Anabolik Steroid Nerede Satılır ?

Anabolik Steroid Nerede Satılır?

Neredeyse  sitelerin  % 90’ı sadece dolandırıcı olması nedeniyle anabolik steroidleri n online olrak nerde satılacağını  bulmak  gerçekten zordur. Bazı adamların bir siteyi birkaç ay boyunca çalıştırdıklarını çok iyi biliyoruz. Daha sonra yeni bir steroid deposu açarlar, sonra bir tane daha steroid deposu açar, böyle geçer. Pekâlâ, diyelim ki, siparişleri gerçekten gönderen iyi bir tedarikçi bulamadığınızı, sahte ürünler gönderdiğini varsayalım. Orijinal ürünler, sahtelerden en az 10 kat daha pahalıdır. Yani çok ucuz steroidlerden kaçının. Örneğin; Sustanon, sadece 4 sterlin, testosteron propionate olan sadece 1 $  ise; ürünlerde bitkisel yağdan başka bir şey yok demektir. Aslında en büyük sorun sahte sterildir ve ciddi sağlık sorunları, hatta ölüm neden olabilir.
Yasal sterolikler olarak sadece doğal takviyeleri satan yasal dolandırıcılardan da sakının! “Oral Anabolik İçin # 1 Kaynak” olarak ilan edilen basit bitkisel hapları satıyorlar.
Anabolik Steroid Nerede Satılır 
Online  steroid almak isteyen kişilerin Site alan yaşını ilk kontrol etmelerini öneriyoruz. Ardından forumlarda, bloglarda vb. ilgili alanlar hakkında google’daki alan adını kontrol edin. Onlara, kullanım, kürler, yan etkiler, teslimat süreleri, paketleme yöntemi vb. ile ilgili e-postalar göndererek bilgi alın! Uzman olup olmadıklarını görmek için. Çoğu durumda sahte olanları çok ucuz satarlarsa atlamayın. Orijinal gibi görünüyorsa ürün resimlerine bakın.
En iyi satış şeklinin, sözlü olduğuna inanıyoruz. Memnun müşteri, birkaç sipariş vereceklerini çok iyi biliyor ve arkadaşlarını da  getirecek.

Anabolik Steroidler Nasıl Kullanılır?

Anabolik steroidleri kullanmaya başladığınızda, muhtemelen yalnızca bir kez değil de yıllarca kullanacaksınız. İşte kötü parça geliyor.
1. Asla bağımlı olmayın.
2. Anabolik steroidler doğru kullanıldıklarında bile zararlı olabilirler; ancak ciddi anlamda yan etkilere neden olmazlar.
3. Kür kullanmaya karar vermeden önce kendinizi  kullanacağınız Kür hakkında iyi eğitin.
4. Bunları kullanmaya başlamak için en az 20 yaşında olmalısınız. Genç’lerin kanları testosteronla dolu olduğu için önerilmez!
5. Kalp, karaciğerde, böbrekte uzak durun gibi tıbbi hastalıklarınız varsa, bir kür esnasında daima kan seviyelerini kontrol edin! Herhangi bir uyuşturucu rejimine başlamadan önce doktorunuza danışmak en iyisidir. Ve kürler sırasında ve sonrasında (Post cycle  terapi tedavisi) Arimidex – Anastrozole, Letrozol – Femara, Clomid -Klomifen, Nolvadex – Tamoksifen, pregnyl, proviron gibi yardımcı maddeleri kullanmanız gerekir.
6. Organ desteği ve detoks için Milk Thistle – Carsil, Liv 52, Alpha Lipoik Asit (ala) gibi doğal mineral takviyeleri kullanın.
7. Organlarınızı korumak  için steroidîn  bir kür süresince bol su için ve optimum sonuçlar için günde en az 200 gr protein tüketin.
8.  8-10 haftalık steroid Kürlerinin daha güvenli olduğuna, ancak en iyi sonuç için 12 hafta ideal olduğuna inanıyoruz. Her kür  arasında en az 12 hafta ara vermelisiniz. Aslında daha fazla kapalı zaman her zaman daha iyidir.
9. Kapalı dönemlerde peynir altı suyu proteini, kreatin, glutamin, amino asitler ve zma, D-Aspartik Asit, ısırgan kökü, tribulüs gibi test güçlendirici takviyeleri kullanmalısınız.
10. Birçok kişi iğnelerden korkuyor ancak enjekte edilebilir steroidler ,oral olanlardan daha güvenilir. Enjekte edilebilir maddeleri oral steroidlerle ile kür yapmak  en iyisidir. Enjeksiyonlar ortak inanca karşı çok kolaydır. Asla aynı iğneyi tekrar kullanmayın ve iğneleri asla diğer kişilerle paylaşmayın!

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Büyüme Hormonu (HGH) ve iyileşme
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir