IGF-1 Nasıl Kullanılır ?

IGF-1 nasıl kullanılır?

IGF-1 dozları ve spesifik kullanım protokolleri hem tıbbi hem de performans geliştirme topluluğunda tartışmalı bir konudur. Terapötik bir ortamda, IGF-1 dozları normalde 40-80 mcg aralıklarına düşecek şekilde kullanılır  ve günde 1-2 kez verilebilecektir. Şüphesiz ki bu büyük, çok büyük bir dozdur ve bazıları hipoglisemi düşündüğümüz zaman kontrol etmek zor olabilir. Doktorların çoğunun bireysel başlangıçları 40mcg’nin üzerine çıkarmaz ve düzeyler yakından izlenir. Gerektiğinde dozaj 20 mcg artabilir ancak herhangi bir nedenle 120 mcg’yi aşmayacak, çünkü bu durum hipoglisemi ile ilgili olarak kontrol edilemeyecek kadar zor olacaktır.
Performans ayarında günde 50-60mcg çok yaygındır, ancak çoğunlukla aşırı derecede fazladır. Birey, yeterli miktarda yiyecek yiyip anabolik steroid kullanıyorsa olağanüstü sonuçlar elde etmek için çok fazla miktarda IGF-1 almaz. IGF-1 ile önerilen HGH kullanımına ekleyin ve sonuçlar dikkat çekici olacaktır. Çoğu birey, günde bir kez 15 mcg ile kolayca başlayabilir ve gerekirse dozunu hafifçe arttırabilir, ancak bu mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır ve çoğu IGF-1’in ihtiyacı olan tümü olacaktır.
IGF-1 nasıl kullanılır
O halde toplam kullanımımız var. Bir performans ayarında, IGF-1, gerekmedikçe veya arzulandığında 2-4 hafta hiçbir IGF-1 tekrarlamadan 2-4 hafta boyunca tekrar kullanılacaktır. Çoğu, kısa süre önce kısaca tartışıldığı gibi, düşük miktarda testosteron ve HGH tutulan bir köprü fazına anabolik steroid döngüsünün ötesinde IGF-1 kullanımını sürdürecektir. Bununla birlikte, bu yalnızca, hardcore ve deneyimli hormon kullanıcısının üstleneceği bir şeydir. Çevrimden çıkıp PCT evresine giriyorsanız aşırı vücut yağının teşviki büyük bir risk oluşturacağı için IGF-1 kullanımı önerilmemektedir.

IGF-1’in mevcudiyeti:

IGF-1, bulmak zor bir hormondur; ancak internet ve birçok araştırma laboratuarı sayesinde şimdiye kadar istediğiniz tüm IGF-1’i kolayca elde edebilirsiniz. Increlex, IGF-1’in en bilinen ve en saf şekli veya doğal olarak üretilen hormonun mükemmel kopyası olarak adlandırabileceğimiz şey olacaktır. 70 amino asit suşunun mükemmel bir kopyasıdır. Bununla birlikte, performansı arttıran çevrelerde giderek popüler olan Lr3IGF-1 (Uzun R3 İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-1) ‘dir. Lr3IGF-1, insan IGF-1’in 83 amino asit analogudur. Bu, 3. pozisyonda bir Arg ikamesi olan IGF-1 sekansının yanı sıra eklenen bir 13 amino asit peptidinden oluşur. Bu kompozisyon aslında Lr3IGF-1’i standart IGF-1’den 2-3 kat daha güçlü kılar. Bu formu kullanırken, bu durum her halükarda IGF-1 hormonunun aktivitesini değiştirmez; Özellikleri, işlevleri, etkileri ve yan etkileri aynı kalır. Farklı olan tek şey genel potensidir; Lr3 sürümünden biraz daha fazlasını elde edebileceksiniz.
Lr3IGF-1, çoğu sporcunun erişebileceği tek IGF-1’dir. Bazı büyük internet tabanlı steroid tedarikçileri, peptid hormonları konusunda uzmanlaşmış şirketler ve çok sayıda araştırma laboratuarı aracılığıyla bulunabilir. Increlex için olduğu gibi, karaborsada bulunmak zor olabilir ve normalde sadece reçeteyle kullanılabilir. ABD’de reçete yazılması mümkündür, ancak elde etmek son derece zor olacaktır. Avrupa’da, Increlex’in elde edilmesinin çok daha kolay olduğunu, her iki durumda da Lr3IGF-1 bulmada herhangi bir zorluk çekmeyeceğini görebilirsiniz.

IGF-1 Satın Alın

Kolayca IGF-1 online satın alabilirsiniz; Aslında tek yol budur. Bununla birlikte, IGF-1’i bir steroid tedarikçisinden satın alırsanız, ABD’de kontrollü bir madde olmamasına rağmen yasayı çiğniyorsunuz demektir. Yasalar bir ülkeden diğerine büyük ölüde değişebilir ancak çoğu ülke, her türden online satın alma işleminde aşırı derecede kaşlarını çatacaktır. İstisna, bir araştırma laboratuvarından bir satın alma olacaktır. IGF-1 çevrimiçi bir araştırma laboratuarından satılabilir ve sadece araştırma için satın alındığı sürece yasal olarak satın alabilirsiniz. Bu, SERM’lerin, AI’ların ve kontrol edilmeyen çeşitli diğer maddelerin etrafında dönen kanuna benzer. Bu kanunlardaki bir kaçamak, ancak birçokları inanmak eğiliminde olmadığı kadar güvenli değil. Kişi kolluk tarafından soruşturma yaparsa soruşturma için kanıtlamak ona kalmıştır; kanıt yükümlülüğü yasa uygulayıcı değil, kendisidir. Son yıllarda, kolluk kuvvetlerinin araştırma iddiasının sahtekarlık ve tutuklama olduğuna dair iddiaların bulunduğu durumlar olmuştur. Böyle bir satın alma işlemi yapacaksanız dikkatli olmalısınız.
IGF-1’i online satın almaya karar verirseniz, hormonun nadiren taklit edildiğini ve oldukça uygun fiyatlı olacağını göreceksiniz. Ayrıca, IGF-1 türevleri veya fragmanları satan birçok kişiyi bulacaksınız; Bu ürünlerden uzak durun. Tehlikeli olmayabilirler, fakat büyük oranda paranızın atıklarıdır. Gerçek IGF-1 veya Lr3IGF-1 ile IGF-1 çubuğu satın alacaksanız.

IGF-1 İncelemeleri:

IGF-1 fantastik bir hormondur ancak gerçekten herkes için değildir. Bu, performans artışı dünyasına yeni bir birey için bir hormondur değildir. Böyle bir kimse kullanmakta zorlanabilir, vücut yağı yığınlarını çabucak bulabilir ve gerçekte buna ihtiyacı olmamalıdır. IGF-1, gerçek bir yarar elde edilinceye kadar kullanılmalıdır; bu, normal olarak kişinin bedeninde çok ilerleme gördüğü zaman olur. Bu aşamada, bireyin de HGH’yi onun kullanımıyla dahil etmesi kesinlikle önerilmektedir. Bu sadece daha iyi sonuçlar doğurmakla kalmaz, aynı zamanda vücudundaki yağların kontrolden çıkmamasını sağlar. Bu kuralın ne zaman kullanılacağı ile ilgili tek istisna, çoğu için nadir bulunan IGF-1 eksikliğinden muzdarip olmanızdır.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Balkan Pharma Primobol 1mL (Primobolan ) Laboratuar Testi
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


2 thoughts on “IGF-1 Nasıl Kullanılır ?

  1. Merhabalar igf 1 antrenman dan sonra vurduktan sonra ne kadar zaman sonra yemek yiyebiliriz şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir