 10 Ampul 100-150 TL
Generics Pharma 100 mcg/ 10 Ampul 120-160 TL
Thaiger 100 mcg/ 10 Ampul 180-220 TL
Alpha Pharma 100 mcg/ 10 Ampul 160-200 TL
Balkan Pharma 100 mcg/ 10 Ampul 130-160 TL
Body Research 100 mcg/ 10 Ampul 150-180 TL
Bvs Labs 100 mcg/ 10 Flakon 120-150 TL
Cooper Pharma 100 mcg/ 10 Ampül 150-170 TL
Farmadon 100 mcg/ 10 Ampul 120-150 TL
Farmak 65 mcg/ 10 Ampul 130-150 TL
Gamma Pharma 100 mcg/ 10 Ampul 120-150 TL
Generics Pharma 100 mcg/ 10 Flakon 120-150 TL
Genesis Meds 100 mcg/ 10 Flakon 140-170 TL
GEP 100 mcg/ 10 Ampul 120-140 TL
Meditech Pharma 100 mcg/ 10 Ampül 180-200 TL
Naspharma 100 mcg/ 10 Ampül 125-160 TL
Sp Labs 100 mcg/ 10 Flakon 140-160 TL
Thaiger 100 mcg/ 10 Ampül 180-220 TL
Titan Healthcare 100 mcg/ 10 Ampül 130-160 TL
Vermodje 100 mcg/ 10 Flakon 100-150 TL
Zphc Pharma 100 mcg/ 10 Ampül 150-180 TL

 

Testosteron Propionate Satın Al -Fiyat

Testosteron Propionate’i satın almak isteyen herkes, genel olarak testosteronun her akıllı anabolik steroid kullanıcısının küründe bir zorunlu madde olduğu için hayal kırıklığına uğramayacağını garanti ederiz ; bu da, tüm kaynaklar ve satıcıların stoklarında taşıması gereken ürünlerin bir listesinde zımba teli. Testosteron Propionate, dünyada en az kullanılan Testesteron türevi esterdir fakat yine de anabolik steroid pazarında son derece yaygındır.

Standart olarak üretilen Testosteron Propionate ürün konsantrasyonları 100 mg / ml’dir ve yeraltı laboratuarları genellikle daha yüksek konsantrasyonlar oluşturabilir ve yapabilir ancak buna nadiren rastlanılan ortak çözücüler (benzil alkol ve benzil benzoat) miktarlarında yer alan kimya nedeniyle görülür Testosteron Propionate’in kendisinin doğası gereği çözümü düzgün askıya almış tutmak. Bununla birlikte, testosteron propiyonatın farmasötik sınıf ürünlerinde (ve en yer altı ürünlerinde) endüstri standardı 100mg / ml, 50mg / ml ve 25mg / ml’dir.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Testosteron Propionate’i satın almak için araştırma yapan ve alışveriş yapan kişiler her zaman iki ana kategori veya ürün sınıfıyla karşı karşıya kalacaklardır:
1. Farmasötik sınıf: Bunlar, FDA (veya herhangi bir eşdeğer organizasyon) onaylı ilaç firması tarafından üretilen ve pazarlanan farmasötik ürünlerdir. Bu firmalardan elde edilen ürünler, çok kaliteli, doğru dozajlı, garantili sterilite ve saflıktadır. Bunun nedeni, FDA’nın gözetiminin ve sıkı kalite kontrolünün büyük miktardadır. Bu yüksek kaliteli ürünlerin dezavantajı, tabiki üretim maliyetleri ve AR-GE’yi karşılamak için sıklıkla gereken maliyetlerden dolayı daha yüksek fiyatlar.
2. Yeraltı laboratuarı (UGL) derecesi: Undergound laboratuarları, anabolik steroid üretmek için kurulan FDA onaylı olmayan laboratuvarlardır (genellikle yasadışı olarak ülkeye bağlıdır). Bu laboratuarların koşulları, farmasötik dereceli tesislerden, bir ev bodrumunda kurulan laboratuvarlara kadar uzanabilir; bu, kuşkusuz, ürünlerde geniş çapta değişen kalite aralıklarına (FDA veya benzeri gözetim ve kalite denetimi olmadığına göre) değişir. Bu tür ürünlerin yararı, şüphesiz, farmasötik sınıf anabolik steroidlere kıyasla daha düşük maliyettir.
Ne yazık ki, burada ayrıntılarıyla ele alınacak tek ürün, farmasötik sınıf Testosteron Propionat ürünleri olacak ve testosteron Propionat’ın yaygın bir şekilde üretilmesi / kullanımı nedeniyle, hepsini listelemek için farmasötik açıdan çok fazla sayıda ürün var. Daha fazla UGL sınıfı Testosteron Propionat ürünleri farmasötik sınıfından daha fazla var ve aslında her bir UGL ürününü burada detaylı bir şekilde listelemek için hiç bitmeyen ve boşuna bir çaba olacaktı.
Bu konunun diğer bir konusu da dünyada binlerce yer altı laboratuarının bulunması ve birçoğu çok sık kurulup kapanması ve bugün piyasada olan bir UGL ürününün yarın civarında olmayabileceği, aynı zamanda yeni yapılmış bir UGL Yarın kurmak, önceki laboratuar kapanırken olduğu gibi yeni bir ürün pazarlamak olacak.

Farmasötik Derece

Testosteron Propionate, atletler ve vücut geliştiricileri arasında diğer iki popüler preparat (Enanthate ve Cypionate) kadar yaygın olarak kullanılmasa da, testosteron Propionate, diğer ikisi gibi anabolik steroid pazarında da yaygın ve popülerdir.
İlk olarak bu makalede bahsedilen çeşitli faktörlerden dolayı Birleşik Devletlerde çok az testosteron Propionate ürününün ya da hiç testosteron Propionate ürününün üretilmediği belirtilmelidir. Bu nedenle, Amerikalı kökenli Testosteron Propionate ürünlerini satın almak isteyen herkes, muhtemelen sahte veya sahte ürünler olduğundan endişelenmek için onlardan kaçınmalıdır.
Amerikalılara en yakın Testosteron Propionate ürünü, Vetoquinol tarafından üretilen, Anatest olarak bilinen Kanada ürünü olacaktır. Anatest, 10 ml’lik çok dozlu bir flakon içerisinde 100 mg / ml konsantrasyonda bulunur. Kanadalı eczacılık ürünlerinin imalat, dozajlama, sterilite vb. Açısından sıkı ve sıkı standartlara uyması gereken çok yüksek kaliteli ürünler olduğu bilinmektedir. Bu markanın bir sorunu, şu anda mevcut olan bir sahte ürünün bulunmadığı gerçeğidir Sahte operasyonları engellemek için güvenlik önlemleri (hologram çıkartmaları veya başka şekillerde). Bu nedenle, her birey bu markanın Testosteron Propionate’i satın almak isteyince dikkatli olmalıdır. Sahte Anatest ürünlerinin gerçek oranı bilinmiyor.
Kanada’yı batılı ürünler açısından izlemek, İdari firmanın Nordic’in Virormone olarak bilinen bir Testosteron Propionate ürünü ürettiği İngiltere’de olacaktır. Virormon, 100mg / ml dozunda 2ml’lik cam ampüller halinde gelir. Bunlar Amerika Birleşik Devletleri’nde yaygın olarak bulunmaz, ancak bazen anabolik steroid pazarını Amerika Birleşik Devletleri’nde dolaştırdığı bilinmektedir. Bu üründeki tek problem, İngiltere’deki ilaç firmaları tarafından anabolik steroid üretim ve dağıtımının son yıllarda bu profili yazarken (2013) giderek kısıtlandığı gerçeğidir.
Meksika, Testosteron Propionate’i bulmak için popüler bir konumdadır. Burası, şirketin 50mg / ml dozunda verdiği bir Testosteron Propionate ürününü ürettiği yerdir, ancak bu bir veterinerlik ürünüdür. Veterinerlik ürünleri genel olarak insan farmasötik ürünleriyle aynı standartta üretilir, ancak daha ucuz olabilir.
Doğu Avrupa’da, Bulgaristan’da bulunan Balkan Pharma, 1 ml’lik bir cam ampul içinde bulunan Testosteron üretmektedir. İçerdikleri testosteron Propionate 50mg / ml dozunda verilir. Bu ürünün sahte ve sahte ürünleri yaygın bir olay değildir. Ayrıca Doğu Avrupa’da, oldukça ihraç edilen jenerik bir Testosteron Propionate ürünü olan Ukrayna’nın Farmak ürünü. 50mg / ml’de dozlanır. Polonya, 1 ml’lik cam ampüllerde 25 mg / ml dozunda Testoseronum Propionicum üreten ilaç şirketi Jelfa’nın evidir. Bu Polonya ürünü Doğu Avrupa’da çok yaygındır, ancak Amerika Birleşik Devletleri’nde yaygın değildir. Birleşik Devletler’deki bireyler çoğunlukla, doğrudan Doğu Avrupa dışından çalışan çevrimiçi eczaneler ve anabolik steroid üreticileri aracılığıyla bu ürüne erişebilecektir.

Taklitler ve Sahte Ürünler

Testosteron Propionate’i satın almak isteyen kişiler, farmasötik olarak sınıflandırılan sahte ürünlerin, yüksek derecede endişe verici olduğunun farkında olmalıdır. Testosteron Propionate’in üç büyük Testosteron preparatından biri olması sonucunda, kullanıcıların farmasötik sınıf Testosteron Propiyonat ararken dikkatli olmaları gerektiği sonucuna varılmıştır. Cam ampul ürünlerinin satın alınmasını sağlamak için yapılan tek bir tavsiye, sahte işlemlerin yapılması daha zor olmasıdır. Bununla birlikte, bu söylenildiğinde, cam ampuller geliştirebilecek kadar çok sahte işlemler var.

Tipik Fiyatlandırma

Tüm anabolik steroidlerin fiyatlandırması sonuçta satıcıların veya kaynakların üç kategorisine girer:
– ‘Şahsen’, ‘şahsen biliniyor’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları
– Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları
– Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları
Fiyatlar, ilk iki listelenen kaynak türü (kişisel kaynaklar ve minimum limitli internet kaynakları) arasında önemli bir farklılık göstermez, ancak internette Testosteron Propionate almayı deneyen herhangi bir kişi, minimum sipariş limitlerini belirleyen web siteleri arasındaki farklı fiyat farklarını daima not alacaktır Bunu yapanlara kıyasla. Minimum sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tekli şişe siparişleri vs.) Testosteron Propionate almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için fiyatları sık sık şişirir Küçük emirlerin lojistik maliyetleri için.
Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.
Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan elde edilen Testosteron Propionate’in tipik fiyatlandırması, 100mg / ml içeren tek bir 1ml’lik flakon için tipik olarak eczacılıkta sınıflandırılmış ürün fiyatlandırması bulabilir (tipik olarak bir farmasötik sınıf cam ampul ürünü örneği). 100mg / ml içeren tek bir 10ml çok dozlu flakon için, aynı türden kaynaktan elde edilen yer altı ürünü 100-120 $ aralığındadır.
Asgari sipariş limitleri ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar, 50mg / ml içeren tek bir 1ml tüp için yaklaşık 4 – 6 $ için farmasötik testosteron propiyonat satışı konusunda bulunabilir (bir kez daha, farmasötik sınıf cam ampul ürünlerinde tipik bir örnek). Bunun, tipik 100 mg / ml endüstri standardının yarısında dozlanan farmasötik bir ürüne bir örnek olduğunu unutmayın. Bu nedenle, gerçek bir 100 mg / ml cam ampul için eşdeğer fiyatın ne olacağını anlamak için sözü edilen fiyatı iki katına çıkarabilirdi. Aynı türden kaynaktan elde edilen yer altı ürünü, 10 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 45 – 65 dolar aralığında topraklar.

Yasallık

Son olarak, Testosteron Propionate’i satın almak isteyen her kişi, ilgili ülkesindeki anabolik steroid kullanımı ile ilgili kanunların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi ele alınacaktır. Bireysel kanunları incelemeden önce, Testosteron Propionate’in bir anabolik steroid olarak sınıflandırıldığı ve bu nedenle, bir anabolik steroid (veya anabolik steroid listesinin) herhangi bir sınıflandırmayı kapsayan ve yürürlüğe giren kanunlardaki Bu maddelerin kontrolü veya yasaklanması.
ABD: Anabolik steroidler, başlangıçta 1990 Anabolik Steroid Kontrol Yasası ve 1991’de CSA uyarınca Plan III uyuşturucu olarak planlanan Kontrollü Maddeler Kanunu (CSA) ‘da Schedule III uyuşturucu olarak sınıflandırılmıştır; Anabolik steroid kullanımı ceza gerektiren bir suç olarak kabul edilir. 1990 Anabolik Steroid Kontrol Yasası, anabolik steroidleri, “kas büyümesini teşvik eden testosteron (Estrojenler, Progestinler ve Kortikosteroidler hariç) herhangi bir ilaç veya hormonal madde olarak kimyasal ve farmakolojik olarak tanımlar”.
Kaçakçılık, ithalat ve herhangi bir anabolik steroid alımı suç olarak kabul edilir. Anabolik steroidlere sahip olmak, cezaevinde en az 1 yıl ceza ve federal yasaya göre bir kişinin ilk suç için 1.000 dolar para cezası taşır. Federal yasalar uyarınca yapılan ticaret ilk suç olarak beş yıl hapis ve en az 250.000 dolar para cezası öngörür. İkinci suçlar yukarıda belirtilen cezaları ikiye katlar. Federal yasadan ayrı olarak, bireysel devletler, anabolik steroidlerin yasadışı kullanımı ve / veya ticareti ile ilgili olarak, değişik eyalet yasaları getirdi.
İngiltere: Birleşik Krallık’ta anabolik steroidler, istismar etme potansiyeli nedeniyle C sınıfı ilaçlara tabi tutulurlar, ancak anabolik steroidlerin bulundurulması ve kullanılması kişisel kullanım için yasal olan Schedule IV ilaçları olarak özellikle planlanırlar. Kişisel kullanım ve bulundurma için anabolik steroidleri içe aktarmak da bir suç değildir.
Kanada: Kanada’da, Birleşik Krallık’a benzer bir kanun, anabolik steroidlerin Program IV uyuşturucu olarak sınıflandırıldığı yerde geçerlidir; bu durum, anabolik steroidlerin bulundurulması ve kullanılması ağır bir hukuk değildir ve yasaldır. Bununla birlikte, maddenin ticareti bir ağır suçtur. Kanada CDSA’da (Kontrollü Uyuşturucular ve Maddeler Yasası) belirtildiği gibi, kaçakçılıkla mücadele cezaları, birincil suçlar için azami 1000 $ ceza ve / veya en fazla altı ay hapis, daha sonraki suçlar için maksimum 2000 $ ceza ve / veya en fazla 1 yıl hapis cezasına kadar değişir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   8 Haftalık Testosteron Steroid Kürü Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir