Anavar ( Oxandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?

Anavar ( Oxandrolone ) Nedir ve ne işe yarar?

Anavar ilk olarak kas kaybı ve hızlı kilo kaybı gibi durumlar için bir tedavi olarak yaratılmıştır. Searle Laboratuvarları, bu ilacın 1964 yılında geliştirilmesi için alacaklandırıldı. Pfizer, 2003 yılında piyasaya giren Searle’i satın aldı. Bununla birlikte, Amour, Dramamine ve Nutrasweet gibi diğer popüler ilaçların yanında Anavar‘ı geliştirdiği için Searle’a hak ettiği şekilde güven duyuldu. Dünyadaki en güvenli steroid arasında sayılan Anavar‘ın gelişimi ile Searle, bundan sonra başkaları
tarafından takip edilecek bir kriter olan yeni bir güvenlik standardı oluşturmuştu.
Anavar ( Oxandrolone ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?
Anavar -Oxandrolone Nasıl Kullanılır  / Kullanım Şekli ?
Anavar -Oxandrolone Yan Etkileri Nelerdir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Steroid Kürü Nedir ?
Anavar ( Oxandrolone ) Satın Al -Fiyat
Anavar ( Oxandrolone ) Sık Sorulan Sorular ?
Anavar, Oxandrolone‘dan oluşur ve var olmayan androjenik özelliklere ve zayıf anabolik özelliklere sahip bir DHT anabolik steroid olarak popülerdir. Anavar, çoğu diğer oral anabolik steroidler gibi modifiye edilmiştir (C17alpha-alkile edilmiş), böylece sistemimize yutulmadan hayatta kalabilir ve karaciğerin filtrasyon girişimlerini geçebilir. Bu değişiklik olmadan steroid, kan dolaşımına ulaşır ulaşmaz etkisiz hale getirilirdi. Bu değişiklikten dolayı oral olarak steroid tüketebilir ve enjekte edilebilen steroid formlarından yaptığımız gibi benzer faydalar bekliyoruz. Çalışmalar, C17alpha-alkile edilmiş tadilatın, karaciğer için zararlı olarak işaretlenmiş birkaç oral steroidle karaciğer için zararlı olabileceğini gösteriyor. Bu, bir çok kişinin oral steroid kullanımı düşünmeyi  bıraktı. Bununla birlikte, insanların Anavar’ın C-17aplha alkillenmiş oral steroid olmasına rağmen herhangi bir karaciğer hasarına neden olduğu bilinmediğinden haberdar edilmelidir. Bu steroid karaciğeri hafif derecede etkiler ve çoğu kullanıcı, Anavar sonrası karaciğer enzimlerinde büyük artışlar görmez.
Anavar ( Oxandrolone )

Anavar ( Oxandrolone ) kan dolaşımına ulaştığında anında aktive olur ve çoğu oral steroid ile, özellikle de DHT özellikli olanlarla ortak bir özellik taşır. Bu hızlı faaliyet süresi, 9 saatlik ömrünün kısa olması. Bu kısa ömür nedeniyle, Anavar için optimal dozaj günde iki defa olacaktır. Bunu günde sadece bir kez kullanan ve bu steroidin faydalarını toplayan birçok kullanıcı var. Birçok uzman kan düzeylerini dengede tutmak için uygun dozaj olarak günde iki kez kullanılmasını  tavsiye etmektedir. Kadınlarda günde bir kez istenen etkileri elde etmek için yeterli olmalıdır. 

Anavar ( Oxandrolone ) ‘nin Faydaları nelerdir?

Yukarıda, Anavar‘ın emniyet açısından kendine giden birkaç şeyin nasıl olduğu görünüyordu. Burada, bu ilacın kullanıcıları için sahip olduğu birkaç avantaj daha listelenmiştir:
Anavar yapısı Anavar merhemleri, viseral ve karın yağ miktarlarında bir azalmaya başlaar, kas kuvveti seviyelerini ve vaskülarite ve dayanıklılık ile ilgili diğer faydaları artırmak için en iyi steroidal merhem olma konusunda üne sahiptir.
Anavar Faydaları
 Anavar‘ın bir diğer popüler yararı, kafa, secde ve epidermis gibi önemli vücut parçalarına sınırlı veya sıfır yan etkisidir. Anavar verildikten sonra yağlı cilt, akne oluşumu, kıl folikülü hasarı veya prostat kanseri gibi olumsuz etkilerden korkmamalısınız. 
Anavar düz ve doğru saç çizgisi büyümesini başlatmak ve zayıf kemikli kadınlara çok fazla rahatlama sağlamak için tıbbi olarak kullanılıyor. Aynı zamanda, HIV / AIDS’in durumunda da reçete edilir.
Anavar da, yüksek kolesterol öyküsü olan hastalara şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca ciddi travmatik ataklardan, kronik enfeksiyonlardan veya ameliyat sonrası postoperatif ciddi kilo kaybından sonra vücut ağırlığı elde etmek isteyen kişilere de reçete edilir.
1990 Anabolik Steroid Yasası uyarınca Anavar, Şema III (narkotik olmayan) kontrollü maddeler altında sınıflandırılmıştır. Vücut ağırlığınızın bir kısmını düşürmek ve vücut boyu ya da dayanıklılık sınırlamaları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan kaslı bir vücuda sahip olmak istiyorsanız bu, oradaki en iyi anabolik steroiddir.
Her şeyin üstesinden gelmek için, Anavar aynı reçetesiz olarak internetten kolaylıkla satın alınabilir. Anavar  tablet, steroid enjeksiyonu veya takviyesidir. 

Kadınlar için  Anavar Dozajı nedir ?Anavar, testosteron ve diğer anabolik steroidlere kıyasla daha düşük androjenik dayanıklılığı nedeniyle kadın atletlerde sıkça kullanılan bir tür anabolik steroiddir. Virilizasyon, uygun Anavar dozu kullanılarak nadiren görülür. Orijinal tıbbi reçete etme esasları, kadınlar için özel bir Anavar doz talimatından hiç bahsetmedi. Bununla birlikte, atletik ve vücut geliştirme topluluğu arasında, performans ve vücut geliştirme amacıyla yaygın olarak önerilen bir doz, günde 5 – 15 mg olan kullanılan  bir kadında androjenik virilizasyon tarafı için azaltılmış bir risk ile arzu edilen pozitif mukavemet ve fizik değişiklikleri üretmelidir Etkileri. Anavar ile ilişkili androjenik etkiler nedeniyle kadın kullanıcıların Anavar’ı 4-6 haftadan daha uzun süre çalıştırmaları zorunludur. Androjenik yan etkiler açısından Anavar kadar yumuşak bir anabolik steroid  bile bileşim çalıştıkça virilizasyon yan etkileri yaratabilir ve üretir.

Anavar Dozajların Doğru Şekli ve Zamanı Nedir?

Anavar, oral antikor steroidi için oldukça uzun olan 9 saatlik bir yarılanma ömrüne sahiptir, ancak gün boyuncu kadar Anavar’ın dozajlamasını gerektirecek kadar kısa olmasına rağmen – günde iki kereden fazla olmamaktadır. Anavar’ı ortalama yarılanma ömrünün uzamasından dolayı tek doz olarak kullanmak da mümkündür. Genel olarak, optimum sonuçlar için sabit kan plazma seviyeleri her zaman muhafaza edilmelidir. Anavar’ın tek doz protokolleri, örneğin Dianabol’un yarı ömrünün çok kısa olması nedeniyle yapacağı aynı kan maruziyeti etkileri üretmez.

Anavar DeğerlendirmeDoğru ve tarafsız Anavar değerlendirmeleri online olarak bulmak zordur, bu nedenle ilk önce bu androjenin ne olduğunu anlamanın en iyisi. Oxandrolone, Anavar‘ın kimyasal adıdır ve ilk olarak 1960’ların başında G.D. Searle & Co. Laboratories tarafından geliştirilmiştir (şimdi Pfizer Inc. olarak bilinir). Anavar bugüne kadarki en popüler anabolik steroidlerden biri olmaya devam etti ve bugün hala erkekler ve kadın vücut geliştiricileri, sporcular ve dinlence kullanıcıları tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Oxandrolone’un vücutta nasıl işlediğinin temellerini bilmek, hangi gözden geçirmelerin listeleneceği ve not alınması gerektiğini ve yok sayılması gerektiğini bilmek ve anlamak için atılan ilk adımdır.

Anavar Değerlendirme Esasları

İlk soru sorulabilir; Anavar veya Oxandrolone nedir? Bunun cevabını bildikten sonra gerçek değerlendirmeleri doğrulayabilir ve başkalarını göz ardı edebiliriz. Anavar’ın temelleri ve gerçekleri şöyledir:

 1. Oxandrolon, Dihidrotestosterondan (DHT) türemiştir.
 2. Anavar, şu an Pfizer Inc tarafından Oxandrolone’a verilen markadır
 3. Diğer markalar; Lonavar, Lipidex, Antitriol, Anatrofil ve Protivar
 4. Tıbbi olarak atrofik dönemlerde kilo almak için hastalara verilir.
 5. Var, oral antikor steroididir ve yarı ömrü 9 saattir.
 6. C17alpha-alkile ilaç (17aa) anabolik steroid hepatoksik hale getirici
 7. Anavar, var olan en güvenli ve en kolay anabolik steroidlerden biri olarak bilinir ve Dianabol ve Winstrol gibi diğer oral steroidler kadar karaciğerde sert değildir.

Olumlu Anavar Değerlendirme

Oxandrolone bugün kullanılan en popüler anabolik steroidlerden biridir ve iyi bir neden. Düşük yan etki oluşumu ve mükemmel güvenlik profiliyle, Anavar’ın birçok iyi olumlu nitelikleri vardır.

Bunlar arasında şunlar bulunur:

 • Kas kütlesini arttırmak
 • Yağ kaybını ve metabolik hızı arttırır
 • Güç ve gücü artırın
 • Saldırganlığı arttırmak
 • Egzersiz maçları arasındaki iyileşme sürelerini azaltın
 • Lydido (sex’i) arttır
 • Bilişsel işlev ve ruh halini arttırma
 • Kas dokusunun korunması
 • Açıkça görülebileceği gibi, Var, hem erkeklerde hem de kadınlarda farklı hedefler için mükemmel bir çok yönlü seçimdir. Fakat bu mükemmel uygun anabolik steroid  risk taşımaz.

Negatif Anavar İncelemeleri

Daha önce belirtildiği gibi, Anavar çoğunlukla erkekler ve dişiler için güvenli bir steroid olan, Oxandrolone  yan etkilere neden olabilir. Bu nedenle kullanımın 4-6 hafta sürekli kullanımı geçmemesi önerilir ve küçük / orta dozlar erkekler için her gün 30-80 mg, Kadınlar için günlük 10-20 mg kullanılır.

Anavar’ın olumsuz yan etkileri şunları içerir:

 • Testosteron bastırma, labido kaybı
 • Saldırganlık
 • Prostat büyümesi
 • Saç kaybı (Genetiğinizde varsa sadece azalır bunun için proscar kullnımı idealdir)
 • Akne (Genetik Faktöre Bağlıdır )
 • Testiküler atrofi
 • Adet döngüsündeki değişiklikler
 • Ses tellerinin derinleştirilmesi (dişiler)
 • Negatif kolestrol değişiklikleri
 • Cinsel organların genişlemesi (kadınlar)
 • Liste mutlaka küçük olmasa da, bu yan etkilerin çoğu nadirdir ve mantıklı ve güvenli Anavar dozajları kullanıldığında kontrol edilebilir.. Yan etkiler veya semptomlar ortaya çıkmaya başlarsa dozajı düşürün veya hemen Oxandrolone‘u durdurun.

Doğru olmayan Anavar Değerlendirme

Yukarıdaki hususlar ve gerçekler % 100 doğrudur ve steroid forumları, klinik veriler ve tıbbi araştırmalarda kullanıcıların son kişisel deneyimleri ile desteklenir. Yukarıdaki ifadelerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir soru olmamalıdır. Anavar‘ın büyük bir androjen olmasının hikayeleri ve gerçekleri kullanımından ortaya çıkar. Oxandrolone‘un ne olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak için doğru olmayan en yaygın Anavar incelemelerini bir araya getirdik. Bazıları gerçeği barındırıyor, bazıları hiç  yok, bazıları da sadece masallar anlatıyor.

Yalan: Testislerin küçülür ve penisin de Anavar kullanmasından dolayı

Gerçek:Anavar, kullanıldığında endojen testosteron seviyelerinin düşmesine neden olur. Bu aynı zamanda doza cevap verici bir şekilde ortaya çıkacaktır, yani, dozu arttıkça, doğal testosteron seviyelerinin bastırılması daha fazla olur. Toplam testosteron üzerindeki bu azalma steroid kullananların seks yapışının kaybolmasına veya normal hormon çıkışı tamamen iyileşmediğinden sonra kullanıldıklarında azalmasına neden olabilir. Bununla birlikte, Anavar DHT’den türetilmiş bir anabolik steroiddir ve bu aslında cinsel güç ve enerji seviyelerinde artışa neden olur ve bu nedenle bu yan etkiler nadirdir. Herhangi bir anabolik steroidin penis boyutunda bir düşüşe neden olabileceğini gösteren hiçbir kanıt bulunmamaktadır.

Yalan:Anavar kadınlara virilizasyon yan etkileri vermeyecektir.

Doğru:Anavar, anabolik ve androjenik bir steroid olduğundan, kadınlara virilizasyon yan etkileri verebilir, ancak günlük dozlar günlük 15-20 mg’ı geçmediğinde ortaya çıkmaz. Oxandrolone‘un sorumlu bir şekilde takviye edilmesi, virilizasyon belirtilerinin ortaya çıkma ihtimalini azaltacaktır. Herhangi bir anabolik steroid gibi, istismar olumsuz yan etkilere genellikle kalıcı ve geçici değildir. Kullanılan dozun yanı sıra virilizasyon da kişinin genetiğine bağlıdır. Bazıları düşük dozlarda bu yan etkileri yaşayabilir ve bazıları daha büyük dozlarda hiç yaşamayabilir, Anavar sonuçları değişir ve bilinmesi için tek yol denemek ancak güvenli mantığı bulmak için.

Yalan: Anavar, 20 yaşın altındaysanız güvendesiniz.

Gerçek: Gerçek şu ki – değil. Endokrin sistem geliştiğinde veya tam olarak olgunlaştığında hiçbir anabolik steroid güvenli değildir. HPTA (Hipotalamik Hipofiz Testis Ekseni) üzerindeki etkilere zaten değindik ve bir dereceye kadar bastırmaya neden oldu. Anavar, gençlerin ve tam olarak olgunlaşmamış bir endokrin sistemi ve başlangıçta testosteron seviyesi olmayan kişiler tarafından kullanıldığında, bu durum büyütülür. Ancak, diğer anabolik steroidlerden daha az hasara neden olur, ancak sorunlara neden olabilir ve eğer genç yaşlarda kullanılıyorsa, erkekler için günlük 20-30mg’lık daha düşük bir doz kullanın ve kullanımı sınırlayın. Östrojen seviyelerini veya aromatazı doğrudan etkilemediğinden, testosteron inhibisyonu değişikliklere neden olabileceğinden, Anavar ergenlik döneminde bükülmüş büyüme veya boy kaybına neden olmaz.

 Anavar ( Oxandrolone ) Satın al

Anavar çok popüler bir anabolik steroid olup, yan etkileri söz konusuysa çok ‘hafif’ bir anabolik steroid olarak statüsünden dolayı popülerliğinin çoğuyla ve istenmeyen yan yolunda çok az miktarda önemli anabolik kuvvet temin edebilme kabiliyeti nedeniyle Etkileri. Bu nedenl, özellikle yeni başlayanlar tarafından Anavar’yı almak isteyen anabolik steroid dünyasına son derece istekli olması söz konusudur.

Bu, bol miktarda okuma ve araştırma yapan yeni gelenlerden kaynaklanıyor ve anabolik steroidlerin tam bir anlayışını kazanmadan önce, anabolik steroid kullanım alanına yeni gelenler, “güvenli” steroidlere anında çekilme alışkanlığına sahipler. Ve Primobolan gibi “hafif” anabolik steroidler. Testosteron gibi anabolik steroidlerin Anavar’dan daha “sert” veya “daha kötü” olduğu yanılgılardan yanlış anlaşılmaktadır, ancak bu çok yaygın bir yanlış anlaşılmadır. Yine de, Anavar’ın popülerliğinin başlıca nedenlerinden biri budur.

Ancak Anavar, piyasadaki daha pahalı anabolik steroidlerden biri olarak bilinir. Primobolanın son derece zayıf bir anabolik steroid olduğu gerçeği göz önüne alındığında, Primobolanın yanındaki belki de en pahalı anabolik steroiddir (aslında testesteronun kendisinden daha zayıf olsa da Oxandrolone en az Testosteron kadar 3 kat daha güçlüdür). Dolayısıyla, maliyet / fayda oranı söz konusu olduğunda, Oxandrolone daha uygun bir seçenektir, ancak piyasada Anavar‘ı satın almak isteyenler fiyatların Testosteron veya Trenbolone gibi diğer yaygın anabolik steroidlerden çok daha yüksek olduğunu bulacaktır.

Farmasötik Sınıf ve Yeraltı Laboratuarları

Gerçek şu ki, Anavar’ı üretmenin maliyeti birçokları iddia Ettiği kadar pahalı değildir, ancak Ar & Ge’yi ve diğer faktörleri kapsayan maliyetlerden dolayı en pahalı olma eğiliminde olan farmasötik sınıf ürünlerdir. Yeraltı laboratuarı (UGL) ürünleri çok daha ucuzdur, ancak halen diğer anabolik steroidlere kıyasla anabolik steroid fiyat aralıklarının üst ucunda olma eğilimindedir. Anavar’ı satın almak isteyince potansiyel kullanıcıların karşılaşacağı iki seçenek: farmasötik sınıf ürünler ve yeraltı laboratuvarı (UGL) ürünleri. İkisi arasındaki fark oldukça basit: ilaç sınıfı ürünler, yasadışı olarak çalıştırılarak üretilen anabolik steroidler iken, FDA onaylı (veya herhangi bir eşdeğeri) ilaç şirketi tarafından üretilen ürünlerdir (çoğunlukla bazı ülkede Kurulmuştur) neredeyse tamamen anabolik steroid üreten laboratuvarlardır.

Farmasötik kalitede ürünler, insan kullanımı için tasarlanmış insan sınıfı ürünlerdir ve bu nedenle, kalite kontrolünden dolayı saflık, dozajlama, konsantrasyon ve sterilite garantisi verilmektedir. Bu garantilerle UGL ürünleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlar vardır. UGL tarafından üretilen ürünler, farmasötik seviye tesislerinden kişinin evinde kurulan bodrum laboratuvarlarına kadar herhangi bir kalitede kalmış bir laboratuarda üretilebilir. Bu nedenle, kalite, dozajlama, saflık ve kısırlık genellikle doğrulanmaz ve neredeyse tamamen kalite kontrolü eksikliği nedeniyle hiçbir garanti verilmez. Bir kullanıcının Anavar‘ı farmasötik sınıf veya yeraltı laboratuarı ürünü olarak alıp almama kararını verebileceği karar eninde sonunda kişiye aittir ve öncelikleri ve tercihleri ​​burada yatmaktadır.

UPL ürünler çok geniş ve çeşitlilik gösterdiğinden farmasötik ürünler burada ele alınacaktır. Dünyada milyonlarca olmasa da yüzlerce yer altı laboratuarı kelimenin tam anlamıyla her ülkede bulunmaktadır. Bu nedenle, özellikle yeraltı laboratuarlarının kapanma ve çok sık açılma eğilimi göz önüne alındığında, piyasadaki farklı yeraltı ürünlerini listelemek olanaksızdır.

Farmasötik Sınıf Anavar (Oxandrolone)

Anavar, 1990’ların başında Searle tarafından imal edilen ilk üretiminin durdurulmasından beri daima sınırlı tedarik görmüştür. Birkaç yıl sonra üretimi sürdürdükçe, Oxandrolone‘u almak isteyenler için daha fazla ilaç sınıfı ürün piyasaya girdi ancak ilaç sınıfı ürünler hala oldukça az kalmaktadır. Piyasada mevcut herhangi bir ilaç sınıfı Anavar da çok yakında göreceğimiz gibi pahalıdır.

Meksika’da bulunan Atlantis ilaçları, Xtendrol olarak bilinen bir Anavar ürününü pazarlamaktadır. Xtendrol, kutu başına 30 tablet içeren 2.5 mg tabletlerden oluşur. Bu öncelikle Meksikalı olan ve Meksika’da hemen hemen her eczanede bulunan çok yaygın olarak bilinen bir üründür. Tayland’da Bonavar üreten Body Research’in ev sahipliği yaptığı Asya’ya Anavar’ı satın almak için bakmak isteyenleri memnun edecektir. Her bir kutu anavar 50 tablet içerir, her bir tablet 2.5 mg dozda verilir. Myanmar, Xenion Pharma Co.’nun tablet başına 5 mg içeren Oxanol ürettiği ve kutu başına 60 tablet içeren başka bir yerdir. Bu tabletlerin renkleri beyazdır ve her tabletin bir yüzüne OXA damgalıdır, diğer tarafında Xenion Pharma logosu bulunur.

Her biri 20 tabletlik plastik şerit folyolar halinde paketlenirler. Amerikan ürünleri, 2,5 mg’lık tabletlerde sağlanan Savient pharmaceuticals Oxandrin’i içerir ancak kullanıcılar bunun çok nadir bir ürün olduğunu ve büyük miktarlarda sahte ürünlerin bulunduğunun farkında olmalıdır (çoğu Amerikan farmasötik anabolik steroid ürünlerinde olduğu gibi). Moldova’da Doğu Avrupa’da bulunan Balkan Pharma , Oxandrolone’yi üretmekte olup plastik ve 20 tabletlik folyolu şeritler içermektedir (her tablet 10 mg’dır). Oxandrolon’da bir kutu her biri 20 tabletten üç şerit içermeli ve kutu başına toplam 60 tablet olmalıdır. Anavar’ı satın almak için başka yerlere bakanlar da, Landerlan ilaç tarafından Oxandroland tarafından üretilen, Paraguay’da farmasötik ürünler bulacak. Bu, özellikle Güney Amerika’da oldukça yaygın bir üründür ve şişe başına 100 tablet içeren şişelerde paketlenir. Her tablet 5 mg Anavar içermelidir.

Tipik Fiyatlandırma

Genel fiyatlandırma çok kısaca yukarıda ele alınmış ancak Anavar’ı satın almak isteyen kişiler genellikle fiyatlamada ufak bir değişiklik bulacaktır. Oxandrolone’u satın almak isteyenler, satıcıları hem şahsen ‘spor kaynakları’ hem de günümüzde daha popüler olan yöntem olan İnternet’te bulabilirler: İnternet. Fiyatlar ikisi arasında çok fazla farklılık göstermez, ancak internette bu oral steroid almaya çalışan herkes, web siteleri arasında, fiyat sınırlamaları yapmayan web sitelerine kıyasla, minimum sipariş limiti belirleyen farklı fiyat farklarını fark edecektir. Asgari sipariş limiti belirlemeyen web siteleri, bireylerin çok küçük miktarlarda (tek şişe siparişleri vb.) Anavar’ı satın almalarına izin verir ve satıcı büyük miktarda satış yerine küçük satış yapmak eğiliminde olduğu için, fiyatları makyaj etmek için şişirilir Küçük siparişlerin lojistik maliyetleri.

Asgari sipariş limiti belirlemeyen kaynaklara göre fiyatlar, her biri 10 mg’lık 60 tablet için 120-150 $ aralığında farmasötik sınıf  Var ve her biri 10 mg’da 100 tablet için 300 dolarlık aralıklarla görülebilen Oxandrolone yer altı laboratuarında üretim yapılıyor. Birinin görebileceği gibi, bu fiyatlar son derece pahalıdır. Asgari sipariş limitlerini yerleştiren internet kaynakları, her biri 10 mg’lık 60 tablet için (eczacılık sınıfı için) 70 – 80 $ aralığında ve (yer altı laboratuar sınıfı için, her biri 10 mg’lık 50 tablet için 50 – 70 $ aralığında olacaktır.) Aynı fiyatlar (internet kaynakları Asgari sipariş limitleri ile) genellikle “spor salonu” ve “kişi içi” kaynaklarla aynıdır.

Anavar hakkında son birkaç not

Günümüzde piyasada karşılaşacağınız çeşitli steroidler ile pazarda böyle bir merak uyandıran başka bir ilaç yok. Anavar, belirlediği güvenlik standartları nedeniyle yıllar içinde, bu steroidleri kullanarak performanslarını arttırmak isteyen sporcuların veya vücut geliştiricilerinin veya yoğun vücut geliştirme salonuna girmeden ağırlıklarını çabucak azaltmak isteyen sporcu olmasından dolayı büyük bir hayran bıraktı. programları.
Anavar
 Anavar, tezgahın üstünde bulunur ve reçetesiz olarak internetten satın alınabilir. Aynı zamanda bir eczaneden geçmenin zorluklarını ortadan kaldırmak isteyenler için karaborsadaki en çok satanlardan biridir. Karaborsa, Anavar‘ın tek bir tableti için 3.00 dolara ücret alabilir, yani ucuz bir ilaç değildir. Gölgeli karaborsa bayilerinden Anavar gibi uyuşturucu tedariki tehlikesi, orijinallik garantisi bulunmaması gerçeğidir. Anavar olarak paketlenmiş başka bir ilaç da size verilebilir ve tüm paranızı kaybedebilirsiniz. Ayrıca sana teslim edilen ilacın bağımlılık yapıcı maddesi veya diğer steroidlerle bağlanmış olabileceği ve bunun tüketiminin sizin için felaket niteliğinde olabileceği ihtimali var.
Yetkili makamlar, bu bilgileri, kara piyasadan kontrollü ilaç tedarik etmenin olumsuz etkileri hakkında genel olarak bilgilendirmelidir. Yetkililer, karaborsada yapılan her oyunu dikkatle incelemeli ve buna göre tepki vermelidir. Anavar‘ın gelişimi üzerinde çalışan araştırma ve geliştirme kuruluşları, bu ilacın herkes için yararlı olmasını sağlamak için önlemlerini alabilmeleri için mümkün olan tüm kaynakları teşvik edilmeli ve sağlanmalıdır. 

Anavar ( Oxandrolone ) Bazı Ticari isimler Nedir?

Anavar artık meşru eczaneler tarafından üretilmediğinden, herhangi birisi ya da bu markanın “eczacılık derecesi” olduğunu söyleyenler ne olursa olsun, tüm anavar yeraltı laboratuvarları tarafından imal ediliyor ve tipik dozaj 20 mg’lık bir haptır. Farklı yeraltı laboratuvarları steroidlerinde kendi unvanlarını kullanabilir, ancak en basit şekliyle “Oxandrolone” kimyasal adı yerine “Anavar” orijinal markası ile derler.
 • Oxandrolon
 • Oxanabol
 • Anvar-10
 • Oxanabol
 • Glonavar
 Anavar Bilgileri:
Anavar kimyası

Anavar Oxandrolone (AKA Anavar)
Kimyasal Adı: 17β-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-on
Moleküler Ağırlık: 306.44 g / mol
Formül: C19H30O3
Orijinal Üretici: Searle Laboratories (şimdi Pfizer Inc.)
Yarılanma Ömrü: 9 saat
Algılama Süresi: 3 hafta
Anabolik Değerlendirme: 322 – 630
Androjenik Değerlendirme: 24

Alternatif Anavar  İsimleri: Anavar, Oxandrolone, Oxanbol, Anatrophill, Lipidex, Lonavar, Vasorome, Oxandrin, Oxanabol, Oxandrolona, Oxandrolonum, Protivar, Oxanadrolic, Oxan 5
Anavar Etken Maddesi: Oxandrolone
Güç Kazanımları:  
Kütle & Ağırlık Kazanımları:  
Yağ Yakma:  
Yağ Yakıcı/Definasyon:  
Yan Etkileri:  
Kullanımdan Sonra Kazanımlar:  
Anavar Dozajı: 15 – 30 mg Her Gün
Algılanma Süresi: 3 Hafta
En iyi Kürü:
Bulking (Hacim): Bulking (Hacim) için ender kullanılır : Testosterone, Dianabol
Yağ Yakma(Definasyon): Primobolan, Winstrol, Halotestin, Proviron, Trenbolone
Başlangıç Seviye Kullanımı:  
Kadınlar İçin Kullanımı:  
Artıları (Faydaları): Çok iyi yağ yakıcı , Düşük yan etkiler, Kadınlar için uygundur.
Eksileri (Zararları): Yüksek fiyat, kaçakçılık  / Karaborsa ürünleri nadiren Oxandrolone’u içerir

              Anavar Referanslar: 

1.       Bork, Konrad (2012). “Current Management Options for Hereditary Angioedema”.Current Allergy and Asthma Reports.12(4): 273–280.doi:10.1007/s11882-012-0273-4.ISSN 1529-7322.
2.    Li, Hui; Guo, Yinan; Yang, Zhenyu; Roy, Mridul; Guo, Qulian (2016). “The efficacy and safety of oxandrolone treatment for patients with severe burns: A systematic review and meta-analysis”.Burns.42(4): 717–727.doi:10.1016/j.burns.2015.08.023.ISSN 0305-4179.
3.    Rojas, Yesenia; Finnerty, Celeste C; Radhakrishnan, Ravi S; Herndon, David N (2012).“Burns: an update on current pharmacotherapy”.Expert Opinion on Pharmacotherapy.13(17): 2485 2494.doi:10.1517/14656566.2012.738195.ISSN 1465-6566.PMC 3576016.PMID 23121414.
4. Wit, Jan M.; Oostdijk, Wilma (2015). “Novel approaches to short stature therapy”.Best Practice & Research Clinical Endocrinology & Metabolism.29(3): 353–366.doi:10.1016/j.beem.2015.01.003.ISSN 1521-690X.PMID 26051296.
5.    Korkia, P.; Stimson, G. (1997-10-01).“Indications of Prevalence, Practice and Effects of Anabolic Steroid Use in Great Britain”.International Journal of Sports Medicine.18(07): 557–562.doi:10.1055/s-2007-972681.ISSN 0172-4622.Low dose 28 +/- 18 ; High dose 80 +/- 13
6.     “Oxandrolone Tablets, USP – Rx only”(PDF).Drugs@FDA. U.S. Food and Drug Administration. 1 December 2006. Retrieved 21 June 2016.
7.     “Oxandrin (oxandrolone tablets, USP)”(PDF).Drugs@FDA. BTG Pharmaceuticals, U.S. Food and Drug Administration. 21 April 2003. Retrieved 21 June 2016.
8.   Choi, Gina; Runyon, Bruce Allen (2012). “Alcoholic Hepatitis: A Clinician’s Guide”.Clinics in Liver Disease.16(2): 371–385.doi:10.1016/j.cld.2012.03.015.ISSN 1089-3261.
9.    Llewellyn, William (2011).William Llewellyn’s Anabolics. Jupiter, FL: Molecular Nutrition, LLC. pp. 610–616.ISBN 978-0-9828280-1-4.
10.   Sas, T.C.J.; Gault, E.J.; Zeger Bardsley, M.; Menke, L.A.; Freriks, K.; Perry, R.J.; Otten, B.J.; de Muinck Keizer-Schrama, S.M.P.F.; Timmers, H.; Wit, J.M.; Ross, J.L.; Donaldson, M.D.C. (2014). “Safety and Efficacy of Oxandrolone in Growth Hormone-Treated Girls with Turner Syndrome: Evidence from Recent Studies and Recommendations for Use”.Hormone Research in Paediatrics.81(5): 289–297.doi:10.1159/000358195.ISSN 1663-2826.
11.  “Oxandrolone”.MedlinePlus. The American Society of Health-System Pharmacists, Inc. 15 May 2016. Retrieved 21 June 2016.
12.  Corona, Giovanni; Rastrelli, Giulia; Vignozzi, Linda; Maggi, Mario (2012). “Emerging medication for the treatment of male hypogonadism”.Expert Opinion on Emerging Drugs.17(2): 239–259.doi:10.1517/14728214.2012.683411.ISSN 1472-8214.PMID 22612692.
13.  Demling, Robert H. (September 2004).“Oxandrolone (Oxandrin) use and the interaction with warfarin”(PDF). U.S. Food and Drug Administration. Retrieved 20 June 2016.
14. Ottery, Faith D. (20 April 2004).“Oxandrin (oxandrolone) Dear Healthcare Professional Letter Apr 2004”.Safety Alerts for Human Medical Products. U.S. Food and Drug Administration. Retrieved 20 June 2016.
15. Chrousos, George P. (2012). “The Gonadal Hormones & Inhibitors”. In Katzung, Bertram G.Basic & Clinical Pharmacology. New York London: McGraw-Hill Medical McGraw-Hill distributor. p. 735.ISBN 0071764011.
16.  Pappo, Raphael; Jung, Christopher J. (1962). “2-oxasteroids: A new class of biologically active compounds”.Tetrahedron Letters.3(9): 365–371.doi:10.1016/S0040-4039(00)70883-5.ISSN 0040-4039.
17.  Fox, Maurice; Minot, Ann S.; Liddle, Grant W. (1962). “Oxandrolone: A Potent Anabolic Steroid of Novel Chemical Configuration”.The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism.22(9): 921–924.doi:10.1210/jcem-22-9-921.ISSN 0021-972X.
18.  “Controlled Substances Act”. United States Food and Drug Administration. 11 June 2009. Retrieved 17 June 2016.
19.  Branch, Legislative Services.“Consolidated federal laws of canada, Controlled Drugs and Substances Act”.laws-lois.justice.gc.ca. Retrieved 2017-01-14.
21.  McLaren, Richard.“WADA investigation of Sochi allegations”(PDF). Retrieved 9 December 2016.
22.  Drugs of Abuse(PDF). United States Drug Enforcement Administration. 2011. p. 22.
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir