Halotestin (Fluoxymesterone) Nedir ve Ne işe yarar , Nasıl Kullanılır ?

Halotestin (Fluoxymesterone) Nedir ve Ne işe yarar, Nasıl Kullanılır?

Halotestin (Fluoxymesterone), Piyasadaki en güçlü anabolik androjenik steroidlerden biridir. Diğerleri gibi, steroid testosteronun bir türevidir. Halotestin (Fluoxymesterone)’in yararlanabileceği büyük miktarda güçle, aynı derecede tehlikelidir. Birincil işlevi, performans arttırıcı bir ilaç değil, bu büyüme problemleri için bir testosteron yerine geçer. Bir gonadal steroid olarak, erkek gençler arasında ergenlik uyandırır. Ayrıca meme kanseri olan kadınlar için bir anti-östrojen olarak da çalışır. Halotestin (Fluoxymesterone) ‘i kullanırken iyi haberler, aromatizasyonu östrojene yapmamasıdır. Bu, virilizasyon eğilimini ve androjenik yan etkileri en aza indirir. Fluoxymesterone , Halotestin’in ana steroididir. Testosterondan türetilirken vücuda zayıf veya hafif etkileri vardır. Halotestin (Fluoxymesterone) kullanırken kas kazanımı veya kas kütlesi beklenmemelidir. Çok etkili bir hacim arttırıcı madde değildir, bu nedenle elde edilen hedef büyüklük veya ağırlık olarak büyük kazançlar elde etmekse kullanmayın.
Halotestin (Fluoxymesterone)
Bazı Halotestin (Fluoxymesterone) için iktidar / ağırlık sporu yapan iktidarcı ve atletler arasında ünlüdür. Halotestin (Fluoxymesterone) ile hemen fark edilen bir özellik, olağanüstü olarak tanımlanabilen anabolik ve androjenik hızdır. Testosterondan kesinlikle daha güçlüdür. 19 kat fazla anabolik ve 8,5’ten fazla androjenik. Bazıları için inanılmaz olabilir, ancak bu güç steroidinin rakamlarının ne kadar yüksek olduğunu bahis. Ancak, gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, bu ilacın aklınıza oldukça gerçekçi efekt olayı getirebilir.
Powerlifters ve Güç  atletleri Halotestin (Fluoxymesterone)’i sever. Bu ilaçların vücut geliştiricilerine kıyasla kullanıcılarının çoğunluğunu oluştururlar. Arkasındaki sebep, Halotestin (Fluoxymesterone) ‘in ağırlık kaldırma yarışmalarından birkaç hafta önce kuvvet kazandırabilmesidir. Halotestin (Fluoxymesterone) aynı zamanda bir saldırganlık ürünüdür. Ancak bu ilacın dezavantajı, karaciğere toksisitesi olmasıdır. Hepatoksik olduğu için potansiyel olarak şiddetli karaciğer hasarına neden olabilir. Halotestin (Fluoxymesterone) 4-6 hafta boyunca günde 40 mg olarak kullanılması önerilir. İlave saldırganlık amacıyla, egzersizden önce dozajı 10 mg’de tutun.
Halotestin (Fluoxymesterone), Stenox markası altında satılmaktadır. Boyut ve hacim elde edildiğinde muhteşem sonuçlar verir. Halotestin (Fluoxymesterone)  hücrelerin, kırmızı kan hücrelerinin artan üretim sürecini oluşturan eritropoeze yanıt vermesini sağlar. Birçok sporcunun bu steroid kullanmaya meyilli olması sebebinin nedeni de budur. Artan kırmızı kan hücresi üretimi, vücudun yeterli oksijenlenmesi anlamına gelir. Kalp atış hızınızı düzenler ve kanama sorunlarının kontrolünde yardımcı olur. Orta dozlarda, Halotestin (Fluoxymesterone) kan basıncınızı uzak tutarak tutarak hipertansiyonu önler. Yağ depoları da yağlı doku oluşumunu önleyerek azaltılır. Bu, daha fazla enerji sağlar, çevikliği ve dayanımı artırarak çok popüler bir performans arttırıcı ilaç yapar. Futbolcular, güreşçiler ve dövüş sanatçıları sıklıkla diyet takviyesine eklerler.
Halotestin (Fluoxymesterone), nadiren aromatize olur ve östrojenik etkilerin tezahürünü yavaşlatır. Bu etkilerden biri, bu steroid kullanıldığında zorlukla yaşayacak olan artan su tutma özelliğidir. Su ağırlığı ve şişkinlik asla bir problem değildir. Halotestin (Fluoxymesterone), özellikle antrenman öncesi eğitimlerde bu steroidin iyi bir yağ yakma maddesi haline getiren daha sert bir kas yapımında yoğunlaşır. Zayıf bir vücuda sahip olan, yağ yakıcı bir madde olduğundan kişiler için kasları daha belirginleştirir ve tanımlar. Bu etkiler aynı zamanda daha az yan etki gösteren steroidler kullanılarak da elde edilebilir.

Halotestin (Fluoxymesterone) Yan Etkileri – Zararları Nelerdir?

Anabolik ve androjenik özellikleri (ancak zayıf androjenik etkiler sergilediğinden) testosterondan daha yüksektir, Halotestin (Fluoxymesterone) piyasadaki yan etkisi olan steroidlerden biridir. Yeterli miktarda dozaj hakkında yanlış bilgilendirmeden yanlış uygulandığında ölüme neden olabilir. Halotestin (Fluoxymesterone) toksisitesine uyan başka steroid yok. Dozlar 20-30 mg oral yoldan kullanılmalıdır. Sarılık, bu steroidin toksik bir seviyede yuttuğunuzun belirtilerinden biridir. Menstrüel döngü kaybı, sesin derinleşmesi, geri dönüşsüz olabilen klitoral genişleme, büyük dozlarda şişkinlik, sivilceler, akne veya kızarıklıklar gibi deri reaksiyonları gibi Halotestin kullanmaya karar veren kadınlar için aşağıdaki androjenik yan etkiler görülebilir; Sterilite. Halotestin (Fluoxymesterone)’in bir başka yan etkisi, hipotalamik-pitüiter testiküler ekseni gönderen olumsuz geribildirimdir. Bu, endojen testosteron depresyona girdiğinde cinsel işlev bozukluğuna neden olabilir. Testosteronu normale döndürmek için testosteron uyarıcı ve östrojen reseptör modülatörlerinin bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
Düzenli uyuşturucu testi geçiren sporcular için Halotestin (Fluoxymesterone) sizin için bir ilaç değildir. Sisteminizde bir ara için, hatta iki aya kadar kesintili kullanımda kalır.

Halotestin (Fluoxymesterone) Satın Alınırken?


Halotestin (Fluoxymesterone), kanser hastaları için kullanılan bir hormon tedavisi olduğundan, Gıda ve İlaç yönetimi tarafından onaylanmıştır. Ancak, bu ilacı yasal olarak edinmek için bir doktorun reçetesine ihtiyacınız var. Elbette bunun alternatifleri var çünkü bu tabii ki tıbbi olmayan olarak kullanılmaktadır. Halotestin (Fluoxymesterone) oldukça popüler ve yasal olarak üretildiğinden, reçetesiz hisse senedi alabileceğiniz karaborsaya gidebilir. Halotestin (Fluoxymesterone) ‘i üreten yer altı laboratuvarlarından veya yerel eğitim merkezinizden de satın alabilirsiniz. Orjinal Dianabol Danabol Fiyatları ortalama olarak 10 mg 60 tablet Halinde 70-90 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.Not: Yakında %100 Orjinal Check Kodlu ve En uygun fiyatlı Ürünlerimiz Satışa çıkacaktır.Bizi takip etmeye devam edin.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Raloxifene -Raloksifen (Evista) Nasıl Kullanılır Ve Dozajı Nedir ?

Halotestin (Fluoxymesterone) Satın almak için en iyi yer neresidir?

Halotestin (Fluoxymesterone) için en iyi yer yine de internette olacaktır. Online satın almanın avantajlarından biri, parmaklarınızı yürüme işlemlerini yapma kolaylığıdır 🙂  Satın almadan önce, sitelere göz atabilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, diğer kullanıcılarla buluşabilecekleri ve güvenilir tedarikçilerinden istekler edebilecekleri forumları ve tartışma panolarını ziyaret edebilirsiniz. Açıkladığınız her bilgi, stoklarınızı evinizdeki sorunsuz ve iyi durumda götürdüğünüzde gizli tutulacaktır. Orjinal Halotestin (Fluoxymesterone)    Fiyatları ortalama olarak 10 mg 60 tablet Halinde 400-500 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.Not: Yakında %100 Orjinal Check Kodlu ve En uygun fiyatlı Ürünlerimiz Satışa çıkacaktır.Bizi takip etmeye devam edin.
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir