Winstrol ( Stanozolol ) Satın al (Fiyat)

Winstrol – Stanozolol Satın al – Fiyat

Winstrol, dünyada ve tarih boyunca en popüler ve en yaygın kullanılan ve satın alınan anabolik steroidtir. Dianabol’dan sonra üretilen ve sentezlenen ilk sentetik anabolik steroid analoglarından biriydi, bu da yüksek kullanım oranı ve popülaritesinin sebeplerinden biridir. Dianabol (Methandrostenolon), Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin) ve Winstrol (Stanozolol) olmak üzere popüler ve en çok kullanılan üç anabolik steroid şunlardır: Bu nedenle, bu ürünün yerini belirleme, bu kadar şimdiye kadar ne kadar zor olduğunu kanıtlamamalıdır.
Winstrol’ü satın almak isteyenler, bunu duymaktan memnuniyet duyacaklardır ve Winstrol’ın hem oral hem de enjekte versiyonları piyasada eşit ölçüde yaygınlaşmıştır. Birçok kişi, düşünme mantığı nedeniyle her iki format da % 100 aynı ve neredeyse aynı hepatotoksisiteye sahip olduğu için Winstrol’ü oral formatında  Satın almayı tercih edebilir ve bu nedenle daha uygun yolu seçebilir ve Stanozolol’u oral format olarak almayı tercih edebilirler .
Winstrol’ın oral biçimi, ikisinin daha popüler olduğu eğilimindedir ve bu nedenle piyasadaki küçük bir oranda daha geniş bir kitleye yayılmıştır. Her iki durumda da, her bir tek anabolik steroid satıcısı, her iki preparatı ne olursa olsun taşımalıdır.Orjinal  Winstrol – Stanozolol Fiyatları ortalama olarak 10 mg 60 Tablet  Halinde 75-100 TL ve Winstrol  Depot Versiyonu yani Sıvı (İğne) Winstrol 100mg 10ml 150-200 tl arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.

Winstrol ( Stanozolol ) satın almak isteyenler için güncel türkiye piyasa fiyatları aşagıdaki gibidir.

Winstrol ( Stanozolol ) Markaları Hangi Formda Winstrol ( Stanozolol )Fiyatları
 Alpha Pharma 10 mg/ 50 Tablet 80-100 Tl
Alpha Pharma 50 mg/ 10 Ampül 180-200 Tl
Balkan Pharma 10 mg/ 60 Tablet 70-90 Tl
Balkan Pharma 50 mg/ 10 Ampul 180-220 Tl
Bioniche Pharma 100 mg/ 10 Flakon 180-230 Tl
Bvs Labs 100 mg/ 10 Flakon 200-240 Tl
Bvs Labs 20 mg/ 100 Tablet 190-220 Tl
Desma 50 mg/ 10 Ampul 180-230 Tl
Euro Generic Pharma 10 mg/ 90 Tablet 80-110 Tl
Gamma Pharma 50 mg/ 10 Ampul 120-150 Tl
Generics Pharma 50 mg/ 10 Ampul 140-180 Tl
Genesis Meds 100 mg/ 10 Flakon 180-230 Tl
Genesis Meds 10 mg/ 100 Tablet 140-180 Tl
GEP 50 mg/ 10 Ampul 170-200 Tl
Meditech Pharma 100 mg/ 10 Flakon 220-260 Tl
NasPharma 10 mg/ 50 Tablet 70-90 Tl
NasPharma 50 mg/ 10 Ampul 140-160 Tl
Sp Labs 50 mg/ 10 Flakon 130-180 Tl
Sp Labs 10 mg/ 100 Tablet 100-130 Tl
Thaiger Pharma 10 mg/ 100 Tablet 150-200 Tl
Thaiger Pharma 50 mg/ 10 Ampül 200-250 Tl
Vermodje 10 mg/ 50 Tablet 70-90 Tl
Vermodje 50 mg/ 10 Flakon 130-170 Tl
Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Steroid ve Alkol Kullanımı ?

İlaç Derecesi ve Yeraltı Laboratuarları

Her potansiyel müşteriye, Winstrol’u satın almak için alışveriş yaparken karşı karşıya kalacağı iki temel seçim çatışması olacaktır: eczacılık sınıfı ürünler ve yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri. İkisi arasındaki ayrım ve farklılıklar çok basittir: Yeraltı laboratuvarları yasadışı olarak çalıştırılarak üretilen anabolik steroidler olan farmasötik sınıf ürünler bir FDA onaylı (veya herhangi bir uluslararası eşdeğeri) farmasötik şirketi tarafından imal edilmektedir (hangi ülkelerde Kurulmuştur) neredeyse tamamen anabolik steroid üreten laboratuarlar.
İlaç sınıfı ürünler, insan kullanımı için tasarlanmış insan sınıfı ürünlerdir ve bu nedenle, kalite kontrolünden dolayı saflık, dozajlama, konsantrasyon ve sterilite garantisi verilmektedir. Bu garantilerle UGL ürünleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlar vardır. UGL tarafından üretilen ürünler, farmasötik seviye tesislerinden kişinin evinde kurulan bodrum laboratuvarlarına kadar herhangi bir kalitede kalmış bir laboratuarda üretilebilir. Bu nedenle, kalite, dozajlama, saflık ve kısırlık genellikle doğrulanmaz ve neredeyse tamamen kalite kontrolü eksikliği nedeniyle hiçbir garanti verilmez.
Ne yazık ki, sadece ilaç sınıfı Winstrol ürünleri burada detaylı olarak ele alınacaktır çünkü UGL’lerin doğası, birkaç büyük büyük isim ve tanınmış laboratuvar dışında, sıklıkla kısa ömürlü olmalarıdır. Gerçekten binlerce UGL dünyanın her yerinde varlığını sürdürüyor ve birçoğu kapanıyor ve yeni laboratuarlar rüzgarların değişiminden daha hızlı açılıyor. Bu nedenle, her yeraltı yeraltı Winny ürününü ayrıntılı bir şekilde listelemek ve kapatabilmek için boşuna ve hiç bitmeyen bir çaba olacaktır.

Farmasötik Sınıf Winstrol

Winstrol’ü farmasötik insan sınıfı ürün olarak almak isteyenler, piyasadaki eczacılık ürünleri Winstrol ürününün bolluğu olduğundan, aramalar ve alışveriş yaparken hayal kırıklığına uğramayacak; dünyadaki en bol bölgeler özellikle uluslararası alanda özellikle Uzakdoğu’da.
Örneğin, Winstrol ürünlerinin bol olduğu bilinen bir ülkede Winstrol’u satın almak isteyenler, Tayland’dan daha uzak görünmüyor. Tayland’da, British Dispensary, her bir şişeye paketlenmiş 400 tablet içeren, 5 mg’lık tabletlerle dozlanan Azolol etiketli bir oral Stanozolol ürünü üretmektedir. Şişede neyin aranacağının göstergeleri karanlık plastik, parlak metalik görünümlü üst kısımlara ve İngiliz Dispenser marka sahte holograf etiketi üzerine yerleştirilmelidir. Bu şişelerin aslında İngiliz Dispensary’in Anadrol ürünü Androlic ile görünüşü çok benzer.
Tayland aynı zamanda Stanol tabletleri üreten T. P. İlaç Laboratuarları LTD’nin evidir. Bu ürünle ilgili sorun sahte Stanol piyasada sık görülen bir sorundur. Aynı şirket aynı zamanda Stanol olarak bilinen enjekte Winstrol preparatını üretiyor ancak bunun enjekte format olduğuna dikkat çekilmelidir. Tayland merkezli üçüncü bir ilaç şirketi olan Acdhon, Stanozodon üretiyor. Bu tablet başına 2 mg sağlayan bir oral Stanozolol ürünüdür ve her şişenin 1.000 tablet içermesi gerekir. Bu nadir bir üründür, ancak aynı zamanda çok az sahtesi vardır.
Bireyler Tayland dışında da kökenli olan Winstrol’u satın alabilir, ancak Filipinler gibi Asya’da da bulunur. Xelox, biri Anazol olan Filipinler’e ürün ihraç eden bir ilaç firmasıdır ve enjekte edildiği gibi oral preparat da bulunmaktadır. Enjekte preparat 50mg / ml’lik bir konsantrasyonda 5ml çoklu dozlu tüplerde bulunur. Enjeksiyon ağrısını azaltmak için, bu enjekte edilebilir Winstrol preparatının içerisinde Lidokain içerdiğini belirtmek önemlidir. Anazol, oral biçimde, 2mg tabletler halinde, Tayland’daki Acdhon’dan Stanozodon’a çok benzer şekilde dozajlanır. Her bir Anazol şişesi 100 tablet içerecek ve hem oral hem de enjekte preparatlar şirket güvenlik etiketini ambalaja veya şişeye tutacaktır.
İspanya, Winstrol tabletleri ve cam ampulleri üreten Desma’nın evidir ve Avrupa’nın en yaygın kullanılan Winstrol ürünü olarak bilinir. Tüm ambalajlarda Desma logolu holografik etiket bulunmalıdır ve sahte işlemlerin henüz bunları çoğalttığı bilinmemektedir.
Yunanistan’da bireyler, Genepharm tarafından üretilen Winstrol’ü satın alabilir. Bu ürünün çevresinde dönen sahtecilik işlemlerinin şimdiye kadar bir mesele olduğu bilinmiyor, ancak alıcılar ürün paketlemesinin olağan Yunan uyuşturucu etiketlerini taşıdığından emin olabilirler. Bunlar, UV ışınlarına maruz bırakıldığında gizli amblemleri ve işaretleri göstermesi gereken Yunan eczacılık ürünleri arasında, bilinen ve başarılı bir taklit karşıtı taktiktir. Bu muhtemelen Genepharm Stanozolol ürünlerinin sahte işlemlerin başarılı hedefleri olmamasının en büyük nedenlerinden biridir.
Güney Amerika’da, Arjantin’in Chinfield, standart Nabolic serisine göre 50mg / ml konsantrasyonda yüksek dozda Winstrol ürünü olan Nabolic Strong olarak bilinen enjekte Winstrol preparatını üretmektedir. Nabolic’in bilinen diğer standart çizgisi, aslında, enjekte edilebilir Winny preparatının 2mg / ml konsantrasyonunda daha zayıf olmasıdır. Chinfield’ın Nabolic ürünleri, Nabolic Strong’un artan dozu sayesinde piyasada çok popüler hale geldi ve kullanıcılar için daha uygun maliyetli hale geldi. Her kartonda üzerinde Chinfield logosu bulunmalıdır (iç tarafta) ve ayrıca son kullanıcı için bir sahteciliğe karşı güvenlik kontrol önlemi şekli olarak görev yapmaktadır.
Bununla birlikte, bu, çok başarılı bir sahtecilik önleme yöntemidir, çünkü tüp içeren bir kartonun içine basılan basit bir logoyu çoğaltmak için karmaşık bir sahtecilik işlemi gerektirmez. Kartonda hiç logo yoksa, kesinlikle sahte olacağını söylemek yeterlidir. Ayrıca Arjantin’de, 50mg / ml konsantrasyonda çok dozlu flakonlarda üretilen Anabolico Cimol olarak bilinen enjekte Winstrol ürünü bulunur. Bu ürün herhangi bir sahte güvenlik önlemi içermez, bu nedenle bu ürünün alıcıları bu gerçeğin farkında olmalıdır.
Güney Amerika’da ayrıca, Strombafort olarak bilinen iki farklı dozda oral Winn preparatı üreten Paraguay’daki Landerlan da var: bir 10 mg tablet ve bir 50 mg tablet. Her bir Strombafort şişesi her biri 100 tablet içerecek ve Landerlan’dan 50mg / ml dozunda enjekte edilebilir format da sağlanacaktır. Paraguay ayrıca, standart 50mg / ml konsantrasyonda dozlanan ve 1ml’lik cam ampullerde bulunan Indufar tarafından üretilen genel bir Winstrol enjekte edilebilir preparatına ev sahipliği yapıyor. Her kutu 3 ampul içermelidir.
Doğu Avrupa’da, özellikle Moldova’da, Balkan Pharma Strombafort varyantı bir kez daha 10mg ve 50mg tabletler halinde üretildi.

Winstrol Fiyatlandırma / Satın al

Winstrol satın almak isteyen kişiler enjektörlü Winstrol’u tek bir 10 ml’lik flakon için 60-70 $ aralığında satabilirler. Bu tip fiyatlama için yaygın konsantrasyonlar genellikle 50 mg / ml’lik şişeler ve daha nadiren de 100 mg / ml’lik küçük şişelerdir (yer altı laboratuvarı Winstrol ürünü). Bu fiyatlar genelde ‘spor salonu ‘ fiyatlarına veya kişisel olarak bilinen kaynaklara ve minimum sipariş limitlerini belirleyen internet sitesi satıcılarına tabi olacaktır.
İkinci bir kaynak türü, alıcılarını minimum sipariş limitleriyle sınırlamayan ve bunun yerine küçük siparişlere (1-2 şişe) izin veren internet sitesi kaynaklarıdır. Bu kaynaklardan Winstrol satın alan kişiler 80-90 $ aralığında ve hatta 10 ml’lik flakon başına 120 $ gibi yüksek bir fiyatla karşılaşacak ve bunlar, yeraltı laboratuarı enjekte edilebilir Winstrol’ün fiyatları. Farmasötik dereceli Winstrol Aynı türden kaynaklardan yeraltı laboratuvarı Winstrol ürünleri açısından, bireyler genellikle ampul başına 20 Dolar olarak 50mg / ml dozunda 1ml ampul bulacaklardır. Yer altı laboratuar ürünleri ve farmasötik sınıf ürünlerin fiyat aralıklarındaki farkı görmek çok kolaydır.
Oral Winstrol preparatları genelde tablet başına 1,50-3,3 ABD doları aralığında bulunur (50 mg tabletler). Yeraltı laboratuvarlarının genellikle standart konsantrasyonlarda bulunan farmasötik ürünlere kıyasla değişen dozlarda olduğu bilinmektedir. Yeraltı laboratuvarları, 10 mg, 20 mg, 50 mg, 100 mg ve hatta oral 5 mg tablet ağırlığında Winstrol üretebilir.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Erkekler için Başlangıç Seviyesi Eğitim (Antrenman) Programı nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


11 thoughts on “Winstrol ( Stanozolol ) Satın al (Fiyat)

 1. Merhaba
  Ben 32 yasinda yaklasik 14 aydir düzenli olarak spor yapiyorum
  Ve gerekli olan protein tozlari
  Amino asitler bcaa glutamin creatin
  Pump ve bunun gibi seyleri düzenli oarak aliyorum besöenmemede dikkat ediorum fakat cok iyi sonuclar alamadim boyum 1.83 kilomda 85
  Sizin sayfanizi okudum arastirdim yazmis oldugunuz bir kür dikkatimi cekti
  Ben su toplamadan kas kütlesini arttirmak yag yakmak ve güzel hacimli sekil vermek istiyorum
  Sayfanizda okumus oldugum bu ilaclari tavsiye edermisiniz agiz yoluylami yoksa enjekte olarakmi tavsiye edersiniz
  Veya baska tavsiyeleriniz varmi 14 aylik spor gecmisi olan birisi icin. Ben almanyada yasiyorum kargo yaparmisiniz ve fiyatlarink ögrenmek istiyorum sayfanizda okudugun kür bu

  1. Merhabalar,

   Aşagıdaki linkte yer alan bu ( İleri seviye (Bulking/ yağsız kütle / Yağ yakma / çok amaçlı) Kür Örneği (10 haftalık toplam Kür süresi) winstrol steroid kürünü eğer steroid geçmişiniz varsa kullanabilirsiniz.Eğer daha önce steroid kullanmadıysanız dozajları düşüreblirsiniz.

   Yada http://steroidansiklopedisi.com/2017/02/masteron-drostanolone-propionate-kuru.html bu linkte yer alan ( Orta​​ Seviye Masteron Kürü Örneği (toplam 10 haftalık kür süresi) küründen anavar yerine winstrol 30-50 mg olarak kullanabilirsiniz.

   Şuan satış tarafımız aktif değildir fakat yakında duyuracağız.

   http://steroidansiklopedisi.com/2017/02/winstrol-stanozolol-kuru.html

   not: Bu kürün en can alıcı noktası beslenme,eğitim ve pct dir.

   1. Ilk önce yardiminiz icin cok tesekkür ederim
    Evet benim simdiye kadar Steroid tecrübem yok
    Bu yüzden sizin gönderdiginiz linkleri okudum inceledim yönlendirdiginiz gibi yapacagim
    Yanliz bu gönderdiginiz kür linklerindeki tabelalarin basinda ilac isimleri yaziyor o ilaclarin hepsini tabelada gösterdigii gibi kullanacagiz öyle degilmi?
    Siz agiz yoluylami yoksa enjekte edilen kürlerimi tavsiye edersiniz?
    Bunlari soruyorum kusura bakmayin almanyada bu ilaclarin satisi yasak o yüzdende bilgi alacagimiz yerler yok tekrar tesekkür ederim yardiminiz icin

    1. Tekrardan merhabalar,

     İlk kez steroid kullananlara tablet yerine iğne steroid kullanmasını öneririz.( tablet steroidleri karaciğere baskı uygular ) Verdiğimiz linkteki orta seviye masteron kürünü kullanabilirsiniz.anavar yerine winstrol değiştirerek kullanabilirsiniz.Anavar winstrol’un hemen hemen aynı etkisi olan fakat yan etkiler açısından çok daha az zararlı olan versiyonudur diyebiliriz .Anavar o yüzden 2 kat daha pahalıdır.yinede seçim sizindir.Kür boyunca hangi koruyucuları kullanıcağınızı lütfen steroidler hakkında sıkça sorulan 73 sorudan bakabilirsiniz.Kürden sonra mükemmel bir pct için kullandığınız steroidlerin yarılanma ömrü dolduktan sonra 10 gün boyunca hcg her 2 günde 1 1000iu ve toplam 5000iu kullanılır bu süreçten sonra 2 hafta nolvadex 40 mg ve son olarak’da 2 hafta daha 20mg nolvadex kullanılabilir.Daha detaylı bilgileri ilgili profillerden bulabilirsiniz.

     not: PCT sırasında doğal testosteron oranlarını arttıran gıdaları tüketmeniz tavsiye edilir.Testosteron oranlarınız 4-5 ay içinde eski seviyelerine dönicektir

     İyi akşamlar

 2. Iyi aksamlar bu bana önerdiginiz steroid cesitleriniz su anda satin alabiliyormuyuz veya yönlendirebileceginiz bir yerler varmi?
  Tesekkürler

  1. Merhaba,
   Önerdiğimiz çeşitler yaygın olarak kullanılan steroidlerdir fakat steroid piyasası %80-90 sahte olduğu için size önerebiliceğimiz güvenilir kaynak malesef yoktur.Fakat marka olarak bulabilirseniz orjinalini balkan pharma , sp labs,alpha pharma gibi ürünler ilk tercihiniz olsun.Ayrıca bu linki detaylı incelemeniz oldukça faydalı olucaktır.

   http://steroidansiklopedisi.com/steroidlerin-analitiklaboratuar-testi.html

   iyi akşamlar.

   1. Yardiminiz icin cok tesekkür ederim gercekten cok ilgileniyorsunuz sayfanizin ziyaretcileri ileSizden ricam bu balkan pharma sp labs alpha pharma
    Bunlarla bir kür önerebilirmisiniz ilk baslangic ve sonraki kullanimlar icin yada türkiyede eczanelerde bulabilecegimi bir kür
    Almanyada hicbir sekilde alamiyorum

    1. Merhaba,

     Eczanelerde bulabiliceğiniz sadece şuan için sustanon 250 ( testosteron ) ve primobolandır ( Masteron’un yerine kullanabilirsiniz) .bunu haricinde daha önce söylenmiş ürünleri örneğin anavar yada winstrol ( Balkan pharma ) testosteron propionate ( Balkan ) ve masteron ( Sp lab ) markasını kullanabilirsiniz. Dozajlar daha önceki söylenmiş olduğu gibi kullanılır.Ürünleri aldığınızda tekrar yazarsanız yardımcı olalım.

     Not: ALpha pharma’nın bulunması zor olabilir eğer bulursanız onların ürünlerinide alabilirsiniz.

     İyi akşamlar

 3. Hocam iyi aksamlar
  Ben türkiyede samimi bir eczaci arkadasimdan sizin yazdiginiz ilaclari buldum sustanon biraz karaborsa dedi ama sagolsun onuda ayarladi 30 kutu 🙂
  Rimobolan ampül
  Primobalan ampül yerine rimobalan ampül cikiyormus artik
  Anapolan tablet
  proviron tablet bunlar elinde mevcut benim icin ayirdi bir kenara

  Yanliz hocam benim icin 30 paket sustanon ayarladi ama 10 haftami 12 haftalik kürmü yapmami önerirsiniz
  Ve kürü tamamlamak icin diger ilaclardan ve hangisinden ne kadar satin almam gerekli
  Siz ne kadar almami önerirseniz ona göre ilavlari tamamlatacagim ve gidip alacagim ve hocam ben yaglanmak istemiyorum boyum 1.83 kilom 85 kas kütlesini arttirmak yagsiz hacim yapmak istiorum

  Sizin sayfanizdaki 10 haftalik hesaba göre 26 kutu yetiyor asagida sizin haftalik cetveliniz
  250 dozajı

  1 250mg
  2 350mg
  3 450mg
  4 550mg
  5 650mg
  6 750mg
  7 850mg
  8 900mg
  9 950mg
  10 1000mg

  Bu konudada bana yardimci olursaniz cok memnun olurum
  Tesekkür edeim iyi aksamlar

  1. Merhaba Tekrar,

   Elinizdekiler ile yağsız hacim yapmak istiyorsanız yağlanmanın beslenmeyle alakalı olduğunu biliyorsunuzdur.Bazı Steroidler Su tutar ve kişiler bunu yağ zannederler halbuki bu sudur ve kürden sonrada vücuddan atılır ve gerçekte steroid kürü boyunca ne kadar kas kütlesi eklediğiniz ortaya çıkar.Örneğin Anapolon hacim için en iyi steroidlerden biri olmasına rağmen çok su tutar.Sizin Kürünüz 10 Hafta yapılır . winstrol yada anavar bulabilerseniz birbiri ardına 5 hafta ayrı ayrı kullanabilirsiniz.Bu kürde ağırlık artışı anapolon olduğu için yüksek olucaktır fakat kürden somra dediğimiz gibi gelen su ağırlığı gider.Eğer şişkin bir görüntü istemiyorsaız anapolon yerine winstrol yada anavar kullanın bunlarda gelen ağırlık saf kas kütlesi olur.

   Not: Aynı anda 2 tablet steroid’i kullanmamaya çalışın karaciğer baskısı yüzünden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir