Nerden Steroid Alabilirim ?

Nerden Steroid Alabilirim?

Steroid kullanımı düşünebileceğinizden daha yaygındır ve nereden steroid alabiliceğiniz zor bir sorudur.Eskiden, gözlerden uzaktaki kaslı sporcularla ilişkili olurlardı. Kesinlikle anabolik steroidler, kas yıpranmasını tedavi etmek üzere tasarlanmış, ancak atletler ve vücut geliştiricileri tarafından rekor bir sürede korkunç derecede düşük bir vücut yağ yüzdesine ulaşdılar..Steroid nasıl kullanılır cevabı ise birçok faktöre bağlı kullanım aşamaları vardır.Bunları sitemizde biraz araştırma yaparak detaylısa öğrenebilirsiniz.
Şimdi steroidler daha karmaşık hale geliyor, anında iyileşmenize, lazer odaklanmayı tetiklemenize, sınırsız rezervlere meydan okumanıza veya dayanıklılığınızı insanüstü seviyelere yükseltmenize yardımcı oluyor. Belli başlı sağlık risklerine ve sundukları az amatör ödüllere rağmen, rekreasyonel sporlarda tanımlanması, yaygınlaştırılması ve kullanılmaları daha zor.
Örneğin ,İngiltere’de steroidler Sınıf C kontrollü bir madde, yani onlara sahip olma suç değil; onları imal etmek, tedarik etmek veya bunları lisanssız olarak ihraç etmek, Online olarak satın almak ve onları İngiltere’ye sevk etmek gibi yasadışı suç sayılırdı.
steroid satın al 
Söz verdikleri mucize sonuçlarına bakılmaksızın, hepsi daha büyük, daha güçlü ya da daha yalın olmanın avantajlarını dengeleyen endişe verici yan etkilere sahipler. İşte en popüler şey,kesinlikle hiçbirini almayı önermiyoruz. Katıldığınız bir sporda doping konusunda şüpheniz varsa, reportdoping.com adresini ziyaret edin.

Amfetamin 

Tüm uyarıcıların babası sayılabilen amfetamin, sinir sistemini aşırı yükler ve yorulma ve acıyı azaltarak dayanıklılığı ve uyanıklığı arttırır. Ancak ölümcül olabilir. 1967’de İngiliz kür efsanesi  Tom Simpson’un muhtemel katiliydi, amfetamin kardiyak aritmilere ve kalp krizlerine neden olabilir.

EPO 

Eğitim Kür kullanıcılarının favorisi olan eritropoietin, bir sonraki en popüler PED kadar yaklaşık üç kat fazla yasaklamaya neden oldu. Lance Armstrong, EPO’yu “sadece % 10’luk” olarak nitelendirdi; bu da onu almak zorunda kaldığınız bir ilaç yaptı. Daha fazla güç ve enerji için kırmızı kan hücrelerinin ve oksijenin kaslara akışını arttırır.

İnsan Büyüme Hormonu 

Vücutta bulunan ve seviyelerinizi artıran bir başka hormon da yapay olarak daha hızlı kas büyümesini ve iyileşmesini sağlar. Yaşlanmayı önleyici bir çözüm olarak kullanılıyor ancak araştırmalar, diyabet, eklem bozulması ve Hodgkinlenfoma (lenfatik hücrelerin kanseri, dolaşım sisteminin bir parçası) riskini artırdığını gösteriyor.

Kortikosteroidler 

Anabolik steroidlerden farklı olarak,glukoz üretimine yardımcı olur, yağ asitlerinin daha hızlı salınmasına neden olur ve genel iltihaplanmayı azaltır; yani eğitim sırasında yaralanmaları ve hastalıkları azaltır. Yan etkilerin listesi uzun, ancak endişe (kaygı)ve depresyon gibi zihinsel durumların yanı sıra kolit gibi gastrointestinal hastalıkları içerir.

Nandrolone 

Nandrolone, enjekte edilebilir, yüksek anabolik (kas yapımı) ve orta androjenik (temel olarak, eril karakteristiklere ilişkin şeyler) içeriğe sahiptir ve diğer steroidlerden daha yavaş hareket eder. Böbrek hasarına, kalbe ve karaciğer hastalığına, kan basıncında artışa, vahşi ruh hali dalgalanmalarına ve iktidarsızlığa neden olabilir. Su tutma da büyük bir sorundur, yani kas tanımı şişmiş bir vücuda gizlenebilir.

Testosteron 

Enjekte edilebilir sentezlenmiş en androjenik steroiddir testosteron; bu yüzden ciddi yanıltıcı bazı yan etkileri vardır. Uzun süreli kullanım sırt ve omuzlarda sivilceye, saç dökülmesine, testislerin büzülmesine, ruhsal değişikliklere ve hatta prostat büyümesine neden olabilir

Winstrol Stanozolol 

Normal olarak oral olarak alınır, ancak AB dışı veya ABD’li bazı ülkeler enjekte edilebilir versiyonlar üretir. Kas kütlesini arttırma, vücudu sağlamlaştırma ve vücut kalkanını artırma özelliği,Yarış atlarının hızla iyileşmelerini sağlamak için ve birçok kullanıcının steroid tercihlerinden biri olmasını sağladı, ancak birçok kullanıcı sivilce alevlenmeleri, kuru deri, saç dökülmesi, karaciğer sorunları bildirildi.Karaciğer sorunlarının işaretleri karın ağrısı, açık renkli dışkı, koyu renkli idrar, sıradışı yorgunluk, bulantı ve cilt veya gözlerin sararmasıdır.

Anavar Oxandrolone 

Ağır steril bir anabolik ve androjenik oral steroid, yaygın olarak AIDS gibi kas bitiren hastalıklarının tedavi edilmesinde kullanılır. Sonuçlar hızlı bir şekilde alınırken, kellik ve sivilcelenme olası yan etkileridir. Karaciğere stanozolol’den daha az toksiktir ancak kan basıncınızın aşırı yükselmesine neden olur. Marka isimleri Oxandrin’dir.

Trenbolone 

Trenbolone – genellikle soyunma odasında mırıldanırken “tren” e kısaltılır – piyasada en iyi anabolik steorid olarak tanımlanırken; aynı zamanda en kötü yan etkileri de beraberinde getirir. Diyet yapmaya fazla gerek kalmadan, kullanıcıların ciddi yağ kaybı yaşamalarına neden olur.

Anapolon

Daha eski eğitim steroidlerinden biri olan Anapolon, 1980’li ve 90’lı yıllarda vücut geliştiricileri ile çok popülerlik kazandı. Bununla birlikte, 2000 yılına gelindiğinde, Anapolon‘ün olumsuz yan etkileri üzerine çok daha fazla araştırma yapılmış ve yukarıda bahsedilen birçok steroid gibi, karaciğeri risk altına sokmakta. Temel olarak uzun vadede önerilmez.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Turinabol Satın Al ( Fiyat )
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir