Testosteron Süspansiyon Satın Al ( Fiyat )

Testosteron Süspansiyon Satın Al-Fiyat

Testosteron ve çoğu formları tarihte ve günümüzde kullanılan en popüler anabolik steroidlerden bazıları olmakla birlikte, Testosteron Süspansiyon atletler ve vücut geliştiricileri tarafından Testosteron’un en az kullanılan ve en az kullanılan şeklidir. Hatta sağlık kuruluşu, tüm niyet ve amaçları için, yönetiminin verdiği rahatsızlıktan ötürü bu Testosteron preparatını terk etmiştir. Orjinal Testosteron Süspansiyon Fiyatları ortalama olarak 100 mg 10 Ampul Halinde 200-250 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Testosteron Süspansiyon satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Testosteron Süspansiyon Markaları Hangi Formda Testosteron Süspansiyon Fiyatları
Balkan Pharma 100 Mcg/ 10 Ampul 200-240 Tl
Dragon Pharma 100 Mcg/ 10 Ampul 140-170 Tl
Gen-Shi 100 Mcg/ 10 Flakon 190-230 Tl
Sciroxx Laboratories 100 Mcg/ 10 Flakon 200-250 Tl
Testosteron Süspensiyon Nedir  Ve Ne İşe Yarar ?
Testosteron Süspensiyon  Kullanımı – Dozajı Nasıldır ?
Testosteron Süspensiyon  Yan Etkileri Nedir ?
Testosteron Süspensiyon Steroid Kürü Nedir ?
Testosteron Süspensiyon Satın Al -Fiyat
Testosteron Süspensiyon Satın Al-Fiyat

Testosteron Süspensiyon’u satın almak isteyenler genellikle sporcular, vücut geliştiricileri veya Testosteron Süspensiyon kullanıldığı hoş bir kullanıcı grubuna ait kişilerdir ve hiçbir şekilde anabolik steroid kullananların çoğunluğunu temsil etmezler. Testosteron Süspensiyonu çoğunlukla enjekte etmek için ağrılı olan bir anabolik steroiddir ve üst kısmına koymak için çok sık enjeksiyonlar gerekir (ideal olarak günde birden fazla enjeksiyon yapılır). Bu, yalnızca bu bileşimi aramaya yeni başlayanlar değil, orta düzey anabolik steroid kullanıcıları bile korkutmak eğilimindedir. Ancak Testosteron Süspensiyon seviyo olanlar, kısa bir süre içinde kullanıcılarda gerçekleştirebilecekleri dramatik değişiklikler nedeniyle seviyorlar.

Testosteron Süspensiyon 50 mg / ml veya 100 mg / ml’lik konsantrasyonlarda, genellikle ampullerde veya çoklu dozlu flakonlarda bulunabilir.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Testosteron Süspensiyon’u satın almak için alışveriş yapmak, iki farklı sınıf, sınıf veya ürün kategorisi bulacaktır.

1. Farmasötik sınıf: Bu ürünler, resmi olarak kurulan ve FDA (veya herhangi bir uluslararası eşdeğer organizasyon) tarafından denetlenen ilaç şirketleri veya şirketler tarafından üretilmektedir. FDA (veya eşdeğeri) imalat sürecini denetleyecek ve her şeyin yüksek bir standartta tutulmasını sağlayacaktır. Bu, uygun sterilite, dozajlama, saflık ve ürünün kalitesini garanti eder. Açıkçası, yüksek-uçlu ve çok pahalı ekipman ve tesisler imalat işlemi için kullanılmaktadır.

Mükemmel veya neredeyse mükemmel kalitede ürünler, farmasötik dereceli ürünler satın alırken nelerin satın alınabileceğidir; bunların olumsuzluğu çok pahalıdır. Pahalı tesisler, teçhizat, yüksek nitelikli çalışanlar ve daha sonradan indirilmesi gereken ilaç Ar-Ge’sinin çalıştırılması için maliyet gibi maliyetler hesaba katılmalıdır. Bunların hepsi, farmasötik sınıf ürünlerin fiyatını artıran faktörlerdir.

2. Yeraltı laboratuvarları (UGL): Yeraltı laboratuvarları yasadışı veya yasadışı olarak kurulmuş laboratuarlardır (bunların kurulduğu yere bağlı olarak) ve bunların tek amacı, sporcular için anabolik steroidler ve / veya bunlarla ilgili yardımcı ilaçlar ve bileşikler üretmek ve Vücut geliştiricileri. Yeraltı laboratuarı ürünleri sadece karaborsada alınıp satılması amacıyla üretilmektedir. İmalat sürecinin gözetimi yoktur ve birinin beklediği gibi, ürünün kalitesi büyük ölçüde değişir. Yeraltı laboratuarlarının koşulları, farmasötik sınıf tesislerden (bu çok nadir olmasına rağmen), mutfaklarda veya bodrumlarda çalışan ev bazlı laboratuarlara kadar değişebilir.

Birçok UGL, yüksek kaliteli ve steril ürünler üretmek için elinden geleni yapmaya çalışsa da, çoğu bunu yapmaz. UGL sınıfı anabolik steroidleri kullanmanın yararı, elbette, ilaç sınıfı ürünlerin fiyatı çok daha ucuzdur (genellikle maliyetin bir kısmını).

Bir sürü farmasötik sınıf Testosteron Süspensiyon mevcut olsa da, burada listelenebilecek çok sayıda marka ve jenerik madde var. Ayrıca, bu ilacın vücut geliştiricileri ve sporcuları arasında değil, popülerliği çok düşük olduğundan, Testosteron Süspensiyonu satın almak isteyen birçok kişi de yok. Sonuç olarak, farmasötik sınıf Testosteron Süspensiyon, diğer testosteron ürünleri kadar karaborsada bol miktarda bulunmadığından, ticaret ve satış için karaborsaya yönlendirilen farmasötik sınıf Testosteron Süspensiyon ürününe yakın hiçbir yerde bulunmamaktadır.

Bu, önemli miktarda UGL sınıfı Testosteron Süspensiyonu bırakır ancak çok düşük popülerlik ve kullanım oranı, diğer pek çok üründen daha az yer altı laboratuvarları tarafından üretilmesini sağlar. Yeraltı laboratuvarlarıyla ilgili bir diğer konu, dünyada çok sayıdalar ki burada incelemek üzere her bir UGL ürününü listelemek imkansız. Diğer faktör, yeraltı laboratuarlarının sık sık kurulmasını ve kapanmasını (veya kolluk kuvvetleri tarafından bozulmasını) sık sık takip etmesidir ve düzenli olarak takip etmek çok zordur. Bir UGL kendisini bugün kurabilirken, şu andan itibaren bir ay içinde kapatılacak (veya isim değiştirilecek).

Farmasötik Derece

İlaç sınıfı Testosteron Süspensiyon, dünyada o kadar bol miktarda bulunur ki, çok sayıda ilaç firması tarafından farklı markalar ve jenerikler şeklinde üretilmektedir ve her farmasötik sınıf Testosteron Süspensiyon ürününün listelenmesi mümkün değildir. Bununla birlikte, Testosteron Süspensiyonu satın almak isteyenlerin, farmasötik sınıf Testosteron Süspensiyon’un, çoklu dozlu flakonlara kıyasla cam ampüllerde hemen hemen her zaman bulundurulduğunun farkında olması gerekir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Kas Yapan Steroidler nedir ve ne işe yararlar ?

Taklitler ve Sahte Ürünler

u ilacın düşük popülaritesi ve düşük kullanım oranı nedeniyle sahte işlemler, sahte veya taklit Testosteron Süspensiyon üretmek için değerli bir çaba olarak görülmemiştir. Testosterone suspensionu satın almak için alışveriş yapmak, taklit ürünlerin varlığının farkında olmalı. Bununla birlikte, çok enderdirler ve piyasadaki diğer çok daha popüler anabolik steroidlerin sahte veya sahte sürümleri kadar bol miktarda yoktur.

Tipik Fiyatlandırma

Bütün anabolik steroidlerin fiyatlandırılması nihayetinde satıcıların veya kaynakların üç kategorisine girer:

– ‘Şahsen biliniyor’, ‘spor salonu satıcısı’ veya ‘spor salonu ‘ kaynakları- Alıcıları minimum sipariş tutarıyla sınırlayan İnternet web sitesi kaynakları

-Alıcıları asgari sipariş miktarlarıyla sınırlamayan ve bunun yerine küçük tek şişeli siparişlere izin veren internet sitesi kaynakları

Fiyatlar, ilk iki listelenen kaynak türü (kişisel kaynaklar ve minimum limitli internet kaynakları) arasında önemli bir farklılık göstermez ancak bu kaynakların çoğunun algılanan cehaletten yararlanacağı ‘spor mağaza bayileri’ ile ilgili olanlara bir uyarı verilmelidir Potansiyel Alıcılar. Bu gibi durumlarda fiyatları aşırı düzeye çekmeye çalışacaklar. Aksi takdirde, iyi eğitim görmüş alıcılar onlardan uygun fiyatlı anabolik steroid alabilirler. İnterneti Testosteron Süspensiyonu almaya teşebbüs eden her birey, web siteleri arasındaki fiyat farklarını, bunu yapanlara kıyasla minimum sipariş limiti belirleyen farklı fiyatlardan daima not alacaktır.

Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (örneğin tekli şişe siparişleri) Testosteron Süspensiyon’u satın almalarına ve satıcıların stoklarından çok daha az hareket etmelerine ve küçük miktarlı satış yapmalarına karşın- küçük satışlar yapmalarına izin verir ), Küçük siparişlerin lojistik maliyetlerini telafi etmek için fiyatlar şişirilir. Alıcıları asgari sipariş limitlerine sınırlayan kaynaklar / tedarikçiler, bir siparişin işlenmesine izin vermeden önce genellikle 200 – 400 $ değerinde bir minimum limit belirleyecektir. Bu, ‘minimum sipariş limiti’ kaynaklarının, daha büyük satış tutarları nedeniyle öğe başına daha düşük fiyatları haklı kılmasını sağlar.

Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklardan Testosteron Süspensiyon’nun tipik fiyatlandırması, 100mg / ml içeren tek bir 1ml’lik cam ampul için 12 – 14 $ aralığında farmasötik sınıf ürün fiyatlandırması bulacaktır. 100mg / ml içeren tek bir 10ml çok dozlu flakon için, aynı türden kaynaktan elde edilen yer altı ürünü 100-120 $ aralığındadır.

Minimum sipariş limitleri ve kişi içi kaynaklar belirleyen kaynaklar, 100 mg / ml içeren tek bir 1 ml’lik cam ampul için yaklaşık 7 – 9 $ için farmasötik Testosteron Süspensiyon satışı ile bulunabilir. Aynı türden kaynaktan elde edilen yer altı ürünü, 100 mg / ml içeren tek bir 10 ml’lik flakon için 30 – 65 dolar aralığında topraklar.

Yasallık

Son olarak, Testosteron Süspensiyonu satın almak isteyen her kişi, bulundukları ülkelerde veya bölgelerde anabolik steroid kullanımı ile ilgili kanunların farkında olmalıdır. Anabolik steroid kullanımının en yaygın olduğu üç büyük Batı ülkesi ele alınacaktır. Bireysel kanunları incelemeden önce, Testosteron Süspensiyon’un bir anabolik steroid olarak sınıflandırıldığı ve bu nedenle, anabolik steroidin (veya anabolik steroid listesinin) herhangi bir sınıflandırmasını kapsayan ve yasalar çerçevesinde Bu maddelerin kontrolü veya yasaklanması.

ABD: Anabolik steroidler Kontrol Edilmiş Maddeler Yasası’nda (CSA), başlangıçta 1990 Anabolik Steroid Kontrol Yasası ve 1991’de CSA uyarınca Plan III uyuşturucu olarak planlanan ve Plan III uyuşturucu olarak düzenlenmiş olan ve Program III uyuşturucu olarak sınıflandırılmıştır Anabolik steroid kullanımı ceza gerektiren bir suç olarak kabul edilir. 1990 Anabolik Steroid Kontrol Yasası, anabolik steroidleri, “kas büyümesini teşvik eden testosteron (Estrojenler, Progestinler ve Kortikosteroidler hariç) herhangi bir ilaç veya hormonal madde olarak kimyasal ve farmakolojik olarak tanımlar”.

Kaçakçılık, ithalat ve herhangi bir anabolik steroid alımı suç olarak kabul edilir. Anabolik steroidlere sahip olmak, cezaevinde en az 1 yıl ceza ve federal yasaya göre bir kişinin ilk suç için 1.000 dolar para cezası taşır. Federal yasalar uyarınca yapılan ticaret ilk suç olarak beş yıl hapis ve en az 250.000 dolar para cezası öngörür. İkinci suçlar yukarıda belirtilen cezaları ikiye katlar. Federal yasadan ayrı olarak, bireysel devletler, anabolik steroidlerin yasadışı kullanımı ve / veya ticareti ile ilgili olarak, değişik eyalet yasaları getirdi.

İngiltere : Birleşik Krallık’ta anabolik steroidler, istismar etme potansiyeli nedeniyle C sınıfı ilaçlara tabi tutulurlar, ancak kişisel olarak kullanım için anabolik steroidlerin bulundurulması ve kullanılması yasal olarak Schedule IV ilaçları olarak planlanmaktadır. Kişisel kullanım ve bulundurma için anabolik steroidleri içe aktarmak da bir suç değildir.

Kanada: Kanada’da, Birleşik Krallık’a benzer bir kanun, anabolik steroidlerin Program IV uyuşturucu olarak sınıflandırıldığı yerde geçerlidir; bu durum, anabolik steroidlerin bulundurulması ve kullanılması ağır bir hukuk değildir ve yasaldır. Bununla birlikte, maddenin ticareti bir ağır suçtur. Kanada CDSA’da (Kontrollü Uyuşturucular ve Maddeler Yasası) belirtildiği gibi, kaçakçılıkla mücadele cezaları, birincil suçlar için azami 1000 $ ceza ve / veya en fazla altı ay hapis, daha sonraki suçlar için maksimum 2000 $ ceza ve / veya en fazla 1 yıl hapis cezasına kadar değişir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Steranabol Ritardo (Oxabolone cypionate) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir