Steroid Satın Al

Steroid Satın Al

Steroidler pek çok yerde tabu olarak kabul edilir ve alıcılar nadirdir; Bununla birlikte, gerçek şu ki, böyle takviyeleri satın alan birçok insan var. Anabolik steroidler piyasadaki diğer ilaçlardan çok farklıdır. Genel ilaçlara kıyasla sadece farklı amaçları olduğu gibi farklı bir satın alma ve tedarik etme sürecine de sahiptirler.
Vücut Geliştirici Ayrıca, anabolik steroid kullananlar, ortak ilaçlar alan insanlardan farklılık göstermektedirler çünkü ilaç kullanıcıları genellikle tükettikleri ilaçların tam etkisini bilmemektedir. Anabolik steroid satın alan kişiler onları çok özel bir amaçla satın alırlar ve bu nedenle etkileri ve yan etkileri hakkında çok çalışan bir bilgiye sahip olurlar. Nasıl ve nerede steroid satın alacağınızla ilgili daha ayrıntılı bilgiye girmeden önce, tam olarak anabolik steroidlerin ne olduğunu bilmek önemlidir
Anabolik Steroidlerin Anlamı ve İşlevi
Anabolik steroidler, anabolik-androjenik steroidler (AAS) olarak da bilinirler; testosteron hormonu olarak vücut üzerinde benzer etkilere sahip olan ek ilaçlar veya ilave ilaçlardır. Bu insan yapımı maddelerin, erkek seks hormon testosteronunun yaptığı gibi, vücut içerisinde bir biyokimyasal reaksiyon vardır. Anabolik steroidlerin tamamen kullanımı vardır. Erkeklerdeki bazı hormonal işlev bozukluklarının tedavisinde, örneğin ciddi bir hastalık sonrası veya geç ergenlik döneminde görülen kas kaybı gibi durumlarda kullanılırlar.
İnsanlara steroid almak için neden başka birçok sebep var. Muhtemelen bu nedenlerden en yaygın olanı, insanların bedenlerini inşa etmesine yardımcı olmaktır. Bununla birlikte, bu tür ilaçların etkileri sadece kasları arttırmayı da aşmaktadır. Anabolik steroidler sorumlu miktarlarda alındığında ve iyi korunmuş ve yeterli bir diyet ile desteklendiğinde, aslında vücut ağırlığının arttırılmasına yardımcı olur ve bazı kullanıcıların vücuttan tek başına egzersiz ve diyet ile elde edebileceğinden daha yüksek bir kas kuvveti geliştirmesine yardımcı olurlar.
Bu ilaçlar 1930’lu yıllarda ilk kez yapıldı ve o zamandan beri uzunca bir yol kat etti. Artık insanlar yüzlü birçok farklı sorun için bir terapi olarak kullanılırlar. Anabolik steroidler, mağdurun vücudunun diyetle sağlanan besin maddelerini alamadığı, kronik israf çeken bireyleri tedavi etmek için kullanılırdı. Bu ilaçlar, aksi takdirde gecikmiş ergenlik yaşayan erkeklerde ergenliğe neden olur.
AAS bazı ilaçlarda kemik büyümesinin katalizörü olarak ve bireylerde artan bir iştah yaratmak için kullanılır. Artan yağsız kütle anabolik steroidlerle kolaylaştırılır. Bu tür ilaçları kullanmanın birçok pozitif yanı olsa da, bu tür maddelerin aşırı kullanımı veya istismar edilmesinin bazı sağlık sorunlarına yol açabileceğini akılda tutmak önemlidir. Bu ilaçlar, dozajı tavsiye edilen ve başka bir şey olarak takip eden çok bilgilendirilmiş üketiciler içindir.
Performansı arttırmak için kişilerin steroid almasıyla ilgili birçok alan vardır. Anabolik steroidlerin Ergogenik kullanımı, yarış, spor ve vücut geliştirme gibi alanlarda gelişme içerir. Bununla birlikte, performans arttırma amacıyla anabolik steroidler kullanacaksanız, hepsinin yasallığına geçmek önemlidir. Profesyonel sporlar söz konusu olduğunda, kullanıcılara kullanıcılara kıyasla haksız avantaj sağladığı düşünülürse, çoğu performansa sahip ilaçlara izin verilmemektedir.
Bu steroidler spor düzenleyici kurumların gözünde yasal olmayabilirse de, bu ilaçların birçoğu özel kullanım için yasaldır. Bazı ülkeler bu maddelerin kullanımına izin vermez ve bu nedenle imalat ve satışlarını kontrol altında tutarlar. Bununla birlikte, bu ülkelerin çoğunda pek çok kişinin uyuşturucu sattığı kara bir pazar var. 

Kora Borsa Steroidleri

İnsanların istediği anabolik ilaçların bazıları bazı ülkelerde yasal olarak kabul edilmez. Bu nedenle onlara erişebilmek için, bu tür ilaçlarla uğraşan kara bir pazardan onları satın almaya başvurmalıdırlar. Bu pazarlar, eczanelere paralel olarak alıcılara yasadışı olarak steroid satanlardan oluşmaktadır. İlk etapta steroidlere erişmenin birçok yolu vardır. Başlangıçta, satıcıların uyuşturucu alma sürecini bilmek önemli görünmese de, aslında herhangi bir şekilde tehlikeye düştüğünüzde karşılaşabileceğiniz sonuçların farkında olduğunuzdan önemlidir. Steroid satın alırsanız, teknik olarak tüm sürecin bir parçası sayılırsınız ve bu nedenle bu prosedürü içeren yasal süreçlerden bazılarına katılabilirsiniz. Herhangi bir konudan uzak durmak için biliyorsanız daha iyi olur. En azından durumun ciddiyetinin farkında olacaksınız.
Yasallığın yanı sıra, fiyatların bu piyasada adil kalması daha önemlidir, böylece fonksiyonları devam eder. Anabolik steroid tedarikçileri kolejlerin, spor salonlarının ve daha sıklıkla İnternet’te bulunan çok sayıda olduğundan pazarın alıcı lehine olduğunun çok açıktır.
Hesap verme sorumluluğu olmadığından, bir ürünün sahte veetkisiz olduğu durumlar olmuştur. Etrafında bir şeyler sormaya başladıktan ve gerçek piyasa fiyatlarını ve otantik AAS’yi nereden bulacağınızı öğrenince, fazla ücret alamazsınız.
Kara veya gri piyasalarda satılan uyuşturucuların birçoğu, büyük ilaç firmalarının ürünlerinin gönderilmesiyle çalınan ilaçlardan biridir. Satın aldığınız anabolik steroidler bu şekilde elde ediliyorsa, muhtemelen madde için yüksek bir oran talep edilecektir. Bunun nedeni, bu şirketlerin uyuşturucularının güvenli ve steril olmasını sağlamak için birçok farklı güvenlik önlemlerine sahip olmasıdır. Ayrıca, doğru dozaj ve tüketim yöntemi, ambalajın kendisinde verilir. Bu nedenle, bu ilaçlar için çok miktarda bir miktar ödemek zorunda kalacağınız açıktır.
Öte yandan, yer altı laboratuvarlarında yapılan bazı anabolik ilaç satan insanlar da bulabilirsin. Bunlar genellikle ilaç firmaları tarafından sağlananlarla aynı ürünlerdir; Bununla birlikte, sterilite ve dozaj açıklanmamaktadır. Bu tür takviyeleri yalnızca steroid yan etkilerinden kesinlikle eminseniz kullanın.
Ayrıca, başlangıçta hayvanlar için yapılmış olan anabolik steroidleri tüketme seçeneğine sahipsiniz. Bunlar insan kullanımına yönelik olanlardan biraz daha güçlüdür ve daha ucuzdur. Bu tür ürünlerin birçoğu da vardır. Ancak, büyük şirketlerin test ettiği ve kabul ettiği dozaj ve steroid kalitesine uymak daha iyidir. Ayrıca, insan kullanımına yönelik ilaç kategorisinde çeşitli steroid sınıflandırmaları vardır. 

İlaç Sınıflaması

Burada ilaç sınıflandırması, anabolik steroidlerin sınıflandırılması anlamına gelir. Steroidler, birbirine bağlı dört sikloalkan halkasının bir grubunun spesifik bir organizasyonundan oluşan organik bileşiklerdir. İnsan vücudunda bulunan bazı farklı steroid türleri arasında kolesterol, estradiol, testosteron ve dexametazon bulunur. 
Steroidlerin kimyasal yapısı, genel olarak element karbon atomlarından oluşan dört halkanın yapısıdır. Birlikte erimiş olan yirmi karbon atomu temel olarak dört halka steroid yapısını oluşturur. Bu dört halkadan üçü siklohekzan halkaları iken diğeri bir siklopentan halkasıdır. Küçük bir kimyayı bilenler için steroiddeki değişim, işlevsel gruptaki bir farkla ortaya çıkar. Bu varyasyon ayrıca her steroid tipinin oxidasyon seviyelerinde bir farklılığa neden olur.
Yapıyı tartışmanın amacı, uyuşturucuların sınıflandırılmasının, sahip oldukları bireysel yapılara dayanıyor olmasıydı. Onların çok basit bir sınıflandırmasını alıyorsanız, anabolik steroidleri üç ana türe ayırabilirsiniz:
Farmasötik dereceli anabolik steroidler (yaygın olarak insan cinsi olarak bilinir) .Yeraltı laboratuarı (UGL) notu ve Veteriner sınıfı Bununla birlikte, steroidleri taxonomiye veya yapısına göre sınıflandırabilirsiniz. Gerçekte steroidlerin taxonomik (veya fonksiyonel) sınıflandırması oldukça kapsamlıdır. Genel olarak steroidlerin başlıca kategorilerinden bazıları şunları içerir:
Hayvan: Hayvanın sınıflandırılmasında böcek ve omurgalı olmak üzere iki ana bölüm vardır. Ecdysterone, örneğin, tüy oluşmasını kontrol eden böcek kaynaklı bir steroiddir. Omurgalı steroidleri genellikle hormonları içerir. Seks hormonlarından oldukça birkaç steroid türetilmiştir.
Bunun nedeni, omurgalı hayvanların cinsel hormonlarının insanlar gibi büyümesi, metabolizması ve ergenliği ile ilgili birçok işlevinden sorumlu olmasıdır. Anabolik steroidler hayvan steroidleri altına girer. Bunlar Androjen reseptörleri ile reaksiyona giren bir steroid sınıfıdır.
Bu reaksiyon, vücudun kasları ve kemiklerinin sentezine neden olur. Anabolik steroidler insanoğlunun yanı sıra doğal da olabilir. Atletler ve sporcular tarafından kullanılan en performans arttırıcı ilaçlar sentetik anabolik steroidlerdir. Bu nedenle, steroid satın alan kişiler bu steroidlerin sınıflandırmasını özellikle incelemelidir.
Bitki: Bitki steroidleri üç temel türe ayrılır. Bitkilerden türetilen temel steroid türleri fitosteroller, brasinosteroidler ve steroidal alkaloidlerdir.
Fungus: Fungus steroidleri arasında ergosteroller en yaygın olarak bilinirler.
Yapısal sınıflandırma beş ana bölümden oluşur: kolesterinler, kolanlar, pregnanlar, androstanlar ve estranlar. İlgili sırada steroidler örneği, kolestrol, kolik asit, progesteron, testosteron ve östradioldür. Artık hangi türün kullanılabileceğini bildiğinize göre, bir satıcı bulmak sizi uğraştıracak şeydir. Anabolik steroidleri tutmanın aslında oldukça kolay olması sürpriz olabilir. 

Steroidlerin Kaynakları ve Tedarikçileri

Gerçekten steroid satın almak isteyenler için, gerçekte anabolik ilaç tedarikçileri bulmak çok yaygındır. Esasen steroidlerin karaborsasında üç farklı tedarikçi türü vardır. Bu tür işlerle uğraşan ilk insanlar, spor salonunda eğitmenler veya sizinle aynı spor salonunda eğitilen diğer insanlar gibi şahsen tanıdıklarını içerir. Bu tür kaynakları bulmak nadiren görülür çünkü steroid kullanımı yoluyla yapımlarını arttırmak isteyen insanlar genellikle spor yapmak için ortak hedefler kazanırlar. 
Steroid Enjeksiyonu İnsanlara bilinen kaynaklardan anabolik steroidler satmayı tercih etmesinin bir başka nedeni güven faktörüdür. Karşılıklı bir ilişkiyi paylaştığınız biri tarafından dolandırılmak için daha az şansınız var. Çok olumlu olmasına rağmen, dikkat etmeniz gereken bazı şeyler de olabilir. Bir büyük endişe, bu kaynakların, mevcut ilaçların çoğundan daha iyi çalıştığına ya da çok daha ucuz olmasına dair bir vaat gibi farklı nedenlerle bazı yeni steroidleri denemenizi isteyebileceğidir.
Online steroid satın almak 
Normal eklemenizdeki bu değişiklik, bir çeşit anabolik steroide zaten alıştıysanız, vücudunuzda bir reaksiyon gösterebilir. Bununla birlikte, daha yaygın olarak bulunan tedarikçiler, İnternet aracılığıyla temas kurulabilen tedarikçilerdir. Bu platform birçok alıcı ve satıcı tarafından istismar edilen büyük bir pazar alanı sağlar. Çevrimiçi bulunan kaynaklardan bile bir fark var. İnternet aracılığıyla bulunan tedarikçilerden bazıları, her işlem sırasında minimum miktarda ürün satın almanızı gerektirerek sizi sınırlar.
Bu tedarikçiler bunu yaparlar, böylece yasal bir sıkıntıya girme şanslarını azaltırlar. Toptan satış, işlemlerin sayısı önemli ölçüde azaltıldığından daha az risklidir. Bu türden herhangi bir tutarsızlık, piyasada kalma fırsatlarını kaybetmelerine neden olabilir. Bu kaynaklardan sağlanan dozajın ihtiyaçlarına uygun olduğunu düşünenler, buradan steroid satın alırlar. Miktar çok ağır görünüyorsa veya kısıtlamalar çok fazla görünüyorsa, alıcılar genellikle Internet’te bulunan diğer seçenekleri ararlar.
Üçüncü satıcı tür, kişisel bir seviyede anabolik steroidlerle uğraşan bir kişidir. Bu tür satıcılar, müşterilerinden minimum bir satın alma miktarı talep etmez. Burada bir seferde bir şişe olan steroid isteyen insanlar, kendi dozaj miktarlarını satın alırlar. Esas olarak bu satıcılar aracılığıyla karaborsanın o kadar dinamik hale geldiği açıktır. İnternet, fiyatların adil bir seviyede sabitlendiği karşılıklı buluşma noktasına izin verir.
Burada fiyatlar, arz ve talep temel ilkelerine göre sabitlenmiştir. Bir satıcıyla irtibata geçmenize yardımcı olan herhangi bir web sitesi makul fiyatlara sahipse, bugün piyasada satıcı eksikliği bulunmadığından, potansiyel alıcılar diğer seçenekleri arayacaktır. İnternet platformu ayrıca, insanların kendileri için uygun olduğunu düşündükleri belirli steroidleri almalarını mümkün kılan çeşitli ürünlerin satışına izin verir.
İnterneti küçük ölçekli satıcılara ait web sitelerinde bulunan fiyatlar, tüm prosedürde yer alan ulaşım ve risk masrafları nedeniyle steroidlerin orijinal fiyatından biraz daha yüksek olacaktır. En yaygın olarak, bir şişe fiyatı yaklaşık yirmi ila kırk dolar arasında değişir.
Bu satıcıların kullandığı birçok pazarlama stratejisi vardır. Bununla birlikte, birçoğunun farklı teklifleri var. Örneğin, hem küçük hem de büyük teslimatlar sağlayan satıcılar genellikle bir toptan satış emri için daha az ücret talep etmektedir. Asgari sipariş limitleri karşılandığında, tedarikçiler için bariz kâr nedeniyle fiyatlar daha düşük olur. Ayrıca, toptan eşya fiyatlarında satın alanlar genellikle bir tedarikçiye sadık kalmış müşterilerdir. 

Steroidlerin Kalitesi ve Sterilitesi

Satın alınan steroidlerin kalitesi son derece önemlidir. Bazı anabolik ilaçların yanlış kullanıldıklarında epey zararlı etkileri vardır. Alıcılar, satın aldıkları ürünün tamamen steril edildiğinden ve eczane kalitesinden emin oldukları takdirde bu önlenebilir. Pazarlık oranlarında anabolik steroidler satın almak uğruna alıcıların kendilerini tehlikeye atmaları mantıklı değil. Sorunlar genellikle yeraltı laboratuarlarında üretilen ürünlerden kaynaklanmaktadır.
Yeraltı laboratuvarında sınıf ürünler genellikle önlenir, çünkü hiçbir sorumluluk yoktur. Bir ürün büyük ölçüde büyük bir ilaç firmasından gelirse, ürünle daha fazla garanti sağlanır, çünkü bu firmaların erişebildiği verimli laboratuvar sistemlerinde bir çok kez denenmiş ve test edilmiştir. Böyle bir ürün genellikle kaliteli ve sterildir.
Uzmanların, yurtiçinde üretilen anabolik ilaçlardan kaçınma üzerinde durmaları nedeni, kimyasal maddelerin yerini alması ve bu üreticilerin ürettikleri ilaçların dozajlarında yapılan değişikliklerden kaynaklanmaktadır. Bu yeraltı laboratuvarlarında yapılan anabolik steroidlerin bazılarında bulunan prednizon, betametazon, dietilstilbestrol, benzil klorür, furfural, arsenik, kalay ve kurşun, bulaşanlar arasında yer alır. Farmasötik kalitede ürünler satın almak çok daha iyi. Doğru dozaj verilmez, aynı zamanda kısırlık garantisi de vardır.
Ayrıca, karaborsada farmasötik sınıf ürünler elde etmenin yaygın olmadığını anlamak için. Bu tür ürünleri elde etmek için birçok prosedür vardır ve genellikle yalnızca cesur satıcılar böyle bir seçenek tercih eder. Bir tedarikçi bu kalitede anabolik steroidler elde edebilse bile, arzın sabit kalması muhtemel değildir. Bunun yerine, bir yeraltı laboratuarından gelen bir arz çok daha istikrarlı. Geriye kalan her şey kirletmeden önce veya herhangi bir yabancı maddeyi kullanımdan önce kontrol etmek için en azından bir testtir.
Ayrıca, yer altı laboratuarlarında yapılan anabolik steroidlerin mutlaka düşük kalitede olması gerekmez. Elbette bunun olması ihtimali var, ancak aynı şekilde, son derece yüksek kaliteli steroidler üreten bazı üreticiler de var. Vücudunuzu oluşturmak ya da performans artışı sağlamak için kullanabileceğiniz bir anabolik ilaç gibi, kullanabileceğiniz bir madde hakkında tam olarak bilgilendirilmek en iyisidir. 

Anabolik Steroid Üretimi

Anabolik steroidlerin tüm üretim süreci bugün herkes tarafından kullanılabilir ve neredeyse her ortamda yapılabilir. Aslında, çok şüpheli ortamlarda zaten yapılmaktadır. Bununla birlikte, önemli olan şey, bu gibi ilaçların üretimi için kullanılan hammaddelerin yer altı laboratuvarlarında seri üretildiği yoludur. Hammaddelerin kendileri yeraltı laboratuarlarında üretilirse, o zaman insanların sahip olduğu steroidlere erişilebilirlik şimdiye kadar olduğundan fazladır.
Dolayısıyla insanlar aslında steroid almazsa, bunun yerine bu anabolik ilaçların üretimi için gerekli hammaddeleri satın alırsa, kullanıcıların bulaşmamış ve dozu doğru olan bir ürün geliştirebileceği bir sistem olabilir. Eğer birey bu alanda çok nitelikli ise, daha etkili ve herhangi bir yan etki yaratma ihtimali daha düşük olan bir madde oluşturmak bile mümkündür. Steroidin ham hali, toz halindeki anabolik ilaçtır. Bu, kullanılan yağ bazlı ve enjekte edilebilir ürünün yaratılması için işlenmelidir.
Bu ürün ayrıca, enjekte edilebir ürün ile aynı etkiye sahip tabletler üretmek üzere geliştirilebilir. Anabolik steroidlerin toz formu veya yasal steroid formu, bu türden steroid veya ilaçların üretimi ile ilgili herhangi bir düzenlemeye sahip olmayan ülkelerden elde edilir. Ham ürünün satın alındığı bazı ülkelerin uyuşturucu üretimine karşı kuralları vardır. 

Bu bağlamda, genellikle bireysel üreticilerin hammaddesini elde ettiği Çin gibi Asya ülkelerinden geliyor. Bir dereceye kadar Afrika, aynı zamanda anabolik steroid üretimi için kullanılan hammaddelerin kaynağıdır. Bu eşyaların, uyuşturucu madde kullanımının ve üretimin yasalara aykırı olduğu diğer bölgelere taşınması veya kaçaklanması daha sıkıcı bir işlemdir. Bununla birlikte, yararlanılmış çeşitli kusurlar veya yöntemler var ve dolayısıyla karaborsacı yıllarca başarılı bir şekilde çalışıyor.Steroid hapları Çin’den elde edilen ürün genellikle steroid kalitesi bakımından en iyilerden biri olarak kabul edilir. Büyük ve meşru üretim şirketlerinin bu hammaddeler için bir kaynak sağlaması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu şirketler yasa ile onaylanmış ve ülke içinde üretme hakkına sahiptir. Karaborsa, bu materyalin kaynaktan çıkarılması ve anabolik steroidlerin kullanımı ve imalatı ile ilgili yasal kısıtlamaların bulunduğu diğer ülkelere kaçakçılığına ilişkin olarak devreye giriyor.
Kullanılabilir insan sınıfı anabolik ilaçlar olarak nitelendirilmesi gereken ürünler için kimyasal sentez işlemi, kimya mühendislerinin laboratuarlarında diğer kimyasalları sentezleme işlemi ile hemen hemen aynıdır. Sürecin basitliği nedeniyle birçok yeraltı laboratuarı, gübre ve diğer ilaç firmaları gibi farklı kimyasalların üretiminden dolayı meşrulaştırılmış daha büyük laboratuara bağlanmıştır. Bununla birlikte, steroidlerin kendilerinin üretilmesini meşrulaştırmadığı halde, hâlâ sinsice yapılır.
Bu laboratuvarların bu tür işlere girmelerini kolaylaştırır çünkü tüm süreç için gerekli bilgi ve donanıma sahiptirler. Bu nedenle, etik laboratuardaki laboratuar işçilerinin, aslında anabolik steroidlerin yeraltı piyasasındaki tedarikçilerden bazıları olduğu ortak bir olgudur. Bunun olumlu tarafı, bu süreçte nitelikli oldukları için, ürettikleri ilaçların anabolik steroid üretiminde yeni başlayanlara kıyasla daha yüksek bir kalite şansı var.
Olumlu taraf açık olsa da, bu işlemin dezavantajı, ham materyalin aktarımı sırasında ham steroidlerin bu laboratuvarların diğer maddeleri, örneğin metallerle temas etmesi ihtimali olmasıdır. Muhtemelen bunun nedeni, yer altı laboratuarı sınıfında üretilen nihai ürünlerin bazılarında kurşun ve kalay izlerinin var olmasıdır. 

Sahte Steroidler Kara Borsada

Ne yazık ki, anabolik ilaçlar için kara bir pazar, kimsenin sorumlu tutulamayacağı bir platform sağlar. Bu, sahte ya da sahte steroidler sağlayacak bazı insanlar olabilir, böylece hiçbir şeye yatırım yapmadan veya yasadışı bir madde tedarikinde yakalanma riskini almaksızın hızlı para kazanabilirler. Bu sahte uyuşturucuların şiddetli bir şekilde artması, bu tür kaynaklardan steroid almak zorunda kalanlar için büyük bir endişe kaynağıdır.
Bu tedarikçilerin ilk kez anabolik steroid satın alan kişileri beslediği açıktır. Bu nedenle, belirli forumların ve toplantı yerlerinin varlığı için, karşılıklı bilgi değişimi yapılabilmesi için gereklidir. Bu tür ürünlerin kullanımı ve üretimi yasal olarak yasaklansa da, bu forumlar yanlış ürünlerin temini gibi rahatsızlıkların gayriresmi olarak izlenmesini kolaylaştırmaktadır. 
Yanlış uyuşturucu satan insanlarla ilgili mesele, steroidlerin etkisiz olması kadar, bazen kas sistemi içindeki apselerin oluşumu da dahil olmak üzere zararlı etkilere sahip olabilmesidir. Dünya Anti-Doping Ajansı (WADA), yer altı pazarlarında satılan ürünlerin yaklaşık yarısının aslında AAS olmadığını, ancak sahte maddeler olduğunu tespit ettikleri bir çalışma yaptı. Sahte tabletlerin yüzdesi çok daha düşüktü, ancak çalışma, mevcut olduklarını bile gösteriyor. 
steroid iğnesi 
Steroid İğneler Kara Borsa ilaçlarını, ilaç firmaları tarafından üretilen anabolik steroidlerle karşılaştırmak en iyisidir. Bu şekilde sahte steroidleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Buradaki en önemli husus, çoğu sporcu, model ve diğer kullanıcıların, yasal olarak üretilen orijinal ürünü elinde tutma fırsatı bulamamış olmalarıdır. Bir ilacın özgünlüğünü kontrol etmenin diğer bir yolu da ambalajı incelemektir .
Bu, kusursuz bir tanımlama yöntemi değildir; Bununla birlikte, sahte ürünlerin çoğunun tedarikçileri küçük bir zaman dilimi içerisinde büyük karlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Bu zihniyet nedeniyle, bu satıcıların çoğunun ambalajı çoğaltmak için çaba sarf etmemesi. Tamamen farklı bir ambalajın sağlanması kuşkusuz çok profesyonelce yapılmıyor, bu nedenle ambalaj aslında birbirine benzeyecek. Bununla birlikte, son kullanım tarihleri ​​ve parti numaraları gibi küçük farklar görülür.
Bir diğer küçük kalite kontrol mekanizması mühür doğrulamayı  içerebilir. Etiketi şişeden sıyırmak genellikle zordur. Kolayca çıkarılırsa, ürünün düşük kalitede olduğunu gösteren bir işarettir. Diğer ayrıntılara da dikkat edin. Çoğu zaman, bu ilaçları yasal olarak üreten şirketler tarafından üretilen anabolik steroidlerle gelen etiketler köşeleri yuvarlaktır. 

Meşruiyet ve Cezalandırma Kullanımı ve Steroid Üretimi

Bir kullanıcı iseniz veya steroid satın almak isterseniz, bu tür ilaçları tüketirseniz sizi herhangi bir şekilde etkileyebilecek farklı şeyler hakkında bilgilendirilmeniz iyi olur. Anabolik steroidlerin kullanımı ve imalatı, Birleşik Devletlerde yasadışıdır. Belli bir uyuşturucu için bir reçeteniz varsa, reçetenizi takip ettiğiniz sürece, tehlikeye düşmezsiniz. Bununla birlikte, bir reçeteniz yoksa, o zaman kişinizde ya da tesisinizde anabolik steroidlerin bulunmasıyla ilgili birkaç yasal sorun vardır.
Ayrıca yasayı bilmemek  kanunların gözünde hiçbir şekilde sizi kurtarmadığını bilmek önemlidir.Amerika Birleşik Devletleri’nde, firmaların reçetesiz anabolik steroidlere sahip olmaları yasadışıdır. 1990 yılından beri bu kural olmuştur ve yakın gelecekte herhangi bir değişiklik görünmemektedir.
Ülkedeki tüm Federal mahkemeler bu yasaya tabidir. Anabolik steroidler program III ilaçlarının ailesinin bir parçası olarak düşünülür. Bunlara barbitüratlar, LSD, sakinleştiriciler ve narkotikler dahildir. Cezanın ciddiyeti, kullanıcının mülkünde bulunan maddenin ne kadarına bağlı olarak değişir. Miktar, bir maddenin tek bir birimi olarak bir hap (veya kapsül veya tablet) veya yarım gram sıvı dikkate alınarak hesaplanır.
Steroidler teknik olarak diğer yasadışı uyuşturucuların sınıflandırılmasında yer almayabilirlerse de, yasal steroid sistemi steroidleri aynı kalibre olarak kabul eder ve bu nedenle bir kullanıcıyı başka herhangi bir uyuşturucu ile buluduğu gibi cezalandırır. Cezanın federal ceza mahkemesi tarafından verilip verilmeyeceğine bağlı olarak cezada tabii ki farklılıklar vardır. Farklı devletler, uyuşturucu kötüye kullanımını, farklı derecelerde cezai etkinliklere uygun olarak değerlendirir.
Örneğin, Arizona’da, reçetesiz anabolik steroidlere sahip olmak ağır bir suç olarak kabul edilirken, Connecticut’ta aynı davranış, hafif ceza olarak kabul edilir. Ciddiyet ve eylemin kendisinin görünümü arasındaki farktan dolayı, cümleler eyaletten eyalete değişir. Bazı eyaletlerde bir kullanıcı gözetim altında tutulabilir. Ayrıca, yakalananları tekrarlayan suçlular ise, o zaman ilk suçlulara verilen cezayla karşılaştırıldığında daha sert bir ceza bulmaları muhtemeldir.
Herhangi bir mülkiyet tutarı, kullanıcının hapiste bir yıla kadar ve / veya en az 1000 dolar para cezasına çarptırılmasına neden olabilecekbir suçtur. İkinci kez suçlular, on beş gün ile iki yıla kadar değişen bir zaman aralığında tutsak edilecek. Ayrıca, maksimum 2500 dolar ceza ödemeleri gerekecek. Aynı sebeplerden dolayı birisi üçüncü kez yakalanırsa, doksan gün  ila üç yıl hapisle karşılaşabilirler. Elde etme cezası en az 5000 dolar.
Mevzuat, küçüklere satış veya küçük yaşta olma gibi çevresel faktörlere göre değişir. Bir kişi anabolik steroidleri reşit olmayan kişilere sattığı için yakalanırsa hem ceza hem de para cezası, aksi takdirde karşılaşabileceği cezayı iki katına çıkarabilir. Burada, minör, 21 yaşından daha küçük herhangi bir kişidir. Bu cümle, bir kişinin küçüklere satış yaparken yakalanmamış olsa bile, kolejlerin ve okulların yakınında anabolik steroid sattığı yakalanırsa aynı kalır.
Eğer steroid kullandığı için yakalanan kişi küçük ise, ceza bir çocuk mahkemesinde verilir. Mahkeme bundan sonra kişiyi gözetim altında tutmak için çocuk mahkemesine gönderecektir. Ödenecek bir ceza olacak ve on sekiz yaşına gelene kadar ehliyet askıya alınacaktır. Bu, her türden bir uyuşturucu mahkumiyeti için geçerlidir ve bireyin henüz bir ruhsat bulunmaması halinde bile öyle kalır. Bir minör satmak niyetiyle yakalanırsa, hukuki ayrımcılık veya ceza daha şiddetli olacaktır.
Bazen yasal süreç, mülkiyet ve / veya dağıtım için yakalanan kişinin yargılanmasına gerek yoktur. Bununla birlikte, savcılığın kolaylıkla çözüme kavuşturulmaması durumunda davalıya başka davalarda olduğu gibi davaya ihtiyaç duyulmaktadır. Basit mülk sahibi olma ile ilgili bir deneme, genellikle birkaç gün içinde sonuçlanır. Bununla birlikte, dava ile ilgili karışıklıklar varsa, duruşma bir kaç hafta veya hatta aylar sürebilir. 

Piyasadaki Farklı Anabolik Steroidler

Steroid satın alanlar, piyasada bulunan AAS farklı varyasyonlarını zaten biliyor olabilirler. Her bir anabolik ilaç biraz farklı bir işlev için kullanılır. Piyasadaki farklı ilaçların farklı spesifik amaçlarından hala habersiz olanlar için, işlevleri ile birlikte bazı belirli steroidleri olan bir liste var. Bu steroid listesinde piyasadaki tek bir ilacın hepsi bulunmayabilir, ancak oldukça kapsamlıdır ve yaygın kullanılan tüm önemli steroidleri kapsar.
Anadrol, dayanıklılığın arttırılmasına yardımcı olan bir performans arttırıcı ilaçtır. Bu, atletler ve sporcular tarafından daha sert ve daha uzun süre eğitilebilecek şekilde kullanılır. Anavar yaygın boksörler tarafından kullanılır. Bunun nedeni, steroidin kullanıcıyı daha güçlü hale getirmesi ancak kişinin ağırlığını korumasıdır. Bu, aynı ağırlık kategorisinde olmayan kullanıcılar ile karşılaştırıldığında, kullanıcının güçlendireceği ek bir avantaja sahip olduğu anlamına gelir.Clenbuterol, vücuttaki tıkanıklığı gidermek için kullanılan bir steroiddir. Bazen astım hastalarına reçete edilir. 
Cytomel, aktörler ve modeller tarafından yaygın olarak kullanılan bir anabolik steroiddir. Bunun nedeni, ilacın vücudun metabolizma hızını arttırma etkisine sahip olmasıdır. Bu, kullanıcının kilo vermesini hızla sağlar. Clomid kas geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcıyı daha agresif hale getirme etkisi vardır. Deca Durabolin, aşırı yağ kaybetmenize ve yağsız kasların kuvvetini arttırmanıza neden olur. 
Dianabol Danabol , vücut geliştirme konusunda kullanıcıya hızlı sonuçlar veren bir ilaçtır. Sıklıkla kullanılır, çünkü onunla birlikte kullanmak için herhangi bir ilave diyet gerektirmez.Equipoise, vücuttaki yağsız kas gelişiminden sorumlu olan başka bir anabolik steroidtir. Halotestin benzer bir etkiye sahiptir ancak aynı zamanda kullanıcının kilo vermesine ve daha agresif hale gelmesine yardımcı olur. Saldırganlık yapan kişiler steroid alırlar, çünkü saldırganlık rekabet sporunda performansa yardımcı olur.

HGH, veya Human Growth Hormone, artan kas büyüklüğünün aşamalı işleminden sorumludur. İnsülin çoğu kişinin diyabet tedavisinde kullanımı nedeniyle bildiği bir steroiddir. Görevi glikozun vücuttaki metabolizmasını düzenlemektir. Ek Lasix, kaslardan suyu alır. Su, kasları daraltır ve şeklin tutulmasını engeller.Metiltestosteron, vücuttaki testosteron seviyelerini düşürür. Vücut bir kez daha testosteron tedarik etmeye başladığında, ilacın etkileri saldırganlıkta görülür ve dayanıklılık ve vücut kuvveti artar. 
Nolvadex, jinekomasti olmadan kişiyi etkileyen kas kazanmasına yardımcı olur.
Omnadren, diğer testosteron steroidleri ile aynı işleve sahiptir ve aynı kategoriye ait diğer steroidlerin çoğundan daha çok tercih edilir.

Primobolan jinekomastiyi azaltmaya yardımcı olur. Bu etkinin erkek kullanıcılara özgü olduğunu unutmayın.

Sustanon, vücudunuzdaki kasları yağdan boşaltan belirli bir steroiddir. Trenbolone benzer bir etkiye sahip başka bir ilaçtır.

Winstrol ayrıca ağırlık kazanmak yerine kilo vermeye yardımcı steroid kategorisine girer.

Medikal Referanslar:

[1] Poison In A Package. Josh Kovner. The Hartford Courant, November 2005
[2] ANABOLICS, 7th ed. William Llewellyn. Molecular Nutrition; 7th Ed. edition (2007)
[3] ANABOLICS, 10th ed. William Llewellyn. Molecular Nutrition; 10th Ed. edition (2010)

 

No votes yet.
Please wait...
Bunu PaylaşShare on Facebook0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir