Trenbolone Satın al (Fiyat)

Trenbolone satın al – fiyat

 

Örneğin, Dianabol, Nandrolone veya Winstrol gibi popülerlik oranına yakın olmamasına rağmen, Trenbolone atletler ve vücut geliştiricileri arasında en yaygın satın alınan  ve popüler anabolik steroidlerden biridir. Bununla birlikte, ham Trenbolone materyallerine erişim kolaylığı, bu bileşimi kolayca elde etmek ve üretmek için farklı laboratuarlara ve hatta bireysel kullanıcıların kendilerinin bile kolayca erişmesine olanak tanır. Trenbolone’u satın almak isteyenler için son derece geniş olan pazar, potansiyel kullanıcıların Trenbolone’u satın alabilecekleri farklı markalar ve kaynaklarla doludur.Orjinal Trenbolone  Fiyatları ortalama olarak 200 mg 10ml Flakon Halinde 250-300 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Trenbolone satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Trenbolone Markaları Hangi Formda Trenbolone Fiyatları
Bvs Labs Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 ml Flakon 200-230 TL
Bvs Labs Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 ml Flakon 210-250 TL
Gamma Pharma Trenbolon Acetate 100 mcg/ 10 Ampul 180-220 TL
Gamma Pharma Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 Ampul 180-220 TL
Sp Labs  Trenbolone Acetate 75 mcg/ 10 ml Flakon 180-210 TL
Generics Pharma Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 Ampul 160-200 TL
Generics Pharma Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 Ampul 160-200 TL
Genesis Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 ml Flakon 250-300 TL
GEP Trenbolone Enanthate 100 mcg/ 10 ml Flakon 180-230 TL
Meditech Pharma Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 ml Flakon 270-330 TL
Meditech Pharma Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 ml Flakon 250-300 TL
Nas Pharma Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 Ampul 180-220 TL
Nas Pharma Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 Ampul 170-210 TL
Sp Labs Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 ml Flakon 210-250 TL
Thaiger Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 Ampul 300-340 TL
Thaiger Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 Ampul 270-310 TL
Vermodje Trenbolone Acetate 100 mcg/ 10 ml Flakon 150-200 TL
Vermodje Trenbolone Enanthate 200 mcg/ 10 ml Flakon 150-200 TL


Trenbolone Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Trenbolone Nasıl Kullanılır Ve Dozajı Nedir ?
Trenbolon Kürü Nedir ?
Trenbolone Yan Etkileri / Zararları Nelerdir ?
Trenbolone Satın Al – Fiyat
Trenbolone Hakkında Sık Sorulan Sorular ?
Bu Makalede İlginizi Çekebilir   CLA (Konjuge Linoleik Asit) nedir ve ne işe yarar ?
Trenbolone’nun onaylanmış (ve birincil) kullanımının, yem verimliliğini ve yağsız et üretimini artırmak için sığırlarda kullanılmak üzere veterinerlik amaçlı bir ilacın kullanımı olduğu unutulmamalıdır. Trenbolone herhangi bir koşulda insan kullanımı için onaylanmamıştır ve bu nedenle piyasada hiçbir farmasötik veya insan sınıfı Trenbolon ürünü bulunmamaktadır. Bu profilin yazıldığı tarihten otuz yıllar önce bir noktada, Parabolan olarak bilinen ve halihazırda üretilmeyen bir farmasötik sınıf Trenbolone ürünü mevcuttu. Bu nedenle, Trenbolone almayı isteyen her kişi, bu tarihe kadar dolaşımdaki ve varolan tek Trenbolon ürününün veterinerlik ürünleri veya yer altı laboratuarları (UGL) tarafından üretilen ürünler olduğunu anlamalıdır.
Trenbolone satın al

İlk yapılması gereken nokta, sığırlarda kullanılmak üzere tasarlanmış implantasyon topakları şeklindeki Trenbolon’un ham şeklinin satın alınması için geniş çapta ve yasal olarak mevcut olmasıdır. Bu peletler, peletlerin sığırların enjekte edildiği bir implant tabancası kullanarak sığırlarda implanasyon için tasarlanmış olan ‘Finaplix’ peletleri olarak bilinir. Buradan, topaklar yavaşça uzun bir süre Trenbolone salacak. Her pelet tipik olarak 20 mg Trenbolon tutar ve geçmişte kısa bir süre için 30 mg / ml dozda enjekte edilebilir sıvı yağ bazlı bir form kullanılır.

Bu veterinerlik formu artık mevcut değildir ve hiçbiri piyasada bulunmamalıdır. Finaplix pelletleri, bireyler ya da yeraltı laboratuvarları tarafından kolaylıkla satın alınır ve enjekte edilebilir yağ bazlı bir preparata dönüştürülür. Trenbolonun neden bu kadar ucuz ve yaygın bir anabolik steroid olduğunu pazarlamanın başlıca nedeni budur. Sahte ve sahte Trenbolone ürünleri, nihai ürünü oluşturmak için kullanılan hammaddelerin ortak olması nedeniyle genellikle endişe etmez. Ancak sahte hala var olduğu için bireyler hata yapmamalıdır.

Çeşitli yeraltı laboratuvar Trenbolone ürünlerinin içerdiği Trenbolone ile birlikte yüksek miktarlarda Östrojen içerebileceği bilinmelidir. Pek çok implantasyon pelet markası mevcut olduğu ve bunların birçoğunda, Trenbolon’a ek olarak östrojen içerdiği bilinmekte olduğundan tüm kullanıcılar bu sorunun farkında olmalıdır. Bazı yeraltı laboratuvarları, birkaç nedenden ötürü, imalat ve bira üretim sürecindeki Östrojenin çözümünden başarısız oldu. Burada doğasında olan risk, birçok Trenbolone kullanıcısının vücutlarına ekstra östrojenin enjekte edilmesi riskini (Trenbolon ile birlikte) birlikte bilinmeyen (veya yanlış) kökenli östrojenik yan etkilere yol açmasıdır.

Farmasötik Sınıf Tren Vs Yer altı Laboratuarları

Kullanıcıların Trenbolone ürünlerini alması için pazarda hemen hemen hiçbir farmasötik sınıf Trenbolon bulunmamaktadır. Maalesef bu, herhangi bir farmasötik sınıf Trenbolonun tartışılması veya kapsanmasına yol açmamaktadır. Sonuç olarak, bu, yeraltı laboratuarı tarafından üretilen Trenbolone ürünleri ile yaklaşık % 100 sular altında bir pazar bırakıyor. Trenbolone’u satın almak isteyen kullanıcılar, Trenbolone Acetat’ın en popüler ve en yaygın kullanılan Trenbolone preparatları olduğunu bulacaklar ve genellikle standart konsantrasyonlar 100mg / ml ve 75mg / ml olan standart konsantrasyonlar sağlamak için üretilmektedir. Tipik konsantrasyonlar asla Acetat varyantının 100 mg / ml’den daha yüksek olarak görülemez ve 75 mg / ml, 100 mg / ml müstahzarlardan daha yaygındır.

Trenbolonun Tipik Fiyatlandırması

Trenbolone satın almak için alışveriş yapan kişiler genelde 10ml flakon başına 60-100 $ fiyat aralığında Trenbolone Acetat ürünlerini satacak İnternet web sitesi kaynaklarına yönlendirilir. Fiyat, satın alınan kaynağın türüne göre bu aralıkta değişir ve fiyat aralığının üst sınırı genellikle, alıcıları minimum sipariş sınırlarıyla sınırlamayan internet sitesi kaynaklarıyla birlikte görülecektir. ‘Şahsen’ veya ‘spor salonu’ kaynak fiyatları normal olarak aynı fiyat aralığına girer, ancak çoğu kez daha düşük, 60 ml aralığında ve genellikle 10 ml’lik flakon başına 75 USD’den daha yüksek olamaz.
Trenbolone Enanthate, Trenbolon’un uzun esterli preparatıdır ve muhtemelen anabolik steroid kullanıcıları tarafından kullanılan ikinci en popüler Trenbolone varyantıdır. Yukarıda listelenen aynı tür İnternet web sitesi sağlayıcıları, Trenbolone Enanthate’i, 10 ml’lik flakon başına yaklaşık 90-130 $ fiyatlı bulacaktır. Trenbolon Enanthate preparatları yaygın olarak 200mg / ml ve 250mg / ml kadar yüksek konsantrasyonlarda bulunur. Ve daha yüksek konsantrasyonlar çoğunlukla çok nadir olan veya benzersiz bir yeraltı laboratuarı tarafından geliştirilen müstahzarlardır.

Trenbolone Enanthate için ‘kişi içi’ veya ‘spor salonu’ kaynak fiyatları, yukarıda anılan internet anabolik steroid satıcılarının sunduğu fiyatlara uyma eğilimi gösterir, ancak daha düşük aralıkta dolaşma eğilimi gösterirler. Trenbolone Enanthate’i satın almak isteyenler, 10 ml’lik flakon başına 10 milyon tüp şişeye kıyasla fiyat farkını fark edecektir. Bunun nedeni, Trenbolone Enanthate kullanıcılarının aslında şişe başına daha fazla toplam miligram alan Acetata kıyasla Enanthate preparatlarının daha yüksek mg / ml konsantrasyonlarından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, tüm ayrıntılar, bir kişinin toplam döngüde ne kadar Trenbolonun ihtiyaç duyacağı perspektifiyle eşit olarak düzenlendiğinde, fiyatlar her iki ester varyantı için de aynı olmaya başlar.
Trenbolone açısından sahte işlemler hala mevcut olmasına rağmen çok büyük bir mesele olarak bilinmiyor ve bireyler bunun farkında olmalıdır. Finaplix pelet formundaki ham Trenbolone imalat malzemeleri, serbest piyasada, kullanılabilir enjekte edilebilir müstahzarlar haline dönüştürülmesi ve üretimi için kolayca bulunur. Bu, sahte Trenbolone ürünlerini piyasada dolaşıma sokmak için dolandırıcılara ve sahtecilere çok az yer sağlar. Potansiyel alıcılar için en iyi yöntem, güvenilir ve itibarlı olarak eşit olarak bilinmesi gereken yeraltı laboratuvarı Tren’i stoklayan ve satan güvenilir bir kaynak elde etmektir.
Son olarak, değinilmesi gereken tek veterinerlik Trenbolone ürünü, çeşitli Asya ülkelerinde WDV Pharmaceuticals tarafından üretilen Trenol 50 olarak bilinir. Trenbolon, 6 ml çoklu dozlu flakonlarda 50 mg / ml’de dozlanır. Maalesef, bu formda Trenbolone almak isteyen kişiler onu Kuzey Amerika’da bulmak zor olacak. Bu, Trenol 50’yi Kuzey Amerika bölgesinde çok nadir kılıyor ve iyi bilinmiyor. Ne yazık ki, çok az sayıda anabolik steroid perakendeci ve kaynağı, bu ürünün stoklanmasının imkansız olduğunu ya da bunu yapmak için zaman ya da çaba göstermeye değmediğini bulmaktadır.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Lida Zayıflama hapı nedir ve ne işe yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir