GHRP-2 Nasıl Kullanılır ?

GHRP-2 nasıl kullanılır?

GHRP-2 kuru toz haline gelecektir (Liyofilize edilmiş) ve bakteriostatik su ile sulandırılacaktır. Tek bir madde olarak veya genel bir GHRH karışımının bir parçası olarak bulunabilir. Bazı eczaneler, ilave edilmiş GHRP-2 veya GHRP-6 içeren GHRH bileşiklerini sağlar. Bileşik, bireysel tercihlere bağlı olarak subkutan veya intramüsküler olarak enjekte edilebilir. Yeniden yapılandırıldıktan sonra, GHRP-2 buzdolabında muhafaza edilmelidir.
GHRP-2 süresiz olarak kullanılabilir ve normalde bir GHRH ile çağrıda bulunan anti-aging planlarında sürekli olarak kullanılacaktır. Dozajlama günde 100-300mcg’lik bir oranla ihtiyaca göre dramatik birşekilde kullanımı değişebilir. Tavsiye edilen bir GHRH ile birlikte kullanıldığında, doz genellikle ölçeğin alt ucuna doğru olabilir. En iyi sonucu elde etmek için, kullanıcı boş bir karnında günde en az iki enjeksiyon edecektir. Subkütan yoldan yapılırsa, en kolay müdahale edici yöntem olduğu kanıtlanmalıdır.
GHRP-2 nasıl kullanılır

GHRP-2 Satın Al

Hemen hemen her peptid kaynağı veya araştırma kimyasal şirketi tarafından çevrim içi olarak GHRP-2’yi satın alabilirsiniz. Bu şirketler, bu kanunda yasal bir satın alım yapılmasına izin veren gri bir alan sayesinde bu ve ilgili bileşikleri üretir ve satarlar. ABD’de bu tür satın alımlar yalnızca araştırma amaçlı yapılırsa yasaldır, ancak bu aynı zamanda kişisel kullanım için yapılan satın alımların yasa dışı olduğu anlamına gelir. Ayrıca, ABD genelinde çok sayıda eczaneden GHRP-2 satın alabilirsiniz, ancak bu tür satın alımların bir reçete gerektirecektir. Çevrim içi veya herhangi bir outletten GHRP-2’yi almadan önce, yaşadığınız yerin yasalarını anlamak zorunludur, çünkü bir ülkeden diğerine büyük farklılıklar gösterebilir.

GHRP-2 Yorumları

GHRP-2, kullanım kolaylığı ve yan etkileri ile doğaya dost ve genellikle uygun fiyatlara dayanarak bu hormon sınıfının en cazip ürünlerinden biridir. Kullanıcılar, bir GHRH ile kullanıldığında bile İnsanlar Büyüme Hormonunu (HGH) etkilemek için beklememelidir, ancak uygun bir seçenektir ve çok daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Aynı hızda etkilere atıf yapan ‘İnsanlar Büyüme Hormonu benzeri efektler’.
“Büyüme” nin ismin bir parçası olmasına rağmen, kullanıcıların kullanımından ötürü büyük miktarda kas kütlesi eklenmesini beklememeliler. Birçok kullanıcı, amaçlarını anlamadığı için GHRP-2 ve ilgili bileşikler tarafından üretilen sonuçlardan genellikle hayal kırıklığına uğramıştır. HGH için de aynı şey söylenebilir. Performansa dayalı herhangi bir yığının sağlam bir parçasıdır, ancak yaşlanmayı önleyen çevrelerde bunun faydalı olduğunu göreceksiniz.

 

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   GHRP-6 Nasıl Kullanılır ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir