Melanotan II Nasıl Kullanılır ?

Melanotan II nasıl kullanılır?

Melanotan II, dondurularak kurutulmuş (liyofilize edilmiş) biçimde sağlanır ve bakteriostatik su ile yeniden oluşturulur. MT-2, deri altından veya kas içinden enjekte edilebilir, en yaygın ve kullanışlı olan subkutanözdür. Melanotan II, her zaman buzdolabında saklanmalıdır ve sulandırıldıktan sonra 30 gün içinde atılmalıdır.
Melanotan II tipik olarak günde 0.5-2 mg dozunda alınır (Kullanılır), 0.5-1 mg bronzlaştırıcı amaçlarla kullanan çoğu kişi için yeterlidir. Aynı 0.5-1 mg dozaj erektil disfonksiyon tedavisi için yeterlidir.
Melanotan II nasıl kullanılır

Melanotan II Satın Al

Melanotan II online araştırma tedarik şirketlerinin çoğundan online satın alabilirsiniz. Melanotan II’yi taşımayan peptitleri satan bu kategorideki pek çok çevrimiçi bir satıcı yoktur. MT-2 çok pahalı olmamalı ve bir reçetesiz satın alınabilir. Ancak, çevrimiçi Melanotan II’yi satın alırsanız, araştırma amaçlı yapılırsa yalnızca yasal olduğunu anlayışla karşılar. Bireysel kullanım için satın alma yasalara aykırı kabul edilir. Bu, biraz kafa karıştırıcı bir kanun. ABD dışında yaşıyorsanız, yasayı, çoğunlukla ABD yasalarından büyük ölçüde değiştiği için yaşadığınız yerle alakalı olarak anlamak önemlidir.

Melanotan II Yorumlar

Melanotan II, daha koyu ve daha derin bir bronzluk elde etmek amacıyla bu amaca yönelik en iyi ürünlerden biridir. Dezavantajı, hâlâ bronzlaştırmanız gerektiğidir, bu aşırıya kaçtığında bir dizi zararlı cilt etkisi ile gelebilir. Ancak bu etkili ve iyi çalışıyor. Erektil disfonksiyonun tedavisinde gelince, verilerin bir şekilde sınırlı olmasına rağmen, son yıllarda çalışmalar yavaşlamış olsa da birçok açıdan umut vericidir. Başka hiçbir şey olmazsa, kullanıcı için daha güçlü ve daha hoş bir cinsel deneyim sağlamalıdır.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   En İyi Post-Cycle Therapy (PCT) Nedir ?
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir