Boldenon ( Equipoise ) Nedir Ve Ne İşe Yarar ?

Boldenon – Equipoise nedir ve ne işe yarar?

Boldenon – Equipoise , enjekte steroid ilaç olan Boldenon Undecylenate için daha popüler bir isimdir. Güçlü anabolik ve hafif androjenik özellikleri gösteren testosterondan Boldenon – Equipoise türetilmiştir.Boldenon – Equipoise  oldukça anabolik ve hafif androjeniktir. Bu steroid vücut geliştiricileri arasında popülerdir, çünkü vücut geliştirme için gerekli olan kas kütlesi ve mukavemetinde istikrarlı ve tutarlı bir gelişmeyi kolaylaştırdığı bilinmektedir. Boldenon – Equipoise ‘ın diğer
steroidlerle beraber kullanıldığında olağan dışı sonuçlar vermesi ile bilinmektedir. Bu ilaç, günümüzde atletler arasında birçoğu tarafından Deca-Durabolin‘in yerine koymayı düşündüğü bir favori bir steroid haline geldi.

Boldenon – Equipoise nasıl kullanılır?

Boldenon – Equipoise  ile, kas hızla gelişmez, aynı zamanda güç ve kas kütlesinde yavaş fakat sabit bir iyileşme sağlar. Olumlu etkilerin çoğu, ilaç 10 hafta en az asgari kullanım süresi olan uzun steroid kürleri ile kullanıldığında görülür. Kazanılan kasın, androjenlerin yol açtığı pürüzsüz toplu olması beklenemez. Boldenon – Equipoise  kullanıcıları diğer taraftan iyi tanımlanmış (Definasyon)  ve sağlam bir görünüm elde ederler. Kas kazancı bir su şişmesi yüzünden olmadığından, Boldenon – Equipoise ‘ın bir küründe kazanılan kasların büyük bir kısmı steroid kullanımdan bittikten sonra bile kalabilir. Not :Diabanol  Danabol ve Boldenon – Equipoise  kimyasal yapısı son derece benzer olmasıdır.
Boldenon – Equipoise

Boldenon – Equipoise  çok yönlü bir bileşik olarak bilinir. İstenen sonuca ulaştığınızda, birinin Boldenon – Equipoise  ile oluşturabileceği birkaç steroid kombinasyonu vardır. Kütle gelişimi isteyenler için Boldenon – Equipoise ‘ı Anadrol‘a (Anapolon) veya diğer enjekte edilebilen testosteronlar ile steroid kürü yapmak tercih edilen kombinasyondur. Androjen sadece yüksek dozda kullanılıyorsa, kas boyutunda ve genel gücünde önemli bir iyileşme olmalı, minimal yan etkiler bırakılmalıdır. Boldenon – Equipoise Halotestin veya Winstrol gibi aromatize edilemeyen steroidlerle birleştirilirse, bir yağ yakma küründe Boldenon- Equipoise  kullananlar, kas kütlesini büyük ölçüde geliştirebilirler.

Boldenon – Equipoise Yan Etkileri Nelerdir?

Boldenon – Equipoise yan etkileri ile oldukça hafiftir, ancak hala bazıları vardır – herhangi bir steroidin yaptığı gibi. Akne, doğal olmayan kıl gelişimi, yağlı cilt,  ses kısıklığı veya derinleşmesi, doğal olmayan saç büyümesi ve saç dökülmesi (Yatkınsanız)  gibi yan etkiler çoğu steroid için ortaktır.

Boldenon – Equipoise ile ilgili en büyük problemlerinden biri  göğüs, sırt ve omuz bölgelerinde akne neden olduğu biliniyor. Bu nedenle, akne eğilimli iseniz, günlük anti-bakteriyel ve anti-akne sabunu ve losyon kullandığınızdan emin olun.

Boldenon’un bir diğer yan etkisi ise , iştah artışını arttırmaktır; bu, endüstrideki birçok kullanıcı tarafından bildirilmiştir. Bİldigimiz  çok sayıda müşteri sürekli açlık ve istek duygusuyla karşı karşıya kalmışlardı, ki bu sizin düşünmeniz gereken bir şeydir. Olası iştah problemlerini kontrol altına almaya çalışıyorsanız daha düşük bir dozda Boldenon  ile başlamanızı öneririm.

Diğer yan etkiler arasında bunlarla sınırlı olmamak üzere şunlar bulunur:

Vücuttaki serum lipid düzeylerinin bozulması: Kolesterol seviyeleri, kan damarlarını ve genel kardiyovasküler fonksiyonu korumak için dikkatle dengelenmelidir.

Anabolik androjenik steroidler bu seviyeleri olumsuz etkilemektedir ve arterlerdeki ateroskleroz veya plak oluşum riskini artırabilir.

Davranış, ruh hali ve tutum değişiklikleri. Vücüt Geliştirmecilerin  “Sporcu  öfkesinin” farkındalar ancak bu öfke antreanda size oldukça faydası olucaktır.

Doğal testosteronun bastırılması: Bu bastırma (vücut, testosteronun dışarıdan verilmesi yüzünden seviyelerin yeterli olduğunu algıladığından) testis atrofisine veya büzülmesine katkıda bulunabilir.

Bu da sperm üretimi, kalitesi ve potansiyel doğurganlığı olumsuz etkiliyor.Merak etmeyin Boldenon kullanımından sonra pct ile doğal testosteron seviyeleriniz eski yerine gelicektir.

Boldenon – Equipoise ve testosteronu birleştirirken takdir ve sağduyu ile kullanın. Bazen ne beklediğiniz, elde ettiğiniz olmayabilir.

Hangi Firma Boldenon Üretir?

Wyeth Holdings Corporation, Boldenon – Equipoise’ın ABD ve / veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasını elindedir, ancak Boldenone Undecylenate bileşiği ProLab Pharmaceuticals tarafından üretilmiştir. Boldenone Undecylenat hakkında daha eksiksiz ve kapsamlı bilgi edinmek ve bunu satın almak için ve ayrıca Boldenone Undecylenate kullanımı ile çakışan önerilen takviyeleri için internette birçok kaynak bulunmaktadır. 

Boldenon – Equipoise Algılanma zamanı nedir?

Boldenon – Equipoise  bağlı uzun ester zinciri nedeniyle, ürünün vücudunuzu tamamen terketmesi 6 hafta kadar sürebilir ve algılama süresi (vücüttan çıkma) için en fazla 16-18 ay sürebilir. Uzun ester zinciri temel olarak bir uzun molekül lipid türü haline geldiğinden, her bir dozun küçük bir kısmı, yağlı tortularınızda depolanabilir ve aylarca orada oturabilir ve algılanması için yeterli miktarda yavaş salınabilir. 

Boldenon – Equipoise  bazı ticari isimleri nelerdir?

§  Ganabol
§  Ultragain
§  Equigan
§  Boldabol
§  Bolden
§  Boldabolic
§  Equibol
§  Equidex
§  Boldoject
§  Mitgan
 Boldenon – Equipoise Profili
Equipoise (Boldenone)
Equipoise (Boldenone) Kimyası 
Kimyasal Adı: 1,4-androstadiene-3-one, 17 beta-ol, 1-dehydrotestosterone
Moleküler Ağırlık: 286.409 g / mol
Formül: C19H26O2
Orijinal Üretici: Ciba
Yarılanma Ömrü: 14 gün
Algılama Süresi: 4-5 ay
Anabolic Oran: 100
Androjenik Oran: 50
Alternatif Boldenon  İsimleri: Equipoise, Vebonol, Boldebal-H, Pace, Ganabol, Boldeno’n, Sybolin, Equipose, Boldenon, Boldabolic, Bolde U
Boldenon Etken Maddesi: Boldenone Undecylenate
Güç Kazanımları:  
Kütle & Ağırlık Kazanımları:  
Yağ Yakma:  
Yağ Yakıcı/Definasyon:  
Yan Etkileri:  
Kullanımdan Sonra Kazanımlar:  
Boldenon Dozajı: 200 – 400 mg Her Hafta
Algılanma Süresi: 4 – 5 Ay
En iyi Kürü:
Bulking (Hacim): Anadrol, Dianabol, Sustanon, Testosterones (Cypionate, Enanthate, Propionate).
Yağ Yakma(Definasyon): Trenbolone, Halotestin, Winstrol
Başlangıç Seviye Kullanımı:  
Kadınlar İçin Kullanımı:  
Artıları (Faydaları): Dayanıklık ve Güç, tanımlanmış kas kütlesinin istikrarlı bir şekilde artması, kazançlar kürden  sonra tutulur, kolayca elde edilebilir.
Eksileri (Zararları): Çok uzun süre sistemde kalır, Fiyatı biraz pahalı

Referanslar:

1.        Forbes GB (1985) The effect of anabolic steroids on lean body mass the dose response curve. Metab Clin Exp 34(6) 571–573
2.      “Three Minor League players suspended”. MLB.com. September 30, 2010.
3.      “Phillies Minor League Pitcher San Lazaro Solano Suspended”. MLB.com. January 20, 2011.
5.      “Indians’ Almonte suspended 80 games for failed drug test”. Yahoo.com. February 26, 2016.
6.      Ivan Trembow (2006-11-06). “Bonnar Suspended 9 Months for Steroid Use”. MMAWeekly.com. Archived from the original on 2009-08-03. Retrieved 2007-07-03.
7.      Josh Gross (2007-01-20). “Update: Cope Tests Positive for Steroids”. Sherdog.com. Retrieved 2007-07-03.
8.      Ken Pishna (2007-07-03). “Breaking News: Phil Baroni Tests Positive”. MMAWeekly.com. Retrieved 2007-07-03.
9.     Brent Brookhouse (2007-08-17). “Two More Positive Drug Tests In Fight World”. bloodyelbow.com. Archived from the original on September 30, 2007.           Retrieved 2007-08-17.
No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir