TB-500 Yan Etkileri- Zararları Nelerdir ?

TB-500’ün Yan Etkileri- zararları nelerdir ?

TB-500’ün yan etkileri, 1980’lerin başından beri peptit esas olarak atlarda kullanıldığından resmi kapasitede bulunmamaktadır; insan verisi neredeyse yoktur. Herhangi bir enjekte ilaç, özellikle de peptidlerde olduğu gibi, en yaygın yan etki enjekte edilen bölgede cilt tahrişi olacaktır. Bununla birlikte, kullanıcılar tarafından yapılan anekdot raporları açısından diğer enjekte edilebilir peptidlere kıyasla TB-500’le daha az rastlanan görünmektedir. Baş ağrısı ve diğer hastalık belirtileri de çok nadir görülüyor.
Kansere gelince, bunlar hakkında çelişkili bir araştırma çalışması olduğunu bilmelisin. Bazı çalışmalar mevcut kanser hücrelerinin büyümesine katkıda bulunabileceğini ileri sürerken, ileri veri kanseri inhibe edebileceğini gösteriyor.
TB-500'ün Yan Etkileri- zararları
TB-500’ün Yan Etkileri- zararları
Doktorlar, kanser hastalarının etkilenen dokuların diğerlerinden daha fazla miktarda Thymosine sahip olduğunu fark ettiler. Araştırmanın ilk safhalarında doktorlar bunun Thymosin’in kansere neden olabileceğini düşünüyorlardı. Daha fazla araştırma yapıldıktan sonra Thymosin Beta 4’ün ana etkisinin yeni beyaz kan hücreleri üretmek olduğu keşfedildi – bu nedenle kanserden etkilenen bölgelerdeki vücudun varlığı muhtemelen kanser nedeni değil, bunun yerine Vücudun bağışıklık sistemine tepki vermesine yardımcı olmak için kanser yaşadığı vücutta “ortaya çıkma” meselesi.

 

Fakat piyasadaki çoğu peptit gibi, TB-500’ün insan kullanımını içeren sınırlı uzun süreli çalışmaları vardır. Peptidi kullanan vücut geliştiricilerinden ve sporculardan gördüğüm ve duyduğum şeylerden, kişisel olarak TB-500’ü birincil tarafı kullanmadım Etki geçici bir uyuşukluk hissidir. Ayrıca, bazı insanlar TB-500’ü enjekte ederken acele ettikleri raporunu yaptı, ancak bu enjekte edildikten birkaç dakika sonra kaybolduğunu bildirdi.


Bir Cevap Yazın Mail Adresiniz Yayınlanmıyacaktır