Doktor Tarafından Verilen Steroidlerin Alınması İçin İpuçları

Doktor Tarafından Verilen Steroidlerin Alınması İçin İpuçları

 

Anabolik steroidleri düşünüyorsanız, muhtemelen zaten bir doktorun reçetesiyle yasal olduğunu biliyorsundur. Ne yazık ki, doktorlar tıbbi gereksinim olmaksızın onları  teslim etmiyor. Doktorunuzdan anabolik reçete edilen steroid almak için bazı ipuçları size verelim.

Testosteron – # 1 Önceden Hazırlanmış Steroid

Steroid almak için doktora gittiğinizde, en iyi ihtimal  her zaman testosteron ile olabilir. Sağlıklı 25 yaşındaki bir adamsanız  damarlarınızdan geçen testosteron bol miktardadır ve eksojen testosteron için bir reçete alma şansı azdır. Bir takviye almak için testosteron için tıbbi bir ihtiyaç göstermelisiniz ve o zaman bile bir steroid kürünü tamamlamak için yüksek bir testosteron dozu alma ihtimaliniz sıfıra yakındır. Bunun sizi vazgeçirmesine izin vermeyin, çünkü etrafınızda başka yollarda vardır.

Sistemi Anlamak ?

Günümüzde neredeyse her şey için bir klinik bulabilirsiniz. Bel ağrınız varsa, bir ağrı kliniğine gidebilirsiniz. Eğer anabolik steroid istiyorsanız, bir hormon replasman kliniğine gidebilirsiniz. Bu klinikler, yüzlerce farklı hastalık ve yaralanmanın tedavisinden çok hprmon  alanında uzmanlaşıyorlar; bu nedenle şikayetlerini sadece dinlemekle kalmıyor, onlar hakkında bir şeyler yapmak daha olasıdır. Hormon replasman klinikleri öncelikle genel sağlık ve refaha odaklanır; bu nedenle bir uzman görürseniz ve yorgunluk, enerji eksikliği ve düşük libido şikayet ediyorsanız (30 yaşın üzerindeyseniz ) o zaman şanslı olabilir ve  Testosteron , Deca, hatta Anapolon  ile birlikte alabilirsiniz.

Senaryonuzu Elde Ederseniz

Artık reçetenizi elinize aldığınızda bir göz atın. Çoğu durumda, testosteron olacaktır; Aksi takdirde, çoğu doktor anapolon’e  bağlı kalır. Her iki durumda da, reçete edilen steroid dozunuzun performans geliştirme için ihtiyaç duyacağınız şeylere yakın olmadığı ihtimali yüksektir. Yine de, elinde dünyanın en iyi steroidlerinin  birini tuttuğunuzu ve onu kullanmanızın yasal olduğunu kesinlikle anlayın. Bu durumda, reçetelerinizi her ay tutmaya devam edin ve kürünüzü  başarıyla tamamlayın.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir   Malay Tiger Decanol-200 (Deca Durabolin) Laboratuar Testi

Anabolik Steroid Takviyeler

Doktorlarından testosteron ve diğer steroid alan bireyler arasındaki bir diğer ortak kaygı, aromataz inhibitörleri gibi gerekli steroid takviyelerinin olmamasıdır. Düşük bakım dozlarında, testosteron genellikle bir AI’nın eklenmesini gerektirmez; bu nedenle doktorunuz muhtemelen reçeteyi yazmaz. Burada küçük bir kurnazlığa ihtiyaç duyacaksınız; testosteron veya bir AI olmadan östrojene dönüşen başka herhangi bir steroid kullanmamalısınız. Bu noktada doktorunuza steroid tedavinizi tamamen durdurma riski taşırsanız da, Arimidex gibi bir şey elde etmek için doktora dönmeniz ve belirtilerinizi bildirmeniz gerekmez. Genellikle Arimidex’i online bulabilirsiniz.

 

No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir