Anapolon (Oxymetholone) Nedir ve Ne işe yarar ?

Anapolon (Oxymetholone) Nedir ve  Ne işe yarar ?

Anadrol Anapolon, oral yoldan tüketilen bir anabolik steroid’tir. Dünyada en güçlü steroidlerden biri olma konusunda nam salmıştır . Oxymetholone olarak bilinen aktif hormondan oluşur. Sonunda 1960’larda Syntex Pharmaceuticals tarafından anemi ve kasları bozma eğilimi gösteren diğer rahatsızlıkların tedavisi için tasarlandı. Anapolonun birincil etkisi kas degradasyonunu önlemek için vücudun kas dokularını arttırmaktı.

Anapolon (Oxymetholone) Nedir / Ne İşe Yarar ?
Anapolon (Oxymetholone) Kullanımı Nasıldır ?
Anapolon (Oxymetholone)  Yan Etkileri / Zararları Nelerdir ?
Anapolon (Oxymetholone) Kürü Nedir ?
Anapolon (Oxymetholone) Fiyat-Satın Al
Anapolon (Oxymetholone) Hakkında Sık Sorulan Sorular ?

Anadrol (Anapolon) , yağsız doku ve kas gücünde hızlı ve etkili bir artış sağlar, ancak dozlar belirli bir sınırın üzerine çıktıkça ve çok yüksek olduğunda, steroid, yapması gerektiği gibi büyümeyi etkili bir şekilde kolaylaştırabilir.

 Anadrol Anapolon (Oxymetholone)’dan Beklentiler

Anadrol ( Anapolon ) temelde kas dokularını oluşturmak ve güçlendirmek için tasarlandığından, sporcuların yanı sıra steroid kullanarak performanslarını arttırmak isteyen vücut geliştiricileri, bu steroidin daha iyi performans için tüketilmesini sağlar. Anadrol (Anapolon) veya Anadrol 50, bulking (Hacim)  amacı için kullanılan en popüler steroidlerden biri olmayı kendine ilke edinmiştir. Dışarıdaki birçok steroid gibi, özellikle de rekabetçi vücut geliştiricilerine ve atletlere yönelik olarak, bir yağ yakma küründe kullanan kişiler için son derece yararlı olduğu biliniyor.

Anapolon -Oxymetholone
Bulking (Hacim) , bu steroidin ana etkisidir ve Anadrol 50 (Anapolon)  takviyelerini kullanan kullanıcılar birkaç hafta içinde 30 libre kadar muhteşem kas yaptığını bildirmiştir. Boydaki artışın yanı sıra, Anadrol (Anapolon)’un  da kullanıcının gücünü arttırmada çok katkıda bulunduğu biliniyor. Çoğunlukla mukavemet artışı hızlı ve çarpıcıdır. 

Anapolon (Oxymetholone)  FAYDALARI Nelerdir?

Anapolon çok güçlü bir anabolik steroid olup vücut üzerindeki hızlı ve kolay görülür sonuçlar verir. Testosteron temelli anabolik steroidlerden üç kat daha fazla güçlüdür. Anapolon (Oxymetholone)  faydalarından bazıları şunlardır:

 1. Büyük Kitlesel Kazançlar: Anapolon hapları, vücut geliştiricisine, 4-6 haftalık bir kürde 10 – 12  kilo ağırlığındaki kazançlar koymalarına yardımcı olabilir.
 2. Mukavemette önemli artış: Anapolon, popüler olarak spor dünyasında, Ağırlık kaldırmada daha fazla artış gösteren çalışma ile gücü büyük ölçüde artırabilir. Bu nedenle Anapolon hapları ağırlık kaldırıcıları tarafından kullanılır.
 3. Eklem ağrılarını rahatlatır: Oxymetholone, kas kitlesi oluşturma ve güç için daha popüler olmasına rağmen, ilacın eklemlere yağlı bir his veren ve eklem ağrılarını azaltan anti-inflamatuar özellikler de vardır.
 4. İştah artışı: Anapolon ağırlık ve kas kazandırmaya yardımcı olduğu için vücudun yiyecek alımını ve iştahını da artıracağı normaldir.

Anapolon (Oxymetholone) Nasıl Çalışır?

Anapolon , DHT’den türetilmiştir. Bir 17-alfa-alkillenmiş steroid (17aa), bu, oral yoldan atılmak için 17. karbon pozisyonunda değiştirildiği anlamına geliyor. Çoğu diğer oral steroidler de 17aa’dır, çünkü vücudunuzdaki istenen efektleri elde etmek için vücudunuzun doğal sindirim sürecinden sağ kalmaya yardımcı olur.

Anapolon’ün “17aa” olması, karaciğeriniz boyunca bir “ilk geçiş” yaşaması anlamına gelir. Bu iyi bir şey gibi gelebilir – ancak Anapolon’ün sizin karaciğeriniz için  zehirli olmasının asıl nedeni budur.

Sonuç olarak, birçok başka anabolik steroid gibi Anapolon  da önemli kas kazanımlarına yol açabilir. Çoğu kullanıcı, Anapolon’dan elde edilen kazançların, kullanımdan önceki ilk 3 hafta boyunca oldukça dramatik olduğunu ve bu nedenle pek çok kişinin 3 haftalık bir kür yaptığını bildirmektedir.

Anapolon  DHT’den türetilmiştir. Bununla birlikte, aslında aromataz enzimi aracılığıyla östrojene dönüşemez. Aynı zamanda bir progestin veya progenestik aktiviteye sahip bir bileşik değildir – bu da Anapolon  ile bağlantılı östrojenik yan etkilerin doğada gizemli olduğu anlamına gelir. Yan etkilerin Anapolon’ün  aslında östrojen haline dönüştürülmeden östrojen reseptörünü uyarabileceği gerçeğinden kaynaklandığı düşünülmektedir. Ancak, steroidlerin çoğunda olduğu gibi, etki mekanizmaları konusunda yaygın tıbbi araştırmalar eksiktir. 

Anapolon (Oxymetholone) Vs Dianabol En iyisi Hangisi?

Bu, ortak bir soru, asla çözülmeyen, özellikle Spor Dünyadasın . Sebep basittir, Anapolon (Oxymetholone)  kullanıcılarının % 70’i yan etkilere az dikkat ederek azami güç ve azami güç arayan genç sporcularıdır. Spor salonunuza bakın, büyük şişirilmiş dev gibi kişileri kırmızı yüzle görün ? Bu Anapolon (Oxymetholone)  konuşuyor ve büyük konuşuyor! Anapolon (Oxymetholone) ‘un miligramı, dianabol ile karşılaştırıldığında kütle üzerine ambalajlamada en az iki kat daha güçlüdür. Elbette kütle güzel değil, şişmiş ve kabarık, ama güçlü ve muazzamsın.
Ani Güç Yüklemek  istiyorsanız veya süper güçlü olmanız, süper hızlı olmanız gerekirse, Anapolon (Oxymetholone)  sizin için steroiddir. Öte yandan, daha az şişkinlik ve yanlarla daha sert kazançlar arıyorsanız, Dianabol Danabol kullanın. Genellikle, 5 kişini 4’ü bulking (Hacim) için dianabol’ı seçecek ve 1 yardımcı Anapolon (Oxymetholone) ‘un o hardcore kitlesel kazanımlarını elde etmesini sağlayacaktır.
Dünyada Anapolon (Oxymetholone) ‘dan daha hızlı bir kütle haline gelip hacim kazandırmak için daha iyi bir steroid yok. Herkesi büyük ve muazzam ve kuvvetli hale getirebilir ve hızlıdır kendisi.

Anadrol Anapolon (Oxymetholone)’un bazı Ticari isimleri nedir?

 • Anadrolic
 • Anadrol
 • Anapolon
 • Anadrollic
 • Anadroll
 • A50
 • Abombs
 • Oxydex
 • Hemogenin
 • Oxyanabolic

Anadrol Anapolon Bilgileri

Anapolon -Oxymetholone kimyası

Oxymetholone (AKA Anadrol, Anadrol-50)
Kimyasal Adı: 17β-hidroksi-2-hidroksimetilen-17-metil-5a-androstan-3-on
Moleküler Ağırlık: 332.48 g / mol
Formül: C21H32O3
Orijinal Üretici: Syntex
Yarılanma Ömrü: 8 – 9 saat
Algılanma Süresi: 2 ay
Anabolic Değerlendirme: 320
Androjenik Beğeni: 45

Alternatif Anapolon  İsimleri: Anadrol, Anadrol-50, Anapolone oxymetholone, Oxymetholon, Dynasten, Roboral, Synasteron, Hemogenin, Oxitosona, Oxanabolic, Oxy 50
Anapolon Etken Maddesi: Oxymetholone
Güç Kazanımları:  
Kütle & Ağırlık Kazanımları:  
Yağ Yakma:  
Yağ Yakıcı/Definasyon:  
Yan Etkileri:  
Kullanımdan Sonra Kazanımlar:  
Anapolon Dozajı: 50 – 150 mg Her Gün
Algılanma Süresi: 2 Ay
En iyi Kürü:
Bulking (Hacim): Deca Durabolin, Primobolan, Winstrol, Sustanon (genellikle tüm  testosteron çeşitleriyle)
Yağ Yakma(Definasyon): Anapolon genellikle Yağ Yakma Kürlerinde kullanılmaz
Başlangıç Seviye Kullanımı:  
Kadınlar İçin Kullanımı:  
Artıları (Faydaları): Son derece hızlı mukavemet ve kütle birikimi, kolayca elde edilebilir.
Eksileri (Zararları): Çok güçlü yan etkiler, kazançların bazıları  kürden  sonra kaybolur.

Anadrol (Anapolon) Referanslar: 

 1. J. Elks (14 November 2014). The Dictionary of Drugs: Chemical Data: Chemical Data, Structures and Bibliographies. Springer. pp. 924–. ISBN978-1-4757-2085-3.
 2.  Index Nominum 2000: International Drug Directory. Taylor & Francis. January 2000. pp. 779–. ISBN 978-3-88763-075-1.
 3.  Pavlatos, AM; Fultz, O; Monberg, MJ; Vootkur, A; Pharmd (June 2001). “Review of oxymetholone: a 17alpha-alkylated anabolic-androgenic steroid.”. Clinical therapeutics. 23 (6): 789–801; discussion 771. PMID 11440282.
 4.  Zderic, John A.; Carpio, Humberto; Ringold, H. J. (January 1959). “Steroids. CVI. Synthesis of 7β-Methyl Hormone Analogs”. Journal of the American Chemical Society. 81 (2): 432–436. doi:10.1021/ja01511a041.
 5.  “Anadrol-50” (PDF). Meda Pharmaceuticals. December 2006. Retrieved 8 January 2012.
 6.  “Oxymetholone Side Effects”. drugs.com.
 7.  “Anadrol Official FDA Information, Side Effects and Uses”. drugs.com.
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir