Ucuz Steroidler Nelerdir ?

Ucuz Steroidler Nelerdir?

Herhangi bir steroid bu soru sormak; Ucuz steroidleri nerede bulabilirim? Kimse onlara daha fazla ödeme yapmaktan hoşlanmaz; Cebinizde ne kadar çok değişiklik olursa olsun, amacınız olabildiğince fazla tutmak ama gerçekten sorulan soru hakkında düşünmemize izin vermek; Ucuz steroidler? Bu genellikle, kendilerini yerel bir spor salonu tedarikçisi bulan çoğu birey için önde gelen bir endişedir ve gerçeğin listenin çok altında olması gereken bir endişe olduğu söylenir; Biz bile varolmadı diyebiliriz. Anabolik steroidler söz konusu olduğunda, gerçekten çok güçlü hormonlardan bahsediyoruz, burada karşımıza hoş geldiniz faydaları yanı sıra fiziksel ve yasal açıdan yaşadığınız yere bağlı olarak bir dizi sorun üretebilen hormonlar, böylece ucuz Steroidlerin asla etmemesi gereken bir soru haline getiriyor.

Ucuz Steroidlerin Hukuki Sonuçları:

Çoğunuz için, yerel RX’ye girip bir testosteron almaya son derece yasaldır; Tıpkı bir şişe Aspirin’e girebileceğiniz gibi, arzu ettiğiniz şeyleri satın alamazsınız, ancak geri kalanınız için farklı bir hikaye. Birleşik Devletlerde veya benzer yasalara sahip herhangi bir ülkede yaşıyorsanız, köşe eczanızda anabolik steroid satın alamazsınız. ABD, Kanada ve Avustralya gibi yerlerde kanunlar çok katı ve ucuz steroid olabilir, eğer yasal olarak kalmayı arzu ediyorsanız, bu düşüncenin arka planını koyabileceğiniz yeni bir fikirdir. Birleşik Devletler’de, anabolik steroidlerin çoğunu, anabolik steroidleri reçetesiz satın almak yasaktır ve meşru bir tıbbi amaç olması gereken bir reçete elde etmek yasaktır. ABD’de birey, 10 ml’lik bir testosteron-cypionate için 100-150 $ arasında bir ödemeyi bekleyebilir; özellikle de 10 ml’yi kovada sadece bir düşüş olarak düşünürsek, ucuzdur. Bununla birlikte, eğer ucuz steroidler bu basit gerçeği anlamak için ne arıyorsanız; Yasayı ihlal edip yakalandıysanız ve sonunda yakalanırsanız.
Ucuz Steroidler

Ucuz Steroidlerin Fiziksel Sonuçları:

Korku hikayelerini yıllarca duymuşsunuzdur; Steroidler sizi öldürür, beyninizi çürürtürler, sizi delice bir haydutluğa dönüştürürler; Bu liste uzayıp gidiyor. En azından Forest Gump’u beğenmek için bir IQ’ya sahipseniz, bu iddiaların gülünç olmanın ötesinde olduğuna, ancak hata yapmadığına karar verdiyseniz, riskler vardır. Hayatta birçok şey olduğu gibi, anabolik steroidler de istisna yapmazlarsa, oranı yerine getirme riski vardır; Alınan risk ne kadar yüksek olursa ödül de o kadar yüksek olur, ancak beklenmedik yan etkiler elde etme şansınızı arttırmış olursunuz. Unutmayın, anabolik steroidlerin yan etkileri taşa yerleştirilmez; Bunlar garanti altına alınabilir, ancak ne kadar çok alırsanız, ne kadar uzun kullanırsanız, o da o kadar yüksektir.
Ucuz steroidlere ait olduğu için açık olmasını sağlayın; Eğer ucuz steroidler satın alıyorsanız, muhtemelen yasadışı olarak yapıyorsunuzdur ve yasalarınıza göre yaşamakta olduğunuz halde yerinde laboratuvar anabolik steroidleri satın almış olma ihtimaliniz vardır. Yeraltı laboratuvarları, hiç kimseye görünmeyen lisanssız üreticidir; Sıhhi tedbirler, standart, dozajlama ve üretim prosedürleri yoktur, kılavuz yoktur. Bunun, probleme neden neyin yol açtığını görmek için bir dahi olmaz ve anabolik steroidleri çevreleyen histerilerin yeraltı laboratuarı sayesinde büyük oranda varlığı vardır. Bitkisel yağın enfeksyonları, sahtekarlıkları, taklitleri, uçurumları ve amfileri, bunların hepsi genellikle bir şeyden kaynaklanır; Ucuz steroidler adına genel sağlığınızla ilgili olarak ucuz ve ilgisiz olmaktır.

Alt çizgi:

Hepsini söylediğinde ve yapıldığında bazı temel gerçekler var. Her şeyden önce insan dereceli steroidler satın alın; Bu anlaşılması kolay olmalıdır; Insan derecesi, insan kullanımına, yani bilirsiniz, insanlara, ne olduğunuz anlamına gelir. Ayrıca, daima yasaların güvenliği altında kalın; Sağlığınız ve özgürlüğünüz elinizin altındayken değil, ucuz steroid istemekten dolayı daha düşük fiyatlara katlanmayın. Yasayı, yaşadığınız yere ait olduğu gibi anlarsanız, o zaman oyunun bir adım öndesiniz demektir.Daha da önemlisi, nerede yaşadığınıza bakılmaksızın, bir anabolik steroid başlatmadan önce doktorunuza danışın; Doktorunuzla konuşun, kullanmanız için yeterli sağlıklı olduğundan emin olun ve bir plan geliştirin.

 

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Biomex Labs Anadrol 25 (Anapolon oxymetholone ) Laboratuar Testi
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir