Hexarelin Nasıl Kullanılır ?

Hexarelin nasıl kullanılır?

Hexarelin subkütanöz enjeksiyon yoluyla verilir. Kuru toz halindedir ve bakteriostatik su ile karıştırılır. Bazıları günde 400 mcg kadar yüksek olmasına rağmen, günde 200 mcg faydalar bakımından en iyi doz olarak görünmektedir. Bununla birlikte, günde 400 mcg kullanan kullanıcılar, pitüiter yetenek riskini yaşarlar. Çoğu veri, yüksek doz Hexarelin ile günde 200 mcg’lik faydaları aşmamaktadır.

Hexarelin Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Hexarelin Yan Etkileri Nelerdir ? 
Hexarelin Nasıl Kullanılır ?
Zaman içinde oluşacak hareketsizlik nedeniyle, 16 haftalık kullanım süresi, tekrar başlamadan önce en az 4 hafta kullanım ömrü olan genel öneridir. Çoğu kullanıcı, 8-12 hafta boyunca en etkili ve yararlı zaman çerçevesini bulabilir.
Hexarelin nasıl kullanılır

Hexarelin Satın Al

Online bir araştırma kimyasal tedarik şirketinden online Hexarelin satın alabilirsiniz. Çoğu bulacakları tek yer burası olacak ve ilgili Online satıcıların çoğunun satmadığını göreceksiniz. Online olan daha pahalı peptidlerden biri olabilir. Online olarak Hexarelin’i satın almaya karar verirseniz, ülkenizin kanunlarını birincil olarak anladığınız zorunludur, çünkü birinden diğerine değişebilir. ABD’de böyle bir satın alma yasaldır, ancak yalnızca araştırma amaçlıdır. Şahsi kişisel kullanımlar için Hexarelin’i yasal olarak satın alamazsınız.

Hexarelin Yorumları

Hexarelin, GH hormonları dünyasında çok fazla potansiyel sahibi görünmektedir. Aynı zamanda en heyecan verici olanlardan biri de HGH’ye göre çok daha ucuz ve ilgili öğelerle karşılaştırıldığında anında fayda açısından çok daha etkili olabilir. Bununla birlikte, hala nispeten yeni bir bileşik olduğu ve çok sayıda verinin hâlâ deliği olduğundan, bu ürün hakkında şu anda doğru bir fikir vermek çok zor.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Anabolicum Vister (Quinbolone) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir