Winstrol ( Stanozolol ) Satın al (Fiyat)

Winstrol – Stanozolol Satın al – Fiyat

Winstrol, dünyada ve tarih boyunca en popüler ve en yaygın kullanılan ve satın alınan anabolik steroidtir. Dianabol’dan sonra üretilen ve sentezlenen ilk sentetik anabolik steroid analoglarından biriydi, bu da yüksek kullanım oranı ve popülaritesinin sebeplerinden biridir. Dianabol (Methandrostenolon), Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin) ve Winstrol (Stanozolol) olmak üzere popüler ve en çok kullanılan üç anabolik steroid şunlardır: Bu nedenle, bu ürünün yerini belirleme, bu kadar şimdiye kadar ne kadar zor olduğunu kanıtlamamalıdır. Winstrol’ü satın almak isteyenler, bunu duymaktan memnuniyet duyacaklardır ve Winstrol’ın hem oral hem de enjekte versiyonları piyasada eşit ölçüde yaygınlaşmıştır. Birçok kişi, düşünme mantığı nedeniyle her iki format da % 100 aynı ve neredeyse aynı hepatotoksisiteye sahip olduğu için Winstrol’ü oral formatında  Satın almayı tercih edebilir ve bu nedenle daha uygun yolu seçebilir ve Stanozolol’u oral format olarak almayı tercih edebilirler . Winstrol’ın oral biçimi, ikisinin daha popüler olduğu eğilimindedir ve bu nedenle piyasadaki küçük bir oranda daha geniş bir kitleye yayılmıştır. Her iki durumda da, her bir tek anabolik steroid satıcısı, her iki preparatı ne olursa olsun taşımalıdır.Orjinal  Winstrol – Stanozolol Fiyatları ortalama olarak 10 mg 60 Tablet  Halinde 75-100 TL ve Winstrol  Depot Versiyoni yani Sıvı Winstrol 100mg 10ml 150-200 tl arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.
İlaç Derecesi ve Yeraltı Laboratuarları
Her potansiyel müşteriye, Winstrol’u satın almak için alışveriş yaparken karşı karşıya kalacağı iki temel seçim çatışması olacaktır: eczacılık sınıfı ürünler ve yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri. İkisi arasındaki ayrım ve farklılıklar çok basittir: Yeraltı laboratuvarları yasadışı olarak çalıştırılarak üretilen anabolik steroidler olan farmasötik sınıf ürünler bir FDA onaylı (veya herhangi bir uluslararası eşdeğeri) farmasötik şirketi tarafından imal edilmektedir (hangi ülkelerde Kurulmuştur) neredeyse tamamen anabolik steroid üreten laboratuarlar. İlaç sınıfı ürünler, insan kullanımı için tasarlanmış insan sınıfı ürünlerdir ve bu nedenle, kalite kontrolünden dolayı saflık, dozajlama, konsantrasyon ve sterilite garantisi verilmektedir. Bu garantilerle UGL ürünleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlar vardır. UGL tarafından üretilen ürünler, farmasötik seviye tesislerinden kişinin evinde kurulan bodrum laboratuvarlarına kadar herhangi bir kalitede kalmış bir laboratuarda üretilebilir. Bu nedenle, kalite, dozajlama, saflık ve kısırlık genellikle doğrulanmaz ve neredeyse tamamen kalite kontrolü eksikliği nedeniyle hiçbir garanti verilmez.
Ne yazık ki, sadece ilaç sınıfı Winstrol ürünleri burada detaylı olarak ele alınacaktır çünkü UGL’lerin doğası, birkaç büyük büyük isim ve tanınmış laboratuvar dışında, sıklıkla kısa ömürlü olmalarıdır. Gerçekten binlerce UGL dünyanın her yerinde varlığını sürdürüyor ve birçoğu kapanıyor ve yeni laboratuarlar rüzgarların değişiminden daha hızlı açılıyor. Bu nedenle, her yeraltı yeraltı Winny ürününü ayrıntılı bir şekilde listelemek ve kapatabilmek için boşuna ve hiç bitmeyen bir çaba olacaktır.

Farmasötik Sınıf Winstrol

Winstrol’ü farmasötik insan sınıfı ürün olarak almak isteyenler, piyasadaki eczacılık ürünleri Winstrol ürününün bolluğu olduğundan, aramalar ve alışveriş yaparken hayal kırıklığına uğramayacak; dünyadaki en bol bölgeler özellikle uluslararası alanda özellikle Uzakdoğu’da.
Örneğin, Winstrol ürünlerinin bol olduğu bilinen bir ülkede Winstrol’u satın almak isteyenler, Tayland’dan daha uzak görünmüyor. Tayland’da, British Dispensary, her bir şişeye paketlenmiş 400 tablet içeren, 5 mg’lık tabletlerle dozlanan Azolol etiketli bir oral Stanozolol ürünü üretmektedir. Şişede neyin aranacağının göstergeleri karanlık plastik, parlak metalik görünümlü üst kısımlara ve İngiliz Dispenser marka sahte holograf etiketi üzerine yerleştirilmelidir. Bu şişelerin aslında İngiliz Dispensary’in Anadrol ürünü Androlic ile görünüşü çok benzer. Tayland aynı zamanda Stanol tabletleri üreten T. P. İlaç Laboratuarları LTD’nin evidir. Bu ürünle ilgili sorun sahte Stanol piyasada sık görülen bir sorundur. Aynı şirket aynı zamanda Stanol olarak bilinen enjekte Winstrol preparatını üretiyor ancak bunun enjekte format olduğuna dikkat çekilmelidir. Tayland merkezli üçüncü bir ilaç şirketi olan Acdhon, Stanozodon üretiyor. Bu tablet başına 2 mg sağlayan bir oral Stanozolol ürünüdür ve her şişenin 1.000 tablet içermesi gerekir. Bu nadir bir üründür, ancak aynı zamanda çok az sahtesi vardır.
Bireyler Tayland dışında da kökenli olan Winstrol’u satın alabilir, ancak Filipinler gibi Asya’da da bulunur. Xelox, biri Anazol olan Filipinler’e ürün ihraç eden bir ilaç firmasıdır ve enjekte edildiği gibi oral preparat da bulunmaktadır. Enjekte preparat 50mg / ml’lik bir konsantrasyonda 5ml çoklu dozlu tüplerde bulunur. Enjeksiyon ağrısını azaltmak için, bu enjekte edilebilir Winstrol preparatının içerisinde Lidokain içerdiğini belirtmek önemlidir. Anazol, oral biçimde, 2mg tabletler halinde, Tayland’daki Acdhon’dan Stanozodon’a çok benzer şekilde dozajlanır. Her bir Anazol şişesi 100 tablet içerecek ve hem oral hem de enjekte preparatlar şirket güvenlik etiketini ambalaja veya şişeye tutacaktır.
İspanya, Winstrol tabletleri ve cam ampulleri üreten Desma’nın evidir ve Avrupa’nın en yaygın kullanılan Winstrol ürünü olarak bilinir. Tüm ambalajlarda Desma logolu holografik etiket bulunmalıdır ve sahte işlemlerin henüz bunları çoğalttığı bilinmemektedir.
Yunanistan’da bireyler, Genepharm tarafından üretilen Winstrol’ü satın alabilir. Bu ürünün çevresinde dönen sahtecilik işlemlerinin şimdiye kadar bir mesele olduğu bilinmiyor, ancak alıcılar ürün paketlemesinin olağan Yunan uyuşturucu etiketlerini taşıdığından emin olabilirler. Bunlar, UV ışınlarına maruz bırakıldığında gizli amblemleri ve işaretleri göstermesi gereken Yunan eczacılık ürünleri arasında, bilinen ve başarılı bir taklit karşıtı taktiktir. Bu muhtemelen Genepharm Stanozolol ürünlerinin sahte işlemlerin başarılı hedefleri olmamasının en büyük nedenlerinden biridir.
Güney Amerika’da, Arjantin’in Chinfield, standart Nabolic serisine göre 50mg / ml konsantrasyonda yüksek dozda Winstrol ürünü olan Nabolic Strong olarak bilinen enjekte Winstrol preparatını üretmektedir. Nabolic’in bilinen diğer standart çizgisi, aslında, enjekte edilebilir Winny preparatının 2mg / ml konsantrasyonunda daha zayıf olmasıdır. Chinfield’ın Nabolic ürünleri, Nabolic Strong’un artan dozu sayesinde piyasada çok popüler hale geldi ve kullanıcılar için daha uygun maliyetli hale geldi. Her kartonda üzerinde Chinfield logosu bulunmalıdır (iç tarafta) ve ayrıca son kullanıcı için bir sahteciliğe karşı güvenlik kontrol önlemi şekli olarak görev yapmaktadır. Bununla birlikte, bu, çok başarılı bir sahtecilik önleme yöntemidir, çünkü tüp içeren bir kartonun içine basılan basit bir logoyu çoğaltmak için karmaşık bir sahtecilik işlemi gerektirmez. Kartonda hiç logo yoksa, kesinlikle sahte olacağını söylemek yeterlidir. Ayrıca Arjantin’de, 50mg / ml konsantrasyonda çok dozlu flakonlarda üretilen Anabolico Cimol olarak bilinen enjekte Winstrol ürünü bulunur. Bu ürün herhangi bir sahte güvenlik önlemi içermez, bu nedenle bu ürünün alıcıları bu gerçeğin farkında olmalıdır.
Güney Amerika’da ayrıca, Strombafort olarak bilinen iki farklı dozda oral Winn preparatı üreten Paraguay’daki Landerlan da var: bir 10 mg tablet ve bir 50 mg tablet. Her bir Strombafort şişesi her biri 100 tablet içerecek ve Landerlan’dan 50mg / ml dozunda enjekte edilebilir format da sağlanacaktır. Paraguay ayrıca, standart 50mg / ml konsantrasyonda dozlanan ve 1ml’lik cam ampullerde bulunan Indufar tarafından üretilen genel bir Winstrol enjekte edilebilir preparatına ev sahipliği yapıyor. Her kutu 3 ampul içermelidir.
Doğu Avrupa’da, özellikle Moldova’da, Balkan Pharma Strombafort varyantı bir kez daha 10mg ve 50mg tabletler halinde üretildi.

Winstrol Fiyatlandırma / Satın al

Winstrol satın almak isteyen kişiler enjektörlü Winstrol’u tek bir 10 ml’lik flakon için 60-70 $ aralığında satabilirler. Bu tip fiyatlama için yaygın konsantrasyonlar genellikle 50 mg / ml’lik şişeler ve daha nadiren de 100 mg / ml’lik küçük şişelerdir (yer altı laboratuvarı Winstrol ürünü). Bu fiyatlar genelde ‘spor salonu ‘ fiyatlarına veya kişisel olarak bilinen kaynaklara ve minimum sipariş limitlerini belirleyen internet sitesi satıcılarına tabi olacaktır.
İkinci bir kaynak türü, alıcılarını minimum sipariş limitleriyle sınırlamayan ve bunun yerine küçük siparişlere (1-2 şişe) izin veren internet sitesi kaynaklarıdır. Bu kaynaklardan Winstrol satın alan kişiler 80-90 $ aralığında ve hatta 10 ml’lik flakon başına 120 $ gibi yüksek bir fiyatla karşılaşacak ve bunlar, yeraltı laboratuarı enjekte edilebilir Winstrol’ün fiyatları. Farmasötik dereceli Winstrol Aynı türden kaynaklardan yeraltı laboratuvarı Winstrol ürünleri açısından, bireyler genellikle ampul başına 20 Dolar olarak 50mg / ml dozunda 1ml ampul bulacaklardır. Yer altı laboratuar ürünleri ve farmasötik sınıf ürünlerin fiyat aralıklarındaki farkı görmek çok kolaydır. Oral Winstrol preparatları genelde tablet başına 1,50-3,3 ABD doları aralığında bulunur (50 mg tabletler). Yeraltı laboratuvarlarının genellikle standart konsantrasyonlarda bulunan farmasötik ürünlere kıyasla değişen dozlarda olduğu bilinmektedir. Yeraltı laboratuvarları, 10 mg, 20 mg, 50 mg, 100 mg ve hatta oral 5 mg tablet ağırlığında Winstrol üretebilir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Valkyrie Pharmaceutical Oxyject 50 (Anapolon) Laboratuar Testi


Bir Cevap Yazın Mail Adresiniz Yayınlanmıyacaktır