Parabolan (Trenbolone) Nedir ve Ne işe yarar , Nasıl Kullanılır ?

Parabolan (Trenbolone) Nedir ve Ne işe yarar, Nasıl Kullanılır?

Parabolan veya trenbolone, steroid dünyasında efsanevi steroid olarak düşünülebilir. İnsanlar aslında olmadığı zaman var olduğuna inandıkları için değil, pazarda yeterince uzun kaldığı için bunun gerçekten olmadığını düşünüyordu. Kısa görünüşüyle ​​bu kadar popülerlik kazandı, aslında kısa bir zaman diliminde bir kült geldi, ancak üreticisi, Negma’dan beri bunu iyi bildiği kadar çabucak çekti. Bir steroid efsanesi oldu diyebiliriz. Bu kadar çok kullanıcıyı çeken özellikleri neler?
Parabolan, steroidlerin dünyasında süper bir steroid. Testosterondan beş kat daha kuvvetli, güçlü bir anabolik ve androjendir. Bir trenbolon olduğundan, androjen reseptörlerine iyi bağlanır. Parabolan dışında bunu yapabilen başka steroid yok. Parabolan’ın androjen reseptörlerine bağlanması, kas kütlesinde hızlı bir kazanımı kolaylaştıran yalın sert kasların üretimini tetikler. Bu yüzden vücut geliştiricileri arasındaki ön yarışma ilacı olarak kadar popüler oldu. Piyasada hızlı etkili ve uzun süreli steroid olarak Parabolan özelliklerine sahip başka bir steroid bulunmamaktadır. Kas hücrelerinin üretimi çok hızlı, böylesine kısa bir sürede ihtiyacınız olan miktarı elde edebilirsiniz ve efektler hemen kopmaz. Bu steroidde çok nadir bulunan bir özelliktir. Parabolan da mükemmel bir yağ yakıcıdır. Androjenler, androjen reseptörü ile doğrudan daha hızlı yanması için hareket eder. Androjen, AR ile ne kadar çok bağlarsa, lipoliz yağ dokusu üzerinde o kadar yüksektir. Parabolan’ın steroid yığını içinde olması gereken ideal bir hacim ve yağ yakıcı maddesi olmasının nedeni budur.
Parabolan (Trenbolone)
Hepsi bu değil, Parabolan beslenme bölümlemeyi mümkün kılan bir özelliğe sahiptir. Bu, Parabolan aynı zamanda bir iştah uyarıcısı olduğu için, özellikle o kadar çok yemek yediğinizde, yiyeceğini kaslara dönüştürür ve şişman olmazsınız demektir. Harika değil mi, yoksa?  Yağ kaybına da neden yardım etmesinin nedeni, katabolizmasını teşvik eden glukokortikoid reseptör ile kuvvetli bir şekilde bağlanmasıdır. Proteini kasa dönüştürme süreci.
Parabolan’ın ana steroidinin trenbolone olması nedeniyle, güçlü bir anabolik androjenik steroiddir. Bazı kullanıcılar, güçlü anabolik ve androjenik özelliklerinden dolayı yan etkiler yaşadıklarını bildirmişlerdir. Bunlardan biri cinsel disfonksiyonu azaltan seksüel disfonksiyon. Bu, bir progestin olan Parabolan’a atfedilir. Bu özelliğinden dolayı, progesterona karşı kadın hormonuna kuvvetle bağlanır. Parabolan’da aromatize olmadığı konusunda olumlu bazı değerlendirmeler var; böylece kadınsı özelliklere sahip olma endişesi dinlenmeye bırakılabilir. Birisi, eğer serbest testosteron aromataz enzimi ile bağlanırsa östrojene dönüştüğünü anlamalıdır. Östrojen jinekomasti ve şişkinlik gibi bazı kadın tip özelliklerinden sorumludur. Parabolan su tutma özelliğini geliştirmediğinden, su ağırlığının kitlesel kazancınızın bir kısmını alarak endişelenmesine gerek yoktur. Bununla birlikte, Parabolan’ı yüksek aromatizasyona sahip steroidlerle alırsanız potansiyel jinekomasti ağırlaştıracaktır. Gerçek şu ki, Parabolan’ı aldığınızda, birkaç dozajlamadan sonra belirgin olan hacim kazandıran etkilerle daha yalın ve sert kaslar geliştireceksiniz ve Parabolan’ın kesilmesinden sonra bile uzun süre dayanacaktır.
Pekâlâ, kas ve güç kazanımına bu kadar çok merak uyuyorsa, Negma neden bu süper steroidi üretmeyi durdurdu? Onların kendi nedenleri olabilir, ancak Parabolan’ı piyasadan çekerek, bu steroidin destekçilerini ve yer altı laboratuvarlarını, Parabolan’ın sahte parçalarını oluşturarak popüler hale getirmeyi seçti. Parapabolan’ı, Finaplix peletlerinden trenbolone çıkarılarak yeniden yaratmaya çalışan ve Parabolan’a Trenbolone Acetate denilen benzer bir steroid oluşturan kişiler var. Parabolan ile aynı değil, piyasada satılanlar arasında en yakın olanı.

Parabolan Trenbolone Satın al

Orijinal formunda mevcut olmadığı için, gerçek Parabolan’ı bulmak zor olacak. Trenbolone ile aynı özellikleri paylaştığından Finaplix veya Finajet gibi başka formlarda da bulabilirsiniz. Bununla aynı sonucu verecek olursanız, garanti veremezsiniz. Ancak, Finaplix’in Parabolan ile hemen hemen aynı etkileri ürettiğine dair raporlar var. Artık mevcut değilse, nereden alıyorsunuz?
Sanırım bunu yapmanın en iyi yolu taklit için anlaşmaktır. Gerçek bir ürünün özel bir tedarikçi veya online  satıldığını bulursanız, ucuz olmayacaktır. Birisi size Parabolan satmayı teklif ederse ve ucuz olduğunu söylerse o kişiden uzak durun. Muhtemelen sahte bir Parabolan taşıyor olması. Orjinal Parabolan Trenbolone Fiyatları ortalama olarak 100 mg 10 Ampul  Halinde 250-300 TL arasında değişmekte olup sporcular Tarafından satın alınmaktadır.Not: Yakında %100 Orjinal Check Kodlu ve En uygun fiyatlı Ürünlerimiz Satışa çıkacaktır.Bizi takip etmeye devam edin.
Parabolan benzeri etkilere sahip steroidler, en iyi online  bulunur. İnternet, geniş bir bilgi kaynağı ve çevrimiçi mağaza olduğundan, Finaplix veya Finajet’i bulmak zor olmayacak. Gerçek Parabolan’ın tedarikçilerini bulabileceğini kim bilirki. Ayrıca işleminizin güvende olacağından ve gizli kalacağından emin olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Steroid Kullanımının 9 İşareti
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir