Anabolik Steroid Nerden Alabilirim ?

Anabolik Steroid Nerden Alabilirim?

Anabolik steroidler etrafında dönen yasalar, yaşadığınız yere bağlı olarak internet işlemleriyle ilgili yasalar genellikle çok sıkı olmasına rağmen değişebilir ve sizde anabolik steroid’leri nerden alabiliceğiniz konusunda kafanız karışabilir ; ancak yine de mevcut en büyük işlem yolu olmaya devam etmektedir. Anabolik steroidler satın aldığında güven hissi veriyor; ancak birçoklarının inandığı gibi her zaman güvenli olmadığı söyleniyor. Hayatta çoğu şey gibi mutlak bir garanti de yoktur ve bu nitelikteki online  satın alımları teşvik edebiliriz.
Anabolik Steroid Nerden Alabilirim 

İşlem Türleri

Genellikle anabolik steroidleri  online  satın almak için kullanacak iki yöntem vardır; Doğrudan e-posta tabanlı satın alma veya tam teşekküllü web sitesi alışveriş. Pek çok kaynak basit tedarikçiye doğrudan e-posta göndererek edinebileceğiniz bir ürün listesine sahiptir. Ürün talep formlarını dolduracaksınız ve istediğiniz sipariş – ödeme bilgileri ile talimatlar tarafınıza gönderilecektir. Bu internet, ticaret bilgilerinin uygulanabilir bir noktası haline geldiğinden beri var olan bir süreçtir ve İnternet alışveriş sepetlerini oluşturmaktadır. Amazon.com’a ve benzeri sitelere girdiniz, istediğiniz ürünleri buluyorsunuz, alışveriş sepetinize giriyorsunuz ve işleminizin tamamı o anda gerçekleştiriyorsunuz, sonrada; Doğrudan online bir kredi kartı ile ödeme yapmanıza izin veriliyor; Böyle bir işlem son derecede önemlidir, çünkü sizin için olası tüm gizli bilgileri kaybedersiniz.
Online anabolik steroid satın aldığınızda satın alma yöntemine bakılmaksızın, toplam alımın en yaygın yolları, Western Union veya  Money Gram gibi satış noktaları aracılığıyla bir telefon transferi yapılmasıyla sonuçlanır.

Süreç genel olarak şu şekilde gider:

Bir sipariş oluşturulur Tedarikçi size ödeme bilgileri, bir isim, şehir ve ülke ile ödenmesi gereken miktarı e-postayla gönderir Parayı önceden belirlenen yere havale yoluyla gönderirsiniz Tedarikçiye işlem dahilinde ki tüm bilgileri e-posta ile gönderirsiniz:
– Gönderenin Adı
– Gönderilen toplam tutar
– Havale Numarası
– Tedarikçi birinin bağlı kalmasını istediğinde güvenlik sorusu
– Paketi göndermek için adı ve adresi Bir kere tamamlandıktan sonra sipariş belirli bir zaman dilimi içerisinde sevk edilecektir.
Online anabolik steroidler satın aldığınızda bazılarının da altın transferi kabul edeceğini ve yerli bir kaynak olması halinde bazıları postadaki nakitleri kabul edeceklerini göreceksiniz; ancak bu pek yaygın değildir. Posta ile nakit göndermek için birkaç referansa ihtiyacınız olacak ve uzun süre güvenilen bir müşteri olabilirsiniz, ancak o zaman bile kaynakların büyük çoğunluğu böyle bir işleme izin vermeyecektir.

Mevcut Durum

Online anabolik steroidler satın aldığınızda sadece işlem kendisinin yasadışı değil aynı zamanda Planlı öğelerin gönderilmesini  sağlayarak posta ve özel yasaları ihlal etme riski vardır. Yüz yüze işlem yapmak daha güvenli gözükebilir; ama gerçekte  güvenli değildir, hatta daha tehlikeli olabilir. Sonunda her bir yöntemin de olumlu ve olumsuz yönleri vardır.
Yasallığın ötesinde, anabolik steroidleri online hale getirenlere başka ciddi bir endişe veriyor; Elbette kaliteden bahsediyoruz. Her steroid formunu mümkün olduğu kadar kaliteli bulacaksınız ve bu steroidin büyük bir çoğunluğu alt seviyede olacaktır. Ne zaman ve böyle bir satın alma yapmaya karar verirseniz, yeraltı laboratuvarlarından uzak durmanız tavsiye edilir; Bazı iyi yeraltı üreticileri var, ancak çoğunluğu değil. Bu nedenle herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce bir kaynağı kapsamlı bir şekilde araştırmanız gerekecek; Bu tür tartışmalara izin veren fakat doğrudan potansiyel kaynaklar tarafından işletilenlerden uzak durmaya çalışan bir dizi anabolik steroid tartışma forumu bulunmaktadır.

Anabolik Steroid Nerden Alabilirim?

Sonuç olarak, anabolik steroidleri online aldığınızda kaynadığından birkaç farklı seviyede büyük bir risk alarak edinebilirsiniz. Risk sizin lehinize sonuçlanacak mı ? Bu kadar çok satın alma söz konusu olduğunda, genelde evet derler. Nihayetinde yasal işlemler en iyi bahisiniz olacaktır ve steroid eğitimiyle ilgili en iyi yönteminiz her zaman steroid eğitimini teşvik edecektir ve eğitim yoluyla sağlanacaktır; çünkü yalnızca steroidlerle ilgili yasaların değiştirileceği  ve daha sonra steroidlerin mevcut olacağına inanıyoruz.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Nerden Steroid Alabilirim ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir