Chitosan ( Kitosan ) nedir ve ne işe yarar ?

Chitosan (Kitosan) nedir ve ne işe yarar?

Chitosan (Kitosan), sözde vücut yağını azaltmaya yardımcı olan bir Supplement’tir; Vücudumuzda emilen yağ miktarını sınırlandırmak (Yağ engellemek). Yağ emici bir sünger gibi davranıyor.
Chitosan (Kitosan) karides, ıstakoz ve yengeç gibi kabukluların kabuklarından yapılır ve konuşmanın büyük bir konusu haline geliyor. Küçük hayvanlar üzerinde yapılan bazı çalışmalar dışında, bu ürünün etkinliğinin kanıtı azdı. Chitosan (Kitosan), onlara az miktarda yardım etmeyi gösterdi, ancak insanlarda büyük bir başarı göstermedi.
Chitosan (Kitosan)
Chitosan (Kitosan)’ın kan yağ seviyesini düşürmeye yardımcı olduğu gösterildi ve bağırsaklardaki bakterilerin etkilerini azalttı, ancak bu yağ kaybına yardımcı olmuyor. Temel olarak, araştırmacılar yararları göstererek hızlı para kazanmanın bir yolunu gördüler ve çok fazla insan testi yapmadan pazarladılar.
Hala Chitosan (Kitosan)’ı denemek istiyorsanız, yemeklerden bir saat önce günde 3-6 gram almayı öneririz. Bu, Chitosan (Kitosan)’ın yağları emme ve vücuttan atma zamanını verecektir. Kabızlığı önlemek için de 250 gr su ile almalısınız.
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook
Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Nerden Steroid Alabilirim ?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir